Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Ptejte se radních ›› detail/podstránka

 

!!! POZOR CHYBA !!!

Chybně zadané osobní číslo: ''

 

Otázky a odpovědi

Výpis konkrétní otázky s odpovědí.


Dobrý den, v časopise Šestka je informace o revitalizaci parku La - záro Cardénase del Rio, která je plánovaná na letošní rok.
Zajímalo by mne, jak bude park po revitalizaci vypadat.
Hledal jsem proto na webových stránkách městské části, bohužel žádné informace týkající se této investice jsem nenalezl. Je možné vidět náhledy úprav, nákresy,vizualizace, případně v jaké fázy je chystaná revitalizace? Bude možné vznést případné připomínky a návrhy o budoucnosti tohoto parku a zda-li proběhne nějaká informační kampaň?
Předem děkuji za Vaši odpověď.

[16.01.2014] nová otázka Petr Voráček • Téma: péče o životní prostředí a vzhled, řešení problematiky dopravy s výjimkou nadřazeného dopravního systému, oblast bezpečnosti, úklidu a odpadového hospodářství, Městský kamerový systém, program Stop Graffiti a agenda obecně prospěšných prací

Vážený pane Voráčku,

rekonstrukce parku „Lazaro Cardenase del Rio“ je připravována na letošní rok jako jedna z klíčových akcí Prahy 6. Studie je k nahlédnutí na Odboru územního rozvoje Úřadu m.č. Praha 6. Předprojektová příprava je odvislá od dořešení dopravy (MHD – bus + parkování), související s pozemky vlastního parku. Po dořešení těchto „vstupů“ bude záměr jako reálný prezentován veřejnosti. Děkujeme Vám za Váš zájem o městskou část.

S úctou
Jan Záruba

[29.01.2014]

Konec výpisu.


ZPĚT na seznam skupin otázekOstatní otázky v tomto tématu© 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/otazky/list.php?IDx=5973 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz