Sněhová pohotovost 2020/2021

V rámci projektu sněhové pohotovosti bude v letošním roce zajišťována schůdnost chodníků v oblasti Hanspaulky, Baby, Sedlce, Šáreckého údolí a části Ořechovky. Stejně jako v loňském roce budou brigádníci vykonávat úklid od 1. prosince 2020 do 31. března 2021. Nástup do práce musí být nejpozději v 6.30, ukončení prací do 10.00 hodin.

Hlavní foto

Nábor brigádníků

2. 11. od 8 hod. v Poliklinice Pod Marjánkou 12, Praha 6, v přízemí budovy č. dveří 45.

Vstup do budovy bude pro brigádníky pouze hlavním vchodem, tj. z ul. Pod Marjánkou. Od 7.30 hod. budou pracovníky ODŽP vydávány zájemcům před budovou pořadová čísla. S brigádníky budou uzavírány Dohody o provedení práce, bez ohledu na místo trvalého bydliště.

Při podpisu smlouvy bude současně vydávána sada nářadí obsahující: hrablo, koště, škrabka na led, nádoba na posyp (kbelík), lopatka + ochranné pracovní pomůcky.

Finanční odměna je 1000 Kč/měsíc za tzv. dosažitelnost, za odpracovaný sněžný, mimořádný sněžný a úklidový den částka ve výši 400 Kč.

Kontrolu a organizaci práce brigádníků budou vykonávat inspektoři odboru dopravy a životního prostředí. Jakékoliv jiné dotazy rádi zodpoví inspektoři odboru dopravy a životního prostředí na tel.  800 105 060.

Zbývající území m. č. Praha 6 bude zajišťováno vlastníkem komunikací či dodavatelskými firmami ÚMČ Praha 6.

Související články

Na dvou místech v Praze 6 – na Dejvické ulici a u metra Hradčanská byly instalovány unikátní lampy připomínající strom. Díky popínavým rostlinám navíc přináší do města zeleň. Zároveň slouží jako lavička a provoz je úsporný.

Celý článek7. 9. 2022