Slavia Praha dobyla Julisku!

V pondělí 28.září na svátek patrona našeho národa sv.Václava se Na Julisce odehrál fotbalový turnaj mladších žáků, ročníku 1997, který symbolicky dostal název "Svatováclavský turnaj".
Hlavní foto

Záštitu nad turnajem převzal starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa a tak se turnaj odehrál „O pohár starosty Prahy 6“. Turnaje se zúčastnily všechny týmy z Prahy 6, které mají mládež (FK Dukla Praha, Sokol Bílá Hora, Sokol Řepy, SK Střešovice 1911, FC Přední Kopanina a SK Aritma Praha) + pro byly pozváni žáci SK Motorletu Praha z ligy a jako bonus kluci ročníku 1998 ze Slavie Praha.

Turnaj se hrál na polovinu hřiště, dle pravidel minifotbalu. Bohužel oba hosté byly nad síly celé Prahy 6 a po zásluze opanovaly finálový duel, ve kterém byla o jeden gól „střelce“ turnaje Šimona Havrdy lepší Slavia Praha, která tak celý turnaj vyhrála pro svoji Prahu 10. A tak alespoň „útěchou“ pro naší Duklu Praha bylo velmi pěkné 3.místo a tím i „titul“ nejlepší mužstvo Prahy 6, což ocenil i starosta.

Největším oceněním pro všechny zúčastněné kluby bylo předávání pohárů, diplomů a medailí, kterého se ujala opravdu „hvězdná“ sestava: starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa, předseda ČMFS a trenér naší reprezentace Ivan Hašek, předseda finančního výboru MHMP Petr Hulinský, radní Prahy 6 Ingrid Kejkrtová a ikona fotbalové Dukly Patrik Gedeon.