Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 11611180 z celkového počtu 2590 vyhovujících záznamů.

náhled souboruSkvělá práce!
Budiž milé Praze 6 dík za likvidaci plevele okolo domů, doufám, že se tato bohulibá činnost stane tradicí.  

S pozdravem J. S.

oznámeno: 17.10.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruKrálovka
Dobrý den,

v parku Královka došlo v uplynulých dnech k odstranění travního drnu na rozsáhlé ploše, viz fotografie. Nikdo z místních neví, o co se jedná, na místě není žádná vysvětlující cedule. Prosím o informaci, o jaké úpravy parku se jedná a co je jejich cílem.
Děkuji.

oznámeno: 17.10.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
18.10.2016 » 10:10 • Dobrý den, v parku Královka v současné době probíhá rekultivace travnaté plochy na tzv. květinovou louku. V místě, kde je nyní odstraněn travní drn bude založen záhon, který bude oset speciální druhově bohatou směsí květin, ve které jsou zastoupeny letničky, dvoulety a trvalky. Po zapěstování by měla vzniknout pestře kvetoucí plocha, která bude nejen výrazným estetickým prvkem parku, ale zároveň by tento kvetoucí porost měl příznivě ovlivnit rozvoj hmyzích druhů, zejména opylovačů a zlepšit tak biodiverzitu v městském prostředí. Po dobu zapěstování porostu bude potřeba zajistit ochranu nově založeného záhonu před poškozením, a proto zde budou po přechodnou dobu určitá omezení pro návštěvníky parku. Po zapěstování květinové louky bude plocha opět volně přístupná.
náhled souboruNepořádek v ulici Zelená 7 (oznámeno 16.10.2016)

oznámeno: 16.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
17.10.2016 » 18:02 • Jak jsme vás již dříve informovali, k vývozu dochází každý den a k doúklidu každý pracovní den, kromě víkendu. Vámi zaslané fotografie jsou pořízené o víkendu. Dnes, tj. v pondělí je stanoviště řádně uklizeno. Vaše opakované stížnosti jsou i nadále bezpředmětné.
náhled souboruParkování vs. parkovací zóny
Dobrý den,

po zavedení parkovacích zón se z plácku za domem (Vokovická 14) stává parkoviště. Bydlím zde v domě, sám místo za domem občasně využiji pro složení/naložení nákupu nebo zavazadel, ale někteří (možná sousedi?) to berou jako VIP parkoviště, pravděpodobně i z důvodu zavedení zón. Jak to řešit? Cedulka v domě upozorňující, že se nejedná o parkoviště, evidentně nestačí...

Děkuji, P. S.

oznámeno: 15.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.07.2017 » 09:55 • předmětná problematika byla řešena již v roce 2012, kdy byla odborem dopravy a životního prostředí stanovena instalace nízkého zábradlí, která by beze zbytku eliminovala možnost najíždění vozidel na plochu bývalého dětského hřiště. Tento záměr vyvolal výrazně negativní reakci tehdejšího vedení SVJ a od osazení zábradlí bylo prozatímně upuštěno. Při následném jednání se zástupci SVJ na místě samém, byly ze strany ÚMČ předloženy k vyjádření následující tři možnosti řešení: 1) vytěsnění všech vozidel za pomoci zmiňovaného zábradlí, či jiné fyzické překážky 2) zřízení veřejného parkoviště (za stávajícího stavu zřejmě zahrnutého do systému zón placeného stání) 3) zřízení vyhrazeného parkoviště pro SVJ (SVJ by bylo nuceno odkoupit od Hl.m. Prahy předmětnou plochu). Tyto možnosti řešení jsou stále aktuální, dejte tedy, prosím, vědět, kterou z nich Vaše SVJ preferuje. Předáno SVJ.
náhled souboruNepořádek v ulici Zelená 7 (oznámeno 15.10.2016)

oznámeno: 15.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
17.10.2016 » 18:01 • Jak jsme vás již dříve informovali, k vývozu dochází každý den a k doúklidu každý pracovní den, kromě víkendu. Vámi zaslané fotografie jsou pořízené o víkendu. Dnes, tj. v pondělí je stanoviště řádně uklizeno. Vaše opakované stížnosti jsou i nadále bezpředmětné.
náhled souboruPropadlý chodník...Stav ze 14.10.
Zelená 16, rohový dům. Fotodokumentace v příloze.

oznámeno: 15.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
17.10.2016 » 17:48 • Kaverna je již zabezpečena správcem komunikací, děkujeme za upozornění.
náhled souboruUpozornění
Vážení, už několik týdnů stojí před naším domem na vyhrazeném parkovišti mimopražské vozidlo. Buď se jedná o vozidlo ukradené, odstavený vrak nebo vozidlo tak bohatého majitele, že může tak dlouho parkovat na zpoplatněném parkovišti.  

S pozdravem SVJ U Petřin.

oznámeno: 14.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
31.10.2016 » 12:24 • Vážení, kontrola vozidel parkujících v zónách provádí správce ZPS (Eltodo a.s.) kontinuálně, v případě potřeby lze kontaktovat městskou policii, která provede prověření vozidla na místě.
náhled souboruFiremní parkoviště v ulici Nad Bořislavkou
Ulice Nad Bořislavkou se stává firemním parkovištěm Global assistance a to dokonce s využitím chodníků. Žádáme o řešení, snaha o domluvu s řidiči je neúspěšná.

oznámeno: 12.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
31.10.2016 » 10:15 • Vážená paní, městské části nejsou právně zmocněny k řešení přestupků v dopravě, toto přísluší pouze Policii ČR a městské policii. Oběma složkám jsme Vaše upozornění předali.
náhled souboruPoskozeny sloupek namesti Svobody
Vandal opakovane nici zabrany vjezdu. Ucinit vhodne opatreni pro jeho dopadeni a zabranu opravit. Dekuji.

oznámeno: 10.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.10.2016 » 10:37 • Dobrý den, o poškozeném sloupku víme, oprava je objednána.
náhled souboruNeporadek - Brodecka
Chumel drátů

oznámeno: 10.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
10.10.2016 » 16:37 • Požadavek na odstranění drátů v ochranném pásu železnice, byl předán Železniční dopravní cestě.
náhled souboruSARTORIOVA 2, NARKOBUFET : KANTÝNA PRO BEZDOMOVCE II
NARKOBUFET : KANTÝNA PRO BEZDOMOVCE II
Bývalé dětské hříště náležící k č.p. Sartoriova 2, sídliště Markéta, Břevnov.
Policejní sídliště MV. Místním dětem zřejmě slouží i nadále.
Ty jen s věkem změnily záliby a hračky. Území nikoho.
Odpad všeho druhu po celý rok.

oznámeno: 09.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
10.10.2016 » 16:38 • Úklid zajistí v co nejkratším možném termínu pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruZpusob vyvazeni papir a plast
Opet sobota 8.10.2016 dopoledne ulice Pod Cihelnou..
sel jsem z voleb z Dediny a nestacil se opravdu divit jak se v realu odvazi papir / plast! 
Vyklepnou kontejner. Co popada nechaji lezet. Co se valelo kolem, protoze kontejner byl plny, tak taky nechali lezet!!
A to popelarsky vuz plny nebyl. Jejich rychlo byla obdivuhodna, ale vysledek katastrofa a zalostny.
Prosim , aby radnice ci urad Prahy 6 poslal jejich firme "warning letter" a zadost o uklid vzdy kdyz kontejnery vyvazi
Dalsi jejich priklad viz druhy prispevek

oznámeno: 08.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.10.2016 » 09:35 • Doúklid kolem nádob probíhá každý pracovní den, tedy ne o víkendech, a provádí ho jiná posádka vozu než ta, která kontejnery vyváží. Z tohoto důvodu může dojít po vývozu nádoby k zanechání nepořádku v prostoru stanoviště do doby jeho doúklidu. V den doúklidu je stanoviště vždy řádně uklizeno, což potvrdila i provedená kontrola a pořízená fotodokumentace.
náhled souboruZpusob vyvazeni papiru
ulice Nova Sarka:
byl jsem svedkem jak v sobotu 8.10.2016 dopoledne popelari odvazi papir. Vubec neresi, co jim pada na zem a co se vali kolem kontejneru. Po mem primem upozorneni naskocil , zamaval na ridice a odjel. Jen zakricel, ze to posbira "uklid".

Tohlesi tedy platime? Poslu jeste jak vyresili pred chozi kontejner...!!!

oznámeno: 08.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.10.2016 » 09:34 • Doúklid kolem nádob probíhá každý pracovní den, tedy ne o víkendech, a provádí ho jiná posádka vozu než ta, která kontejnery vyváží. Z tohoto důvodu může dojít po vývozu nádoby k zanechání nepořádku v prostoru stanoviště do doby jeho doúklidu. V den doúklidu je stanoviště vždy řádně uklizeno, což potvrdila i provedená kontrola a pořízená fotodokumentace.
náhled souboruSituace s rozbitym a nepruchodnym chodnikem na slepem konci ulice Africke
Dobry den, zadam o vyreseni situace s rozbitym a nepruchodnym chodnikem na slepem konci ulice Africke (u trafostanice za krizovatkou s Alzirskou). Chodnik je poniceny, castecne starim, castecne vozidly, ktere na nej dennodenne najizdi. Auta blokuji pohyb po chodniku a po desti jsou na chodniku hluboke louze. Dekuji.

oznámeno: 08.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:57 • Žádost o opravu byla předána majetkovému správci komunikací, tj. TSK hl.m. Prahy.
náhled souboruPravidelný denní stav před školou na Bělohorské
Pravidelný denní stav před školou na Bělohorské.Škola Na Marijánce. Vozy rodičů na chodníku, nepozorné děti, které rychle a bezohledně otevřou dveře auta a jinému způsobí úraz, policie ČR nereagující na dotazy ohledně stavu, úřad který situaci přes několikeré upozornění neřeší. Osobně nevidím řešení až tak složité.   Jenže to by chtělo úřad, který řeší i jiné než mediálně zajímavé dopravní komplikace. A poslední dotaz jak má člověk reagovat na dotaz dítěte, které se zeptá proč tady na zákazu zastavení a žluté čáře stojí auta, proč stojí auta na chodníku, proč to policii nevadí ? Po upozornění obecní policie se stav dnes změnil. Policie ani strážníci už tam nestojí. Gratuluju! H. Č.

oznámeno: 07.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
10.10.2016 » 15:41 • Vážený pane, městské části nejsou právně zmocněny k dohledu nad kázní řidičů, toto přísluší pouze Policii ČR a městské policii. Oběma zmiňovaným složkám jsme Vaše oznámení předali.
náhled souboruPřekážející bilboard
Dobrý den, ráda bych upozornila na bildboard překážející ve výhledu (zejména na tramvajovou trať) v křižovatce Jugoslávských partyzánů-Čínská 

M. B.

oznámeno: 04.10.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
31.10.2016 » 10:13 • Dle našeho názoru nepředstavuje zachycené reklamní zařízení překážku v rozhledech. Pro podrobnější informace by bylo vhodné se obrátit na Drážní úřad, který instalaci povoloval, případně na Policii ČR (Krajské řed. Praha - odd. dopravního inženýrství) která se k záměru instalace vyjadřovala jako dotčený orgán státní správy ve věcech bezpečnosti a plynulosti silničního provozu.
náhled souboruRozbombardovany obrubnik
Roh ulic Rakovnicka a Brodecka. Zaradit na seznam oprav prosime

oznámeno: 03.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
04.10.2016 » 09:45 • Požadavek na opravu vyvrácených obrubníků byl předán správci komunikací.
náhled souboruTrafo stanice TS699 - U Silnice
Adresa: U Silnice

Po par letech by neuskodil novy nater..

oznámeno: 03.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:47 • Provozovatel dotčeného zařízení bohužel nedisponuje dostatkem finančních prostředků, aby obnovoval nátěr u všech trafostanic, poškozených tvorbou graffiti.
náhled souboruNepojizdne auto Uralska
Dobrý den, 
V naší ulici stojí  již několik let odstavene toto auto,  má proslou technickou.  Čekala jsem,  že se zavedením parkovacích zón bude třeba konečně odtaženo,  ale zatím stále nic - nebo má  snad parkovací kartu? 

Misto: Uralska,  přímo před centrem výdeje parkovacích karet

oznámeno: 03.10.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDnes opět neuvěřitelný nepořádek u včera vyvezených kontejnerů na adrese Zelená 7
Dnes opět neuvěřitelný nepořádek u včera vyvezených kontejnerů na adrese Zelená 7. Prosíme Prahu 6 o sjednání nápravy a přesunutí kontejnerů na druhou stranu křižovatky, kde nebudou stát přímo naproti vchodu do bytového domu.

oznámeno: 03.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
03.10.2016 » 16:35 • Při dnešní kontrole a z pořízené fotodokumentace je zřejmé, že v současné době jsou nádoby vyvezeny a stanoviště uklizeno. Jak jsme vás již dříve informovali, k vývozu dochází každý den a k doúklidu každý pracovní den, tedy kromě víkendu. Vzhledem k husté bytové zástavbě a technickým požadavkům na umístění kontejnerů o přesunu stanoviště na jiné místo neuvažujeme.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1160&crc=bdba55cc59eefda2d0853c7ea7d2d1c9 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz