Garáže Prašný most - výsledky 4. kola přihlášek

Do zatím posledního kola, které skončilo 31. 12. 2018, se přihlásilo 29 zájemců. Dnes tyto přihlášky schválila Rada městské části, společnost SNEO vyzve k podpisu smlouvy v nejbližších dnech, čas je do konce ledna.

Hlavní foto

Cena za měsíční užívání je 800 korun pro os. vozidlo a 400 Kč pro motocykl.

Dosud je obsazeno 84 míst, pokud přibude všech 29 přihlášených, bude pro zájemce k dispozici ještě 32 stání.

Podmínky pro získání parkovacího stání v garážích jsou stejné jako pro získání parkovacích oprávnění v modrých zónách. Stání mohou získat občané s trvalým bydlištěm v městské části Praha 6 (všechna katastrální území). Trvalé bydliště spolu s dalšími doklady (technický průkaz) prokáže žadatel při podpisu smlouvy. K podpisu smluv je čas do 31. ledna 2019.

Garáže nejsou určena pro vozidla na pohon CNG/LPG, maximální vjezdová výška je 2,10m.

Související články

Praha 6 pokračuje v úspěšném zavádění školních ulic, které přispívají ke zvýšení bezpečnosti dětí a podpoře udržitelné dopravy v okolí škol. Po pozitivních zkušenostech u základních škol Hanspaulka a Na Dlouhém lánu se městská část rozhodla od nového školního roku implementovat tento koncept i u dalších tří škol: ZŠ T. G. Masaryka (Falcká a Malobřevnovská ulice), ZŠ Pod Marjánkou (ulice Pod Marjánkou) a ZŠ Dědina (ulice Žukovského a Pod Cihelnou).

Celý článek 2. 6. 2025

Praha 6 ve spolupráci s Technickou správou komunikací (TSK) a dalšími partnery intenzivně připravuje několik důležitých rekonstrukcí komunikací. V rámci těchto projektů dochází ke koordinaci s dalšími stavebními akcemi, abychom minimalizovali dopad na dopravu a každodenní život obyvatel. Přinášíme aktuální přehled.

Celý článek 10. 4. 2025