Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 841860 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruJsou to cca 2 tydny co ulici Sestupna opet jezdi seqweye
Jsou to cca 2 tydny co ulici Sestupna opet jezdi seqweye,letos ve vetsich skupinach vetsinou 9 lidi.Jezdi velmi rychle,i po chodniku,za jizdy telefonuji a foti si nas na nasich zahrahradkach.NEJSME SKANZEN!!!

oznámeno: 12.05.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.05.2018 » 12:44 • Dobrý den, zakázali jsme provoz segwayů v parku Ladronka, jenž je v naší správě, podařilo se nám dohodnout s HMP na zákazu v oboře Hvězda, bohužel další krok se jeví podstatně náročnější, než jsme se domnívali. Tím krokem je plošný zákaz těchto vozítek a ten musí udělat Hlavní město Praha, o což budeme nadále usilovat, ale s ohledem na podání kasační stížnosti proti verdiktu soudu asociací provozovatelů segwayů to bude běh na dlouhou trať. Po poslední novele zákona jsou osoby na samovyvažovacích osobních přepravnících považovány za chodce a tedy nesmí překročit rychlost chůze, ani ohrožovat chodce, po vozovce jezdit nesmí (vyjma případů, kdy v místě nejsou chodníky a chodci se tedy pohybují v jízdním pruhu a to vlevo, což však není případ Sestupné). Vaše fotografie tedy dokumentuje dopravní přestupek, jenž mají řešit policejní orgány.
náhled souboruNěkdo si popletl tříděný odpad a sberny dvur
Roh Sukova a Dr. Zikmunda Wintra 

Diky za úklid!

oznámeno: 11.05.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
14.05.2018 » 14:42 • V tomto případě se bohužel jedná o nezodpovědné chování některých našich spoluobčanů, nikoliv o mýlku. Městská část Praha 6 nechá tento velkoobjemový odpad na své náklady odstranit.
náhled souboruModra zona ul. 8. listopadu
Dobry den,rada bych vedela (a nejsem sama) kdy dojde ke slibovanemu snizeni obrubniku u parkovacich mist pred domy c.p. 34 a 36.

oznámeno: 11.05.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
23.05.2018 » 13:09 • Dobrý den, o slibu na snížení obrubníků nic nevíme, s konkrétní připomínkou se proto můžete obrátit na správce komunikace TSK HMP, Bubenečská 15, Praha 6.
náhled souboruA dalsi - jeste ma mobil u ucha
Divoka Sarka

oznámeno: 10.05.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
11.05.2018 » 07:41 • Předáno městské policii hl.m. Prahy.
14.05.2018 » 14:46 • Dobrý den , k vjíždění vozidel do přírodního parku Šárka – Lysolaje sděluji následují. Zvýšený počet kontrol porušování zákazu vjezdu strážníci prováděli v minulých měsících i na základě podnětů z ODŽP. Při kontrolách bylo však zjištěno, že většina vozidel, která sem vjíždí tak činí na základě povolení MHMP, vydaných za účelem odvozu dětí do soukromé školky i pro potřeby podnikatelů, či osob zde bydlících. Podle dostupných informací byly vydány desítky těchto povolení. Kontroly v současné době probíhají v rámci běžného výkonu služby, ale nelze je provádět s ohledem na plnění dalších důležitých úkolů trvale.
náhled souboruJen namatkou
Nejak uz moc aut jezdi do chranenoho uzemi Divoka Sarka. GPS souradnice jsou primo ve fotce metadatech

oznámeno: 10.05.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
11.05.2018 » 07:40 • Předáno městské policii hl.m. Prahy.
náhled souboruDivoka Sarka - vjezd povolen?!
Behem 5 minut asi 5 auto jelo az ke dzbanu, kde je normalne bez povoleni zakaz vjezdu?

Dalsi auta byla typu Audi Q7 s cernymi skly, cerny Range Rover atd. Nahoda nebo tu ma kazdy jako povoleni ? A na vic ta Audi rizena nejakou zenskou uhanela min 50 km/h.

Poslete policii at tyhle lidi vychyta. Urcite potrebuje taky naplnit svuj rozpocet

oznámeno: 10.05.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
11.05.2018 » 07:40 • Předáno městské policii hl.m. Prahy.
14.05.2018 » 14:47 • Dobrý den , k vjíždění vozidel do přírodního parku Šárka – Lysolaje sděluji následují. Zvýšený počet kontrol porušování zákazu vjezdu strážníci prováděli v minulých měsících i na základě podnětů z ODŽP. Při kontrolách bylo však zjištěno, že většina vozidel, která sem vjíždí tak činí na základě povolení MHMP, vydaných za účelem odvozu dětí do soukromé školky i pro potřeby podnikatelů, či osob zde bydlících. Podle dostupných informací byly vydány desítky těchto povolení. Kontroly v současné době probíhají v rámci běžného výkonu služby, ale nelze je provádět s ohledem na plnění dalších důležitých úkolů trvale.
náhled souborukapacita odkadkových košů ve Hvězdě
Dobrý den, 

Ve spodní části obory Hvězda u piknikového místa (GPS 50.0856514N, 14.3257650E) jsou umístěny dva odpadkové koše, které piknikářům zdaleka nestačí. Každé ráno jsou koše přeplněné (viz foto). Nebylo by možné situaci vyřešit přistavením větší popelnice, ideálně s víkem (kvůli psům a kočkám, které v noci odpadky roznášejí do okolí)?
 

Díky moc!
 

Pěkný den, P. D.

oznámeno: 10.05.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
10.05.2018 » 19:53 • Připomínka k vývozu odpadkových košů byla postoupena Magistrátu hl.m. Prahy, konkr. paní Maratové, které má péči o oboru Hvězda na starosti.
náhled souborurozbitá silnice na rozhraní ul. Sestupná a Pelikánova v Dolní Liboci
Dobrý den chtěla bych upozornit na rozbitou silnici na rozhraní ul. Sestupná a Pelikánova v Dolní Liboci (u zpomalovací "zebry")

oznámeno: 09.05.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
10.05.2018 » 07:45 • Požadavek na opravu výtluků ve vozovce byl předán majetkovému správci, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruVýtluk v Matějské ulici
Prosím o opravu výtluku v Matějské ulici před domem č.13, kterému se auto nemá šanci vyhnout, pokud se míjí s nějakým autem v protisměru. Celkově by bylo záhodno věnovat pozornost chodníkům a vozovkám na sídlišti Baba, které jsou staré desítky let a jenom se občas “záplatují”.

oznámeno: 07.05.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
09.05.2018 » 21:52 • Žádost o opravu předána majetkovému správci komunikací.
náhled souboruDetske hriste na Babe
Stav detskeho hriste na Babe - instalace wc trva vice nez pul roku, neporadek, stavebni material, pohazene odpadky, strepy od lahvi alkoholu, mladez kourici marihuanu, od nedopalku se vznal kos a plachta, kterou byl prikryty sterk,zacinajici pozar hasily deti s maminkou piskem, ktery nosily v babovickach a kybliku, pri zavolani Mestske policie P6 nam bylo sdeleno”zavolejte si hasice..”😡 Takhle se nam zije na Praze 6 pod stavajicim vedenim MC P6 = Praha 6 rozhodne nevzkveta!

oznámeno: 05.05.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.05.2018 » 21:53 • Dobrý den, nastalý stav nás velice mrzí, ale dokončovací práce na parku a WC budou započaty každým dnem. K časové prodlevě došlo vzhledem ke změnám při napojení na kanalizaci - bylo nutné vyřešit změny v projektové dokumentaci a s tím související úkony. Bohužel nepořádek, který vzniká po návštěvách mládeže, nejsme schopni ovlivnit. Každopádně i tento nepořádek bude z plochy odstraněn.
náhled souboruTakhle to dal nejde (2.)
Ulice zaplavuji najezdnici co v ulicich nebydli. Stavite parkovaci domy na kraji Prahy (letiste) pro lidi co se vali do Prahy? 

ulice Nova Sarka a Svatavina mela byt dnes prazdna do 15:00, nicmene se ukazalo, kdo si zde dela letistni parkoviste ci jinak vyuzivane parkoviste (napr. kdo vozi sva ditka do British school. Kdo si sem z mimoprazskych rano zaparkuje auto a pak jede do mesta..atd atd) 

V beznym pracovnim dni mimo dnesni zminene cisteni ulic zde mistni obyvatele , uz sotva zaparkuji. Nebo parkuji o nekolik domu dale a nasledne si tahaji sve nakupy pekny kus pesky. 

Celkem sumasumarum v techto dvou ulicich dnes zustalo min 15 aut (nicmene nekteri co zde nebydli si cisteni vsimli a ujeli), ndbudu vam to obchazet a fotit vse pro vetsi vase pohodli. A to nemluvim o ulici Vladtina a dalsich prilehlych ulicich.. 

Za tohle dekujeme jako te skvadre co sedi na radnici Prahy a co tlaci tramvaj na Dedinu?! Po jejim vybudovani to bude jeste vetsi katastrofa. Pani Smutna by si mela uvedomit, ze tuhle praci NEUMI

oznámeno: 04.05.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
13.05.2018 » 11:28 • Městská část Praha 6 si je vědoma situace v dané oblasti, z těchto důvodu již požádala o rozšíření zón i pro tuto lokalitu.
náhled souboruTakhle to dal nejde (1.)
ulice Nova Sarka a Svatavina mela byt prazdna do 15:00, nicmene se ukazalo, kdo si zde dela letistni parkoviste ci jinak vyuzivane parkoviste (napr. kdo vozi sva ditka do British school. Kdo si sem z mimoprazskych rano zaparkuje auto a pak jede do mesta..) 

V beznym dni zde mistni obyvatele , uz sotva zaparkuji 

Celkem sumasumarum v techto dvou ulicich zustalo min 15 aut (nicmene nekteri co zde nebydli si cisteni vsimli)

oznámeno: 04.05.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
13.05.2018 » 11:27 • Přenosné dopravní značení platí pro všechny řidiče. Bohužel toto nerespektují nejen středočeští řidiči, ale i v místě bydlící. Aby se tato situace napříště neopakovala nebo alespoň se eliminoval stav neukázněných řidičů, udělují strážníci městské policie v rámci každého čištění neukázněným řidičům pokuty.
náhled souboruv křižovatce ulic Rozýnova a Hošťálkova je posunuté dopravní zrcadlo
Dobrý den, v křižovatce ulic Rozýnova a Hošťálkova je posunuté dopravní zrcadlo, prosim o opravu. Nyní nejsou vidět přijíždějící auta z centra v Hošťálkově

oznámeno: 04.05.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
04.05.2018 » 11:34 • Dobrý den, závady na dopravním značení a zařízení (stejně jako ve stavu pozemních komunikací, jež jsou v drtivé většině ve správě HMP - TSK) lze hlásit na webu www.tsk-praha.cz v sekci Hlášení závad. Nicméně podnět jsme předali.
náhled souboruna stanovišti tříděného odpadu č. 145 v ul. U Ladronky
Dobrý den, na stanovišti tříděného odpadu č. 145 v ul. U Ladronky, dochází poslední měsíce k přeplňování kontejnerů na papír a plast. Dala by se zvýšit frekvence vývozu nebo kapacita? Jde o to,že v případě plných kontejnerů je odpad odkládán na zem, a i když je stanoviště PS uklizeno, okolí, kde jsou papíry a plasty rozfoukány, již nikoliv.R.H.

oznámeno: 03.05.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
17.05.2018 » 12:15 • Podali jsme žádost o navýšení četnosti svozu papíru i plastu na MHMP, včetně fotodokumentace. Pokud MHMP žádost schválí, navýší se četnost svozu na 4x týdně u obou komodit od 1.7.2018.
náhled souborulampa v.o. v ulici Kocourova (mezi Hošťálkovou a U Ladronky)
Dobrý den, 5.ledna 18 jsem upozornil, na vegetací zarostlou, lampu v.o. v ulici Kocourova (mezi Hošťálkovou a U Ladronky),která díky tomu neslouží svému účelu. PRE se vyjádřila,že je to věcí městské části, z jejich pohledu se nejedná o poruchu.  Děkuji předem za nápravu stavu. R.H.

oznámeno: 03.05.2018
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruTakto parkují auta v záhonech. Ulice Pelikánova Praha 6 Liboc

oznámeno: 02.05.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
23.05.2018 » 13:13 • Zmíněný pozemek je v katastru nemovitostí veden jako ostatní plocha, nikoliv zeleň. Vlastníka pozemku MHMP, jsme proto vyzvali k zabezpečení pozemku proti parkování vozidel.
náhled souboruZa vokovickou vozovnou + José Martího = Liboc (ZPS) !!!
Dodatek k příspěvkům oznámených dne :14.10.2017 a dne 02.01.2018 stav: probíhá řešení ke dni 1.5.2018. 

 

Po přečtení příspěvků a reakcí na příspěvky:  

1)Parkování josé martího totální krize!!!!!! oznámeno: 25.04.2018 

2) Problém sparkováním José martího!! oznámeno: 17.04.2018 

3) problémy s parkováním jose martiho a okoli oznámeno: 03.04.2018 

4) Stav pozemní komunikace v ulici José Martího od Vozovny po směru jízdy až na konec oznámeno: 29.03.2018 

 

S odstupem času usuzuji, že se situace v ulicích přilehlých vozovně Vokovice velmi zhoršila a dále zhoršovat bude. Usuzuji, že po prvním příspěvku ze dne 14.10.2017 přibyli v oblasti nic neřešící dopravní značky, které hradili daňový poplatníci (místní občané) Dále se po příspěvku ze dne 14.10.2017 pravděpodobně na podnět Mateřské Školky Libocká upravili směry jízdy v přilehlých ulicích tak, aby se z lokality dalo automobilem vyjíždět pouze přes kostkovanou/dlážděnou silnici přes železniční přejezd ulicí U silnice , která je dle mého názoru v naprosto nevyhovujícím stavu nebo přes ulici Za Vokovickou vozovnou která trpí nešvary uvedenými v příspěvcích ze dní 14.10.2017 a dne 02.01.2018. Potvrzuji shodu s názory v příspěvcích ze dní 14.10.2017 a 02.01.2018 v ulici jsou mrtvé/nulové body při kterých není možné vidět auta přijíždějící z jiných stran křižovatek. V křižovatkách se nedá bezproblémově projet, k projetí křižovatek je nutné ohrožovat chodce jízdou po chodníku nebo čelit odřenému laku automobilu kvůli nevhodně stojícím automobilům. 

Po přečtení reakcí na příspěvky: problematického parkování v ulici José Martího a chystanou výstavbu/znovuotevření vlakové zastávky Praha – Liboc se obávám zhoršení situace v ulici Za vokovickou vozovnou ,ale také v přilehlých křižovatkách. 

 

Návrh k řešení situace: 

Z reakce na příspěvek: Stav pozemní komunikace v ulici José Martího od Vozovny po směru jízdy až na konec ze dne 29.03.2018 vyplívá plán opravy komunikace č.parc. 653 k.ú a zároveň plán rozšířit ZPS na podzim 2018 až na jaře 2019 v Ulici José martího před FTV dle příspěvku: Parkování josé martího totální krize!!!!!! ze dne 25.04.2018 

Je možné ,aby se někdo koho zvolíme v nadcházejících komunálních volbách dokázal s HMP dohodnout na rozšíření ZPS tak, aby se ZPS zavedla zároveň (ve stejný okamžik) s opravou komunikace č.parc. 653 cca na podzim 2018 až na jaře 2019 zároveň (ve stejný okamžik) by mohly být ZPS zavedeny také v ulici Za vokovickou vozovnou včetně přilehlých čímž budou vyřešeny poznámky z příspěvků ze dní 14.10.2017 a dne 02.01.2018 a lokalita také bude připravena k výstavbě/znovuotevření vlakové zastávky Praha – Liboc. Vyhnete se tak prohlubujícímu se problému v ulici Za vokovickou vozovnou včetně návalu studentských automobilů, které do lokality zamíří po zavedení ZPS v ulici José Martího nebo mimoměstských automobilů, které do lokality přibydou po výstavbě/znovuotevření vlakové zastávky Praha – Liboc. V neposlední řadě HMP vybere více peněz na poplatcích a je možné, že vytvoří pracovní místa spojená s kontrolou placení poplatků.

oznámeno: 01.05.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
03.05.2018 » 09:22 • Dobrý den, usnesením zastupitelstva MČ Praha 6 č. 599/2018 ze dne 19.04.2018 opětovně vyzvala Radnice Hlavní město k rozšíření ZPS na celé území, jelikož při dílčím postupu vždy vzniknou problémy v přeshraničních lokalitách, kde dochází k přelivu zájemců o bezplatné parkování. V připravovaném rozšíření ZPS je území mezi nádražím Veleslavín a ulicí Za Vokovickou vozovnou, přičemž se lze obávat, že nastanou problémy v oblasti Braškovské, Jenečské atd. Na HMP v tomto směru budeme apelovat i nadále.
náhled souboruZábradlí - Africká a Súdánská ulice
Dobrý den, 

prosíme o natření zábradlí: 

v ulici Africká směrem k domu Súdánská 595/2 (1x schody) 

v ulici Súdánská (2x schody) 

Bylo by vhodné tam nejdříve poslat někoho, kdo odstraní plevel a ostříhá keře v blízkosti schodů. 

Fotografie obou lokalit zasílám v příloze. 

Děkuji

oznámeno: 30.04.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
03.05.2018 » 09:25 • Dobrý den. Nátěr zábradlí objednáme a zajistíme i úpravu dřevin v okolí.
náhled souboruVraky
Dobrý den, dnes (27.4.) proběhlo blokové čištění ulic. Bohužel se nepodařilo vyčistit kompletní ulice díky autovrakům.Konkrétně se jedná o ulici Na Větrníku. Vozidla zde stojí minimálně rok, technický stav vozidlel je otřesný, už se rozpadají, nemají platné STK a volvo má navíc rozbité sklo s ostrými hranami a jako palivo evidentně používá LPG, tudíž je i nebezpečné! Místo odtahu dostali za stěrač lístek s upozorněním o pokutě, což je doufám jen blbý vtip! Vraky jsou v této ulici 4, další v okolních ulicích. Jelikož je zde díky zónám problém s parkováním, prosím o rychlou nápravu! Děkuji.

oznámeno: 30.04.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.05.2018 » 08:40 • Po skončení zákonné lhůty bude vrak vozidla odstraněn.
náhled souboruPapir! Divoka Sarka

oznámeno: 30.04.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
04.05.2018 » 11:35 • V neděli se vývoz ani doúklid neprovádí, v pondělí byly kontejnery vyvezeny a doúklid proveden.

 © 2021 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=840&crc=e39330761402b605a8f20386db7db068 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz