PRAHA 6 RUŠÍ ADVENTNÍ KULTURNÍ PROGRAM

Vzhledem k zhoršující se epidemické situaci a platnému nouzovému stavu rozhodl v pátek krizový štáb Prahy 6 o změnách kulturních akcí v nadcházejících dnech.

Hlavní foto

Program je upraven následovně:

Rozsvícení vánočního stromu na Vítězném náměstí v neděli 28. 11. podvečer proběhne bez plánovaného doprovodného programu. Stánek s občerstvením i plánovaná pěvecká vystoupení jsou zrušeny. Ostatní vánoční stromy (Malý Břevnov, KC Kaštan, Vokovice, sídliště Dědina) se rozsvítí shodně v neděli podvečer, rovněž bez doprovodného programu.

Provoz kluziště na Vypichu zůstane vzhledem k aktuálně platným opatřením beze změny, sezónu zahájí v neděli v 18:00. Praha 6 i provozovatel (Dům dětí a mládeže Praha 6) doporučují i při pohybu na ledě zakrytí dýchacích cest.

Akce Šestková mikulášská před Národní technickou knihovnou dne 5. 12. je zrušena.

Adventní kulturní program v parku Petra Šabacha, kde měla 10. 12. začít vánoční hudební vystoupení společně s doprovodným stánkovým prodejem, bude zrušen. Pravidelné sobotní farmářské trhy u Vítězného náměstí prozatím pokračují v režimu aktuálně platných opatření, tedy bez konzumace alkoholu a potravin na místě. Účast zástupců ambasád na trzích dne 27. 11. je zrušená. V rámci městské části bude dodržování zákazu konzumace alkoholu po celou dobu platnosti nouzového stavu kontrolovat městská policie.