Opel Handy Cyklo Maraton 2015

Největší akce, kterou chystá městská část Praha 6 na léto, je Opel Handy Cyklo Maraton 2015. Milovníci kol se můžou přihlásit už na třetí ročník, který se pojede od 28. 7.  do 1. 8. napříč Českou a Slovenskou republikou, a to v délce 2 222 km.

Nejde ale o klasický závod ani o dosažení či překonání světových časů a rekordů. Hlavním cílem je totiž podpora myšlenky sportu bez bariér a předsudků.

Slavnostní vyhlášení výsledků  se uskuteční na Ladronce 1. 8. 2015 od 15:00 do 21:00 hodin. Kromě jiných zde vystoupí například kapely Mandrage, The Cell nebo Bekim.
Akce se koná pod záštitou starosty Prahy 6 Ondřeje Koláře a pro všechny, kteří přijdou, jsou na Ladronce přichystány soutěže, ukázkové exhibice a pamatováno bude samozřejmě i na děti.