PŘIVÍTÁNÍ S AMERICKÝMI VOJÁKY UBYTOVANÝMI V RUZYNI

Starosta Ondřej Kolář (TOP 09), radní a zástupci starosty Eva Smutná (TOP 09), Jan Lacina (STAN) a Milena Hanušová (TOP 09) dnes dopoledne navštívili americké vojáky v Ruzyni. Na místo je přijel pozdravit také arm. gen. Ing. Petr Pavel, nejvyšší vojenský představitel NATO.

Dnes máte i Vy možnost v Ruzyni navštívit naše spojence z NATO, prohlédnout si vojenskou techniku nebo se zúčastnit koncertu Pro konvoj, který proběhne od 15:30 do 18:00 a na němž vystoupí například: David Koller, Michal Prokop & Jan Hrubý, Kamil Střihavka, Jan Hrubý, Joe Carnation, Jan Martinek, Jáchym Bašek, Martin Valihora & spec. host: Juwana Jenkins, Taxmeni, Oskar Petr, Petar Introvič & BLUESBERRY, The Tap Tap, Johannes Benz aj.