Dny otevřených dveří ve ScioŠkole v Praze 6

Zveme vás na Dny otevřených dveří, které se uskuteční ve ScioŠkole, Náměstí Na Santince 2440/5, Praha 6, ve dnech 1. 12. a 8. 12. 2020. Dny otevřených dveří se letos uskuteční vzhledem k situaci on-line.

Hlavní foto

Máte-li zájem, vyplňte dotazník na stránkách školy, rádi se s vámi uvidí. Čeká vás prohlídka školy, povídání s dětmi, průvodci i vedením a informace o zápisech a ScioŠkole nanečisto.

Jeden z žáků pro vás natočil krátké video, takže již teď můžete při dobré kávě či čaji do školy nahlédnout. Bohužel v té době ještě prázdné z důvodu jejího uzavření.

Teší se na vás tým ScioŠkoly Praha 6.

Související články

Praha 6 pravidelně oceňuje nejlepší učitele ve svých základních školách. Titul Vynikající učitel převzali pedagogové, kteří do své náročné práce přinášejí něco navíc, ať už jsou to atraktivní metody práce, inovace, spolupráce s dalšími institucemi, integrace znevýhodněných žáků nebo vytvářejí inspirativní prostředí pro žáky i kolegy.  

Celý článek27. 9. 2022

Bubenečské základní školy E. Destinnové a nám. Svobody v Praze 6 přivítaly 1. září školáky v nových prostorách. Komplex základních škol se rozrostl o nové třídy i odborné učebny, které vznikly půdní vestavbou. Kapacita obou škol se tak navýšila o 240 míst a obě jsou nyní bezbariérové.

Celý článek1. 9. 2022