Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Radnice ›› Finance ›› Veřejné zakázky ›› eAukce & eTržiště ›› detail/podstránka

eAukce » detail zakázky

aktuální zakázkyrealizované zakázkyZPĚT na úvod


Název: Notebooky
Číslo: 2021/00002
Odběratel: Městská část Praha 6 (IČ: 00063703)
Datum vyhlášení: 21.01.2021
Datum ukončení 1. kola: 01.02.2021
Datum ukončení 2. kola: 02.02.2021
Datum ukončení 3. kola: 03.02.2021
Datum zveřejnění výsledků: 04.02.2021
Kategorie: » dodávky » nákup kancelářské techniky a vybavení kanceláří » výpočetní technika HW
Specifikace:

50 x Notebook 14” s dokovací základnou/portreplikátorem:

 

Parametry:

Typ processoru:
   CPU o výkonu min. 8850 bodů dle Passmark CPU Mark ( www.cpubenchmark.net v overall rating a min. 2500 v single thread rating

Čipset:
   Chipset umožňující funkce vzdálené správy způsobem out-of-band nezávisle na stavu či přítomnosti operačního systému. U počítače připojeného k napájení a síti ethernet musí být pomocí vzdálené správy možnost cíleného zapnutí, vypnutí, restartu operačního systému, zavedení operačního systému z lokálního disku i z image umístěného na síťovém zdroji. Dále musí umožnit poskytnutí informací o HW konfiguraci počítače včetně sériového čísla a modelu, vzdálený přístup do BIOS a možnost vzdáleného plného převzetí grafické konzole na úrovni HW v jakékoli chvíli od přístupu do BIOS přes start operačního systému až do normálního běhu operačního systému.

Display:
   Bezrámečkový displej IPS 14,0“ FHD, rozlišení 1920x1080, LED podsvícení, matný, antireflexní, min. 220 nitů;

Konstrukce:
   "Odolná s použitím pevných materiálů, např. kov nebo uhlíková vlákna či slitina hořčíku (odolnost min. podle testu MIL-STD 810G)"

Váha:
   Max. 1,54 kg vč. hlavní baterie

Graficka karta integrovaná:
   Integrovaná podporující 3 monitorové zobrazení

Pevný disk:
   "Min. 256 GB SSD PCIe NVMe s rychlostí čtení a zápisu min. 2075/1170 MB/s"

Typ paměti:
   DDR4 2666 MHz

Velikost operační paměti:
   Min. 8GB (1x8 GB), možností rozšíření až na 64GB

Počet paměťových slotů:
   Min. 2

Zdroj:
   Min. 65W s konektorem USB-C

Vstupní a výstupní porty a sloty:
   "USB: Min. 4 x USB, z toho min. 2x USB 3.2 Gen 1 Typ-A a 1 x USB 3.2 Gen 2 Typ-C Thunderbolt 3(redukce ani USB hub nejsou povoleny)
Grafika HDMI nativně(redukce nejsou povoleny)
RJ45 konektor (redukce povoleny )
Audio: Line-in/Line out (možno též sluchátka/microphon combo jack)
Interní čtečka paměť. karet MicroSD
LTE modem (anténa, SIM slot)"

Dokovací konektor:
   USB-C nebo Thunderbolt 3, kompatibilní s dokovací stanicí originálního příslušenství výrobce dotyčného notebooku; dokovací stanice musí umožnit notebook vypnout/zapnout pomocí vyzrcadleného tlačítka ON/OFF a notebook musí být dokovacím konektorem napájen; ne USB replikátor portů

Síťová karta:
   "Integrovaná, rychlost 10/100/1000 Mbit/s"

Bezdrátové technologie:
   "Interní dvoukanálová min. 802.11ax, 160MHz + Bluetooth 5.1; Podpora Miracast technologie bezdr. přenosu obrazu, integrovaný LTE modem"

Zvuková karta:
   Integrovaná, int. HQ stereo reproduktory

Kamera, mikrofon:
   Integrovaná HD kamera a mikrofon, integrovaná bezpečnostní krytka kamery;

Klávesnice:
   Česká podsvícená, multi-touchpad, odolná proti polití

Baterie:
   Kapacita min. 51Whr a s prodlouženu zárukou na 3 roky

Operační systém:
   Microsoft Windows 10 Pro 64-bit, CZ, OEM, předinstalovaný na pevném disku

Další SW:
   SW zdarma ke stažení na webových stránkách výrobce, dostupný po celou dobu záruky počítače, umožňující automatický update ovladačů, firmware  a podporu nastavení všech funkčních možností v BIOSu, diagnostiku jednotlivých komponent, podporu integrace vzdálené správy do MS SCCM

Záruka:
   Min. 60 měsíců na celou sestavu typu Next Business Day on site. Servis je poskytován výrobcem zařízení na místě u zákazníka. Započatá oprava notebooku nejpozději následující pracovní den po nahlášení závady v místě instalace, oprava monitoru, klávesnice a myši výměnným způsobem. Prodloužená záruka nad 12 měcíců musí být poskytnuta přímo výrobcem zařízení a musí být ověřitelná na veřejně přístupném webu výrobce . Při výměně SSD či celého zařízení zůstává původní SSD majetkem kupujícího (neodváží se).

Služba ochrany před nehodou:
   Bezplatné provedení opravy závad ke kterým dojde při běžném a obvyklém používání podporovaného produktu a která jsou způsobena náhodným poškozením při manipulaci , včetně upuštění notebooku a rozlití tekutin, nebo proudovým rázem.

Způsob provádění záručního servisu a podpory:
   Jediné kontaktní místo pro nahlášení poruch v celé ČR, servisní střediska pokrývající celé území ČR, možnost sledování servisních reportů prostřednictvím Internetu. Podpora poskytovaná prostřednictvím telefonní linky musí být dostupná v pracovní dny minimálně v době od 9:00 do 16:00 hod. Podpora prostřednictvím Internetu musí umožňovat stahování ovladačů a manuálů z internetu adresně pro konkrétní zadané sériové číslo zařízení

Zabezpečení:
   "Dedikovaný hardwarový TPM 2.0 čip s certifikací TCG,lokální nebo vzdálená možnost BIOS flash update,  možnost zaheslování HDD a BIOS, možnost provádět úpravy nastavení BIOSu u nefunkčního počítače s podporou vzdálené správy ""Out of Band ""(ve stavu poškozeno, vypnuto ), možnost smazání disku u nefunkčního počítače s podporou vzdálené správy ""Out of Band ""(ve stavu poškozeno, vypnuto ) ; vzdálená správa pomocí nástrojů výrobce PC, nebo pomocí balíčku do nástroje Microsoft System Center Configuration Manager umožňující vzdálené zaheslování a update BIOSu a vzdáleně povolit či zakázat jednotlivé USB porty, licence nástrojů pro vzdálenou správu nebo balíčku do MS SCCM součástí dodávky PC
volitelně :Interní čtečka otisku prstů integrovaná do spínacího tlačítka,interní bezkontaktní a  kontaktní čtečka čipových karet SmartCard a samostatný procesor pro bezpečné uložení autentifikačních údajů z čtečky čipových karet a čtečky otisku prstů           
Otvor na uzamčení lankem"

Napájení:
   Certifikace EPEAT Gold, Energy Star na celou sestavu

Dokovací stanice:
   "Jednotný model pro dodávané notebooky připojitelný prostřednictvím USB-C nebo Thunderbolt.
Výrobce dokovací stanice je shodný s výrobcem notebooku.
Celkem 5 x USB port a z toho minimálně 2 x USB-C
Cekem 3 x digitální výstup a z toho minimálně 2 x DP
RJ45 Gigabit Ethernet, 1 x Mikrofon výstup, 1 x kombinovaný port vstup/výstup
Dock musí umožňovat dobíjení notebooku, minimální výstup 90W
Připojení 2 x FHD na 60Hz nebo 1 x QHD na 60 Hz
Podpora Wake on Dock, Wake on LAN/WAN, PXE Boot, MAC passthrough, možnost vypnutí portů, podpora Expresního nabíjeni baterie alespoň na 80% během 1 hodiny
Záruka min.5 let, výměna vadného zařízení do druhého pracovního dne, vlastní seriové číslo"

Brašna:
   Brašna s uchem a popruhem opatřeným kovovými sponami, velikost odpovídající velikosti notebooku. Minimálně 3 oddělené sekce s polstrovanou sekcí na notebook.
Odolná proti nepříznivému počasí. Záruka min. 2 roky


 

S dodáním na adresu ÚMČ Praha 6 (6. patro, odd. informatiky)

Kritéria hodnocení:
váhakritériumjednotky
100%Celková cena bez DPHKč bez DPH

 

Podmínky účasti:

Zadavatel nepřipouští variantní řešení. Zadavatel si vyhrazuje právo odmítnout všechny předložené nabídky nebo zrušit zadávání této veřejné zakázky malého rozsahu kdykoliv do uzavření smlouvy (vystavení objednávky).

Nabídka bude podána pouze přes naše el. tržiště resp. el. aukce ( www.praha6.cz ).

Nabídka musí obsahovat jednoznačnou identifikaci nabízeného zboží (značka, model, ...). Nabídka zadaná pouze pomocí parametrů, bude vyřazena.

Vybraný uchazeč musí prokázat kvalifikační předpoklady dokladem o oprávnění k podnikání – živnostenský list, koncesní listina, včetně výpisu z obchodního rejstříku (stačí jako příloha nabídky). V případě, že vybraný uchazeč nepředloží příslušné doklady, bude k realizaci zakázky vyzván uchazeč následující v pořadí.

Smlouva (objednávka) bude uzavřena do 30-ti dnů ode dne oznámení výběru nejvhodnější nabídky.

Vybraný uchazeč požadované zboží dle el. tržiště resp. el. aukce doručí nejpozději do 31. 3. 2021.

Uchazeč bere na vědomí, že Městská část Praha 6 je povinna na dotaz třetí osoby poskytovat informace dle zák. č. 106/1999 Sb., o svobodném přístupu k informacím a nemá námitek proti umístění případně uzavřené smlouvy na internetových stránkách zadavatele.

Uchazeč prohlašuje, že nic z této zakázky, resp. svojí nabídky nepovažuje za důvěrné ani za obchodní tajemství.

Uchazeč bere na vědomí, pokud v této zakázce se svou nabídkou uspěje, bude jeho kompletní nabídka automaticky zveřejněna ve veřejné části modulů eAukce/eTržiště.

Pokud bude vítězná nabídka dražší než cena zboží ve velkých e-shopech, bude zakázka zrušena.

Účastní-li se uchazeč zaměstnávající osoby podle § 81 odst. 2 písm. b) zákona č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti, ve znění pozdějších předpisů, bude pro hodnocení jejich nabídek zadavatelem rozhodná výše nabízené ceny snížená o 15 %. Tuto skutečnost je uchazeč povinen v nabídce doložit. V případě, že bude uplatněno 15% snížení, dodavatel garantuje možnost zápočtu náhradního plnění v celkové částce dodávky či služby.

Platební podmínky:

Fakturace po dodání.

Uvedená koncová cena v sobě zahrnuje recyklační, popř. autorské poplatky a dopravu na dodací adresu.

K faktuře bude přiložen dodací list s jednotlivě rozepsanými položkami.

Dodací list bude obsahovat pořadové číslo položky, jméno položky, počet kusů, cena za položku bez DPH, DPH, koncovou cenou s DPH, zaruční lhůtu a seznam výrobních čísel.

Zadavatel zálohy neposkytuje.

Zadavatel je oprávněn jednostranně započíst jakoukoliv svou pohledávku z titulu smluvních pokut, proti jakékoliv pohledávce dodavatele vyplývající z objednávky. Splatnost faktur bude min. 21 dnů po doručení zadavateli.

Nabídková cena bude stanovena jako nejvýše přípustná po celou dobu plnění předmětu zakázky.

V případě, že je smluvní vztah uzavřen s protistranou, která byla při hodnocení nabídek zvýhodněna snížením rozhodné výše nabídkové ceny o 15 % je povinnou součástí smlouvy rovněž ustanovení o tom, že MČ má možnost uplatnit plnění z této smlouvy dle § 81 odst. 2 písm. b) zákona
č. 435/2004 Sb., o zaměstnanosti.

Rovněž musí být ve smlouvě stanovena sankce pro případ porušení garance možnosti zápočtu náhradního plnění, která bude minimálně ve výši peněžního ekvivalentu sjednaného zápočtu.

Kontakt: Jiří Procházka
Odd. informatiky ÚMČ Praha 6
Kancelář tajemníka
tel:  220 189 951
 
Vyhodnocení
Výsledková tabulka:
pořadí celkem firma Celková cena bez DPH (100%)
1 100,0% EDN 1251500 [Kč bez DPH] 100,0%
2 76,9% Af Office, s.r.o. 1627000 [Kč bez DPH] 76,9%
3 67,1% Z + M Logistics, spol. s r.o. 1864500 [Kč bez DPH] 67,1%
Výsledek: vybrány vítězná, druhá a třetí nabídka
Zdůvodnění:

Vítěz nabízí požadované zboží za nejnižší cenu.

Za výsledky zodpovídá: Jiří Procházka
Odd. informatiky ÚMČ Praha 6
tel:  220 189 951
 
Vítězná nabídka
Dodavatel: EDN
Na Radosti 413
Praha 5 155 21
IČO: 27116611
DIČ: CZ27116611
tel: 233311152
fax: 233311889
Web: http://www.edn.cz
Email:
Nabídka:

50 x Dell Latitude 5411 s dockem Dell WD19 130W a Dell ProBriefcase 14

Parametry:


Typ processoru:
   CPU o výkonu min. 8850 bodů dle Passmark CPU Mark ( www.cpubenchmark.net v overall rating a min. 2500 v single thread rating

Čipset:
   Chipset umožňující funkce vzdálené správy způsobem out-of-band nezávisle na stavu či přítomnosti operačního systému. U počítače připojeného k napájení a síti ethernet musí být pomocí vzdálené správy možnost cíleného zapnutí, vypnutí, restartu operačního systému, zavedení operačního systému z lokálního disku i z image umístěného na síťovém zdroji. Dále musí umožnit poskytnutí informací o HW konfiguraci počítače včetně sériového čísla a modelu, vzdálený přístup do BIOS a možnost vzdáleného plného převzetí grafické konzole na úrovni HW v jakékoli chvíli od přístupu do BIOS přes start operačního systému až do normálního běhu operačního systému.

Display:
   Bezrámečkový displej IPS 14,0“ FHD, rozlišení 1920x1080, LED podsvícení, matný, antireflexní, min. 220 nitů;

Konstrukce:
   "Odolná s použitím pevných materiálů, např. kov nebo uhlíková vlákna či slitina hořčíku (odolnost min. podle testu MIL-STD 810G)"

Váha:
   Max. 1,54 kg vč. hlavní baterie

Graficka karta integrovaná:
   Integrovaná podporující 3 monitorové zobrazení

Pevný disk:
   "Min. 256 GB SSD PCIe NVMe s rychlostí čtení a zápisu min. 2075/1170 MB/s"

Typ paměti:
   DDR4 2666 MHz

Velikost operační paměti:
   Min. 8GB (1x8 GB), možností rozšíření až na 64GB

Počet paměťových slotů:
   Min. 2

Zdroj:
   Min. 65W s konektorem USB-C

Vstupní a výstupní porty a sloty:
   "USB: Min. 4 x USB, z toho min. 2x USB 3.2 Gen 1 Typ-A a 1 x USB 3.2 Gen 2 Typ-C Thunderbolt 3(redukce ani USB hub nejsou povoleny)
Grafika HDMI nativně(redukce nejsou povoleny)
RJ45 konektor (redukce povoleny )
Audio: Line-in/Line out (možno též sluchátka/microphon combo jack)
Interní čtečka paměť. karet MicroSD
LTE modem (anténa, SIM slot)"

Dokovací konektor:
   USB-C nebo Thunderbolt 3, kompatibilní s dokovací stanicí originálního příslušenství výrobce dotyčného notebooku; dokovací stanice musí umožnit notebook vypnout/zapnout pomocí vyzrcadleného tlačítka ON/OFF a notebook musí být dokovacím konektorem napájen; ne USB replikátor portů

Síťová karta:
   "Integrovaná, rychlost 10/100/1000 Mbit/s"

Bezdrátové technologie:
   "Interní dvoukanálová min. 802.11ax, 160MHz + Bluetooth 5.1; Podpora Miracast technologie bezdr. přenosu obrazu, integrovaný LTE modem"

Zvuková karta:
   Integrovaná, int. HQ stereo reproduktory

Kamera, mikrofon:
   Integrovaná HD kamera a mikrofon, integrovaná bezpečnostní krytka kamery;

Klávesnice:
   Česká podsvícená, multi-touchpad, odolná proti polití

Baterie:
   Kapacita min. 51Whr a s prodlouženu zárukou na 3 roky

Operační systém:
   Microsoft Windows 10 Pro 64-bit, CZ, OEM, předinstalovaný na pevném disku

Další SW:
   SW zdarma ke stažení na webových stránkách výrobce, dostupný po celou dobu záruky počítače, umožňující automatický update ovladačů, firmware  a podporu nastavení všech funkčních možností v BIOSu, diagnostiku jednotlivých komponent, podporu integrace vzdálené správy do MS SCCM

Záruka:
   Min. 60 měsíců na celou sestavu typu Next Business Day on site. Servis je poskytován výrobcem zařízení na místě u zákazníka. Započatá oprava notebooku nejpozději následující pracovní den po nahlášení závady v místě instalace, oprava monitoru, klávesnice a myši výměnným způsobem. Prodloužená záruka nad 12 měcíců musí být poskytnuta přímo výrobcem zařízení a musí být ověřitelná na veřejně přístupném webu výrobce . Při výměně SSD či celého zařízení zůstává původní SSD majetkem kupujícího (neodváží se).

Služba ochrany před nehodou:
   Bezplatné provedení opravy závad ke kterým dojde při běžném a obvyklém používání podporovaného produktu a která jsou způsobena náhodným poškozením při manipulaci , včetně upuštění notebooku a rozlití tekutin, nebo proudovým rázem.

Způsob provádění záručního servisu a podpory:
   Jediné kontaktní místo pro nahlášení poruch v celé ČR, servisní střediska pokrývající celé území ČR, možnost sledování servisních reportů prostřednictvím Internetu. Podpora poskytovaná prostřednictvím telefonní linky musí být dostupná v pracovní dny minimálně v době od 9:00 do 16:00 hod. Podpora prostřednictvím Internetu musí umožňovat stahování ovladačů a manuálů z internetu adresně pro konkrétní zadané sériové číslo zařízení

Zabezpečení:
   "Dedikovaný hardwarový TPM 2.0 čip s certifikací TCG,lokální nebo vzdálená možnost BIOS flash update,  možnost zaheslování HDD a BIOS, možnost provádět úpravy nastavení BIOSu u nefunkčního počítače s podporou vzdálené správy ""Out of Band ""(ve stavu poškozeno, vypnuto ), možnost smazání disku u nefunkčního počítače s podporou vzdálené správy ""Out of Band ""(ve stavu poškozeno, vypnuto ) ; vzdálená správa pomocí nástrojů výrobce PC, nebo pomocí balíčku do nástroje Microsoft System Center Configuration Manager umožňující vzdálené zaheslování a update BIOSu a vzdáleně povolit či zakázat jednotlivé USB porty, licence nástrojů pro vzdálenou správu nebo balíčku do MS SCCM součástí dodávky PC
volitelně :Interní čtečka otisku prstů integrovaná do spínacího tlačítka,interní bezkontaktní a  kontaktní čtečka čipových karet SmartCard a samostatný procesor pro bezpečné uložení autentifikačních údajů z čtečky čipových karet a čtečky otisku prstů           
Otvor na uzamčení lankem"

Napájení:
   Certifikace EPEAT Gold, Energy Star na celou sestavu

Dokovací stanice:
   "Jednotný model pro dodávané notebooky připojitelný prostřednictvím USB-C nebo Thunderbolt.
Výrobce dokovací stanice je shodný s výrobcem notebooku.
Celkem 5 x USB port a z toho minimálně 2 x USB-C
Cekem 3 x digitální výstup a z toho minimálně 2 x DP
RJ45 Gigabit Ethernet, 1 x Mikrofon výstup, 1 x kombinovaný port vstup/výstup
Dock musí umožňovat dobíjení notebooku, minimální výstup 90W
Připojení 2 x FHD na 60Hz nebo 1 x QHD na 60 Hz
Podpora Wake on Dock, Wake on LAN/WAN, PXE Boot, MAC passthrough, možnost vypnutí portů, podpora Expresního nabíjeni baterie alespoň na 80% během 1 hodiny
Záruka min.5 let, výměna vadného zařízení do druhého pracovního dne, vlastní seriové číslo"

Brašna:
   Brašna s uchem a popruhem opatřeným kovovými sponami, velikost odpovídající velikosti notebooku. Minimálně 3 oddělené sekce s polstrovanou sekcí na notebook.
Odolná proti nepříznivému počasí. Záruka min. 2 roky


 

S dodáním na adresu ÚMČ Praha 6 (6. patro, odd. informatiky)

 
Náhradník
Dodavatel: Z + M Logistics, spol. s r.o.
Gorkého 621/26
Ostrava - Moravská Ostrava 702 00
IČO: 28650808
DIČ: CZ28650808
tel: 603871930
fax: 597010369
Web: https://www.zmgroup.cz/
Email:
 
Druhý náhradník
Dodavatel: Af Office, s.r.o.
Jednořadá 1051/53
Praha 6 160 00
IČO: 26768771
DIČ: CZ26768771
tel: 235362575
fax: 233342003
Web: http://www.afoffice.cz
Email:


© 2022 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/trziste/zakazka.php?ID=436&aukce=1&crc=642fa0616fff464ece8f7b1bd0e0408f ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.