VELIKONOCE 2015 V PÍSECKÉ BRÁNĚ ZAČALY! TĚŠÍME SE NA VÁS

Praha, 22. 3. 2015 - V Písecké bráně v Praze 6 začalo jaro a Velikonoce! Ti, kdo v neděli dorazili do Písecké brány, si odtud mohli odnést vlastnoručně vyrobenou pomlázku, osení, ozdobit vajíčka voskem nebo poslechnout dětský pěvecký soubor Sedmihlásek. Upálením Morany symbolicky zakončili zimu a přivítali jaro.

Hlavní foto

Ti, kdo zatím velikonoční výzdobu doma nemají, si mohou přijít pro nápady a něco si vyrobit ještě následující, květnou neděli. Zástupce starosty Jan Lacina poděkoval organizátorům a zároveň všechny pozval na další akce, které se v Písecké bráně před Velikonocemi chystají.

PODROBNÝ PROGRAM VELIKONOC V PÍSECKÉ BRÁNĚ ZDE: http://www.piseckabrana.cz/index.php/pripravujeme/691-oslavy-velikonoc-2015

Na programu, který financuje Městská část Praha 6, je divadlo pro děti (28.3.), vystoupení Břevnovského chrámového sboru (29.3.), koncert známého folklorního souboru Chorea Bohemica s Bárou Munzarovou (30.3.), Velikonoční školka Michala Nesvatby (1.4.) nebo Mozartovo Requiem v podání Orchestru Praga Sinfonietta, které oslavy Velikonoc na Zelený čtvrtek (2. 4.) završí.

Video z akce:

http://youtu.be/BYcZGxtfGUI

Související články