Návštěvnost webových stránek Prahy 6

Atraktivní a aktuální webové stránky jsou dnes již zcela nepostradatelnou formou komunikace a prezentace každé instituce či firmy.

Webové stránky Prahy 6 procházejí neustálým vývojem a zájem o ně se výrazně zvyšuje. V některých obdobích je nárůst návštěvnosti těchto stránek dokonce padesátiprocentní!

“Velmi mě těší zvyšující se zájem občanů o naše stránky. Pro ně je především rozvíjíme. Co považuji za nejdůležitější, a to víc než krásná čísla či diplomy za vítězství, je užitečnost pro občany. Věřím, že přínos a užitečnost našich webových stránek je bez hranic a prospěch z toho má mít především občan. To jediné má smysl. A z tohoto hlediska jsem na Prahu 6 pyšný. Internetové služby, které jako první nabídla, ať už SMS či MMS, web TV a další, se evidentně ujaly a mnohé města či městské části v tomto směru od Prahy 6 opisují a stejné služby zavádějí na svých stránkách,“ domnívá se starosta Prahy 6 Tomáš Chalupa.

Praha 6 představuje nové služby na svém webu

náhled souboru