Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 22412260 z celkového počtu 2870 vyhovujících záznamů.

náhled souboruRozbita vozovka v zapadni casti ulice Africka
Rozbita vozovka v zapadni casti ulice Africka od krizovatky s Alzirskou. V ulici vzniklo nekolik der ve vozovce (fotka pred domem Africka 31) a celkove byl dosti porusen povrch vozovky si souvislosti s vyraznym rustem provozu v ulici po otevreni vjezdu ke skladum. Tezka vozidla si pri najezdu do spatne umisteneho vjezdu z Africke ulice nadjizdeni, cimz se dostavani na soukromi pozemek, kde porusuji chodnik a vjezd do garazi. Navic je nedodrzovan zakaz vjezdu ostatnich vozidel, takze trasa je vyuzivana jako zkratka k objizdne ceste do Veleslavina. Zadam vas o opravu vozovky, kontrolu dodrzovani zakazu vjezdu z Evropske ulice a kontrolu technicke zpusobilosti vjezdu do skladu. Dekuji.

oznámeno: 08.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.01.2012 » 14:33 • porušování zákona o provozu na pozemních komunikacích v ul. Africká, je odboru dopravy a životního prostředí velmi dobře známo. S ohledem na tuto skutečnost zde městská policie provádí namátkové kontroly, v rámci kterých jsou neukázněným řidičům udělovány pokuty. Bohužel musí plnit strážníci i jiné priority, proto není možné, aby zde hlídkovali v průběhu celého dne. Na základě Vaší MMS jsme opakovaně požádali MP o zvýšený dohled a v této lokalitě. Žádost o provedení výtluku ve vozovce byla písemně předána správci komunikací. děkujeme za upozornění
náhled souboruVítězném náměstí č.p. 774/14
Posílám vám k informaci, a předpokládám, že i k vyřešení, každodenní pohled na "zabarikádovaný" vchod z (do) domu č.p. 774/14 na Vítězném náměstí.
Jedná se o každodenně zásadní porušované hygienických předpisů, kdy odpad fy Crocodille je transportován přes hlavní schodiště, stejně jako zásobování , které je prováděno v nočních hodinách (22,00, 23,00 apod.) stejnou cestou.
K řešení situace navrhuji osobní návštěvu v ranních hodinách (tj. kdykoliv před odvozenm odpadu), já jsem fotil v 7,00 hodin ráno.
Dotčenému úředníkovi doporučuji, aby si vzal holinky, neboť před vchodem do domu je kromě této krásné , zapáchající "výzdoby" velká nerovnost se stejně velkou kaluží, která v případě nižších teplot zamrzá a je z ní vynikající kluziště - doporučuji řešit souběžně.

oznámeno: 08.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.01.2012 » 08:12 • provozovna Crocodille, Vítězné nám. 774/14 má zajištěn odvoz odpadových nádob se svozovou společností Pražské služby a.s., Proboštská 1, Praha 6, každý den pracovníci uvedené provozovny ráno přistaví naplněné odpadové nádoby na veřejnou komunikaci(chodník) a po vývozu opět odpadové nádoby zandají do domu. Vedle odpadových nádob jsou každé ráno přistaveny k odvozu i zapytlované odpadky, které v žádném případě nejsou zdrojem znečištění, neboť jsou pytle řádně uzavřeny. Pracovníci provozovny byli upozorněni, že musí dodržovat čistotu a pořádek v domě, kde jsou odpadové nádoby umístěny. Pokud dle Vašeho tvrzení dochází k obětžování hlukem vně nemovitosti, poprosíme Vás, abyste se obrátil na Hygienickou stanici hl.m. Prahy, Nechanského 1, Praha 6, do jejiž kompetence spadá řešení tohoto problému.
19.01.2012 » 08:13 • Propad v chodníku jsme postoupili Technické správě komunikací k provedení opravy.
náhled souboruTříděný odpad před Lotyšská10 na poslední adventní neděli
už jsem k tomuto místu tříděného odpadu dostal mnoho "řešení" (na má mms 3.10. a 2.11.2011), ale kromě zlepšení dočišťování kolem kontejnérů v pracovní dny - nikoliv o víkendu - se toho moc nezměnilo. Přímo se hrozím, co se bude odehrávat o Vánocích a po nich. A ještě bude patrně doporučováno odkládat ke kontejnérům odstrojené vánoční stromky - místo aby na lokalitách kde byly prodávány, byly také odkládány a na náklady prodejců stromků likvidovány.

oznámeno: 19.12.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.01.2012 » 08:18 • O vánočních svátcích byl prováděn svoz i úklid stanovišť na tříděný odpad jako ve všední dny. Použité vánoční stromky se mají odkládat k nádobám na směsný odpad umístěných na veřejném prostranství, eventuelně připravených k odvozu. Takže se nemají odkládat k nádobám na tříděný odpad a k nádobám na směsný odpad, umístěné v objektech a vnitroblocích. Tato informace je umístěna na internetových stránkách MČ Praha 6 a byla zveřejněna v časopise Šestka.
náhled souboruUlomené větve v Lotyšské
včera a dnes je ořezávána a likvidována nalomená bříza, na kterou jsem upozorrňoval v mé mms zprávě z 28.11.2011. Děkuji. Ale ač je zde výsuvná plošina pro odřezávání břízy, pracovníci údržby sadů přes mé upozornění nebudou nic dělat s nalomenými větvemi na stromě u kontejnérů, protože na to nemají "papír".

Tak plošina a pracovníci doufejme přijedou jindy = dobrá organizace práce za veřejné peníze. Přikládám foto nalomených větví. O prořezání ostatních stromů jsem se už zmiňoval.

oznámeno: 07.12.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.12.2011 » 10:17 • Dobrý den, na základě vašeho upozornění bylo na místě provedeno šetření - daný strom bude odborně ošetřen v období vegetačního lidu (nejpozději do konce března příštího roku).
náhled souboruVáclavkova ulice č. 6-¨skládka¨
zasílám fotografii stavu před domem č. 6 ve Václavkově ulici, Dejvicích. K této "skládce" dochází asi proto, že popelnice nejsou pravidelně uklízeny z ulice, jak je tomu u ostatních domů.

oznámeno: 01.12.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
15.12.2011 » 15:17 • provozovna (restaurace) Václavkova 6, měla po dobu rekonstrukce chodby domu a dvora umístěny odpadové nádoby na veřejné komunikaci, v současné době jsou již práce v domě dokončeny a všechny odpadové nádoby jsou vráceny zpět do objektu.
náhled souboruprach a kameny na vozovce
ul. Patočkova u křižovatky s ul. Pod Královkou, spousta prachu i větších
kamenů na vozovce. Když projde auto, je to všechno ve vzduchu. Syna
zasáhl kámen, který odskočil od kola auta tesně pod oko, když jsme
čekali u semaforu na zelenou!! Tento stav tam trvá beze změny již
několik dní. Podobně je na tom často křižovatka Bělohorská a Pod
Královkou. Bylo by možné zvýšit frekvenci čištění těchto úseků??...když
už plné náklaďáky jezdí bez přikrytí nákladu plachtou...Děkuji.

oznámeno: 25.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Magistrát hl. města Prahy
  postup řešení:
03.01.2012 » 12:31 • Na předmětných komunikacích vykonává státní správu Magistrát hl.m. Prahy, kterému bylo předmětné podání předáno, zároveň s výzvou k zajištění častějšího úklidu.
náhled souboruNepořádek pod viaduktem
pod viaduktem vedle Podbabské ulice je už cca týden rozsypáno větší množství odpadu. Jde o malý viadukt těsně za benzínkou Robin Oil, který je zkratkou z křižovatky Podbabská-Ve Struhách do ulice Papírenská.

oznámeno: 23.11.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
29.11.2011 » 08:30 • nepořádek odstraní pracovníci organizační složky PRO v co nejbližším možném termínu.
náhled souboruSpinava komunikace u krizovatky Vypich
U vyjezdu od staveniste metra ja na vozovce hlina. Asi nakladakum nemyjou kola, i kdyz na to maji pristroj.

oznámeno: 23.11.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.12.2011 » 15:20 • Dobrý den, děkujeme za upozornění, odbor dopravy a životního prostředí na základě Vašeho upozornění vyzval zástupce Metrostavu a.s. s požadavkem o zajištění četnějšího čistění přilehlé komunikace Ankarská v době častějšího výjezdu NA. Odbor dopravy a životního prostředí provádí monitorování komunikací dotčených výstavbou metra a operativně prostřednictvím zhotovitele zajišťuje jejich čištění.
náhled souborupoškozené dopravní značky Na Hanspaulce
rád bych touto cestou upozornil na poškozené dopravní značení na Hanspaulce. Na křižovatce ulic Ha Hanspaulce xKrocínovská je značka po nárazu osobním autem velmi nakloněná, hrozí pádem. Na protější křižovatce Ha Hanspaulce xKrocínovská naproti lékarně je značka jednosměrné ulice úplně položená. Konečně pak další úplně ležící značka s označením rychlosti 40km/hod je na křižovatce ulic Na HanspaulcexNa Pískách. děkuji za řešení tohoto stavu.

oznámeno: 23.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruZapuštěné kontejnéry o weekendech
v sobotu dne 29.10.2011 jsem se před svou zahraniční návštěvou při procházce po Dejvicích styděl za Prahu 6 a hlavně za její neukázněné obyvatele za neuvěřitelný nepořádek kolem nových zapuštěných kontejnérů na tříděný odpad. A tato veřejná smetiště u zapuštěných kontejnéru jsou asi o weekendech běžná, protože v neděli 20.11.2011 se smetiště opakovala. Přikládám po 2 snímkách z obou dnů z lokalit uprostřed Dejvické ulice a z rohu Národní obrany a Čsl. armády - ve vlastnostech fot lze najit datum jejich pořizení.
Je vidět, že ani nové zapuštěné kontejnéry nejsou řešení pro tříděný odpad - bez dalších opatření např. kamer, trestání nezodpovědných obyvatel za odkládání mimo kontejnéry a bez dočišťovacích vozů o weekendech. Všude např. na letácích je psáno, jak a co se má třídit, ale nikde není řečeno, že je zakázáno odkládat věci mimo kontejnéry a tím zakládání veřejných skládek na ulicích.

oznámeno: 23.11.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
12.12.2011 » 10:37 • Po pravidelném monitorování obou podzemních stanovišť kontejnerů na tříděný odpad bylo zjištěno, že na stanovišti u křižovatky ulic Národní obrany x Čs. armády je zcela nedostatečná četnost vývozu u nádoby na papír. U tohoto stanoviště bude požádán odbor ochrany prostředí Magistrátu hl.m. Prahy o navýšení četnosti vývozu ze 3x týdně na 4x týdně. Pokud se potvrdí nedostatečná četnost vývozu také u stanoviště na křižovatce ulic Dejvická x V.P. Čkalova x Jaselská, došlo by k navýšení četnosti vývozu i u tohoto stanoviště a sice ze 4x týdně na 5x týdně. Především bude vždy jeden z vývozů přesunut do víkendu.
12.12.2011 » 10:38 • Co se týká odkládání odpadu v okolí nádob na tříděný odpad, tuto problematiku řeší vyhláška hl.m. Prahy č. 5/2007, § 4, odst. 1), písmeno a) - Místa určená pro odkládání odpadu jsou sběrné nádoby pro jednotlivé složky odpadu, umístěné v souladu se zvláštními předpisy. Dále se v § 4, odst. 3) uvádí. Sběrné nádoby dle odstavce 1 písm. a) mohou využívat fyzické osoby a dále, pro odkládání jimi produkovaného odpadu, pouze původci odpadů, kteří uzavřeli písemnou smlouvu s městem a tuto smlouvu plní.
12.12.2011 » 10:39 • Výstavba kamer MKS je projektem hl.m.Praha, které dalo využití záběrů kamer prioritně k dispozici orgánům činným v trestním řízení, tedy Policii ČR, Městské policii hl.m.Praha a pro řešení mimořádných událostí s ohrožením obyvatel je využívá i Operační středisko - Krizového štábu hl.m.Praha. MČ Praha 6 se s ohledem na bezpečnost občanů ve svém území na této výstavbě pouze finančně spolupodílí. Nejedná se tedy v žádném případě o projekt MČ Praha 6.Vzhledem k tomu, že se tedy jedná o projekt Magistrátu hl.m.Praha, který jej financuje, tak výběr kamer, jejichž záběry jsou občanům zveřejňovány on-line je plně na Policii ČR - Krajské ředitelství hl.m.Praha, jako jejich prioritního uživatele. V zásadě platí, že pro veřejnost jsou zpřístupňovány záběry kamer MKS s ohledem na dopravní situaci a průjezdnost klíčovými komunikacemi a místy hl.m.Prahy. Ostatní kamery Policie ČR využívá k řešení pouliční kriminality.
12.12.2011 » 10:39 • V blízkosti obou stanovišť jsou kamery umístěny, kamera č. 603 je na rohu Vítězného náměstí a ulice Čs. armády, kamera č. 627 je na křižovatce ulic Dejvická x Jaselská x V.P. Čkalova.
náhled souboruul. Pod Valy-chodníky
v ul. Pod Valy byly kdysi pekne chodniky. Dnes kdyz okoli prodelalo zatezkavaci zkousku stavby tunelu Blanka, pripominaji tankogrom. Ul. Milady Horakove je dnes pekna, ale mi co prochazime ul. Pod Valy tak klopytame a zakopavame. Proc nedoslo k navraceni do puvodniho stavu chodniku i v teto bocni ulici?

oznámeno: 23.11.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.12.2011 » 09:19 • Na základě dohod správce komunikace (Technické správy komunikací hl.m.Prahy) se stavbou Městského okruhu by měly být ulice Pod Valy, Tychonova a Pod baštami v úseku mezi ulicemi Milady Horákové a Na valech se zprovozněním okruhu opraveny.
náhled souboruautovrak v ulici Nad višňnovkou 27
rád bych upozornil na autovrak Škoda Favorit RZ ADR 21-91 dlouhodobě odstavený v ulici Nad višňnovkou 27, Praha 6 http://www.mapy.cz/s/2zXz. Vozidlo je technicky nezpůsobilé k provozu, má několik měsíců prošlou STK a znesnadňuje provoz na místní úzké komunikaci.

oznámeno: 21.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.11.2011 » 12:39 • Předáno Správě služeb hl.m. Prahy
náhled souboruSkládka v Šárce - Na Padesátníku
na západním okraji Divoké Šárky na křižovatce s polní cestou směrem
k domům "Na Padesátníku" ( 50°6'9.359"N, 14°18'5.028"E ) je skládka
vybouraných obkladaček z koupelny a vyhozená vana.
Velmi pravděpodobně bude viníkem někdo z lokality Na Padesátníku v
jehož domě probíhá rekonstrukce. Nechci, aby si lidé zvykali, že
odpad za ně obec zdarma uklidí, proto navrhuji cílenou osvětovou
akci  mezi obyvateli Na Padesátníku, kde je jen velmi málo domů a
neměl by být problém zaslat jim informace o sběrných dvorech a výši
případné pokuty.

oznámeno: 15.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.11.2011 » 14:24 • Skládka se nachází na pozemku v majetku hlavního města Prahy, kterému jsme podnět předali k vyřízení.děkujeme za upozornění.
náhled souborurozbité chodníky
dobrý den, již delší dobu konstatuji poškozené chodníky na Hanspaulce.Posílám foto a iniciuji tímto rychlou opravu, 3.foto-ulice Na HanspaulcexVostrovská-na konci parku

oznámeno: 15.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.11.2011 » 13:04 • Žádost o opravu předána na Technickou správu komunikací hl.m. Prahy.
náhled souborurozbité chodníky
dobrý den, již delší dobu konstatuji poškozené chodníky na Hanspaulce.Posílám foto a iniciuji tímto rychlou opravu, 2.foto-ulice Na HanspaulcexNa ČIhadle-roh školy, kudy chodí denně stovky školáků a hrozí podvrtnutí nohou

oznámeno: 15.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.11.2011 » 13:03 • Žádost o opravu předána na Technickou správu komunikací hl.m. Prahy.
náhled souborurozbité chodníky
dobrý den, již delší dobu konstatuji poškozené chodníky na Hanspaulce.Posílám foto a iniciuji tímto rychlou opravu, l.foto-ulice Krocínovská/za Teskem před trasformátorem/chodníky zde ničí nákladní vozy, couvající do Teska/.

oznámeno: 15.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.11.2011 » 13:02 • Poškozené chodníky byly předány na Technickou správu komunikací hl.m. Prahy.Aby bylo zabráněno najíždění vozidel zásobování objektu na chodník,budou zde instalovány sloupky, věc je již v řešení
náhled souboruSchody v ulici K Lanu
Schody v ulici K Lanu se staly nebezpecnymi. Dekujeme predem za opravu.

oznámeno: 10.11.2011
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
22.11.2011 » 15:37 • Oprava poškozených schodů bude provedena nejpozději do konce t.r.Děkujeme za upozornění
náhled souboruParkování v ulici Technická v době trhů
Dobrý den, prosím o vyřešení špatně parkujicich vozů v ulici Technická v době konání každých farmářských trhů. Zákazy vjezdu jsou ignorovány stejně jako zeleň a chodníky. Oslovený strážník MP nám sdělil, ze má na starost bezpečnost na trzích, ne parkování. Přitom kdyby si lidé popošli s nákupem 200-300 metrů mohou parkovat v okolí technické knihovny bez přestupků.

oznámeno: 08.11.2011
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
29.11.2011 » 08:29 • Strážnici Městské policie byli poučeni, aby při konání farmářských trhů nesoustředili svou činnost jen na veřejný pořádek, ale aby i průběžně kontrolovali dodržování zákona o provozu na pozemních komunikacích, a to zejména v ul. Technická a v bezprostředním okolí místa konání vánočních trhů.
náhled souboruObrubník Fastrova ulice
na začátku ulice Fastova - Břevnov je několik měsíců rozbitý obrubník chodníku. Děkuji za uvedení obrubníku do původního stavu.

oznámeno: 07.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
10.11.2011 » 14:54 • Předáno Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruspadlé zábradlí
chtěl bych nahlásit spadlé zábradlí na schodišti od ulice Na Zástřelu k tramvajové zastávce Baterie. Jelikož přichází zimní období bude určitě potřeba. Dále bych chtěl upozornit, že toto zábradlí bylo nízko, daleko od schodiště a přidržovat se ho šlo jen obtížně. Proto bych chtěl poprosit při jeho opravě o provedení více praktické (vyšší a blíže ke schodišti).

oznámeno: 07.11.2011
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
22.11.2011 » 14:25 • Žádost o opravu poškozeného zábradlí byla předána na Technickou správu komunikací hl.m. Prahy.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=2240&crc=4db0bc0aea0350d84f7a007c6092afd0 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz