Živnostenský odbor v omezeném režimu

Registrace podnikatelů na odboru živnostenském bude v pondělí 31. ledna fungovat v omezeném režimu. Osobní vyřízení úředních záležitostí tak zde může trvat déle, než je běžné. Od 3. února je pracovistě znovu v plném provozu.

Hlavní foto

Úřední hodiny živnostenského odboru zůstavají v pondělí 31. ledna ve standardním rozsahu (8:00–18:00). Na oddělení registrace podnikatelů však dochází k dočasnému snížení provozu, a to vlivem omezených personálních kapacit z důvodu nemoci. Rozhodnete-li se pro osobní návštěvu příslušného oddělení, prosíme, abyste počítali s případným zdržením.

O aktuálním provozu pracovistě se můžete informovat telefonicky, k dispozici je vám linka  220 189 850. Zde také můžete konzultovat vyřízení konkrétní agendy. Není-li pro vás návštěva oddělení nutná, doporučujeme odložit ji na jiný termín. 

Děkujeme za pochopení.

Související články

V centrech sociální péče Prahy 6 se očkovalo třetí dávkou vakcíny proti nemoci covid-19. Očkování se dnes dobrovolně zúčastnilo 55 seniorů z městské části. Přeočkovat se v předešlých dnech nechali rovněž obyvatelé domů s pečovatelskou službou, pacienti v léčebně dlouhodobě nemocných a také zaměstnanci těchto zařízení. Vakcinaci zajistila městská část Praha 6 ve spolupráci s Ústřední vojenskou nemocnicí.

Celý článek23. 11. 2021