Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 301320 z celkového počtu 2870 vyhovujících záznamů.

náhled souborunefunkcni hodiny
Dobry den,

na krizovatce ul. Belohorska naproti hotelu Pyramida poulicni hodiny funguji pouze 12 hodin - od pulnoci do 12 hod, pote se zastavi. Prilozena fotka byla porizena ve 20.30.
Prosim o predani podnetu odpovednemu subjektu.
Dekuji.
MB

oznámeno: 23.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.06.2019 » 15:27 • Předáno správci, tj. Technologii Praha.
náhled souboruHřiště Generála Piky - utržený basketbalový kos
Krasny den, hlásím urvany a u stromu odlozeny kos na basket (vnitroblok Generála Piky, Buzulucka, Svatovitska) Díky za opravu, e. C.

oznámeno: 22.06.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.06.2019 » 09:02 • Dobrý den, děkujeme za upozornění na závadu, žádost o opravu zařízení byla postoupena dodavatelské firmě.
náhled souboruproblem s propadlou plochou pred smyckou tram 23 Na Kralovce
Dobry den,
Dne 7.6. byl nahlasen problem s propadlou plochou pred smyckou tram 23 Na Kralovce. Vim,ze jste podnet predali odpovednemu subjektu a timto dekuji za predani. Bohuzel, oprava se nekona a otvor diky destum se zvetsuje. Prosim, je mozne zjistit situaci ohledne opravy?
Dekuji.
Zdravi MB

oznámeno: 22.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.06.2019 » 15:26 • Vzniklá kaverna byla již v předchozích dnech předána správci komunikací k zajištění opravy.
náhled souboruOprava chodníku (oznámeno 21.6.2019)
Dobrý den, prosím o opravu chodníku v ulici Bělohorská, naproti hotelu Pyramida přes ulici, dláždění na několika místech chybí či je propadlé za deště se zde tvoří velké kaluže.

oznámeno: 21.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.06.2019 » 15:30 • Děkujeme Vám za oznámení. Rozbitá chodníková mozaika a propad v chodníku byl předán správci komunikací k zajištění opravy. Bude zařazeno do plánu oprav.
náhled souboruPřerostlý živý plot zužuje chodník
Dobrý den, 

hned za křižovatkou ulic Na Dlouhém lánu a Za lány je podél chodníku vedoucímu dolů směrem k dětskému hřišti u Cordea přerostlý živý plot, který výrazně zužuje už tak úzký chodník. Dochází tím k nebezpečným situacím a ohrožení chodců, zejména dětí mířících na hřiště. Jde o poměrně frekventovaný úsek, auta vzhledem k užší vozovce jezdí dost při kraji a živý plot vytlačuje chodce ( či děti na odrážedlech) směrem do vozovky.  

Prosím o zastřižení plotu a jeho častější údržbu zejména v období jaro - podzim. 

Děkuji s pozdravem 

M. P.

oznámeno: 21.06.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
24.06.2019 » 15:28 • Dobrý den. Živé ploty v ulici Na Dlouhém lánu by se měly řezat koncem tohoto týdne a do konce června by měly být upraveny v celé ulici. Zároveň zřejmě proběhne i seč trávníků.
náhled souboruKontejner na kovové obaly
Dobrý den,

nebylo by, prosím, možné přidat kontejner na kovové obaly do ulice Na Míčánce? Máme tady na něj krásné místo, viz přiložená fotografie. Pokud je mi známo, v nejbližším okolí žádný není (nejblíže asi Šárecká, Na Karlovce, Šolínova)...

Děkuji,
TT.

oznámeno: 20.06.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.06.2019 » 09:04 • Dobrý den, Váš podnět ohledně přidání nádoby na kovové obaly jsme zaslali pracovníkům svozové společnosti k posouzení. V případě kladného výsledku, bude záměr předložen PČR a MHMP ke schválení. Ke změně, respektive přidání další nádoby, pak dojde 1.8.2019.
náhled souboruParez (oznámeno 20.6.2019)
Dobry den, na parcele 335/1 vedle Pelikanova ulice je parez , ktery brani sekani a nekolikrat o nej lidi zakopli, kdyz trava byla vysoka.

Prosime o vyfrezovani parezu. Dekujeme

oznámeno: 20.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
20.06.2019 » 15:04 • Požadavek na odstranění pařezu jsme předali vlastníkovi pozemku, kterým je hlavní město Praha.
náhled souboruSloupek
ulice U Koleji x Za Vokovickou Vozovnou

oznámeno: 20.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
21.06.2019 » 09:47 • Požadavek byl předán správci zařízení, kterým je Správa železniční dopravní cesty.
náhled souboruNEPOSEKANÁ TRÁVA
Dobrý den,
chtěla bych se informovat, proč se v okolí našeho domu na Evropské 507/229 neseká tráva. Máme alergické děti, které když prochází po chodníčku nejsou přes trávu ani vidět.
Děkuji
S pozdravem
M.

oznámeno: 20.06.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruparkujicí automobily vjíždí do výrazně chodníku na Puškinově náměstí
Dobrý den, na Puškinově náměstí, zejména v části mezi ulicemi Uralská a Eliášova, kolmo parkujicí automobily vjíždí do výrazně chodníku, který je veden po obvodu parku. Přejíždí i již ztrácející se vyznačené vodorovné dopravní značení. Není pak možné projet s kočárkem či invalidním vozíkem. Děkuji Vám za jakýkoliv pokus o řešení. 

P. Š.

oznámeno: 20.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
20.06.2019 » 15:02 • Dobrý den, podnět na obnovu vodorovnému značení jsme předali k řešení správci značení. Fyzické zábrany (sloupky) se v praxi neosvědčily a stavební úprava, jež by obrubou vymezila hranici mezi parkovacím pásem a chodníkem by byla finančně náročná. Vozidla samozřejmě nesmí vodorovné značení přesahovat svým obrysem - jde o dopravní přestupek, jenž je v kompetenci policejních složek (např. Městské policie).
náhled souboruVýměna laviček (chodník mezi ulicemi Janouškova a Maříkova)
Dobrý den, 

bylo by dobré opravit / vyměnit lavičky umístěné podél chodníku mezi ulicemi Janouškova a Maříkova. 

S pozdravem, 

M.

oznámeno: 20.06.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.06.2019 » 14:19 • Dobrý den, lavičky budou odstraněny a nahrazeny novými. Práce budou zajištěny cca do dvou měsíců.
náhled souboruSekání trávy - ulice Na okraji
Dobrý den, 

minulý týden došlo k posekání trávy pouze pravé (severní) části podél ulice Na okraji (viz poslední foto). Bylo by možné zajistit posekání i levé (jižní) části ulice Na okraji? Momentálně je to ideální místo pro klíšťata a úkryt psích výkalů. 

Foto je mezi ulicemi Janouškova a Maříkova. 

S pozdravem, 

M.

oznámeno: 20.06.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
21.06.2019 » 09:48 • Dobrý den. Plochy zeleně mezi ulicemi Na Petřinách a Na Okraji se budou sekat v nejbližších dnech.
náhled souboruMnoho let nefunkční kanál v ulici Africká
Dobrý den,

po dvou letech opětovně oznamuji zcela nefunkční kanál v ulici Africká, západně od křižovatky s Alžírskou ulicí. Opravu vždy přislíbíte, ale nic se nestane. Takováto nečinnost je již trapná a kanál 10cm nad chodníkem slušnou ostudou. Žádám vás o provedení opravy, nebo alespoň předání jmenovitého kontaktu, kdo je schopný situaci vyřešit. Email na mě máte.

S pozdravem
J. Ch.

oznámeno: 19.06.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.06.2019 » 12:04 • Nejedná se o odtokovou vpusť, ale o revizní šachtu, která nesbírá srážkovou vodu.
náhled souborujak to vypadá se setkáním trávníku v ulici Pod Marjankou
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak to vypadá se setkáním trávníku v ulici Pod Marjankou, byl posekany jednou někdy v dubnu a od té doby je to džungle plná osin a klíšťat.

oznámeno: 19.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
20.06.2019 » 11:34 • Dobrý den. Tato plocha zeleně je v péči Technické správy komunikací hl.m. Prahy. Ta dosud nezahájila seč spravovaných travních porostů, protože dosud nemají podepsanou smlouvu s dodavateli prací. Dokud nebude smlouva řádně uzavřena, není možné práce zahájit. Pro bližší informace se obraťte na pracovnici TSK paní Konradyovou ( ).
náhled souboruRUŠENÍ NOČNÍHO KLIDU
Věc: RUŠENÍ NOČNÍHO KLIDU
Lokalita: Poliklinika Pod Marjánkou, Praha 6-Břevnov, středa 19.6. 2019, čas 05:45 


 PROVÁDĚNÍ HLUČNÝCH VÝŠKOVÝCH PRACÍ PŘED ŠESTOU HODINOU RANNÍ 


 1. Třetí týden provádění hlučných výškových prací na objektu budovy Polikliniky Pod Marjánkou, včetně sobotních a nedělních prací. Žádáme o zjednání nápravy a zrušení prací o sobotách a nedělích.

2. Chybí jakákoliv informace o prováděných pracích, o tom, že vůbec budou prováděny a kým budou prováděny. Kontakty, rozpis prací, jejich délka, časový harmonogram a rozsah pracovní doby. Nic takového se na žádné z informačně nefunkčních webových prezentací Prahy 6 a jejích satelitních správních orgánů a institucí, ani nikde jinde, nevyskytuje. Žádáme o nápravu. 

3. V době horkého počasí jsou ranní hodiny jedinou možností k větrání místností. Žádáme o umožnění větrání v ranních hodinách. 

4. Při dalším přestupkovém jednání či porušení přestupkového a správního práva bude, jako u ostatních deliktů, přivolána policie.

oznámeno: 19.06.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
24.06.2019 » 09:12 • Začátkem června byly zahájeny udržovací práce na budově polikliniky - zasíťování nosných žeber, které jsou prováděny s ohledem na provoz polikliniky ( probíhají za plného provozu) a vyloučení rizika zranění osob pohybujících se pod budovou. Firma se snaží dokončit práce co nejdříve, z toho důvodu využívá maximálně možný časový rozsah zahájení prací. Noční klid je stanoven v době od 22,00 hod. do 6,00 hod. i o sobotách a nedělích včetně svátků. Bohužel dne 19.6.2019 došlo k tomu, že zaměstnanci firmy začali pracovat o 15 min. dříve, v 5,45 hod. Za to se jménem firmy omlouváme a ujišťujeme Vás, že se to nebude opakovat. Firma byla důrazně upozorněna, že to nelze. Nejsou to stavební práce, které by podléhaly zveřejnění kontaktů, harmonogramu apod., ale práce udržovací, které budou ukončeny do konce měsíce června 2019.
náhled souboruDětské hřiště za Tescem na Hanspaulce
Dobrý den,  

ráda bych upozornila na problémy na dětském hřišti za Tescem na Hanspaulce (křižovatka Na Hanspaulce/Vostrovská).  

Mimo jiné: 

· Jsou zde přerostlé keře, které zasahují hluboko za plot a do laviček (viz přiložené fotografie č. 1 a č. 2). 

· Chybí zde jedna bočnice u pískoviště, namísto ní tam zůstaly dva velké hřeby, u kterých hrozí nebezpeční úrazu (viz. přiložené fotografie č. 3 a č. 4).  

· V neposlední řadě je zde také dětmi oblíbená trampolínka, která bohužel má již pod sebou velký nános písku a potřebovala by vyčistit (foto č. 5).  

 

Bylo by možné sjednat nápravu a zařadit hřiště mezi ty, které by potřebovaly revitalizaci?  

Předem moc děkuji. 

S pozdravem a přáním pěkného dne, 

K. B., obyvatelka Hanspaulky

oznámeno: 18.06.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
19.06.2019 » 14:09 • Dobrý den, děkujeme za upozornění, práce zajistíme prostřednictvím pracovníků organizační složky PRO6 v nejbližším možném termínu.
náhled souboruoznamuji vyvrácenou d.z. na Kutnauerově náměstí
Dobrý den, oznamuji vyvrácenou d.z. na Kutnauerově náměstí H.

oznámeno: 18.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.06.2019 » 14:11 • Podnět jsme předali správci dopravního značení, kterým je Technická správa komunikací hl. m. Prahy.
náhled souboruŠpinavé prádlo
Dobrý den,nad schody v ulici Pod Berankou jen kousek od chodníku visí na větvi keře pradlo znečištěné stolicí.  

Bylo by možné je uklidit? 

Místo je hodně frekventované a je to ostuda. 

S pozdravem 

R. Ch.

oznámeno: 17.06.2019
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
18.06.2019 » 15:09 • Bylo odstraněno dne 18.6.2019 pracovníky organizační složky PRO6.
náhled souboruDrnovska 20/45 pravidelně vynechavaji při sekání trávy
Dobrý den, na adrese Drnovska 20/45 pravidelně vynechavaji při sekání trávy tento pas zelené mezi silnici a domem. Můžete,prosím, zajistit posíláni trávy? Dekuji. D. N.

oznámeno: 17.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.06.2019 » 14:10 • Žádost o zajištění seče jsme předali příslušnému správci, kterým je Technická správa komunikací hl. m. Prahy.
náhled souboruPropadlá vozovka
Břevnov.Ulice Anastázova .U dětského střediska, nedávno se zde opravovaly na chodníku kanály.Děkuji

oznámeno: 16.06.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.06.2019 » 17:53 • Děkujeme Vám za informaci. Podnět předáme příslušnému správci k zajištění opravy.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=300&crc=450503ec3fd6f5208884e194dbacf579 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz