Nádoby na tříděný odpad umístěné v domovním vybavení v Dejvicích a Bubenči

V rámci pilotního projektu nabízí Magistrát hl. m. Prahy občanům Prahy 6 v Dejvicích a Bubenči novou službu – bezplatné umístění nádob na separovaný odpad do vlastních obytných objektů. Pravidelný svoz bude rovněž hrazen Magistrátem hl. m. Prahy

Hlavní foto

Vážení občané,

v rámci pilotního projektu nabízí Magistrát hl.m.Prahy občanům Prahy 6 v k.ú. Dejvice a Bubeneč novou službu – bezplatné umístění nádob na separovaný odpad do vlastních obytných objektů.

 

Lze využít nádoby o objemu 120 a 240 litrů na papír, plast, případně sklo.

Pravidelný svoz bude hrazen Magistrátem hl.m.Prahy, náklady vlastníka či správce objektu budou spojeny pouze se zanáškou a vynáškou nádob v době svozu, v případě, že nebude zajištěna svépomocí.

Pokud se tato služba osvědčí, předpokládáme postupné omezení počtu venkovních stanovišť, eventuálně snížení četnosti svozu jednotlivých komodit. Doufáme, že toto opatření přispěje k většímu pořádku na veřejném prostranství.


Pro další informace kontaktujte referentku odpadového hospodářství ÚMČ Praha 6 paní Moniku Hetešovou, tel.  220 189 402 nebo na adrese: mhetesova{zavináč}praha6{tečka}cz.