Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 18611880 z celkového počtu 2771 vyhovujících záznamů.

náhled souborupo Břevnovském posvícení
Po skončení Břevnovského posvícení došlo k celkem rychlému úklidu prostor parku a jeho zelených ploch,(s výjimkou nabouraného dřevěného zábradlí mostku na mlatové cestě v parku...
Ale????
Kdy dojde na úklid a asanaci louky vedle vstupní brány do Břevnovského kláštera,která je rozrytá jako tankodrom a plná odpadků ??? Viz foto v příloze...

oznámeno: 20.10.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruRozbité tlačítko
Rozbité signalizační tlačítko pro přechod chodců na rohu Patočkova x Radimova. 

oznámeno: 20.10.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
27.10.2014 » 18:32 • Děkujeme za upozornění, závada byla předána správci zařízení, tj. Eltodo - Citelum.
náhled souboruSCHODIŠTĚ A PARK POLIKLINKA POD MARJÁNKOU
Každodenní obrázek zuboženého Břevnova po nočních nájezdech gangů mladistvých delikventů, bezdomovců a narkomanů...

oznámeno: 13.10.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.10.2014 » 18:34 • Pracovníci organizační složky PRO 6 byli požádani, aby v této lokalitě probíhal četnější úklid odpadků, který zde pravidelně zůstává. Věříme, že toto opatření příspěje ke zlepšení čistoty a pořádku.
náhled souborukřižovatka veleslavínská - Evropská
Dobrý den

posilam foto vstupu do vestibulu metra Nádraží Veleslavín z dnešního dne otevřených dveří. Je patrné, že vstupy do vestibulu mají jen schody. Tento vestibul má jen jeden bezbariérový vstup výtahem a všechny ostatní vstupy jsou bariérové (tj. jen schody, žádný nájezd nebo eskalátory). Osoba, která odpověděla na příspěvek níže dne 1.10.2014 9:26 (tedy skoro dva měsíce po původním příspěvku), je tedy zcela neznalá situace - viz: "Předmětná křižovatka je upravena do finální podoby a je osazena dočasným, světelně řízeným přechodem pro chodce. Po dokončení bezbariérového podchodu (nesprávně uvádíte že podchod bude bariérový, tj. vybaven pouze schody) počítá odbor dopravy NHNP se zrušením dočasného přechodu." Pokud se zruší přechody na Evropské ulici, nebudou mít handicapovaní občané jak přejít Evropskou ulici, resp. se ze strany Nových Vokovic dostat do metra. Ten kdo odpovídal si možná popletl stanici Bořislavka s Nádražím Veleslavín. Prosím o odpověď na původní otázku, jak městská část naloží s chybějícím přechodem ze zastávky tramvaje směrem z centra přes Evropskou směrem k žel. přejezdu Veleslavín.

oznámeno: 05.10.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
08.12.2014 » 16:50 • Dobrý den,máte pravdu, k původnímu dotazu jsme nedopatřením přiložili odpověď týkající se křižovatky Evropská x Horoměřická.Je evidentní, že žádné přechody se v křižovatce Evropská x Vokovická rušit nebudou. Stávající uspořádání přechodů pro chodce je v této křižovatce konečné a bohužel, i přes námitky naší MČ, MHMP s doplněním zmiňovaného přechodu nepočítá.Je možné, že změnu postoje magistrátu zapříčiní až samotné spuštění metra a autobusového "mininádraží" v ul. Kladenská.
náhled souboruUschlé větve dvou stromů v parku Královka, v jeho horní části

oznámeno: 05.10.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
07.10.2014 » 15:46 • Děkujeme vám za podnět. O těchto dvou odumírajících stromech již víme, jelikož jsou dřeviny v opravdu špatném stavu byla podána žádost o povolení ke kácení. Během zimních měsíců budou dřeviny z bezpečnostních důvodů odstraněny a na jaře příštího roku bude provedena náhradní výsadba.
náhled souboruÚklid ulice Africká
Dobry den, posilam reklamaci uklidu na slepem (zapadnim) konci ulice Africka. Uklidova ceta kostaty nametla spinu ke krajnici a za cca 2 minuty bylo hotovo. Kdyz jsem je pozadal o kvalitni uklid a odvoz vetvi apod., rekli mi, ze maji zadani uklizet jen ke kanalu, at si to vyridim s uradem. Tak tak cinim a zadam a uklid mista, vcetne odkopani hliny sesenute do silnice a odvozu odpadu. Dekuji

oznámeno: 05.10.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
07.10.2014 » 15:47 • Dobrý den,úklid vozovky v rámci Komplexní údržby komunikací byl proveden řádně a bez připomínek TSK hl.m. Prahy i ÚMČ. Pokud jde o úklid listí na přilehlém svahu i větví, rozhodně není povinností majetkového správce zajišťovat odvoz rostlinného odpadu, který na svah pravidelně vyváží konkrétní osoba ze zahrady Africká 31, Praha 6. Vývoz odpadu se opakuje každoročně a vždy při KÚK nás stále dotyčná osoba žádá o její odvoz.
náhled souboruVíko kanalalizačního vývodu a úklid
Dobry den, posilam jeste dalsi fotku spatneho uklidu a zadam o opravu kanalizacniho vyvodu, kde viko nedoleha a hrozi nebezpeci urazu. Dekuji.

oznámeno: 05.10.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
07.10.2014 » 15:48 • odbor dopravy a životního prostředí požádal v loňském roce PKVT o osazení chybějícího poklopu.Poklop byl dodán, nicméně díky zde rostoucí bříze ho nelze pořádně osadit. Požádali jsme proto Technickou správu komunikací hl.m. Prahy, která je vlastníkem dotčeného pozemku, aby buď zajistila odstranění náletové břízy nebo navrhla jiné řešení.
náhled souboruSchody
Schody Konecchlumského. 
Z přiléhajícího pozemku zasahují do prostoru zábradlí dřevokartonové desky a vlnitý plot. Prosím o zjednání nápravy.

oznámeno: 02.10.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborustromy
Dobrý den,
upozorňuji na stav stromů, resp. chodníků na Puškinově náměstí. Z 
fotografie je patrné jak kořeny těchto stromů poškozují chodníky a 
vozovku. Může dojít též k poškození inženýrských sítí v chodníku a pokud 
by se jednalo o plyn mohlo by to mít nedozírné následky. Přesto jsou 
tyto akáty zcela nesmyslně každým rokem udržovány a prořezávány. To 
nehovořím o problémech když padají jejich květy a je mokro, nebo spadlé 
větve při loňské vichřici. Jediné možné řešení je tyto přestárlé stromy 
pokácet a vysadit nové stromy, jako třeba v ulici Eliášova, Uralská a 
pod. Sice se asi budou bouřit "ochránci" přírody, ale bezpečnost občanů 
je snad přednější. Děkuji za váš názor.

oznámeno: 28.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 08:55 • Uliční stromořadí je ve správě Technické správy komunikací hl.m. Prahy, které jsme Váš požadavek zaslali k vyřízení.
náhled souboruVodorovné značení
Děkuji za obnovení vodorovného značení parkoviště na chodníku před sportovním areálem Hanspaulka

oznámeno: 28.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 08:28 • Výzva se žádosti o obnovení vodorovného dopravního značení byla zaslána Technické správě komunikací hl.m. Prahy, neboť městské části nejsou právně zmocněny k jeho údržbě.
náhled souborupropadlá silnice
posílám fotku propadlé silnice na křižovatce ulic Na Bateriích a U Vojenské nemocnice. Děkuji za sjednání nápravy

oznámeno: 21.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:24 • Uliční stromořadí je ve správě Technické správy komunikací hl.m. Prahy, které jsme Váš požadavek zaslali k vyřízení.
01.10.2014 » 13:04 • Oprava odpovědi: Požadavek na provedení opravy komunice byl předán majetkovému správci, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruZničená louka na Vypichu
posílám vám fotografii nehorázně poničené louky před oborou Hvězda na Vypichu po sobotním koncertě skupiny Kabát, jehož spolupořadatelem byla městská část Prahy 6. Zajímalo by mě, kdo ponese odpovědnost za škody, které byly zbytečně způsobeny v této oblíbené rekreační zóně místních obyvatel? Jakým způsobem a v jakém časovém horizontu bude prostor znovu uveden do původního stavu a kdo tyto úpravy zaplatí?
Dost dobře nerozumím faktu, že na jedné straně městská část propaguje program Čistá šestka a snaží se dávat do pořádku drobné nešvary a nedostatky v ulicích Prahy 6 a na straně druhé dovolí a dokonce spolupořádá! megakoncert v místě, kde je předem jasné, že jej takováto obří akce zdevastuje. Je to hanebné!


oznámeno: 17.09.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:28 • úvodem dovolte, abychom Vás informovali, že obdobná akce proběhla na předpolí obory Hvězda v roce 2009. S výjimkou nepořádku, který byl okamžitě po ukončení koncertu odklízen, nedošlo k tak velkému poškození zeleně jako při letošním koncertě. Bohužel klimatické podmínky této akci nepřály, to však v žádném případě neznamená, že by předpolí nebylo uvedeno do původního stavu. Dodavatelská firma pořádající agentury zajišťovala až do dnešního dne strojní úklid chodníků a vozovek v širokém okolí předpolí obory Hvězda. I když tato agentura zajistila položení specielních ochranných fólií, aby se předešlo následné devastaci travnaté plochy, bohužel vydatný déšť, po ukončení koncertu rozmáčel plochu tak, že při odklízení pódia, tribun a dalšího technického zázemí bohužel došlo ke stavu, který zde je. Můžeme Vás však ubezpečit, že pořádající agentura, které byl odborem dopravy a životního prostředí ÚMČ 6, vydán souhlas s užíváním pozemku musí předat správci zpět plochy v původním stavu, tzn, poškozené plochy zrekultivovat a zajistit první seč vzrotlého travnaté porostu. Na předpolí obory Hvězda se konala od 20.9.2012 rekonstrukce bitvy na Bílé Hoře. Z tohoto důvodu provedlo pouze urovnání nejvíce poškozené plochy tak, aby zde tato akce mohla proběhnout. Od 29.9.2014 probíhá navážka ornice na poškozené plochy. Následně bude provedeno osetí travním semenem.Veškeré tyto práce plně hradí pořádající agentura.
náhled souboruSpatne odtok vody na tastavce Cerveny vrch
posilam obrazek spatne provedene rekonstrukce tramvajove zastavky Cerveny vrch. Kanal je umisten vysoko a mimo mista odtoku vody.

Dekuji za sjednani napravy.

oznámeno: 17.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:27 • Dobrý den,v květnu jsme požádali stavbu, aby se Vámi uváděný problém odstranil.Celé tramvajové těleso, v místech kde je živičný kryt, je odvodněno pouze kolejnicemi. V tomto místě jsou dva bahníky, do kterých nedošlo ke svedení vody z kolejnic a výhybek. Bohužel výhybka a samotný poklop bahníku není v nejnižším místě, ale kousek dál. O termínu nápravy se bohužel stále jedná.
náhled souboruLouze v Africke ulici
posilam obrazek spatne umisteneho kanalu v ulici Africka, blizko krizovatky s ulici Alzirska. Pri destich voda neodteka a tvori se dlouha kaluz.

Dekuji za napravu stavu.

oznámeno: 17.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:26 • Upozornění na špatné vyspádování komunikace bylo předáno majetkovému správci, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souborurozbitá a nebezpečná venkovní hračka, nepořádek na dětském hřišti na Ořechovce
Dobrý den,

obracím se na Vás s podnětem sjednání nápravy na dětském hřišti na Ořechovce (nad žel. tratí). Již poměrně dlouhou dobu je rozbitá a nebezpečná venkovní hračka (viz foto)

Tuto sobotu byl i okolo laviček velký nepořádek (poházené letáky a tiskoviny)


Prosím o urychlené vyřešení, než-li se stane nějaký úraz.

oznámeno: 16.09.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:31 • Dobrý den,k zajištění opravy byl osloven dodavatel herního prvku. Než dojde k samotné opravě bude prvek dočasně demontován.
náhled souboruLouže v ulici Ve Struhách
2. Při dešti se vytváří jezero na ulici Ve Struhách (foceno z okna M.J. Lermontova). Není to tak dlouho, co zde byla prováděna oprava, nicméně "louže" se pouze posunula o kousek blíž k M.J. Lermontova.

oznámeno: 10.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
12.09.2014 » 09:51 • Postoupeno Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruChodník M.J. Lermontova
Dobrý den,
 v příloze posílám dva obrázky. 1. Je chodník včetně obrubníku před domem M. J. Lermontova 23 po výměně veřejného osvětlení. Nejen, že je pod chodníkem propadlá vozovka (již pár let) nyní se propadl i obrubník který nový asfalt kopíruje, takže každý druhý zde zakopne !!


oznámeno: 10.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
12.09.2014 » 09:52 • Postoupeno Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruAutobusova zastavka Divoka Sarka
Autobusova zastavka Divoka Sarka - kontejner cislo 103

oznámeno: 10.09.2014
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
01.10.2014 » 09:29 • úvodem dovolte, abychom Vás informovali, že obdobná akce proběhla na předpolí obory Hvězda v roce 2009. S výjimkou nepořádku, který byl okamžitě po ukončení koncertu odklízen, nedošlo k tak velkému poškození zeleně jako při letošním koncertě. Bohužel klimatické podmínky této akci nepřály, to však v žádném případě neznamená, že by předpolí nebylo uvedeno do původního stavu. Dodavatelská firma pořádající agentury zajišťovala až do dnešního dne strojní úklid chodníků a vozovek v širokém okolí předpolí obory Hvězda. I když tato agentura zajistila položení specielních ochranných fólií, aby se předešlo následné devastaci travnaté plochy, bohužel vydatný déšť, po ukončení koncertu rozmáčel plochu tak, že při odklízení pódia, tribun a dalšího technického zázemí bohužel došlo ke stavu, který zde je. Můžeme Vás však ubezpečit, že pořádající agentura, které byl odborem dopravy a životního prostředí ÚMČ 6, vydán souhlas s užíváním pozemku musí předat správci zpět plochy v původním stavu, tzn, poškozené plochy zrekultivovat a zajistit první seč vzrotlého travnaté porostu. Na předpolí obory Hvězda se konala od 20.9.2012 rekonstrukce bitvy na Bílé Hoře. Z tohoto důvodu provedlo pouze urovnání nejvíce poškozené plochy tak, aby zde tato akce mohla proběhnout. Od 29.9.2014 probíhá navážka ornice na poškozené plochy. Následně bude provedeno osetí travním semenem.Veškeré tyto práce plně hradí pořádající agentura.
01.10.2014 » 13:30 • Oprava odpovědi: Dobrý den, odpad byl odvezen, stanoviště uklizeno.
náhled souborurozbitá lavicka
Dobrý den, lavička v Parku Ladronka u stanice autobusu U Ladronky je v
dezolátním stavu.Potřebovala by opravit.

oznámeno: 08.09.2014
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
01.10.2014 » 12:39 • Lavička je nevratně poškozena a proto musí být instalována nová. Lavička je objednána v rámci hromadné objednávky oprav a dodávek laviček na území Prahy 6. Instalace by měla proběhnout v termínu do 30.10.2014.
náhled souboruZlomena vetev
Dobrý den, 
na stromě, který je vedle silnice, je velmi velká zlomená větev. Hrozí pád na projíždějící vozidla nebo na chodce. Strom je v blízkosti domu Pod novým lesem 33.

oznámeno: 05.09.2014
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
09.09.2014 » 12:48 • Odstranění poškozené větvě zajistí Lesy hl.Prahy.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1860&crc=6b346953e6b3e22eaf995a01f13a4454 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz