Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 20412060 z celkového počtu 2869 vyhovujících záznamů.

náhled souboruNepořádek -odpadky
Ulice "bezejmenná" od ulice Na Okraji pod Normou od garáži dolů na Veleslavín - jedno velké odpadiště. Prosim, upozorněte vlastníka, aby to uklidil. Díky.

oznámeno: 19.02.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPak nad ulící Pod Baštami a Na Valech
Dobry den,
předem bych rád ocenil rychlost s jakou vše řešíte. Bohužel mám další případ,posílám fotky z parku,který je nad ulicí Pod baštami a Na Valech,pravidelně je plný nepořádku,který dlouhé týdny nikdo neřeší,můžu poprosit o nápravu? Ideálně systémovou ne jen jednorázovou,diky moc

oznámeno: 17.02.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.02.2014 » 16:55 • Park Ch. Masarykové je udržován a uklízen pravidelně v průběhu celého roku. Bohužel nezodpovědných a nepořádných občanů přibývá a není v silách ani finančních možnostech městské části provádět úklid parků denně. Parky i chodníky jsou osazeny odpadkovými koši, které jsou denně vyváženy. Je tedy jen na svědomí občanů, kam odpad odloží.
náhled souboruParkovani uprostred krizovatky Norberov
Kazdodenni problem s bezohlednym parkovanim u skoly na Norberove rano a po konci vyucovani.

oznámeno: 16.02.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
28.02.2014 » 07:44 • Váš podnět byl předán Policii ČR a městské policii, neboť MČ Praha 6 není právně zmocněna k dohledu nad kázní řidičů a k řešení zjištěných přestupků.
náhled souboruPravidlený úklid Pod Baštami po Pod Valy
obracim se na Vas s prosbou o pravidelnejsi uklid na travnatem pruhu v ulici Milady Horakove,konkretne usek vedouci od ulice Pod bastami az k ulici Pod Valy. Situace je bohuzel porad horsi a horsi,nazorne foto prikladam. Diky moc za reseni problemu

oznámeno: 09.02.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
11.02.2014 » 08:09 • Vážený pane,předmětná plocha zeleně je ve správě Technické správy komunikací hl.m. Prahy, které jsem Váš podnět postoupili k vyřízení.
náhled souboruParkovani na zakazu zastaveni
Vsiml jsem si, ze dlouhodobe parkuje cerna octavia combi 1AK 6098 na zakazu stani mimo zasobovani pred budovou V ulici Pod Juliskou 1502/1. Dane auto zde parkuje pravidelne kazdy pracovni den. Vrcholem je, kdyz auto odjede, tak ostraha objektu parkovaci misto blokuje kusem stavebniho zabradli, tj vecer, noc, vikendy. 

Parkovani je patrne i na Google Maps, kde je auto zachyceno ve sve celodeni zasobovaci pozici :-). 

Nemam nic proti tomu, kdyz si dotycne auto zaplati ´Reserve Parking´, at si tam pak v klidu parkuje. Soucasne reseni je ale obchazeni placeni. 

oznámeno: 06.02.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
10.02.2014 » 12:55 • Vážený pane,kontrola dodržování povinností plynoucích z instalovaného dopravního značení nepřísluší městské části, k tomuto není právně zmocněna, toto je náplní práce Policie ČR a městské policie. Oběma zmiňovaným složkám jsme Váš podnět přeposlali, spolu s výzvou k častějším kontrolám. V rámci kompetencí ÚMČ Praha 6 provedeme šetření ve věci osazování stavebního zábradlí a vytížení předmětného stání pro zásobování. Pokud ze zjištěných skutečností nebudou zřejmé důvody pro existenci předmětného zásobovacího stání, přistoupíme k jeho zrušení. Za stávajícího stavu je toto stání vyhrazeno pro zásobování ve všední dny od 7:30 do 14 hod., v ostatních termínech zde lze parkovat bez omezení.
náhled souborunepořádek na Evropské
  snažíme se celá rodina sbírat papírky v Šárce, abychom nežili v úplném nepořádku. Na toto však nestačíme. Mohu požádat o uklizení nepořádku pravděpodobně po bezdomovcích? Vyfocená místa jsou v pásu zeleně mezi chodníkem naproti domům Evropská 460/239 a Evropskou směrem z centra.

oznámeno: 03.02.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
10.02.2014 » 12:07 • Vážený pane,nepořádek v pásu zeleně podél Evropské se v těchto místech vyskytuje velmi často. Jako vždy zajistí úklid nepořádku pracovníci organizační složky PRO 6 v co nejkratším možné termínu.Děkujeme za upozornění
náhled souboruProsím udělejte s tím něco. Děkuji
Ulice Na Hanspaulce, chybí značky jednosměrná ulice, omezení rychlosti,
 
Vodorovné dopravní značky jsou málo vyditelné,
 a v neposlední řadě označení parkoviště začátek a konec.
Městská policie   to neřeši a takto to vypadá, každý den neprůchodný chodník. Co nám je do chodců že? 


oznámeno: 27.01.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: předáno městské policii a TSK
  postup řešení:
03.02.2014 » 09:51 • Vážený pane Bačino,Váš podnět týkající se poškozeného dopravního značení a dohledu nad kázní řidičů jsme předali Technické správě komunikací hl.m. Prahy a městské policii, neboť městská část není právně zmocněna k údržbě dopravního značení, ani k řešení přestupků souvisejících s nerespektováním zákona o provozu na pozemních komunikacích (což Vám je známo z naší předešlé korespondence).
náhled souboruzlomená větev nad chodníkem
V ulici Ankarská před domem číslo 15 nad chodníkem, kde chodí děti každé ráno do školy hrozí pádem zlomená větev. Přikládám fotky. Děkuji za odstranění větve.

oznámeno: 20.01.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
21.01.2014 » 12:00 • Dobrý den,děkujeme za upozornění, větev bude odstraněna v nejbližší možné době.
náhled souboruČerná skládka
Cerna skladka na parkovisti pred vchodem do kempu Dzban!
• Kemp Džbán
oznámeno: 19.01.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
21.01.2014 » 09:21 • Dobrý den,děkujeme za upozoronění, skládka z parkoviště bude odstraněna nějpozději do 26.1.2014.
náhled souboruPŘÍKLADY TÁHNOU ANEB REPREZENTACE
Pohádka o jednom prahu a špatném zametání INFORMAČNÍ KANCELÁŘ ÚŘADU MČ PRAHA 6 BĚLOHORSKÁ 110, PRAHA 6 ODPADKY BEZ BARIÉR


oznámeno: 13.01.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.01.2014 » 17:30 • Vážený pane,děkujeme za Váš podnět. Zjištěný nepořádek se nachází na ploše zeleně v k.ú.Břevnov, parc.č.933/8 a je ve správě ÚMČ P6.Příslušný pracovník odboru dopravy a životního prostředí zajistí provedení úklidu v nejbližším termínu.
náhled souboruvětve v cestě
  Dobrý den, prosím o ostříhání keřů, které zasahují do chodníku.Jedná se o parčík mezi ulicemi Dvořeckého a U Ladronky - Břevnov.

oznámeno: 12.01.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.01.2014 » 12:24 • Úpravu přerostlé vegetace provedou pracovníci organizační složky PRO 6 v co nejkratším možném termínu.
náhled souborucesta
Dobrý den, prosíme nedalo by se udělat něco s cestou, která vede od Libockého kostela směrem dolů, směrem ke Hvězdě. Cesta je dole blátivá, v kopečku je vymletá, nerovná zbytky štěrku, hlíny. Asfalt je položen jen částečně nahoře kolem fary, dále již ne.

oznámeno: 12.01.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
15.01.2014 » 11:18 • Dobrý den,děkujeme za upozornění požadavek na úpravu přerostlé vegetace byl předán Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
15.01.2014 » 12:23 • Oprava předešlé odpovědi: Dobrý den,požadavek na úpravu povrchu Vámi uváděné pěší cesty byl předán Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruParkování Bechyňova x Kolejní
Zaparkovaná auta na ostrůvcích před přechodem, před křižovatkou, žádný 
blízky přechod v ulici Bechyňova, auta zde jezdí někdy velmi rychle. Situace se pravidelně opakuje v pracovní dny.

Vládne zde chaos, nikdo to neřeší, když napíšeme panu radnímu na 
dopravu, napíše nám že se máme obrátit na policii. I přeci Praha má své 
možnosti, jak zde zpřehlednit dopravu a zamezit parkováni na místech které mohou způsobit úraz. Městská policie nic nevyřeší. Sice jeden den rozdá pokuty ale druhý den se situace opakuje znovu. Chtělo by to jiné řešení. Nebo Praha 6 čeká až se zde někomu neco stane?


oznámeno: 08.01.2014
stav:  vzato na vědomí 
řeší: Policie ČR a městská policie
  postup řešení:
13.01.2014 » 12:10 • Vážená paní,parkování na chodnících, zachycené na přiloženém snímku, a ostatní Vámi popisované jednání je zakázáno platnou legislativou. Městská část není právně zmocněna k dohledu nad kázní řidičů, toto přísluší pouze Policii ČR a městské policii. Oběma zmiňovaným složkám jsme Vaše upozornění předali.
náhled souboruŠpatný stav Potoční ulice ve Veleslavíně
Zasílám vám fotografie silnice v Potoční ulici ve Veleslavíně. Horní část ulice nebyla cca 25 let vůbec  opravována. Jelikož se jedná o silnici s velkým sklonem, dochází při větších deštích ke strhávání povrchu silnice vodou a zanášení kanálů v ulici Nad Hradním Potokem, do které Potoční ulice ústí. Doprava do této ulice je velmi problematická, jelikož většina větších aut není schopna do ulice zajet, musí se na příklad stavební materiál na opravy domů nosit ručně.

oznámeno: 06.01.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
07.01.2014 » 09:40 • Předáno Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruOdklizení větví
Dobrý den, prosíme Vás o odklizení větví z prořezu zeleně, které se nachází za prostorem pro kontejnery na směsný odpad u domu Na Dlouhém lánu 328 (za kontejnery s tříděným odpadem). 

Děkuji.  Za SVJ Na Dlouhém lánu č.p.328, 329, Praha 6

oznámeno: 23.12.2013
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
31.12.2013 » 11:23 • Děkujeme Vám za upozornění, větve budou odklizeny v nejbližší možné době.
náhled souboruPOLIKLINIKA POD MARJÁNKOU
"POLIKLINIKA" POD MARJÁNKOU
 
 
Svah a schodiště západní části budovy Polikliniky Pod Marjánkou.Na otřesný stav prostoru již bylo bezvýsledně poukazováno.Řešením by bylo kompletní vykácení porostu, který zde svévolně vysázel bývalý správce polikliniky z důvodu zamezení zimního sáňkování na svahu.Podobně jako vykácení stejného porostu u západní části domu dnešní České spořitelny a informační kanceláře MČ P6 s úřadovnou MP P6 na Bělohorské ulici.Prostor je i tranzitním místem dealerů všeho druhu a podle vyjádření občanů z Bělohorské ulice se lidé obávají procházet kolem zmíněné lokality na sousedící auto busovou zastávku Břevnovská.Občana rozhodně nezajímá ani vlastník ani správce prostoru, ani subjekt odpovědný za otřesný stav této lokality, ale náprava zuboženého stavu okolí kdysi reprezentačního zdravotnického zařízení v Břevnově.


oznámeno: 15.12.2013
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
16.12.2013 » 12:01 • Poliklinika a přilehlé okolí spadá do údržby nájemci celé objektu. Váš podnět nájemci předáme.
náhled souboruBRLOH ANASTÁZOVA
ODPOČÍVADLO ANEB BRLOH
 
Pouhých několik metrů od nové Mateřské školy a tzv. Modulové novostavby v ulici Anastázova.Doupě je součástí objektu Prevcentrum a "vstupní branou" vedle vchodu do jeho areálu.Na ochozu přilehlé trafostanice tradičně řadu let dochází ke konzumaci omamných látek všeho druhu.Skleněné střepy na kovové lávce přes ulici Patočkova jsou průvodním jevem tohoto prostoru u autobusové zastávky Břevnovská směr Vypich.


oznámeno: 15.12.2013
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
16.12.2013 » 11:59 • Děkujeme za upozornění. Nepořádek bude odstraněn v průběhu tohoto týdne.
náhled souboruPF 2014 ANEB NEKONEČNÝ PŘÍBĚH
 PF 2014 ANEB NEKONEČNÝ PŘÍBĚH  
  
VYDAŘENÝ ADVENT, NÁDHERNÉ VÁNOCE A ÚŽASNÝ NOVÝ ROK 2014 V ŽIVOTNÍM PROSTŘEDÍ PRAHY 6
 
POD JEJÍM VLASTNÍM SLOGANEM "ŠESTKA NEJEN ČISTŠÍ, ALE I KRÁSNĚJŠÍ"  
 
DĚKUJEME VŠEM  "PODNIKATELŮM" A JEJICH ZAMĚSTNANCŮM Z BĚLOHORSKÉ ULICE, NARKOMANŮM, OPILCŮM, BEZDOMOVCŮM, DELIKVENTNÍ KRIMINÁLNÍ "MLÁDEŽI", RESTAURACÍMBARŮMHERNÁM, "VEČERKÁM", "ŘIDIČŮM" A MĚSTSKÉ ČÁSTI PRAHA 6, ZA JEJÍ "PROFESIONÁLNÍ A CITLIVÝ PŘÍSTUP" A "ÚČINNÉ NÁSTROJE" V PÉČI O JEJÍ KRÁSNĚJŠÍ PRAHU 6.
  
Proslulé břevnovské schodiště a jeho okolí v sousedství "Polikliniky" Pod Marjánkou. Bělohorská-Pod Marjánkou-Slavníkova foto 06/12/2013


oznámeno: 09.12.2013
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
10.12.2013 » 09:58 • Děkujeme za upozornění. Nepořádek bude odklizen v průběhu tohoto týdne.
náhled souboruNedodělaný chodník
Pánové dlaždiči zřejmě zapomněli na kus nedodělaného chodníku z ulice "K Červenému vrchu" na "Evropskou".
Zvláště při jízdě s kočárkem je to jelení příkop. Děkuji za uvedení do původního stavu. 

( místo na mapě označeno červeným špendlíkem)

oznámeno: 08.12.2013
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruTady jsme doma...
Krásný výhled... Jako každou neděli. Svatovítská × Kafkova

oznámeno: 08.12.2013
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
12.12.2013 » 15:30 • Stanoviště ve Svatovítské ulici je monitorováno pracovníky oddělení inspekce a dále okrskovým strážníkem. Dle jejich názoru je stanoviště v pořádku, k přeplňování dochází pouze v neděli. To je ale setrvalý stav na více stanovištích a způsoben hlavně tím, že lidé více třídí a vyhazují odpad o víkendu. Nicméně situaci budeme dále sledovat a v případě větších problémů můžeme zažádat o navýšení četnosti svozu.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=2040&crc=49e2a1e36e9b264c13e59a4ad2083b46 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz