Tým střešovických florbalistů jede!

Dejvická radnice přivítala ve čtvrtek 14. května v prostorách zimní zahrady  florbalový tým TJ Tatran Střešovice. Jeho hráči totiž mají za sebou nejúspěšnější sezonu v historii klubu, kdy se jim podařilo získat mistrovský triple, když vyhráli v kategorii mužů, juniorů i dorostenců.

Na Úřadu městské části přivítali florbalisty radní Prahy 6. Nejprve k hráčům promluvil radní pro sport a volnočasové aktivity Roman Mejstřík – upřímně poděkoval za strhující a nezapomenutelný zážitek z finálového zápasu – a předal slovo starostovi  Ondřejovi Kolářovi, který poděkoval všem zúčastněným za vzornou  reprezentaci městské části a popřál florbalistům další úspěchy. Oficiální část setkání pak vyvrcholila předáním šeku, za který poděkoval prezident klubu střešovického Tatranu Martin Vaculík. Po společném focení pak následovalo slavnostní rozkrojení florbalového dortu, přípitek a podpisy na šálu florbalových mistrů.