Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 12611280 z celkového počtu 2710 vyhovujících záznamů.

náhled souboruŠpatný stav pouličního osvětlení
Dobrý den, 

Ráda bych upozornila na dosti nešťastný stav pouličního osvětlení u pěšího podchodu trati, mezi ulicemi Slunná a Glinkova. V průchodu nesvítí ze zdejších dvou lamp ani jedna (čísla: 600225,600226). V krátkém úseku přilehlé ulice Slunné nesvítí dalších sedm lamp! A na závěr chci upozornit ještě na pouliční lampu v ulici Lomená před číslem 21. Děkuji za řešení. A.K.

oznámeno: 07.11.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
08.11.2016 » 08:38 • Závady nahlášeny správci veřejného osvětlení, tj. na ELTODO - CITELUM. Jakoukoliv závadu lze nahlásit přímo na jejich nepřetržitou bezplatnou linku na č.  800 101 109.
náhled souboruNepořádek na adrese Zelená 7 (oznámeno 6.11.2016)

oznámeno: 06.11.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPřeplněné koše - Dětské hřiště park Malý Břevnov
Dobrý den, 

Koše na dětském hřišti v parku na Malém Břevnově u školky nebyly již 

dlouhou dobu vyvezeny, jsou přeplněné a na hřišti je v důsledku toho nepořádek. Zajistili byste prosím důslednější úklid dětského hřiště. 

Děkuji. J. J.

oznámeno: 05.11.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
20.12.2016 » 08:51 • Vývoz předmětných odpadkových košů se provádí v denním režimu.
náhled souboru"Vaším pohledem" - chodník Šárecká
Dobrý den,
chtěl bych poukázat na špatnou kvalitu chodníku v ulici Šárecká, v úseku mezi bývalou ulicí Turkovskou (nyní park) a ulicí Na Hanspaulce. Jde o nejhorší chodník v okolí. Nedá se po něm pořádně jít, natož pak tlačit kočárek. Při rekonstrukci přilehlého parku byla provedena nová dlažba a navázání na zmíněný chodník pomocí asfaltového "nájezdu". Ten nový asfalt se mohl klidně dotáhnout až ke křižovatce s ulicí Na Hanspaulce. Takhle máme perfektní park, ale žalostnou přístupovou cestu.

Děkuji za řešení. J. Ž.
 
(fotografie v příloze)

oznámeno: 03.11.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
07.11.2016 » 16:01 • Vyjádření TSK hl.m. Prahy: TSK HMP investiční úsek připravuje kompletní rekonstrukci komunikace Šárecká. V současné době se projednává PD.
náhled souboruStav u kontejneru Jarni/Na Ostrohu
Dobry den,
Stav u kontejneru trideneho odpadu na krizovatce ulic Jarni-Na Ostrohu. Neporadek se velmi casto opakuje.

S pozdravem P. D.

oznámeno: 02.11.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
07.11.2016 » 16:15 • Stanoviště budeme nějakou dobu monitorovat. Vzhledem k tomu, že papír i plast se zde vyváží 3x týdně, je možné zažádat MHMP o navýšení četnosti svozu. Oprávněnost požadavku je nutné doložit fotografiemi z několika týdnů, na kterých je zachycen přeplněný kontejner nejlépe včetně volně loženého odpadu kolem nádoby.
náhled souboruKontejner na elektro odpad
Zasilam Vam foto prevraceneho a vybraneho kontejneru na elektro odpad spolu s velkym neporadkem na stanovisti v ulici U Ladronky×Dvoreckeho R.H.

oznámeno: 31.10.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNepořádek u kontejnerů na adrese Zelená 7 (oznámeno 31.10.2016)

oznámeno: 31.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.11.2016 » 08:31 • Jak jsme vás již několikrát informovali, k úklidu dochází pouze ve všední den a provádí ho jiná posádka než ta, která nádoby vyváží. Proto dochází k časovému posunu mezi vývozem a úklidem. V současné době je stanoviště uklizeno.
náhled souboruTRAFO ANASTÁZOVA
SEZONA ZAHRÁDEK SKONČILA 
Zahrádka se samoobsluhou. Oblíbené zákoutí trafostanice v ulici Anastázova, výběh pro klienty zdejšího "ústavu pro prevenci rizikového chování". Dlouhodobě neřešená záležitost. Celoroční multifunkční drogové doupě. 

Přiměje odpovědné orgány k řešení drogové problematiky alespoň exces, zásah a transport ZZS HMP u zdrogované osoby dne 27.10. 2016 ve večerních hodinách kolem 21:00 zpod lávky přes ulici Patočkova? 

Okolí lávky a kompletní přilehlá křoviska na severních a SZ pozemcích Polikliniky Pod Marjánkou jsou dlouhodobě lokalitou narkomanů, bezdomovců a dealerů drog. Stále stejné skupiny především mladistvých delikventů, neustále pod vlivem omamných látek všeho druhu, které se schází : Počínaje parkem za KC Kaštan, dále vnitroblokem domů za Klubem 66, spojeným vnitroblokem za domem č.p.Bělohorská 138, lávkou přes ulici Patočkova od ulic Břevnovská a Slavníkova, v celém okolí Polikliniky Pod Marjánkou, zarostlým schodištěm na SZ straně budovy Polikliniky Pod Marjánkou, dětským hřištěm v ulici Junácká, parčík a odpočívadlo Junácká, oblast Ma rjánky až k hotelu Pyramida a jeho kompletní okolí. 

Situace hodná řešení nejvyššími orgány státní správy v drogové problematice.

oznámeno: 30.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
23.12.2016 » 08:33 • Vážený pane, Váš podnět bude postoupen k prověření ředitelům obou policií a zařazen do programu jednání "Bezpečnostní komise RMČ" dne 12.1.2017. K podnětu je zároveň pravdou, že se v této lokalitě (Meziškolská 1120/2) nachází nezisková organizace "PREV-CENTRUM", která provozuje, jak prevenci sociálně patologických jevů, tak poradenství rodičům a nízkoprahový klub pro děti a mládež do 18 let. Dosud jsme nezaznamenali záporné ohlasy na činnost této organizace a její klienty. Ve zmíněné lokalitě také jedna ani druhá policie nehlásí významnější nárůst kriminality, než kdekoliv jinde na Praze. Oba ředitelé ale po prověření uváděných skutečností situaci zde opět prověří a budou komisi v lednu informovat.
náhled souboruParcik U Ladronky x Dvoreckeho
Vysypan kontejner elektro.

oznámeno: 28.10.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborumnožství chloru ve vodě a na listech stromů
Dobrý den, pravděpodobně se zvýšilo množství chloru ve vodě a na listech stromů (zvláště u kostela) je vidět degradace vlivem chlóru. Je možné snížit jeho množství?
Děkuji. JF

oznámeno: 24.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:52 • Městská část Praha 6 není komptenetní k řešení tohoto problému. Se svým dotazem se prosím obraťte na správce vodovodní sítě, tj. PVK a.s.
náhled souboruNepořádek v ulici Zelená 7 (oznámeno 24.10.2016)

oznámeno: 24.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.11.2016 » 08:32 • Jak jsme vás již několikrát informovali, k úklidu dochází pouze ve všední den a provádí ho jiná posádka než ta, která nádoby vyváží. Proto dochází k časovému posunu mezi vývozem a úklidem. V současné době je stanoviště uklizeno.
náhled souboruDobry den, je toto bezpecne?? Pred viaduktem u vjezdu do Papirenske ulice.

oznámeno: 23.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.10.2016 » 13:07 • Děkujeme za upozornění. Místo není nebezpečné. Jedná se o uzemnění rozvodů vody. Váš podnět předáme vlastníkovi zařízení.
náhled souboruSvětelný smog na adrese Jugoslávských partyzanu
Hezký pěkný den do radnice,  

Ráda bych Vás požádala o pomoc při řešení problému, který nám významně snižuje kvalitu života na zmíněné adrese.  

V rámci rekonstrukce budovy CIIRC dochází k silnému světelnému znečištění do okolí. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu jsou nonstop zapnutá bílá zářivá světla, která bezohledně pronikají na obytných domů naproti.  

Rozptyl světla je tak intenzivní, že v nočních hodinách nemusíme svítit. Hlavní důvod proč však poukazuji na tuto světelnou šikanu je, že nám vznikly podmínky, za kterých si nelze dopřát kvalitní spánek. I přes zatažené závěsy a žaluzie světlo nekompromisně proniká do bytů a našich ložnic. Budeme vděční za Vaší intervenci v této vzniklé situaci a pomůžete nám vrátit opět rozdíl mezi dnem a nocí do našich životů a domovů.  

S úctou I. N.

oznámeno: 22.10.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
20.12.2016 » 09:31 • Kompetentní k řešení daného problému je Hygienická stanice hl.m. Prahy. Prosíme, abyste na zmíněný subjekt podali písemnou stížnost.
náhled souboruStříkačka na zemi v ulici nar.obrany 22 mezi bílými dveřmi a vjezdem.

oznámeno: 21.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.10.2016 » 11:46 • Požadavak na odstranění insjekční stříkačky byl předán Městské policii hl.m. Prahy, která disponuje specielní hlídkou na odstraňování tohoto nebezpečného odpadu.
náhled souboruZnečištěná ulice Africká od stavby
Žádám o zajištění uklidu ulice Africké, která začíná být velice znečištěna vozidly, která vyjíždějí ze stavby AFI Vokovice. Prosím příslušné orgány MČ Prahy 6 o dohled nad stavbou hlavně co se týká znečištění a hluku, aby došlo k co nejmenšímu zhoršení životnívh podmínek v okolních domech. Děkuji.
S pozdravem J. CH.

oznámeno: 19.10.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:56 • Odbor dopravy a životního prostředí projednal otázku výjezdu do slepého úseku Africké ulice s investorem akce. Po projednání došlo k maximálnímu omezení výjezdu vozidel a obdobná situace by se již neměla opakovat a tím ani způsobené znečištění vozovky.
náhled souboruPřípady nepojízdných aut, která na Praze 6 stojí
Dobrý den, 

ráda bych se zeptala, jak se nyní budou řešit případy nepojízdných aut, která na Praze 6 stojí. Po několika měsících, kdy byly zavedeny zóny placeného stání, se stav nijak nezměnil. 

Auto na fotografii je z ulice Terronská (č. or. 8), další stojí v ulici Uralská (to je již zde nahlášeno a v řešení) a další je v ulici dr. Zikmunda Wintera (bílá škoda octavia, před č. or. 19).  

Předem děkuji za odpověď M.O. 

oznámeno: 19.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
20.10.2016 » 10:52 • Upozornění na možné přestupky v dopravě dle zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, bylo předáno Městské policii hl.m. Prahy
náhled souboruPark Královka
Zajímalo by mě a myslím, že můžu mluvit za 99% obyvatel okolí parku
Královka, jak je možné, že se bez veřejné diskuse provádí změna ve velké
části oblíbeného parku? Kdo rozhodl a nesmyslnému vybudování megazáhonu
na kytky? Asi bylo potřeba utratit do konce roku nějaké dotace z
Bruselu... Byla vůbec vypsána soutěž na výběr prováděcí firmy? Žádám o
okamžité zastavení prací do veřejného projednání úprav v tomto místě!

oznámeno: 18.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.10.2016 » 11:51 • V parku Královka se v současné době zakládá tzv. květinová louka. Nejedná se o mega květinový záhon nýbrž o druhově bohaté společenství květin a trav, které po zapěstování bude vytvářet v průběhu roku esteticky atraktivní kvetoucí plochu a mimo vegetaci bude mít obdobný charakter jako okolní travnaté plochy. Jedná se v podstatě o rekultivaci plochy, která má kromě estetického hlediska přispět ke zlepšení biodiverzity, tedy obohacení rostlinných a živočišných druhů, v dané lokalitě. Záměr sice nebyl projednán s veřejností, ale byl delší dobu připravován a lokalita se vybírala s ohledem na dostatečnou velikost, přírodní prostředí, občanskou dostupnost a vzdálenost od okolní zástavby. Odbor dopravy a životního prostředí, který akci připravoval a v současné době realizuje, přistupoval k projektu revitalizace s péčí řádného správce plochy, který nemění způsob jejího využití pouze chce její zkvalitnění. Práce byly zadány dodavateli CDV služby s.r.o., se kterým má Městská část Praha 6 uzavřenou rámcovou smlouvu na zajišťování zahradnických prací, údržbu zeleně a úklid ploch. Na realizaci projektu se podařilo získat finanční dar od Letiště Václava Havla, který plně pokryje veškeré náklady.
náhled souboruŽádost o spolupráci při řešení příčiny opakovaně se propadajících chodníků v ulici Zelená
Vážená paní Charvátová,  

obracím se na vás jménem Bytového družstva Zemědělská 1572 s žádostí o spolupráci. Předmětem této žádosti je pomoc při hledání a řešení příčiny opakovaně se propadajících chodníků v ulici Zelená.  

Za zprávu o způsobu řešení vám budeme vděční.  

Srdečně M. W. 

Příloha: Žádost o spolupráci, 3 fotografie propadlého chodníku v ulici Zelená (roh Zelená a Zemědělská), stav 17. 10. 2016 

Na vědomí: Pražské vodovody a kanalizace (info@pvk.cz)

oznámeno: 18.10.2016
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
19.10.2016 » 17:51 • Závada byla 17.10. nahlášena pověřenému správci,kterým je Technická správa komunikací hl.m. Prahy. Místo bylo ihned zabezpečeno oplocenkou a 18.10. byla závada odstraněna.
náhled souboruPřerostlá zeleň v ulici Za Lány
Přerostlá zeleň v ulici Za Lány brání v chůzi po chodníku. Děkujeme za řešení.

oznámeno: 18.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 09:51 • Vlastníci pozemků, jejichž zeleň zasahuje do profilu komunikace, budou vyzváni k úpravě přerostlých dřevin.
náhled souboruOřech se suchými větvemi nad chodníkem v ulici Za Lány
Ořech se suchými větvemi nad chodníkem v ulici Za Lány. Při silnějším větru padají větve na chodník a silnici. Děkujeme za řešení.

oznámeno: 18.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.07.2017 » 09:04 • vlastník stromu vyzván k prořezu

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1260&crc=bda4e20119203c95334335e9a950be36 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz