Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 22212240 z celkového počtu 2870 vyhovujících záznamů.

náhled souboruNove rozvody kabelove televize na sidlisti Dedina
Na sidlisti na Dedine, zjemna mezi nizsimi panelovymi domy v ulici Navigatoru a okolnich ulicich se v poslednich mesicich objevili opravdu "profesionalne" provedene rozvody kabelove televize formou prevesu kabelu vzduchem. Podle meho nazoru a objevujicich se letacku ve schrankach jde o rozvody firmy Planet A a.s. alias A1M Networks. Mel jsem za to, ze prevesy kabelu se v Praze jiz nejakou dobu nepovoluji.

oznámeno: 13.03.2012uzavřeno: 25.04.2012
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
26.03.2012 » 14:39 • Bude provedena kontrolní prohlídka na místě, abychom zjistilli, komu kabely patří a stanovili další postup.
25.04.2012 » 08:55 • Vrchní vedení jako provizorní řešení je skutečně ve vlastnictví společnosti Planet A, a.s., Jemnická 326/11, 140 00 Praha 4 - Michle, která v současné době upřesnila projektové řešení kabelového vedení v zemi a požádala odbor výstavby o umístění stavby v územním řízení. Následně bude vrchní vedení odstraněno.Dle §103 odst.1) písm.b) bod 1. zákona č. 183/2006Sb. ( stavební zákon) nevyžaduje nadzemní a podzemní komunikační vedení sítí elektronických komunikací, včetně jejich opěrných bodů stavební povolení ani ohlášení stavebnímu úřadu.
náhled souborupomoc ridičům autobusu MHD
Denně ráno jezdím autobusem 179 z Ruzyně na Vypich a téměř denně se řidič autobusu potýká s nepozornými řidiči, kteří mu nedají přednost v prudké zatáčce v Libocké ulici. Myslím, že je musí hodně otravovat se stále vyhybat nebo čekat na neukázněné řidiče. Můžete prosím uvážit jednoduchou úpravu kterou jsem si dovolil nasimulovat na přiložené fotografii z Google map?

oznámeno: 13.03.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
26.03.2012 » 16:22 • Děkujeme za Vaše upozornění, ve věci Vámi popsaného problému jsme se obrátili se žádostí o stanovisko na Dopravní podnik hl.m. Prahy.
náhled souborukrizovatky Africka/Alzirska-parkování
posilam obrazek krizovatky Africka/Alzirska. Po uprave znaceni, kdy se Alzirska stala hlavni silnici se rychlost jizdy Alzirskou ulici zvysila. Bohuzel neprehlednost krizovatky, hlavne ze zapadniho smeru vede ke zvysenemu riziku nehody. Zadam o upravu parkovacich mist tak, aby se zlepsil vyhled do Alzirske ulice a byly dodrzovany dopravni predpisy. Urcite by pomohla zmena pricneho parkovani na podelne a vyznaceni zlutych car u hranic krizovatky. Soucasna situace navic ohrozuje i chodce, vcetne deti, kteri navstevuji skolu a skolku v Alzirske ulici. Dekuji za rychlou upravu krizovatky.

oznámeno: 10.03.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: předáno Policii ČR a Městské policii hl.m. Prahy
  postup řešení:
26.03.2012 » 16:25 • Vámi zaslané foto jednoznačně dokládá, že zhoršené rozhledové poměry do křižovatky jsou dány vozidly, která parkují v rozporu se zákonem o provozu na pozemních komunikacích ( parkují v křižovatce). Vzhledem k tomu, že Městská část Praha 6 není právně zmocněna k řešení přestupků souvisejících s parkováním vozidel, bylo Vaše upozornění předáno Policii ČR a městské policii.
náhled souboruvrak autobusu
chtěl bych upozornit na několik let stojící žlutý autobus bez rz na parkovišti poblíž křížení ulic U Silnice a Ke Džbánu. V loňském roce došlo k jeho značnému zdevastování (rozbití oken) a vylomení dveří. Jelikož je dlouhodobě nezabezpečen, je využívám k "hrám" místních dětí a může dojít k úrazu.

oznámeno: 10.03.2012
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
22.03.2012 » 12:22 • vzhledem k tomu, že se autobus nachází na pozemku ve vlastnictví fyzických osob, nelze zajistit odstranění vraku v souladu se zákonem č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, v platném znění. Vlastníkům pozemku byla zaslána výzva k zajištění čistoty a pořádku ( MCP6 021873/2012/Ge), ve které žádáme odstranění závadného stavu v termínu nejpozději do 30.ti dnů po obdržení této výzvy.
náhled souboruokno Evropská
posílám snímek okna na Evropské 6. Už dlouho je zaplněné odpady a tak mne napadá, kdo tam bydlí a zda nemůže ohrozit sousedy. Jestli máte možnost zjistit více, popř. upozornit majitele domu, bylo by vhodné. Děkuji

oznámeno: 05.03.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.03.2012 » 16:02 • Vážený pane, "zaneřáděný" byt se nachází v nemovitosti, která je ve vlastnictví Společenství vlastníků. Dotazem u místopředsedy SVJ bylo zjištěno, že o této situaci dobře ví. Dlouhodobě se snaží situaci s nájemníkem bytu řešit. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi složitý případ, je konečné řešení doposud v nedohlednu. Děkujeme za upozornění
náhled souboruinjekční stříkačka s jehlou
Použitá injekční stříkačka s jehlou u zastávky Malovanka, vedle
neosvětleného podchodu pod ul. Bělohorská

oznámeno: 29.02.2012
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
01.03.2012 » 13:14 • Vážená paní Mlynářová, děkujeme za upozornění, ihned jsme požádali Městskou policii hl.m. Prahy, aby zajistila okamžitý odvoz použité stříkačky. Zároveň Vás poprosíme, abyste v případě dalšího nálezu použitých stříkaček v zájmu urychleného odstranění, tuto skutečnost oznámila na bezplatnou linku Městské policie hl.m. Prahy na čísle 156 nebo na obvodním ředitelství Prahy 6, tel. 2 243 12 359, kde mají k dispozici specielní box na převážení použitých stříkaček. Děkujeme
náhled souboruParkování
Dlouholetý problém, parkovní kde se dá. A co děti a zeleň to vám je taky jedno? 
Foceno před SPORTOVNÍM AREÁLEM HANSPAULKA.


oznámeno: 28.02.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
29.02.2012 » 14:01 • Vážený pane Bačino. nelze než zopakovat, tak jak jsme již mnohokrát v korespondenci s Vámi uváděli, že nejsme právně zmocněni k řešení přestupků v dopravě. Toto přísluší Policii ČR a městské policii. Vaše upozornění zmiňovaným složkám přepošleme, nicméně aby došlo k utužení kázně motoristů, bylo by daleko účinější než zasílání MMS zpráv na portál úřadu prosté zavolání na bezplatnou linku policie (l.158, nebo l. 156) a oznámení protiprávního stavu.
náhled souboruv příloze foto poražených stromů v ulici Na marně
Dobrý den, v ulici Na Marně bylo poraženo deset zdravých stromů Proč?

oznámeno: 24.02.2012
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
28.02.2012 » 07:54 • Stromy bylo povoleno pokácet rozhodnutím č.j. MCP6 117857/2011ze dne 27.01.2012 z důvodů poškozování zadní stěny garáží (zeď je na několika místech prasklá). Výsadba byla zcela neuvážená. Možná, že některé stromy byly náletového původu a nebyly včas odstraněné. Až budou garáže opravené, na místě stromů bude vysazen pás ptačího zobu obezného, který bude tvarován (termín do 30.04.2013). Pozemek vlastní MV.
náhled souboruneporadek
v Tobrucke ulici jsou jiz vice nez tyden kontejnery na odpadky ve stavu viz foto.
To by nebylo nic mimoradneho... kdybych tam, ale auta Prazskych sluzeb nevidel kazdy den - jsou tito pracovnici snad slepi? Nemohou snad kolegum ci nadrizenym oznamit ze je treba konat? Nebo nejsou ochotni ci schopni reagovat a vyjizdet treba mimoradne a pracuji pouze podle harmonogramu. Dekuji za pripadnou zpetnou vazbu.

oznámeno: 23.02.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
29.02.2012 » 14:51 • Dobrý den, rádi bychom Vás informovali, že kontejner na plasty se vyváží vždy v útery, čtvrtek, sobotu, a to v ranních hodinách. Úklid kolem separačních nádob probíhá každý všední den v odpoledních hodinách. Naopak nádoby na směsný odpad se vyváží v pondělí, ve středu a v sobotu, rovněž v ranních hodinách. Pokud bylo tedy viděno vozidla Pražských služeb a.s., v této lokalitě každý den, bylo to právě z uvedeného důvodu. Obsluha vyvážející separační nádoby nemůže zsahovat u nádob na směsný odpad a naopak. Nevíme, kdy byly Vámi pořízené fotografie vyhotoveny, nicméně po úklidu tříděného odpadu pořizuje osádka vozidla fotodokumentaci, ze které je zcela zřejmé, že vývoz i doúklid v okolí nádob, byl proveden řádně.
náhled souboruŠpatné dopravní značení
Dobrý den, u výjezdu do ulice K Červenému vrchu od čerpací stanice Agip na Evropské ulici je chybně označen přikázáný směr jízdy - lze jet i vpravo (dříve byl v ulici obrácený směr provozu). Děkuji.

oznámeno: 20.02.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVyvrácená dopravní značka Zákaz vjezdu
Dobrý den, na rohu ulic Vokovická a K Červenému vrchu je vyvrácená dopravní značka upozorňující na zákaz vjezdu. Někteří řidiči tak jezdí v protisměru (dříve byl obrácený provoz - jednosměrka z druhé strany). Děkuji.

oznámeno: 20.02.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruled na chodníku rok Brunclíkova a Na Petřinách
Tyto zbytky ledu jsou na rohu ohrady okolo stavby stanice metra. Jediná možná cesta je přes ledové plotny a je jenom otázka času, kdy zde dojde k úrazu. P.S. Odklízení sněhu vede velmi často k uhlazení spodní vrstvy a vytvoření ledového kluziště, kontroluje někdo kvalitu takto od sněhu "očištěných" chodníků? Mírná vrstva sněhu je bezpečnější než-li umetený led.

oznámeno: 02.02.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
20.02.2012 » 13:10 • Požadavek na odstranění ledovky byl předán na Technickou správu komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruNepořádek Brunclíkova
Posílám Vám obrázek nepořádku, který je zde již od poloviny prosince. Je to u kontejnerů v ulici Boučkova. Bydlím v Brunclíkově 8 a na toto se koukám z okna. Prosím o sdělení zda a kdy dojde k nápravě.

oznámeno: 16.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.01.2012 » 08:10 • Skládka u nádob na směsný a tříděný odpad bude odklizena do konce tohoto týdne. Bohužel tato situace je způsobena vinou nezodpovědných občanů, kteří často odkládají nepotřebný odpad mimo nádoby k tomu určené. Požádali jsme příslušného strážníka Městské policie o důslednější a častější kontrolu lokality. Doufáme, že toto opatření přispěje ke zvýšení čistoty v této oblasti.
náhled souboruObjizdeni patniku zeleni
Před časem bylo projíždění vozidel mezi Zvoníčkovou a Větrníkem (které nijak
zvlášť nevadilo) zamezeno patníky. Po pár měsících se začaly objíždět
zelení. Myslím, že je na místě buď zabránit průjezdu zelení, nebo aspoň
umožnit přímý průjezd, který vadí podstatně méně.

oznámeno: 15.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
23.01.2012 » 17:42 • Vážený pane Jůzo, podle Vámi doložených fotografií je zcela zřejmé, že si neukáznění řidiči zkracují cestu kolem mechanických zábran přes zeleň. I přes tuto skutečnost však prozatím považujeme instalaci zábran za menší zlo, než kdybychom je odstranili. V době, kdy zde nebyly, projížděla vozidla zcela nekontrolovatelně přes manipulační plochu a ohrožovala chodce na chodníku, vedoucího kolem stávajícího penzionu. Ty méně " drzé" řidiče sloupky odradí, těm ostatním to mohou spočítat pouze strážníci městské policie, které jsme požádali o častější kontroly.
náhled souboruParkování
Na Spartě je jakási akce,takže jsou opět plné ulice s parkováním na kartu auty a busy co tu nemají co dělat,místa mezi domy,nové parkoviště vedle haly je však prázdné...

oznámeno: 15.01.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: nelze lokalizovat
  postup řešení:
17.01.2012 » 15:12 • " Dohled nad kázní řidičů, tj. nad respektováním dopravního značení, je plně v gesci Policie ČR a městské policie, k tomuto nejsou městské části právně zmocněny. V případě opakovaného porušování předpisů ze strany řidičů doporučujeme bezodkladné kontaktování uvedených složek na bezplatných linkách 158 a 156."
náhled souboruParkování
Na Spartě je opět akce,takže jsou plná i místa kde je Zákaz vjezdu a Zákaz stání,nové parkoviště vedle haly je prázdné...

oznámeno: 15.01.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: nelze lokalizovat
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruzačínající skládka
posílám foto začínající skládky u garáží v Radimově ulici.

oznámeno: 13.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
18.01.2012 » 16:20 • Děkujeme za upozornění na nepovolenou skládku. Skládka bude v nejbližších dnech odstraněna.
náhled souboruNarodni obrany 826/31 Albert
Kazdodenni neuteseny stav pred bocnim vchodem obchodu Albert Nar. obrany 31 navic ritahujici bezdomovce

oznámeno: 13.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
18.01.2012 » 16:14 • Tento problém již městská část řeší. V případě, že se situace nezlepší bude s firmou zahájeno správní řízení a bude udělena pokuta.
náhled souboruPoskozeny mustek
Poskozeny mustek pres potucek Svetluska v obore Hvezda muze zapricinit zraneni za statnehn svetla.

oznámeno: 08.01.2012
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
09.01.2012 » 10:30 • Požadavek na poškozenou lávku byl předán Magistrátu hlavního města Prahy.
náhled souborušípek přes plot
na chodníku v ulici Netřebská u křižovatky s ulicí Na Jivinách je dost nebezpečný přesah větví od šípku - při chůzi v šeru by to mohlo někoho nepěkně zranit.


oznámeno: 08.01.2012
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.01.2012 » 14:50 • Nebezpečné větve přesahující na profil chodníku budou odstraněny pracovníky organizační složky PRO 6 nejpozději do 13.1.2012.
11.01.2012 » 14:50 • Děkujeme za upozornění

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=2220&crc=ea1cb9bba384bb97a6f7b58d5d07bb91 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz