Zpráva o prvním roce činnosti Rady městské části Praha 6

Plné znění výroční zprávy o činnosti všech členů Rady městské části Praha 6 naleznete v přiloženém dokumentu.

Rada pracovala do 27. listopadu 2015 ve složení: starosta Mgr. Ondřej Kolář (TOP 09), zástupci starosty Mgr. Jan Lacina (STAN), Mgr. Petra Kolínská (SZ), Ing. arch. Martin Polách (ANO), Ing. arch. Eva Smutná (TOP 09), radní ing. Milena Hanušová (TOP 09), Ing. Roman Mejstřík (ANO), MUDr. Antonín Nechvátal (SZ), Ing. Jaromír Vaculík (TOP 09).

Od 27. listopadu 2015 pracuje Rada ve složení starosta Mgr. Ondřej Kolář (TOP 09), zástupci starosty Mgr. Jan Lacina (STAN), Ing. arch. Martin Polách (ANO), Ing. arch. Eva Smutná (TOP 09), Ing. Jaromír Vaculík (TOP 09) a radní Mgr. Ing. Libor Bezděk (STAN),

Ing. Milena Hanušová (TOP 09), Zdeněk Hořánek (ANO), Ing. Roman Mejstřík (ANO). Uvolněným členem zastupitelstva pro sociální a zdravotní koncepci s právem poradním je MUDr. Marián Hošek (KDU-ČSL).