Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 801820 z celkového počtu 2428 vyhovujících záznamů.

náhled souboruCyklistické stojany jsou rozbité (Petřiny)
Na Petřinách 1945/55 (naproti Billa) cyklistické stojany jsou rozbité. Podívej se na obrázek:

oznámeno: 29.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
30.03.2017 » 08:32 • O poškozených stojanech samozřejmě víme. Snažili jsme se dopátrat, který subjekt je v těchto místech instaloval a zajistil by i jejich opravu. Vzhledem k tomu, že se k nim "nikdo nehlásí", budou dočasně z těchto míst odebrány a v průběhu roku zajistíme instalaci nových.
náhled souboruLiborova - obrubník
Dobrý den,
Před domem Liborova 11 je vytržený obrubník a chodník se začíná sypat.

oznámeno: 27.03.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.07.2017 » 16:50 • Předáno správci komunikací, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruLiborova - dlazba
Dobrý den, Dlažba v Liborově ulici 14 až 20 se rozpadá. Včasná oprava by mohla ulici zachránit před úplnou destrukcí.

oznámeno: 27.03.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
30.03.2017 » 08:33 • Požadavek na opravu poškozené dlažby byl předán majetkovému správci komunikací.
náhled souboruzakaz zastavení
Dobrý den.
Napojení Liborovy a Závěrky. V létě 2016 někdo uřízl ukončení úseku, takže zákaz zastavení platí přes placenou zónu až ke křižovatce se Šlikovou ulicí. Řidiči ani MP nikdy zákaz nerespektovali.

oznámeno: 27.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.07.2017 » 18:34 • Dobrý den, pod značkou B28 "zákaz zastavení" je dodatková tabulka E8d "úsek platnosti" s hodnotou 8 m. Tj. úsek je ukončen po 8 m (k vratům) a neplatí tedy až ke křižovatce Šlikova.
náhled souboruŠpatně nastavený spínač veřejného osvětleni
Dobrý den, v části ulic Hošťálkova,U Ladronky, Za Strahovem atd.,blok zhruba ohraničený od Dvořeckého směrem do centra,má již delší dobu, zřejmě špatně nastavený spínač veřejného osvětleni,protože ráno,když je světlo a v okolí již VO nesvítí,zde ano, a naopak večer kdy je tma, zde se nesvítí,ale v okoli,včetně části uvedených ulic ano.Eltodo VO nemá na starosti a ani nevím,která je nyní servisní společnost. R.H.

oznámeno: 27.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.03.2017 » 12:02 • V případě, že by veřejné osvětlení svítilo i nadále, prosíme Vás o nahlášení na poruchy PRE, tel.  224 915 151 nebo emailem: . K nahlášení poruchy je nutné znát číslo veřejného osvětlení, které je vyraženo na štítku, umístěného na každém sloupu veřejného osvětlení.
náhled souboruKřížení ulic Jilkova x Nad Kajetankou
Dobry den,

na muj primy dotaz bohuzel TSK odpovedelo (po nekolika urgencich), ze neplanuje rekonstrukci a ze bude silnici opet "flikovat".

Ulice je naduzivana vozidly rodicu vyuzivajici mistni skolky, Praha 6 zde konecne opravila sve malometrazni domy, chtel bych Vas proto pozadat, abyste s TSK domluvili kompletni rekonstrukci, ktera zohledni denni pocty aut a navaze na jiz caste zcela zrekonstruovanou silnici v ulici Nad Kajetankou.

S pozdravem B. N.

oznámeno: 26.03.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNebezpečný přechod v ulici Radimova
Dobrý den,

chtěla bych upozornit na neutěšený stav přechodu pro chodce v ulici Radimova směrem k ulici Kusá. Tento přechod pro chodce se nachází po strmém kopci ulice Radimova (pod autosalónem Freiberg), je bez signalizace a veřejné osvětlení je zde zcela nedostačující. Auta zejména jedoucí ze shora (směrem od autosalónu) směrem k Bille v ulici Radimova víceméně pravidelně jedou nadměrnou rychlostí často dosahující 70 km/hod. Absence retardérů, či jiných prostředků, které by řidiče nutily ke zpomalení, vytváří zcela nebezpečné situace (nepřeháním, pokud budu hovořit o životu nebezpečné), kdy chodec nemá šanci bezpečně přejít. Málokdy je auto v rychlosti schopno zastavit a tedy málokdy zastaví. Na druhou stranu, je pravda, že chodec ve večerních hodinách není na přechodu ani vidět.

Tento přechod je hojně využíván spoluobčany bydlící v ulici Kusá a výše k ÚVN a často se jedná o rodiče s malými dětmi, jelikož v blízkosti přechodu se nachází školka Meziškolská, kam řada rodičů své děti vodí.

Ideálním řešením by bylo jednak instalace retardérů v obou úrovních (po obou stranách přechodu), které by aspoň částečně donutily řidiče zpomalit jízdu svého vozu. Dále by bylo vhodné tuto oblast důkladněji veřejně osvětlit a instalovat světelnou signalizaci.

Byla bych velmi vděčná, pokud byste se k této otázce vyjádřili a event. poradili, jak danou věc prosadit. Z okolí vím, že je zde velká vůle spoluobčanů tento stav změnit k lepšímu, jelikož všeobecné vnímání aktuální situace je velmi negativní.

Předem děkuji za zabývání se této žádosti.

S pozdravem, I. A.

oznámeno: 26.03.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
28.07.2017 » 11:35 • Dobrý den, přechod je v přímém a přehledném úseku, je řádně označen svislým značením IP6 a doplněn předsunutým výstražným značením A11. Toto zabezpečení považujeme spolu se zástupcem Policie ČR (orgán příslušný v oblasti bezpečnosti silničního provozu) za adekvátní. Navíc se připravuje výstavba vysazených chodníkových ploch, jež zkrátí volnou délku přechodu, čímž dojde k dalšímu zvýšení bezpečnosti.
náhled souboruStav u kontejneru
Dobry den,
Stav u kontejneru stan. c.164 Matejska a stan. c. 26 Na Ostrohu, vcera 21.3. 

S pozdravem P. D.

oznámeno: 22.03.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
27.03.2017 » 12:04 • Vámi zaslaná fotografie byla pořízena v úterý 21.3., kdy ke svozu papíru ani plastu nedochází ani na jednom stanovišti. Vzhledem k tomu, že na stanovišti č. 164 Matějská se papír i plast vyváží 4x týdně a na stanovišti č. 26 se obě komodity vyváží 3x týdně, lze, při doložení oprávněnosti požadavku, zažádat MHMP o navýšení četnosti svozu. Vaši fotografii uložíme, pokud obdržíme více fotografií, zašleme je na MHMP opět k posouzení spolu se žádostí o navýšení svozu.
náhled souboruno comment
odpadkovy kos-Jugosl.partyzanu.

oznámeno: 21.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
23.03.2017 » 14:41 • Omlouvám se za zdánlivě nevhodné umístění odpadkového koše, nicméně z důvodu provádění strojního úklidu chodníků musí být tak otočeny.
náhled souboruPřechod v uluci Libocká
Dobrý den, 

prosím o bezbariérový přístup na chodník v ulici Libocká u kostela sv.Fabiána a Šebestána. Využíván mamky s kočárky, které vodí starší děti do blízké MŠ.  

A jestli i půjde zvýraznit značku pro chodce nebo obnovit nátěr před přechodem v ranní špičce je velký problém přejít. 

Děkuji.

oznámeno: 21.03.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
21.08.2017 » 10:22 • Dobrý den, bezbarierové úpravy projednáváme se správcem komunikace a dříve, či později k nim dojde. Co se týče přechodu, pak ten je označen nadstandardně, tj. svislé značení je zdůrazněno reflexním podkladem, před přechodem je tzv. rocbinda, tedy barevně odlišený povrch se zvýšenými protismykovými vlastnostmi a jeho stav nevyžaduje obnovu a dále je realizováno i vodorovné upozornění na přechod ve tvaru značky A11.
náhled souboruPreplnene poplenice
Dobry den,

Rada bych upozornila na neustale preplnene poplenice v krizovatce ulic Dr. Zikmunda Wintra a Sukova. Fotografie porizena ve vecernich hodinach 19.3.2017.
Odpadky diky neprizni pocasi poletuji po okoli.
Nejedna se o ojedinely pripad.

Predem dekuji za kladne vyrizeni zadosti o castejsi vyvoz!

Dekuji

oznámeno: 20.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
22.03.2017 » 15:25 • Na stanovišti č.008 v ul. dr. Zikmunda Wintra 548/24 se papír a plast vyváží 6x týdně, kromě neděle, ze které je Vaše fotografie. V pondělí je vše vyvezeno a řádně uklizeno. Stanoviště budeme monitorovat, pokud se situace bude pravidelně opakovat, požádáme referenta státní správy o prověření místních živnostníků, kteří se od roku 2017 nesmí zapojovat do systému města a musí doložit způsob nakládání s odpadem. Na základě vyvozených závěrů z kontrol lze Magistrát hl.m.Prahy, jako zřizovatele této služby, požádat o navýšení četnosti svozu.
náhled souboruZvýraznění značky "přechod pro chodce"
Žádám jménem rodičů žáků ZŠ Dědina o podložení značky "přechod pro chodce", žlutou zvýrazňovací deskou. Denně zde přechází ulici na autobusové zastávky v obou směrech většina žáků této školy. Jedná se o přechod v ulici Vlastina u nákupního centra BILLA. Děkujeme !!!

oznámeno: 19.03.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
24.05.2018 » 09:08 • Dobrý den, Váš podnět jsme projednali s Policií ČR, tedy orgánem příslušným v oblasti bezpečnosti silničního provozu. Zástupce PČR s použitím reflexního podkladu nesouhlasí a to s odkazem na ustanovení § 78 odst. 2 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích (užívání nadbytečného dopravního značení) - přechod je dobře viditelný a adekvátně zabezpečený (kromě předsunuté výstražné značky je doplněn i o vodorovné značení - nápis na vozovce "pozor děti").
náhled souboruNeporadek u TS 2992
Zadost o uklid kolem objektu TS 2992 (radcina ulice)

Odvoz + pohrabat a cistici stroj by zde mohl udelat trikrat kolecko a vysat povrch

oznámeno: 19.03.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVlastina - uklid chodniku
Ukazka jak se uklizi chodnik. Vse sejednoduse odhazi zametedo zelene. Jednoduchy jak facka. Vc sterku. Bravo Praho 6 (mysleno ironicky)

oznámeno: 19.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.03.2017 » 08:33 • Úklid zbytků spadaného listí zajistí v nejbližších dnech Technická správa komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruDedina - pred postou
K vyreseni: Elektronicky odpad a potrebny uklid zelene od vajglu a odpadku (pohrabat - pozametat)

oznámeno: 19.03.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruKřoví
Dobrý den, rád bych upozornil na neutěšený stav zeleně kolem potravin (viz.foto) na Praze 6, ul. Ruzyňská č.p. 8. Jedná se o náletové křoviny, pod kterými občas přespávají bezdomovci, což je z důvodu blízkosti ZŠ Ruzyně nevhodné. Děkuji T. Ch.

oznámeno: 18.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.03.2017 » 16:38 • Úpravu přerostlých dřevin, odstranění starých suchých výmladků a úklid náletového odpadu zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruNeporadek na stanovisti sberneho odpadu Matejska/Jarni
Dobry den, 

Zasilam stav kolem kontejneru trideneho odpadu, dnes rano bezprostredne po odjezdu sberneho vozu-stanoviste c.164 -ul. Matejska/Jarni. 

Opakovane na tento problem upozornuji, bez vysledku. 

S pozdravem P. D.

oznámeno: 18.03.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
22.03.2017 » 15:27 • Vaše fotografie byla pořízena o víkendu, kdy k doúklidu stanoviště nedochází. Provádí se pouze vývoz. Tuto službu zajišťuje a hradí MHMP a četnost doúklidu nelze měnit. V pondělí bylo stanoviště řádně uklizeno.
náhled souboruNeporadek u stan.c.26 (Na Ostrohu/Jarni) trideneho odpadu
Dobry den,  

Zasilam stav kolem kontejneru trideneho odpadu, dnes rano bezprostredne po odjezdu sberneho vozu-stanoviste c.26. -ul. Na Ostrohu / Jarni. 

Opakovane na tento problem upozornuji, bez vysledku. 

S pozdravem P. D.

oznámeno: 18.03.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruucpane kanaly
Dobry den, 

v krizovatce ulic Karlovarska a Slanska jsou ucpane veskere kanalizacni sachty. I smerem ve slanske ulici, az k Lidlu.

oznámeno: 16.03.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
20.03.2017 » 16:31 • Žádost na vyčištění kanalizační vpustí byla zaslána majetkovému správci komunikací.
náhled souborunadoby na zimni posyp
Dobry den,
k jakemu dni je prosim planovano odstraneni nadob na zimni posyp z ulic Prahy 6? Foto je z ul. Kusá.
Dekuji za odpoved.

oznámeno: 16.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.03.2017 » 12:26 • Postupné stahování nádob na zimní posyp již probíhá 14 dní, předpokládáme, že nejpozději do 10.4.2017 by měly být odstraněny z celého území Prahy 6.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=800&crc=0cb382398e05c068afff632c7f1798fc ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz