PŘIJĎTE SI ZABRUSLIT NA KULAŤÁK!

Kluziště na Vítězném náměstí je v provozu denně! Od 9.00 do 21.00, po setmění je plocha samozřejmě osvětlená.

Hlavní foto

K dispozici je i půjčovna bruslí, krytá přezouvárna a drobné občerstvení, dopoledne ve všední dny jsou do 12.00 vyhrazeny školám.

A vzhledem k příznivému počasí začneme co nejdříve zasněžovat také běžkařskou dráhu na Vypichu, před oborou Hvězda. Děla už jsou připravena, čekáme jen na pořádný mráz. Během loňské úvodní sezóny navštívilo třistametrový ovál na 30 tisíc návštěvníků.

Související články

Venkovní stěnu restaurace Na Staré faře nově zdobí pamětní deska. Je věnována Jiřímu Sedláčkovi, který před padesáti lety na Hanspaulce založil soutěž týmů v malé kopané a léta ji vedl. Hanspaulská liga se během let proměnila v celostátní fenomén a je nesporné, že Jiří Sedláček vystavěl základy pro dnes největší amatérskou fotbalovou ligu v malé kopané ve střední Evropě.

Celý článek16. 9. 2022

Tradiční závod horských kol Pražská padesátka, určený pro širokou veřejnost, startuje letos již po čtyřiadvacáté, a to v sobotu 17. 9. z dejvického kampusu. Závod vyzývá jak dlouholeté, tak nové účastníky největšího cyklistického klání se startem na území Prahy. Včetně dětí, pro které je připraven jejich vlastní závod – Pražský dětský spint.

Celý článek13. 9. 2022