SOUTĚŽ: ZBAVTE SE ZDARMA STARÝCH POČÍTAČŮ! JAK?

V tuto chvíli čekáme na výsledky.

PŮVODNÍ ZPRÁVA: Máte doma starý počítač nebo notebook? Pak se ho můžete zdarma zbavit! Jak? Od 1. do 5. dubna 2014 ho přineste do sběrného dvora v Proboštské ulici 1 v Praze 6, otevírací doba pondělí - pátek od 8.30 do 18.00 hodin a v sobotu od 8.30 do 15.00 hodin, tel.:  284 098 906.

Nebo je můžete přinést na úřad MČ Praha 6 - adresa: Čs. armády 23, Praha 6.

I díky vám může Praha 6 vyhrát a zlomit rekord ve sběru! Zabojujete o zápis do knihy rekordů a pomůžete vyhrát věcné ceny pro nemocnice či dětské domovy.

Od 1. do 5. dubna 2014 můžete staré počítače i notebooky odevzdávat v jakémkoliv počtu. A pozor! Výsledek bude zapsán agenturou Dobrý den do České knihy rekordů. Vysloužilé přístroje společnost ASEKOL předá k recyklaci.

Podle odhadů se v českých domácnostech nachází 500 tisíc nepoužívaných počítačů či notebooků.

Po skončení soutěže bude 7. dubna 2014 v 11.00 hodin v Brožíkově sále Staroměstské radnice slavnostně vyhlášena nejúspěšnější městská část a zveřejněno množství vybraných počítačů za každou městskou část i celkově.

Vítězná městská část získá od společnosti ASEKOL věcné ceny v podobě tabletů, mobilních telefonů apod. Tyto věcné ceny pak mohou městské části využít dle svého uvážení.

foto:  www.halonoviny.cz