Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Ptejte se radních ›› detail/podstránka
prof. Ing. Jiří Fárek, CSc. (fotka)
prof. Ing. Jiří Fárek, CSc.
1. zástupce starosty
(2006-2010)

Otázky a odpovědi

Téma: ekonomika, tvorba rozpočtu a finančních plánů, zhodnocování majetku, správa financí a správa aktiv, správa pohledávek

volební období 2006-2010


Bry den preju,

mam dotaz, aukcni sin naxos vyhlasila VR:

Výběrové řízení na prodej 100% akcií společnosti SOUTHERN HILL a.s. vlastníci pozemky a projektovou dokumentaci pro realizaci residenčního projektu bytového domu “VILLA SOUTHERN HILL”

www.naxos.cz

na vyhlasce je uvedeno ze územní rozhodnutí nabylo právní moci (23.2.2010), krom jineho jde i o parcely 244/49 a 244/50 ku brevnov

patral jsem na webu Prahy 6 a nic takoveho nenasel, nyni je na tomto miste chodnik + zelen, mel jsem za to ze jde o pozemky obce

otazka: byly pozemky 244/49 , 244/50 a 244/27 ku brevnov drive v majektku Prahy 6, pokud ano, proc je prodala ? jak je mozne na pozemku typu zelen postavit betonovou obludu ?

diky

[15.09.2010] nová otázka Jiri Hlavaty

Vážený pane Hlavatý,

dovolte mi, abych Vám odpověděl na Váš dotaz, byť (jak jsem byl informován) Vám již bylo odpovídáno z odboru územního rozvoje Úřadu městské části Praha 6.
Pozemky o které se zajímáte naše městská část nikdy nevlastnila. V Územním plánu hlavního města Prahy jsou funkčně stabilizované jako plocha obytná (OB), tudíž s možností zástavby. V současné době je zde zelený svah, jako zbytková plocha po kobercové zástavbě terasovými domy.

Na závěr mi dovolte ještě malou poznámku – v územním řízení byl na podnět městské části prosazen větší podíl zeleně a pěší propojení přes soukromý pozemek, byť v mírně upravené stopě.

Děkuji Vám za Váš zájem.

S úctou
Jiří Fárek

[10.11.2010]

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak se naložilo s objekty, které obývali ve Starých Střešovicích squatteři, jejichž aktivity byly tedy známější pod pojmem Dobročinný spolek medáků?
Jak vypadá jejich současný stav domků?
Předem Vám děkuji za odpověď a zdravím.

[05.01.2010] nová otázka Bc. Martina Urbánková

Vážená paní bakalářko,

objekty jsou zrekonstruovány, objekt č. p. 79 je pronajat společnosti Regenerace, spol. s r. o. na dobu určitou do 27. 10. 2019 pro pracoviště redakce časopisu a pro pořádání kulturních a společenských akcí a objekt č. p. 96 je pronajat občanskému sdružení Liga lesní moudrosti - The Woodcraft League, kmen Kruh na dobu neurčitou.

S pozdravem

Jiří Fárek

[08.01.2010]

Dobry den, v nasem dome, ktery se nachazi v pamatkove chranene ctvrti Bubenec, planujeme vymenit okna. Predpokladam, ze by tam meli byt kopie puvodnich oken, a protoze jsem si vsimla, ze budova obecniho uradu Prahy 6, ktera prave prochazi rekonstrukci, uz ma osazene nove okna a vypadaji jako ty puvodni, tak bych Vas chtela poprosit, jestli by jste mi neposlal na muj email kontakt na firmu, ktera ty okna vyrabela. Taky by me zajimalo, kdo by mel provadet kontrolu domu v pamatkove chranenych ctvrtich Prahy 6, jestli tam nejsou osazena plastova okna, protoze to opravdu znehodnocuje ty domy a ty plastove okna jsou ted videt casteji a casteji. Mel by to byt stavebni urad Prahy 6 nebo pamatkari magistratu? Dekuji, Tutkova

[29.04.2009] nová otázka Silvie Tutkova

Vážená paní Tutková,

výměnu oken na rekonstruované budově Úřadu městské části Prahy 6 zajišťuje firma Konstruktiva Branko, a.s. Mikuleckého 1308, 147 46 Praha 4, která je generálním dodavatelem stavby (stavbyvedoucí: p.Milan Macoun  724 003 737).

K druhé části Vašeho dotazu, který se týká výměny původních oken za plastová v památkově chráněné zóně Bubeneč si Vás dovoluji informovat, že výměna oken je udržovací prací, která v souladu s § 103 zákona č. 183/2006 Sb. o územním plánování a stavebním řádu (dále jen stavební zákon) nevyžaduje stavební povolení ani ohlášení stavebnímu úřadu.
Protože se však jedná o stavby v památkové zóně neznamená to, že může stavebník provést výměnu oken bez předchozího souhlasu orgánu památkové ochrany, kterým je v hl. m. Praze Odbor kultury, památkové péče a cestovního ruchu Magistrátu hlavního města Prahy. Dotčeným orgánem, který schvaluje možnost provést výměnu oken je tedy OKP MHMP, a proto i povinnost kontroly je v jeho kompetenci.

S pozdravem
Jiří Fárek

[21.05.2009]

Važený pane Holický mam na vás otázku,chodím kolem školy na nam.Svobody,vím že je zde na škole nový školník který tam k mému užasu nebydlí,mužete my vysvětlit proč?Co se stalo s bytem ve kterém bydlel byvalý školník,mimochodem muj přítel.Neumím si představit školu kde školník nebydlí.

[05.01.2009] nová otázka Jan Stařeček

Vážený pane Stařečku,

po uvolnění školnického bytu v ZŠ nám. Svobody 2 bylo zjištěno, že byt vyžaduje zásadní rekonstrukci. V průběhu loňského roku byly vyčleněny finanční prostředky z kapitoly školství na celkovou rekonstrukci, bohužel však zatím nedošlo k její realizaci. Nicméně po rekonstrukci bude tento byt opět využíván jako služební byt školníka.

S pozdravem

Jiří Fárek

[05.01.2009]


Dobrý den, prosím Vás, dal by se zjistit přehled učitelů, kteří učili třídu 9.A. případně další deváté třídy v roce 1973 na základní škole v Praze 6 Nad alejí? A také adresy nebo alespoň nějaká spojení na naše bývalé učitele, hlavně na češtinářku a naší třídní učitelku 9.A. paní Mgr. Janu Veselou, chemikářku paní učitelku Legnerovou, dějepisáře pan Petchkeho? Ti učili na základní škole od jejího otevření tedy v letech 1969 - 1973, tedy ještě předtím, než se tato základní škola stala gymnasiem? ? Naše třída (bývalá 9.A) by je ráda pozvala na třídní srazy, ale bohužel neznáme
nikdo kontakt na žádného učitele. Mohli bychom Vás touto cestou požádat o pomoc? Pokud byste našli i další jména třídního sboru v roce 1973, budeme velmi rádi, nejraději bychom pozvali celý učitelský sbor.Děkujeme mnohokrát. S pozdravem Vízková
>
[15.09.2008] nová otázka Alena Vízková

Vážená paní Vízková,

po seznámení se s historií budovy Gymnázia Nad Alejí, jsem zjistil, že Základní škola Petřiny-střed ukončila svou činnost ve školním roce 1979. Veškerá dokumentace školy by měla být uložena v Archivu hlavního města Prahy - Praha 4, Archivní 6, tel. č.  236 004 012. Podrobnější informace k provozu archivu naleznete na www.ahmp.cz
Bohužel se mi nepodařilo zjistit bližší informace.

S pozdravem

Jiří Fárek

[15.09.2008]

Dobrý den,
synovi budou koncem září 3 roky a já bych měla nastoupit do práce. Z finančních důvodů si nemohu dovolit být s ním ještě rok doma. Nemáme trvalé bydliště v Praze 6, a tam kde ho máme mi dítě nevzali. Lékařka doporučila umístění dítěte do kolektivu (moc nemluví) a tak se chci zeptat, jestli nevíte o nějakém volném místu v nějaké Mš v Praze 6 popř. na koho se obrátit. Děkuji Marie

[28.07.2008] nová otázka Marie Klimentová

Vážená paní,

odpovídám na Váš dotaz ohledně umístění syna v mateřské škole. Vzhledem k tomu, že Váš syn by měl v září dovršit tři roky věku, doporučuji zhruba týden až dva před tímto datem kontaktovat odbor školství Úřadu městské části Praha 6 (tel.  220 189 555), kde Vám sdělí, zda by se nějaké místo v naší mateřské škole nenašlo. Počítejte však s tím, že pravděpodobnost úspěchu bude bohužel velmi malá, neboť všechny naše mateřské školy jsou již nyní obsazeny, navíc zvlášť když uvádíte, že máte trvalé bydliště mimo Městskou část Praha 6.
Lituji, že Vám nemohu podat příznivější zprávu.

S pozdravem

Jiří Fárek

[28.07.2008]

Dobrý den, měla bych dotaz. Studuji prvním rokem na vysoké škole na 3. lékařské fakultě Univerzity Karlovy a od své spolužačky jsem se dověděla o možnosti pobírání určité "odměny" od státu, když bych prospívalala s vyznamenáním za každý ročník studia a pak se dva roky po ukončení studia zdržovala v kraji, kde jsem trvale hlášená. Ta moje spolužačka pochází ze severočeského kraje a tam prý tato možnost existuje. Chci se tedy zeptat, jestli je tato možnost i v Praze a popřípadě kde bych mohla sehnat podrobnější informace. Děkuji předem za odpověď.

[11.06.2008] nová otázka Magdaléna Chorvátová

Vážená slečno,

Váš dotaz bohužel nespadá do působnosti Úřadu městské části Praha 6. Náš Odbor státní sociální podpory by Vám popř. mohl vyplácet přídavek na nezaopatřené dítě. Nárok mají rodiny s příjmem do 2,4násobku životního minima. Bližší informace Vám podá vedoucí tohoto odboru paní Bc. Zdeňka Šmejkalová (t.:  224 316 168-9). Může se např. také jednat o formu prospěchového stipendia (více se jistě dozvíte na studijním oddělení VŠ), příp. i o nějaký příspěvek, který poskytuje přímo příslušný krajský úřad. Vaše spolužačka Vám jistě ráda podá ještě nějaké další upřesňující informace. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vašem studiu.

S pozdravem

Jiří Fárek

[11.06.2008]

Vážený pane starosto,
můj dotaz se týká přístupu veřejnosti na hřiště u školy v ul.Vlastina v Liboci, především rozsahu otevíracích hodin a dnů. V současné době je hřiště pro veřejnost přístupné 2 hodiny v pracovních dnech (17.00-19.00), o víkendech, svátcích a prázdninách je zavřené. V rubrice diskuse na stránkách městského úřadu jsem našla odpovědi pana ing.Fárka k tomuto problému, při jejichž čtení člověka napadají další otázky.
Proč má být provoz hřiště a vstup na hřiště závislý na provozu školy? Dobře si pamatuji, jak na shromáždění rodičů dětí ZŠ Vlastina o slučování ZŠ Vlastina a Dědina, paní ing. Trnková slibovala nezměněný provoz hřiště, tedy každý den i v zimě, v létě do 21.00, o víkendech a svátcích celý den. To byla tehdy velmi citlivá otázka, protože hřiště bylo po rekonstrukci za peníze školy, městského úřadu a z grantu magistrátu, jehož získání bylo podmíněno užíváním hřiště veřejností. Toto užívání je nyní v podstatě nemožné z důvodu výše uvedeného rozsahu stávajících návštěvních hodin.
Jak probíhá „zajištění organizace a zdravotního dohledu“ na otevřených hřištích u okolních škol, např. ZŠ Ruzyně? Proč vůbec musí být nějaké zajišťování organizováno, když podle provozního řádu „vlastník areálu ani provozovatel neodpovídá za bezpečnost návštěvníků hřiště ani za jejich osobní majetek“?
Proč před pronájmem budovy ZŠ Vlastina mohla být tato organizace provozu zajištěna a teď najednou (cituji p.ing.Fárka) „ nikdo není s to tuto povinnost převzít“?
Informace p.ing.Fárka, že „jste připraveni monitorovat a vyhodnotit skutečný zájem veřejnosti o způsob využívání tohoto sportoviště“, člověka naprosto zaráží, když víte, že toto hřiště je jediné pro celou Liboc a před 4 roky jste do něj vložili peníze z veřejných prostředků. Tohle místo bylo vždycky plné dětí, zvlášť o víkendech a okrajových týdnech prázdnin. Teď si děti v celé Liboci nemají kam jít ve VOLNÉM čase zasportovat a díváme se přes zavřená vrata na sice krásné, ale prázdné, nevyužívané hřiště. Před jeho rekonstrukcí ho bylo možné využívat doslova kdykoli bez „zajišťování organizace“. S jeho vylepšením najednou nastaly problémy, které popisuje pan ing.Fárek. Obyčejné hřiště dřív fungovalo, nové drahé hřiště prý neumíte provozovat. Tak k čemu to všechno investování bylo?
Nejen já bych se ráda dozvěděla, jak půjde tato situace napravit a ne proč nejde celá věc zařídit.
Děkuji
Ivana Řídká

[23.05.2008] nová otázka Ing. Ivana Řídká

Vážená paní inženýrko,

vracím se k Vašemu dotazu týkajícího se provozního řádu hřiště u bývalé základní školy Vlastina. Budova školy včetně sportoviště byla pronajata na základě výběrového řízení společnosti Czech British School, s.r.o., která celý areál využívá pro své vzdělávací účely. Je přirozené, že touto změnou došlo i k omezení volného využívání hřiště a zahrady školy veřejností.

Během posledních měsíců probíhala celá řada velmi nelehkých jednání s Czech British School, s.r.o. s cílem rozšířit možnost využívání hřiště nad rámec hodin vymezených ve smlouvě. Výsledkem těchto jednání byly postupně dvě úpravy provozního řádu právě ve prospěch veřejnosti.

Od 14.7. do 17.8.2008 je hřiště pro veřejnost bohužel uzavřeno. Od 18.8. do 31.8. je otevřeno ve všední dny od 14:00 do 19:00 hod., v sobotu pak jen po předchozím telefonickém objednání (za úhradu). Každou neděli je možné využít sportoviště od 15:00 do 19:00 hod. Od začátku září by mělo být hřiště ve všedních dnech přístupné veřejnosti od 17:00 do 19:00 hod. a nad tuto dobu po individuálním sjednání s provozovatelem (kontakt je uveden ve vyvěšeném provozním řádu). Provoz o víkendech se nemění.

Vzhledem k tomu, že současný stav stále nepovažujeme za vyhovující, budou jednání s nájemcem školy po letních prázdninách pokračovat.


S pozdravem
Jiří Fárek

[23.05.2008]

Vážený pane starosto,

absence kvalitního dětského hřiště v Liboci je letitým problémem, se kterým se obyvatelé této čtvrti na MČ opakovaně obrací. Hřiště v ulici U kolejí prošlo minimalistickou rekonstrukcí (oplocení, výměna písku), sousední fotbalové hřiště nebylo obnoveno. Zrušeno bylo už před lety hřiště v ulici U silnice. MČ opakovaně uvedla důvody (není vlastníkem pozemků), stejně jako ujištění, že otázku dětských hřišť v Liboci chce a bude řešit.

Léta plynou, děti nám rostou a letos jsme se dočkali v této oblasti dvou novinek. A na ně se vážou mé dotazy:

1. V prostoru nové rezidenční čtvrti Nová Liboc vznikla dvě menší dětská hřiště. Jsou vybavena moderními hracími prvky, oplocením, visacími zámky a cedulemi „Určeno pouze pro rezidenty“. Je smutnou ironií, že fotbalové hřiště v ulici U kolejí bylo zrušeno právě v souvislosti s úpravami zajišťujícími přístupnost Nové Liboce pro stavební techniku.

Dotazy: Nemá MČ nebo Magistrát při schvalování podobných realitních projektů či jinou formou možnost podmínit jejich realizaci vybudováním veřejných hřišť, případně se na něm nějakou formou podílet? Nebyla touto možností jednání o vybudování provizorního parkoviště v ul. U kolejí a opravy povrchu ulice Za vokovickou vozovnou? Vyvinula MČ v tomto směru nějakou snahu?

2. MČ pronajala bývalou ZŠ Vlastina soukromému subjektu (Czech British School). Součástí školy je venkovní hřiště, které prošlo před čtyřmi lety rekonstrukcí za 5 mil. Kč financované z veřejných prostředků, vč. rozpočtu MČ P6. V době fungování ZŠ bylo hřiště přístupné veřejnosti ve všední dny i víkendech do 20 hod. Bylo hojně – jakožto v podstatě jediné hřiště na k.ú. Liboc – využíváno rodiči s dětmi, dospívající mládeží i dospělými.
Od února, kdy školu a hřiště provozuje nový nájemce, je situace jiná: hřiště zatím není přístupné vůbec, podle informací provozovatele bude pro veřejnost otevřené až od 1.4., a to pouze ve všední dny v časech od 17 do 19 hod. O víkendech a o letních prázdninách bude zavřené. Pouhých 10 hodiny týdně, které jsou určené pro veřejnost, nás skutečně překvapilo a teprve později jsme zjistili, že toto časové rozmezí vychází z podmínek výběrového řízení (Usnesení Rady MČ P6 460/07: „Nájemce je povinen zajistit zpřístupnění hřiště bezplatně nebo za symbolickou cenu především dětem a mládeži v pondělí až pátek do 19.00 hod. a o víkendu dohromady minimálně 10 hod.“).

Dotazy:
a) Jak MČ při formulaci podmínek výběrového řízení dospěla k uvedenému časovému rozsahu zpřístupnění hřiště veřejnosti? (Jedná se o jediné hřiště v Liboci, kde žije přes 5000 obyvatel)
b) Jaké je přesné znění nájemní smlouvy, resp. části, která se týká zpřístupnění venkovního hřiště veřejnosti?
c) Kdo a jak dohlíží na plnění smluvních podmínek (resp. podmínek VŘ) zpřístupnění hřiště? Stávající režim provozu zveřejněný nájemcem neodpovídá ani minimalistickým podmínkám VŘ (do dubna zavřeno, víkendový provoz nebude, o letních prázdninách zavřeno)

Na závěr bych Vás rád požádal o informaci, zda MČ připravuje v dohledné době nějaké konkrétní kroky ke zlepšení podmínek pro volnočasové aktivity pro děti a mládež v Liboci (kromě absence hřišť situaci dále zhoršuje ukončení provozu knihovny a kina na Deltě).

Děkuji a zdravím,

Josef Žák

[27.03.2008] nová otázka Josef Žák

Vážený pane,

velmi Vám děkuji za Vaše dotazy. Vzhledem k tomu, že Vaše otázka č.1 spadá do kompetencí Odboru dopravy a životního prostředí, dovoluji si Vám postoupit odpověď jeho vedoucí - paní Ing. Dany Charvátové.

Pozemek, který je předmětem vašich dotazů, je v majetku Magistrátu hl. m. Prahy. Trávníková plocha vedle dětského hřiště U Kolejí ( kterou ve svém e-mailu nazýváte fotbalové hřiště), byla dočasně zabrána pro účely zřízení staveniště pro stavbu bytového komplexu. Po dokončení stavby byl zábor zrušen a plocha byla uvedena do původního stavu - v současné době opět travnatá plocha. Tato plocha je vedena jako rekreační zelená zóna - lze na ní samozřejmě fotbal hrát, ale nemá parametry fotbalového hřiště a nikdy takto vedena nebyla. Na dětském hřišti U Kolejí byla plánována celková rekonstrukce na konci roku 2007, ale akci se nepodařilo zrealizovat z časových důvodů. Proto byla její realizace přesunuta do začátku letošního roku - přes elektronické tržiště proběhlo výběrové řízení na realizační firmu, v tomto týdnu budou zahájeny práce a k 30.4.2008 je plánováno převzetí dokončeného díla.
K Vašemu "poddotazu" týkajícímu se podmiňování schvalování staveb vybudováním veřejných hřišť Vám sdělujeme, že při vydávání stanovisek se musíme pohybovat v mantinelech platných zákonů pro tuto oblast, které tento postup neumožňují. Samozřejmě, že všechny pozemky dotčené stavbou musejí být uvedeny do původního stavu (viz oprava povrchu ulice Za Vokovickou vozovnou, urovnání povrchu a osetí travou předmětné trávníkové plochy vedle dětského hřiště U Kolejí atd.). Rovněž v průběhu stavby musí být zajištěny základní potřeby využívání území (viz vybudování provizorního parkoviště v ul. U Kolejí - k zajištění původního počtu parkovacích míst atd.).

Můžeme Vás ujistit, že v tomto směru se ÚMČ snaží o dosažení maximálně možných požadavků v rámci platných zákonů.

K Vaší otázce č. 2, která se týká přístupu veřejnosti na víceúčelové hřiště ve školním areálu v ul. Vlastina 19.

V návaznosti na přání občanů se dne 2.4.2008 uskutečnilo jednání se zástupci nájemce „Czech British School, s.r.o.“ s cílem umožnit větší přístup veřejnosti na školní hřiště. Prvním krokem bude možnost využití hřiště i nad rámec hodin smluvně vyčleněných v pracovní dny pro veřejnost, a to po dohodě zájemců s kontaktní osobou uvedenou v návštěvním řádu. Dalším opatřením bude setrvalý provoz s výjimkou období, kdy není možné hřiště používat z důvodů buď klimatických podmínek, anebo uzavření provozu celé školy. Stále otevřenou otázkou zůstává zpřístupnění sportoviště o víkendech, neboť v takovém případě by se na nájemce vztahovala smluvní podmínka postarat se při provozu o „zajištění organizace a sportovního a zdravotního dohledu“ (uvedeno ve smlouvě o nájmu nemovitosti). Ani MČ není v současné době s to tuto povinnost převzít a zodpovědně zajišťovat. Pokud jste vy sám ochoten této služby se ujmout, jsme připraveni opět tuto otázku s nájemci otevřít a hledat schůdné řešení. Jedním z výsledků výše uvedeného setkání byl i závazek nájemce neprodleně upravit a městské části předložit nový návštěvní řád hřiště. Jsme připraveni monitorovat a vyhodnotit skutečný zájem veřejnosti o způsob využívání tohoto sportoviště a k celé záležitosti se ještě před koncem školního roku vrátit a návštěvní řád případně znovu upravit.

S pozdravem

Jiří Fárek

[08.04.2008]

Vážený pane Holický,
děkuji za odpověď na otázku týkající se přístupu veřejnosti na hřiště bývalé ZŠ Vlastina. V minulých dnech se na bráně skutečně objevil návštěvní řád, který stanoví, mimo jiné, otevírací dobu hřiště.
Hřiště má být otevřeno pouze od 17 do 21 hod od pondělí do pátku, a to pouze v průběhu školního roku. Považuji takovou otevírací dobu za zcela nedostatečnou, neboť má být zavřeno o víkendech a v průběhu prázdnin, tj. v době, kdy bývalo hřiště veřejností využíváno nejvíce. Vzhledem k tomu, že od září do března je po 17 hodině již tma, je stanovenou otevírací dobou omezena využitelnost hřiště na opravdu symbolický rozsah. Je pro mě také nepochopitelné, proč má být hřiště otevřeno celoročně do 21 hod, tj. i v době, kdy bude tma a hřiště nemůže sloužit pro sport, ale budou se tam scházet maximálně poflakující se partičky.
Pane Holický, obracím se na Vás proto s prosbou, abyste vyjednal s provozovatelem školy úpravu otevíracích hodin hřiště, zejména, aby bylo hřiště otevřeno o víkendech a v průběhu letních prázdnin.
Tato záležitost trápí více obyvatel v okolí školy, kteří hřiště využívali a bude-li to vhodné pro Vaše jednání, je možno požadavek na rozšíření otevírací doby formulovat například prostřednictvím petice.

S pozdravem,
Š. Peich

[27.02.2008] nová otázka Peich

Vážený pane Peichu,

jak již Vás pan Ing. Jan Holický informoval, s nájemcem školního areálu - Czech British School, s.r.o., se v současné době jedná o změně návštěvního řádu tak, aby vyšel více vstříc požadavkům místních obyvatel. Vaše náměty byly předány Odboru správy obecního majetku, který za Městskou část Prahu 6 jedná ve věcech nájemních smluv. Velmi Vám děkuji za Váš zájem.

S pozdravem

Jiří Fárek

[27.02.2008]

 


ZPĚT na seznam skupin otázek© 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/otazky/list.php?ID=11 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.