PRAHA 6+ELLE = hELLEoween! VYPUKNE 31. 10. a 3. 11. 2014

ELLE vyhlašuje 31. říjen dnem boje proti katastrofálním fotkám na občankách!

Taky máte na dokladu totožnosti něco, co se místo fotky podobá spíš exponátu v kabinetu kuriozit? ELLE pro vás má revoluční řešení, díky kterému se příšerná fotka na občance stane zapomenutou minulostí.

Hlavní foto

Vaše nová identita bude neodolatelná a sexy, prostě božská. Je to snadné, jednoduché a hlavně zábavné.

Podrobnosti najdete na www.elle.cz/helleoween

ELLE slaví 20. narozeniny a vy dostanete jedinečný dárek. Zařídíme vám do občanky fotku, na které se (konečně!) budete sama sobě líbit. Proč byste i na dokladech nemohla vypadat jako hvězda?

Je to snadné.

Přijďte se svou současnou občankou s nemožnou fotkou v pátek 31. října (9–12 hod.) nebo v pondělí 3. listopadu (9–18 hod.) na Úřad městské části Praha 6 v ulici Čs. armády 23. Tam na vás bude čekat hvězdný tým ELLE. Make-up artistka a vlasová stylistka vás udělají za pár minut krásnou. Fotograf vám poradí, jak se správně zatvářit a nastavit ve fotokabině obličej, abyste byla neodolatelná nejen ve skutečnosti, ale i na své občance. Následně spolu vyberete tu nejlepší fotku.

Pozor! Dvacet z vás získá novou
občanku zcela zdarma!

Pošlete nám na editorial{zavináč}elle{tečka}cz fotku ze svého současného průkazu. ELLE vybere dvacet odvážlivkyň, u nichž je výměna občanky nejnaléhavější, a zařídí jím nový průkaz zdarma. Ostatní na Úřadu městské části uhradí správní poplatek v příslušné výši.

Naše výzva platí pro celou
Českou republiku

vůbec není nutné mít trvalé bydliště na Praze 6.