Projekt Aktivní město Praha 6 vstoupil do další fáze

Registrace do projektu Aktivní město Praha 6 byla ukončena k 31. říjnu, příspěvek však mohou rodiče uplatnit až do 30. 11.

Hlavní foto

Projekt Aktivní město Praha 6 dospěl do své další fáze. K 31. říjnu byla ukončena registrace uživatelů (rodičů) i poskytovatelů sportovních a volnočasových aktivit. Do projektu se celkem zaregistrovalo více než 5 a půl tisíce dětí, jejichž rodiče můžou příspěvek využít až do konce listopadu. K dnešnímu dni je evidováno více než 2 300 potvrzených příspěvků dětí od různých poskytovatelů sportovních či volnočasových aktivit.

Nejvíce rodiče dosud využívají příspěvek u Domu dětí a mládeže hl.m. Prahy, TJ Tatranu Střešovice, Domu dětí a mládeže Praha 6, Tanečního Studia Emotion, TJ Sokolu Praha – Hanspaulka, u fotbalového klubu Dukla Praha a Sportovního klubu Střešovice 1911, či na kroužky v ZŠ Na Dlouhém lánu.

Poskytovatelé, kteří chtějí svojí nabídku již zaregistrovaných aktivit rozšířit nebo zaregistrovat nové aktivity a kroužky, mohou kontaktovat operátora sytému na emailu info@aktivnimesto.cz, případně na informační lince Aktivního města  420 241 043 230.

Pokud rodiče nenajdou mezi zaregistrovanými poskytovateli právě toho svého, mohou kontaktovat operátora systému výše uvedeným způsobem a ten mu s registrací do projektu pomůže.

Jestliže rodiče již mají uhrazený poplatek za aktivitu či kroužek za první pololetí, který bude pokračovat i v pololetí druhém, je možné se dohodnout s poskytovatelem na platbě za 2. pololetí s využitím příspěvku z programu Aktivní město. Objednávku je však třeba provést a potvrdit ze strany poskytovatele do 30.11.2017.