Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 19211940 z celkového počtu 2258 vyhovujících záznamů.

náhled souboruChybějící značka Zákaz vjezdu
Na rohu ulic Berkovská a Na Pískách zmizela značka Zákaz vjezdu, zůstala jen
díra v zemi. Z druhé strany je stále značka Jednosměrná silnice. Nyní sem
auta zajíždějí - vlastně tedy do Zákazu vjezdu -  hrozí zde bouračka.


oznámeno: 03.06.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborurozbitý chodník
zasílám foto špatně udělaného chodníku na rohu ulic dr. Zikmunda Wintra a Bubenečské.
A ještě bych měl dotaz proč se mění koše na odpadky? Moc se mi nelíbí. A nepřijde mi logické funkční koše odstraňovat.
Například v ulici bubenečská je jen jeden stojánek s pytlíčky na psí exkrementy.

A pak bych měl otázku která by asi měla být směřována jinam:
Momentálně probíhá v části Bubeneč oprava elektrického vedení. Jediné co mi vadí, že firma všude rozkope chodníky udělá svou práci zahrabe díry ale hrozně dlouho trvá než se chodníky buď vyasfaltují nebo vydláždí.
Dá se to nějak prověřit?

oznámeno: 02.06.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruparkování
Takhle se naprosto běžně parkuje v  (bezejmenné) ulici soubežné s ulicí Na Petřinách, za hotelovým domem směrem ke sklenářství. Kdyby nebyla SPZ čitelná, tak je to 6A7 1355, ale každý den je to několik  jiných aut.....

oznámeno: 01.06.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Městská policie Prahy 6
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruHřiště v Soborské ulici
Vyfocená dvířka na hřiště v Soborské ulici nejdou zavírat – chybí zobáček,  takže klika není funkční – děti tak mohou vyběhnout hned na silnici.  Prosím o rychlé řešení, hřiště bývá plné dětí.

oznámeno: 22.05.2009
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborujak dlouho ještě?
Tento prostor před OD Šárka na Červeném vrchu sloužil trhovcům. V současné době je bezprecedentně zneužíván k parkování. Příjezd pouze po chodníku a několikrát jsem byl svědkem, že řidič si neomaleně vynucoval mezi chodci průjezd. Pokud je policie totálně nevšímavá k takovým a podobným "malým" nešvarům, tak si mohou zodpovědní činitelé tohoto státu marně lámat hlavy tím, jak zvýšit bezpečnost na silnicích. Děkuji že jste (doufám) věnovali pozornost tomuto podnětu.

oznámeno: 13.05.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Magistrát hl.m. Prahy, odbor správy majetku
  postup řešení:
14.09.2009 » 11:02 • Pozemek před OD Billa na Červeném vrchu je v majetku MHMP a nebyl svěřen do správy ÚMČ Praha 6. Na katastru nemovitostí je tato plocha vedena jako „ostatní komunikace“, takže její případné využití jako parkoviště nekoliduje s jejím zařazením. O tom, jakým způsobem bude plocha využívána musí rozhodnout vlastník, případně musí provést takové úpravy, aby bylo možno záměr naplnit naplnit.
náhled souboruVrak na rohu ulic U zemepisneho ustavu a Roosveltova
zasílám fotografii vraku automobilu, který se nachází na rohu ulic U zemepisneho ustavu a Roosveltova. PS: Děkuji za odpověd co se týče vraku v parku Struhy - byl odtažen a nepořádek částečně uklizen. Ale i tak bych se chtěl zeptat zda-li neplánujete nějakou revitalizaci parku, jelikož park není zrovna v nejlepším stavu, myslím tím cesty, atd.

oznámeno: 27.04.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Správa služeb Městské policie hl. m. Prahy
  postup řešení:
30.04.2009 » 09:28 • Vrak byl nahlášen Správě služeb. Obnova parku Struhy ve stylu japonské zahrady je v současné době ve fázi projektové přípravy.
náhled souboruZadost o odstraneni vraku z parku
zadam timto Mestskou cast Praha 6 o zajisteni odstraneni vraku vozidla z parku mezi ulicemi Ceskomalinska, Na Marne a Chitusiho. Tento vrak (ani jakekoliv pojizdne vozidlo) nema v parku co delat, nejedna se o parkovaci plochu.
Jako doklad stavu prikladam fotografie z 17.4.2009.

oznámeno: 19.04.2009zahájeno řešení: 21.04.2009
stav:  vyřešeno 
řeší: Správa služeb Městské policie hl. m. Prahy
  postup řešení:
21.04.2009 » 14:59 • přiděleno k řešení: Martin Hataš
22.04.2009 » 09:29 • předáno: Správa služeb Městské policie hl. m. Prahy
22.04.2009 » 09:30 • Dle informace podané Správou služeb bude vrak odstraněn již v nejbližších dnech.
24.04.2009 » 08:54 • Vrak byl odtažen.
náhled souboruParkoviště
U ulice "U Silnice", která vede za potravinovými sklady se nachází parkoviště, které by zasloužilo doslova vyluxovat a precizně vyčistit. Jsou na něm také asi 2 vraky aut a spousta odpadků, které jsou i v jeho bezprostředním okolí. Je tam také vidět neudržovaný chodník. Dále na bývalém travnatém hřišti se nachází v jeho rohu otevřená šachta, na kterou již někdo upozorňoval, ale uzavřeli jenom díru do kanálu. Mimochodem jsou tam také odpadky viz fota. Prosím o posbírání odpadků úklidovou četou a následné osobní překontrolování, protože jinak to nebude dotáhnuté.


oznámeno: 08.04.2009uzavřeno: 27.04.2009
stav:  vyřešeno 
řeší: Městská policie Prahy 6
  postup řešení:
28.04.2009 » 15:03 • pozemky č.parc. 2951/1,2933/1,2933/2 ostatní plocha (způsob využití zeleň) a pozemek č.parc. 2931 ostatní komunikace (parkoviště) katastrální území Ruzyně, jsou ve vlastnictví fyzických osob. Nejedná se tedy o veřejné plochy, ale o soukromé pozemky v osobním vlastnictví. Údržbu těchto pozemků lze provádět pouze se souhlasem majitelů. Přesto úklidová četa ÚMČ zajistila jednorázový výsběr odpadků a pracovníci oddělení inspekce odboru dopravy a životního prostředí , ještě před lokální MMS, náhlásili vraky vozidel městské policii a kryt kanalizace PVK.
28.04.2009 » 15:03 • přiděleno k řešení: Petr Gebrt
28.04.2009 » 15:03 • předáno: Městská policie Prahy 6
náhled souborudira na krizovatce silnice brodecka a stochovska nebyla opravena

oznámeno: 08.04.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: TSK hl. m. Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNepořádek
Dobrý den chtěl bych nahlásit 2 černé skládky v prodloužení ulice Zeyerovy aleje, ve směru od plocho.stadionu dolů do Břevnova 1. skládka je u plotu za cedulí na stadionu na souřadnicích gps (přibližně:Loc: 50°4"57.932"N, 14°21"0.499"E) a druhá je nad druhé straně cesty na souřadnicích (gps:Loc: 50°4"57.172"N, 14°21"0.66"E) v příloze zasílám fotografie obě jsou foceny z cesty.

oznámeno: 30.03.2009
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPřístup do obory Hvězda
vážím si toho, jak se Praha 6 i magistrát Prahy stará o zeleň. Magistrát vynakládá velké finance na obnovu obory Hvězda a zdi, kterou je obora ohraničena. Bohužel přístup do obory ze strany Ruzyně, branou z ulice Jinočanská, není příjemný a po dešti je téměř nemožný. Bylo by možné zahrnout do Vaších plánů úpravu terénu v tomto místě?
Prostor před branou do Hvězdy z křižovatky Ruzyňská - Jinočanská vypadá, že by také potřeboval úpravu.


oznámeno: 20.03.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: TSK hl. m. Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDoplnění popelnic na tříděný odpad
Před naším domem (Na Petřinách 1867/25) jsou umístěny popelnice na tříděný odpad. Každou neděli to vypadá u popelnic tak, jako na fotografii, kterou přikládám. Vypadávající papír je rozfoukán větrem do okolí a vzniká tak nepořádek, který znepříjemňuje život obyvatelům nejen našeho domu. Protože zájem o třídění odpadu je zjevně větší než bylo očekáváno a kapacita jedné popelnice na papír nestačí, navrhuji umístit další popelnice na třiděný odpad do blízkého okolí.

oznámeno: 15.03.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
25.03.2009 » 12:46 • Vážený pane, kontejnery na tříděný odpad jsou hrazeny z rozpočtu Magistrátu hl.m. Prahy. Pracovnice odpadového hospodářství MČ Praha 6 pouze určuje vhodné místo pro nová stanoviště (pouze pro nově dostavěné obytné objekty) a navýšení četnosti vývozu. Při kontrole bylo zjištěno, že v této lokalitě je skutečně nedostatečná četnost vývozu, jak u kontejneru na papír, tak i na plasty. Po konzultaci s Magistrátem bude v nejbližší době požádán odbor ochrany prostředí Magistrátu hl.m. Prahy o navýšení četnosti vývozu. Věřím, že nám bude v blízké době vyhověno.
náhled souboruKrajnice ulice Kanadská
posílám obrázek krajnice v Kanadské ulici. Ve všední dny zde parkuje velké množství aut (obrázek je focen v sobotu) z blízké administrativní budovy (je vidět na fotografii), které postupně vytvořily v krajnici cca 30 cm hluboký příkop.
Pokud má tato plocha sloužit k parkování vozidel, bylo by dle mého názoru potřeba nějakým způsobem provést zpevnění krajnice, případně vytvořit a vyznačit prostor pro parkování vozidel.


oznámeno: 15.03.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruZrezavělé sloupy el.osvětlení ul.Vlastina
Posílám foto jednoho z mnoha zanedbaných, nevzhledných sloupu elektrického osvětlení ve Vlastině ulici. Tyto zrezivělé, občůrávané a některé i polepené sloupy jsou posledních několik let paradoxně z jara hezky vyzdobené kytkami. Mám však zato, že by investice do kytek a jejich údržby mohla raději nahradit investice do nových nátěru v nějaké přijatelné barvě. ( Ideologické šedi v Praze 6 je až přespříliš..). Kazí to celkový dojem jinak pěkně zrekonstruovaného sídliště Dědina.

oznámeno: 12.03.2009
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruKaluže v ul. Parašutistů
Dne 1.2.2007 jsem pomocí „Lokální MMS-ing“ oznámil, že v ulici Parašutistů 632/12 se tvoří nepříjemně velká kaluž. Tato zpráva má č. 260 a je uveřejněna na stránce https://www.praha6.cz/mms/. Přestože dne 6.2.2007 bylo zahájeno řešení, dodnes se nic nestalo. V tomto období opět nejde vystoupit z auta suchou nohou a podezdívky oplocení – soukromý majetek přilehlých domů je stále devastován vodou z kaluže.

oznámeno: 06.03.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: Technická správa komunikací hl.m.Prahy
  postup řešení:
27.03.2009 » 08:26 • Vyjádření TSK hl.m.Prahy - bude opraveno do května 2009.
náhled souboruVrak auta v parku struhy
Toto vozidlo nacházející se v parku zvaném Struhy ( u potůčku) již od listopadu minulého roku toto místo hyzdí. Správa služeb MP si vozidla všimla až 19.ledna. Nechápu, že vozidlo vzhledem k jeho stavu není už dávno odtaženo. Okolo vozu jsou střepy a nepořádek.
Doufám, že až uplyne zákonná lhůta pro "žlutou samolepku" bude i okolí upraveno.
Ale jen tak mimochodem celková úroveň úklidu tohoto parku je katastrofální. V neposlední řadě právě probíhající odstraňování keřů a stromků, kterému také moc nerozumím. Třeba tam kde by to bylo potřeba jako jsou zarozstlé nové lampy tak učiněno nebylo.

oznámeno: 05.03.2009
stav:  vyřešeno 
řeší: Správa služeb Městské policie hl. m. Prahy
  postup řešení:
24.04.2009 » 09:07 • Vrak byl již odstraněn a nepořádek uklizen
náhled souboruNesvítící semafor pro chodce
Chtěl bych upozornit na nesvítící zelené panáčky na semaforech pro chodce na křižovatce ulic Evropská a Na pískách (zastávka tram. Bořislavka). Na jednom semaforu také chybí stříšky nad světly.


oznámeno: 05.03.2009
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
11.05.2009 » 18:45 • Závada byla v rámci kontrolní činnosti správce (ELTODO) odstraněna.
náhled souborustanice tram. Baterie ul. K Petrinam
stanice tram. Baterie ul. K Petrinam smer do mesta.

oznámeno: 04.03.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
11.03.2009 » 15:47 • Podnět byl dne 11.3. předán odpovědnému správci (TSK hl.m. Prahy) k zajištění nápravy.
náhled souboruodpadky
Dobrý den, prosíme o nápravu, případně předání odpovědnému subjektu.
Bydlíme nedaleko metra Hradčanská. Chápeme, že nás čekají cca 3 roky života na stavbě- hluk, prach, bláto.
Je to nepříjemné, ale je to tak. Nicméně jde o oblast s nejvyšším nájemným v republice a některé ulice (Pod Kaštany, Muchova...) vypadají hrozně- rozbité chodníky, odpadky, které jsou u všech stromů a na chodních (což vede k tomu, že i další lidé se neobtěžují do odpadkového koše nebo uklidit po svém pejskovi, stahují se sem bezdomovci...)
Myslíme si, že pro život lidí v této oblasti i pro desetitisíce obyvatel Prahy 6, kteří tudy denně projdou na metro, autobus nebo tramvaj by se dalo dělat víc. Zdá se nám, že o úklid této oblasti se nikdo nestará - viz fotografie. Nevíme jestli je to věc obce, Metrostavu, Českých drah, Technických služeb???


oznámeno: 20.02.2009
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
02.03.2009 » 14:32 • Zobrazená plocha je tč. staveništěm (Městský okruh). Na nepořádek jsme upozornili hlavní dodavatele stavby (METROSTAV, HOCHTIEF), se žádostí o provedení úklidu.
náhled souboruPuskinovo namesti
Takhle vypada detske hriste a frekventovane misto pro pesi po kazdem desti

oznámeno: 20.02.2009
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
řeší: odbor péče o prostředí
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2018 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1920&crc=c5dd337504fa78a6e48e3c3df3056cc0 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz