Dny otevřených dveří ve ScioŠkole v Praze 6

Zveme vás na Dny otevřených dveří, které se uskuteční ve ScioŠkole, Náměstí Na Santince 2440/5, Praha 6, ve dnech 1. 12. a 8. 12. 2020. Dny otevřených dveří se letos uskuteční vzhledem k situaci on-line.

Hlavní foto

Máte-li zájem, vyplňte dotazník na stránkách školy, rádi se s vámi uvidí. Čeká vás prohlídka školy, povídání s dětmi, průvodci i vedením a informace o zápisech a ScioŠkole nanečisto.

Jeden z žáků pro vás natočil krátké video, takže již teď můžete při dobré kávě či čaji do školy nahlédnout. Bohužel v té době ještě prázdné z důvodu jejího uzavření.

Teší se na vás tým ScioŠkoly Praha 6.

Související články

Mlžítko na zahradu, stůl na pingpong, venkovní posilovna, relaxační polštáře, stojany na koloběžky ale třeba také dělící stěny mezi pisoáry na toaletách. To vše jsou nápady, které na přání svých žáků budou nyní realizovat základní školy v Praze 6 – díky participativnímu projektu Šance do škol.

Celý článek10. 10. 2022

Praha 6 pravidelně oceňuje nejlepší učitele ve svých základních školách. Titul Vynikající učitel převzali pedagogové, kteří do své náročné práce přinášejí něco navíc, ať už jsou to atraktivní metody práce, inovace, spolupráce s dalšími institucemi, integrace znevýhodněných žáků nebo vytvářejí inspirativní prostředí pro žáky i kolegy.  

Celý článek27. 9. 2022