Ladronkafest je za rohem!

Festival volného času a zábavy tradičně pořádaný Prahou 6 se vrací na Ladronku! V sobotu 10. září se park na břevnovské pláni na celý den promění v místo zábavy pro děti i dospělé.

Hlavní foto

„Letošní ročník festivalu nabízí bohatý program pro všechny věkové kategorie. Obyvatelé Prahy 6 a širokého okolí mají příležitost vyzkoušet si nespočet volnočasových aktivit mimo jiné díky spolkům, které si pro ně připravily ukázky činností na svých stanovištích,“ zve místostarosta pro sport, kulturu a volný čas Jan Lacina.

A na co se můžete konkrétně těšit? Především na mnoho druhů sportovních, uměleckých nebo jinak zábavných aktivit. Např. florbal, bouldering, badminton, irské tance, ragby, házenou, a dalších aktivit ve formě workshopů. A třeba zde najdete nový koníček, ve kterém budete moci pokračovat i po skončení festivalu. Na několika podiích na vás čeká hudební program v podání zpěvačky Annabel, nebo Jakuba Machuldy a jeho Elvis show. Také se můžete těšit na Band Contest nebo na Pole Dance Battle či program od organizace Cesta za snem s jejich životními příběhy.

O jídlo a pití nemusí mít návštěvníci strach. Gastrozóna uspokojí jejich chuťové buňky až dvaceti stánky s jídlem a pitím, které se budou nacházet v samotném centru festivalu.

I naši partneři si pro vás připravili různé aktivity, těšit se můžete například na chill out zónu od Hit Radia City nebo testovací jízdy od Porsche Praha Smíchov.

Pomyslné brány festivalu se uzavírají v 21 hodin. Dorazte včas, abyste si stihli vše užít na maximum!

Podrobné informace najdete na www.ladronkafest.cz

Související články