Přehlídka kroužků a volnočasových aktivit na šestce po celé září

Praha 6 ve spolupráci s místními organizacemi i letos připravila akci „Šestka Zdravá Hravá“, která bude probíhat od 4. září do 30. září. Děti i dospělí si mohou ZDARMA vyzkoušet přes sto nejrůznějších aktivit a zjistit, jestli by jim chtěli svůj volný čas věnovat. Je to vhodná příležitost poznat se i s konkrétními vedoucími, lektory a potenciálními spoluúčastníky volnočasových aktivit.

Hlavní foto

Program nenabízí jen sportovní kroužky, ale i aktivity z oblasti vědy, tance či hudby. Škála kroužků je velmi pestrá, a tak si vybrat může skutečně každý.  „Jako každý rok, i letos se projekt dočká vysoké účasti organizací, které z něj vytvořily jedinečnou a oblíbenou akci. Jsem velmi rád, že můžeme veřejnosti nabídnout možnost vyzkoušet si desítky zajímavých aktivit, a to zcela zdarma. Moc děkuji všem organizacím, které se zapojily, a přeji všem návštěvníkům akce, aby se jim navštívené kroužky líbily,“ říká radní pro sociální oblast a zdravotnictví MUDr. Marián Hošek.

Součástí akce je i soutěž o lákavé ceny. Stačí, když na facebookové stránce "Měsíc Zdravé Šestky" zveřejníte fotografii z navštívené aktivity, nebo ji pošlete emailem na zdrava6@divadlovparku.cz. Automaticky pak půjdete do slosování. Kompletní informace k programu festivalu a soutěži naleznete na www.zdrava6.cz.

Související články