Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› O čem se mluví ›› Koronavirus ›› Obědy/školní jídelny ›› detail/podstránka

Obědy/školní jídelny

Žáci a studenti základních škol, středních škol, konzervatoří a VOŠ nemají nárok na školní stravování. Poskytují-li však školní jídelny stravování pro veřejnost, mohou stravování prodávat i studentům. Cena stravování není regulována a určí ji ředitel příslušného zařízení. Vždy však pouze jako „jídlo přes ulici (take away)“. Vedle toho však platí, že přítomnost pracovníků na pracovišti je nezbytné co nejvíce omezit. Vždy je nutné zachovat nezbytný rozsah činností, např. pokud školské zařízení poskytuje školské služby školního stravování rovněž pro MŠ nebo pro naplnění usnesení vlády ze dne 15. března č. 219, na základě, kterého hejtmani mohou určit školu nebo školské zařízení pro zajištění péče o děti vybraných profesí (policie, zdravotní služby atd.).

Tato opatření se pochopitelně týkají také všech zařízení v Praze 6, kde jsou zavřené i školní jídelny. V omezeném režimu funguje pouze školní jídelna v ZŠ Emy Destinnové, kde probíhá výuka dětí, jejichž rodiče jsou členy Integrovaného záchranného systému hl. m. Prahy, popř. se jinak podílí na boji se současnou pandemií. Pokud vás výpadek školní jídelny dostal do neřešitelné situace, obraťte se na linku Odboru školství na tel. čísle  420 220 189 550.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/obedy-jidelny ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz