Poradna o energetice ve Skleněném paláci

Také během února budou každé úterý mezi 14. až 16. hodinou k dispozici ve Skleněném paláci na nám. Svobody odborníci dTestu, aby vám poradili nejen při uzavírání nových smluv s dodavateli.

 

Hlavní foto

Dostali jste se do situace, kdy váš dodavatel elektřiny či plynu zdražil, vy chcete smlouvu změnit a on nereaguje? Nevíte si rady s uzavíráním nové smlouvy nebo by vás zajímalo, jak v domácnosti uspořit? Právě vám je tato poradna určená. „Jsme si vědomi toho, že do nelehké situace se dostalo hodně lidí. Podle informací od dodavatelů energií jich mohou být i stovky. Proto jsme se rozhodli je nejen informovat, ale také jim alespoň touto formou pomoci,“ vysvětluje radní pro zdravotnictví a sociální politiku Marián Hošek. Pokud jsou vaše náklady na bydlení od nového roku mnohem vyšší než vloni, nezapomeňte, že máze nárok na příspěvek na bydlení. 

Související články

Praha 6 ve spolupráci s místními organizacemi i letos připravila akci „Šestka Zdravá Hravá“, která bude probíhat od 4. září do 30. září. Děti i dospělí si mohou ZDARMA vyzkoušet přes sto nejrůznějších aktivit a zjistit, jestli by jim chtěli svůj volný čas věnovat. Je to vhodná příležitost poznat se i s konkrétními vedoucími, lektory a potenciálními spoluúčastníky volnočasových aktivit.

Celý článek5. 9. 2023