Duše a dušičky: Přijďte se bát do obory Hvězda

V areálu obory Hvězda se v sobotu 30. října uskuteční již šestý ročník zábavného odpoledne Duše a dušičky. Děti a jejich rodiče zde zažijí spoustu dušičkové zábavy.

Hlavní foto

Program začne pro všechny malé odvážlivce již ve 13 hodin. V areálu bude rozmístěno celkem sedm dobrodružných tematických stanovišť, kde děti za splněný úkol dostanou razítko do hrací karty. Na konci cesty obdrží podepsaný pamětní list a sladkou odměnu.

Součástí akce bude také sedm workshopů, kde si návštěvníci mohou vydlabat dýni, vyrobit strašidlo, ozdobit perníček nebo dotvořit strašidelnou masku.

Přibližně v 17:30 si budou moci všichni účastníci projít Strašidelnou stezku lesem obory, kde na ně budou čekat pohádková strašidla.

Během celého odpoledne poběží na pódiu doprovodný program s divadelním představením nebo tanečním vystoupením. Na pódiu proběhne soutěž o nejhezčí dýni, ve fotokoutku si pak děti budou moci nechat vytisknout svou fotografii.

Vstup na akci je zdarma. Akce se řídí platnými nařízeními Ministerstva zdravotnictví ČR. Na místě bude k dispozici odběrové stanoviště na Covid-19.

Časový harmonogram

13:00     Zahájení, start workshopů a soutěžních stanovišť

14:00     Improdivadlo

14:45     Drumbeny

15:15     Improdivadlo

16:00     Vystoupení Taneční skupiny Emotion

16:30     Ukázka chůze po žhavém uhlí

17:00     Vyhlášení soutěže „O nejhezčí halloweenskou dýni“

17:20     Fireshow

17:30     Ukončení workshopů a soutěžních stanovišť

17:30     Start strašidelné stezky

19:30     Ukončení stezky a celého programu  

Související články

Venkovní stěnu restaurace Na Staré faře nově zdobí pamětní deska. Je věnována Jiřímu Sedláčkovi, který před padesáti lety na Hanspaulce založil soutěž týmů v malé kopané a léta ji vedl. Hanspaulská liga se během let proměnila v celostátní fenomén a je nesporné, že Jiří Sedláček vystavěl základy pro dnes největší amatérskou fotbalovou ligu v malé kopané ve střední Evropě.

Celý článek16. 9. 2022

Tradiční závod horských kol Pražská padesátka, určený pro širokou veřejnost, startuje letos již po čtyřiadvacáté, a to v sobotu 17. 9. z dejvického kampusu. Závod vyzývá jak dlouholeté, tak nové účastníky největšího cyklistického klání se startem na území Prahy. Včetně dětí, pro které je připraven jejich vlastní závod – Pražský dětský spint.

Celý článek13. 9. 2022