Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 121140 z celkového počtu 2870 vyhovujících záznamů.

náhled souboruPřelepené svislé dopravní značení
Dobrý den, v souvislosti s rozšířením ZPS od 18. 11. 2019, v ul. Stamicova a v ul. U Vojenské nemocnice jsou stále přelepeny svislé dopravní značení. Fotogalerie je pořízena 20. 11. 2019.

oznámeno: 21.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2019 » 16:48 • Dobrý den, platnost Zón placeného stání v části citovaných ulic byla pozastavena. Stalo se tak na základě jednání představitelů Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) s MČ Praha 6 . ÚVN představitele Radnice informovala, že značná část zaměstnanců je mimopražských a ti po zjištění, že by měli platit každý den parkovné, nebo dojíždět příměstskou, či dálkovou hromadnou dopravou (což v některých směnách ani není možné, jelikož z některých lokalit nejsou časově vyhovující spoje vůbec vypravovány) začali hrozit výpověďmi, čímž by bylo ohroženo poskytování zdravotní péče. Zároveň vedení ÚVN seznámilo Radnici s přípravou výstavby parkovacího domu v rámci areálu nemocnice, jenž bude parkování zaměstnanců řešit a to v horizontu do konce roku 2021. Po konzultaci se zřizovatelem ZPS (Hlavní město Praha) a s ohledem na mimořádný význam nemocnice a její poslání bylo rozhodnuto o pozastavení platnosti zón k avizovanému datu zprovoznění parkovacího domu. MČ Praha 6 si neodpustila kritiku vedení ÚVN, jejíž dlouhodobá nečinnost ohledně zajištění dopravy v klidu areálu zapříčinila nynější patovou situaci, nicméně přihlédla k významu zajištění chodu ÚVN a její žádosti vyhověla. Šlo o volbu mezi špatným a ještě horším řešením. MČ Praha 6 se rozhodla, že ve jménu zájmu rezidentů nehodlá ohrozit život a zdraví pacientů - děkujeme za pochopení.
náhled souboruDobrý den - skatepark na babe
Dobrý den,

Není snad den, kdy člověk přijde na skatepark na babe, kde je zameteno listí a jiné nečistoty ze stromů, prý by tu měl být v budce správce parku, bohužel sem tu nikoho takového nepotkal, telefonát nepomohl vůbec, 4x mě lidi prepojovali na různé linky a při posledním prepojeni mi hovor z neznámého důvodu byl ukončen..
Nevím sice kdo se tu o to stará, ale kdyby pan správce byl aspoň tak hodný a nechal nám za dveřmi koště, zameteme si to tu sami.. spadane listí ze stromu za prve nechá pod sebou vodu, která se siri dále po parku a za druhé kolečka na nich lehce podklouznou(mluvím z vlastní zkušenosti), opravdu to není bezpečné pro nikoho, kdo se tu chce projet.. - pokud se to tu nestíhá zametat- erarni koště pro veřejnost postačí, opravdu si s sebou žádné neberu.

Dekuji za ochotu

oznámeno: 19.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.11.2019 » 14:41 • Dobrý den. Pravidelnou údržbu hřiště má zajišťovat společnost SNEO. Váš podnět byl předán dodavateli k zajištění a sjednání nápravy v podobě pravidelného úklidu. Správce není v parku trvale přítomen. Úkolem dodavatele je každodenní kontrola hřiště a zajištění potřebného úklidu v ranních hodinách.
náhled souboruSpadane listi po cele delce chodniku a okoli
Vozovna vokovice

oznámeno: 19.11.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.11.2019 » 10:57 • V rámci periodického úklidu byla Evropská uklízena 2. pracovní den v měsíci listopadu. Další úklid proběhne až v dubnu následujícího roku. Požádali jsme správce komunikací, zda by mohl úklid provést v rámci náhradního plnění za zimu.
náhled souboruPodnět
Dobrý den,  

bydlím v ulici nad Závěrkou. Pravidelně chodím kolem kontejnerů na tříděný odpad u tram zastávky Malovanka. A pravidelně odpad přetéká. Lidé odpad nechávají i u kontejnerů. Pak stačí slabší vítr a odpadky jsou všude v okolí. Ideálně si prosíme častější odvoz, anebo kontejnery zabudovat pod zem a tam mohou přetékat ?. 

Další podnět se týká úklidu. Pravidelně vídám při procházce s pejskem pána v oranžovém, který manuálně odklízí odpadky. Děkuji za tuto aktivitu. Nepolevit! ?.  

V místech, kde se stýká ulice Diskařská s ulicí Maratónskou, začíná zelená plocha ve svahu (zarostlá stromy) – viz print screen níže. V této části jsem často vídával nejen větrem nafoukané odpadky, ale i odpadky, co tam lidé (zřejmě) vyházeli z aut. Igelitové pytle plné plastu, konzerv atp. Další odpadky přihazovali pánové, co dělali potrubí v létě… Opakovaně jsem se do prostor chtěl vypravit, ale vždy bylo něco „důležitějšího“ (asi to znáte ?). Tak alespoň tímto oznamuji, aby to někdo pod napadaným listím pročesal. Jsou tam toho mraky… A když budete chtít, zavolejte, vyrazím s Vámi ?. 

Dále dotaz: chodí na pravidelné obchůzky v lokalitě Nad Závěrkou nějací strážníci? Při procházce s pejskem pravidelně vidím hodně věcí, které by strážník mohl vyřešit. Domluvou, dotazem, telefonátem. Však to znáte… Někdo z místních, koho lidé znají a on zná je a „udržuje“ si svůj rajón v klidu a pohodě… 

Budu se těšit na odpověď. 

P. T.

oznámeno: 18.11.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruSkoro spadla informativni znacka
Dobry den, v ulici Koulova 15 je u vjezdu na parkoviste do Hotelu International Praha skoro spadla informativni znacka. Dekuji MH

oznámeno: 18.11.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.11.2019 » 09:36 • Předáno správci dopravního značení.
náhled souboruzelena/terronska - plech
dobry den, 

preteka popelnice na plech na rohu zelene a terronske, 

ostatni se take plni. 

diky, 

jm

oznámeno: 15.11.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
20.11.2019 » 17:51 • Dobrý den, papír i plast se na stanovišti č. 013 Terronská 985/51 vyváží v nejvyšší možné četnosti 7x týdně. Svoz kovových obalů jsme od 1.11.2019 navýšili na 1 x za 3 týdny, což je v současné době také nejvyšší možná četnost.
náhled souboruKontejner na plast a papir jsou plny
Ulice Libocka

oznámeno: 14.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPoníčená autobusová zastávka Jiviny
Vážení, 

do přístřešku autobusové zastávky Jiviny na Drnovské ulici před asi 14 dny narazilo auto (předpokládám, že nákladní) a od této doby to tam vypadá takto (viz) foto: 

Napsala jsem opakovaně Dopravnímu podniku, ovšem bez jakékoliv reakce. 

V čvrti bydlí starší občané a zastávka je hojně využívaná rodinami s malými dětmi a školáky.  

Dnes ráno znovu přijeli z Pražských služeb vyprázdnit odpadkový koš, ale rozstříštěné sklo zůstává na zemi. 

Sběrný dvůr ražských služeb je asi 500 m níže na stejné ulici.  

Můžete v tom něco podniknout? Kdo je zdopovědný za úklid? Kdo za opravu? 

Děkuji Vám mockrát za pomoc... 

J. M.

oznámeno: 13.11.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
14.11.2019 » 11:27 • Úklid rozbité zastávky po dopravní nehodě zajistí pracovníci organizační složky PRO 6. Jedná se přístřešek v majetku městské části. Děkujeme za upozornění.
náhled souboruTříděný odpad v ulici Rooseveltova
 Dobrý den, 

rád bych informoval o přetrvávajícím stavu kontejnerů na tříděný odpad v ulici Rooseveltova. Kapacita kontejnerů (společně se současnou frekvencí jejich vyprazdňování) nestačí na množství odpadu, které se do nich nosí. To má za následek hromadění odpadu v jejich okolí (viz přiložené foto). Prosím o nápravu tohoto stavu. 

Předem děkuji za odpověď. 

S pozdravem, 

D. M.

oznámeno: 13.11.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNesvítící lampy ul.U stanice
Dobrý den, 

v ulici U stanice směr z Libocké ulice od Litovického potoka nesvítí 4. lampy veřejného osvětlení. 

Děkuji Vám M.S.

oznámeno: 12.11.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
12.11.2019 » 14:08 • Správce veřejného osvětlení Technologie Praha již na nahlášené závadě pracuje.
náhled souboruPodzimni orez stromu
Dobry den, prosim o podzimni orez nekolika stromu seriku, ktere mame pred domem v okrasne predzahradce, nekolik let nebyl prorez realizovan. Ciolkovskeho 859/10. 

Dekuji

oznámeno: 08.11.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruUprava zelene
Prosim o serezani naletoveho kere seriku na Ciolkovskeho 859/10, je nevzhedny a svadi k odhazovani odoadku. 

Dekuji

oznámeno: 08.11.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborupoškozená dlažba na chodníku (oznámeno 8.11.2019)
Vítězné náměstí, výstupní zastávka autobusů 107. 

WS

oznámeno: 08.11.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
11.11.2019 » 08:18 • Závada byla předána dodavateli k opravě.
náhled souborupodnět z 30.9. 19 ohledně skládky v Hošťálkově 33
Dobrý den, řeší někdo podnět z 30.9. 19 ohledně skládky v Hošťálkově 33, kdy je mezi sutí nebezpečný azbest, který včera zase přibyl?! R.H.

oznámeno: 08.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.11.2019 » 09:17 • Řeší odbor výstavby ÚMČ 6.
náhled souboruNěkolik let žádáme opravit chodník ul. Na Markvartce, Dejvice, u Julisky - havarijní stav!

oznámeno: 07.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.11.2019 » 15:53 • Váš podnět jsme předali pověřenému správci, kterým je Technická správa komunikací. Zde je jejich vyjádření: "Opravu chodníku v ul. Na Markvartce zařadíme do plánu oprav běžné údržby komunikací na rok 2019. Realizována bude v závislosti na přidělení finančních prostředků a ve vhodných klimatických podmínkách."
náhled souboruJak dlouho ještě bude trvat katastrofální stav chodníku ul. Na Markvartce, Praha 6

oznámeno: 07.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.11.2019 » 15:51 • Váš podnět jsme předali pověřenému správci, kterým je Technická správa komunikací. Zde je jejich vyjádření: "Opravu chodníku v ul. Na Markvartce zařadíme do plánu oprav běžné údržby komunikací na rok 2019. Realizována bude v závislosti na přidělení finančních prostředků a ve vhodných klimatických podmínkách."
náhled souboruStav chodníku ul. Na Markvartce, Praha 6 - u stadionu Juliska

oznámeno: 07.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.11.2019 » 15:52 • Váš podnět jsme předali pověřenému správci, kterým je Technická správa komunikací. Zde je jejich vyjádření: "Opravu chodníku v ul. Na Markvartce zařadíme do plánu oprav běžné údržby komunikací na rok 2019. Realizována bude v závislosti na přidělení finančních prostředků a ve vhodných klimatických podmínkách."
náhled souboruPraskaji nám zdi domu u Julisky díky stavebních práci na parkovišti u stadionu

oznámeno: 07.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruFoto - Malá ukázka pořádku a údržby zeleně
Malá ukázka pořádku a údržby zeleně před domy Evropská 39, 41, 43 a 45. S pozdravem D.

oznámeno: 07.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
08.11.2019 » 10:31 • Hrabání listí bude provedeno současně s poslední letošní sečí. Práce jsou na spravovaných plochách zajišťovány postupně a nebude vynechán ani vnitroblok v okolí vašich domů. Upozorňujeme, že hrabání listí je zajišťováno 2x ročně, tedy 1x na podzim po opadu většiny listí a 1x v předjaří dohrabávání. Zároveň si dovolujeme upozornit, že značná část ploch v okolí Vašich domů, včetně těch, které uvádíte na fotografiích, jsou v soukromém vlastnictví, a městská část Praha 6 o ně pečuje pouze z dobré vůle. Doporučujeme Vám obrátit se příště s připomínkami také na skutečné vlastníky, kteří o své pozemky vůbec nepečují.
náhled souborunepořádek kolem kontejnerů
Dobrý den,

nepořádek kolem kontejnerů tříděného odpadu u zastávky autobusů Malovanka (směr Strahov). Foceno dnes ráno (7.11.19)

Děkuji.

E.M.

oznámeno: 07.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=120&crc=90d56976c9560dede789cb820ff8afcf ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz