Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 11411160 z celkového počtu 2595 vyhovujících záznamů.

náhled souboruZapomenuté mobilní stojany před ÚPV v ulici Ve Struhách
Dobrý den, 

před ÚPV v ulici Ve Struhách (naproti kanadské ambasádě) leží už delší dobu zapomenuté mobilní stojany pro dopravní značení. Původně v nich bylo umístěno upozornění na uzavírku Korunovační, nyní jen bohapustě překážejí chodcům. 

Děkuji za řešení. 

J.B.

oznámeno: 10.11.2016
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNepořádek u kontejnerů v ulici Zelená 7 (oznámeno 9.11.2016)

oznámeno: 09.11.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruKontejnery před přechodem - Střešovická ul.
Dobrý den,

Rád bych upozornil na nebezpečně umístěné kontejnery na tříděný odpad. Kontejnery blokují výhled řidičů na chodce.

S pozdravem, M. N.
 

oznámeno: 08.11.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 13:03 • Stanoviště bylo rozděleno, kontejner na papír byl umístěn o několik metrů dále ke kontejneru na textil.
náhled souborulistí Křenova
Dobrý den,

velice ráda bych požádala o úklid spadaného listí v ulici Křenova, zejména pak v místech parkování.

Celá ulice je osázená lipami a měsíc se tam již brodíme v listí, které začíná být jako minulý rok rozježděné a vzniká z něj nepěkné bláto. Vzhledem k tomu, že "chytře" stále provádíte nesmyslný PODZIMNÍ ÚKLID v SRPNU, pak v době, kdy je potřeba, neuklízíte vůbec.

V loňském roce prý úklid nemohl být prováděn kvůli zaparkovaným autům, letos díky zlodějskému systému parkovacích zón je ulice stále poloprázdná, proto se Vám jistě úklid bude provádět bez problémů.

Předem děkuji za řešení.

oznámeno: 08.11.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
20.12.2016 » 09:44 • Žádost o úklid spadaného listí z pásu komunikační zeleně i z plochy komunikace a parkoviště zajistí majetkový správce komunikací, tj. TSK hl.m. Prahy.
náhled souboruparkování, parkoviště před Hřbitovem Bubeneč
Dobrý den, z parkoviště před Hřbitovem Bubeneč sice zmizel zaparkovaný vrak, avšak o úpravu parkovací plochy za kterou chce P6 nemalé poplatky se nikdo nestará několik let. Možná i desítek let. Člověk, aby se bál zde zapatkovat. Prosím o úpravu tohoto místa. ( na foto není zcela patrná hloubka děr a velikost překážek jež automobil musi překonat k řádnému zaparkování a nevyčnívání do vozovky)
A.H.

oznámeno: 08.11.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.07.2017 » 09:49 • Předáno majetkovému správci komunikací – Technické správě komunikací hl.m. Prahy, neboť městské části nejsou právně zmocněny k údržbě vozovek a jejich součástí, či příslušenství.
náhled souboruŠpatný stav pouličního osvětlení
Dobrý den, 

Ráda bych upozornila na dosti nešťastný stav pouličního osvětlení u pěšího podchodu trati, mezi ulicemi Slunná a Glinkova. V průchodu nesvítí ze zdejších dvou lamp ani jedna (čísla: 600225,600226). V krátkém úseku přilehlé ulice Slunné nesvítí dalších sedm lamp! A na závěr chci upozornit ještě na pouliční lampu v ulici Lomená před číslem 21. Děkuji za řešení. A.K.

oznámeno: 07.11.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
08.11.2016 » 08:38 • Závady nahlášeny správci veřejného osvětlení, tj. na ELTODO - CITELUM. Jakoukoliv závadu lze nahlásit přímo na jejich nepřetržitou bezplatnou linku na č.  800 101 109.
náhled souboruNepořádek na adrese Zelená 7 (oznámeno 6.11.2016)

oznámeno: 06.11.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPřeplněné koše - Dětské hřiště park Malý Břevnov
Dobrý den, 

Koše na dětském hřišti v parku na Malém Břevnově u školky nebyly již 

dlouhou dobu vyvezeny, jsou přeplněné a na hřišti je v důsledku toho nepořádek. Zajistili byste prosím důslednější úklid dětského hřiště. 

Děkuji. J. J.

oznámeno: 05.11.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
20.12.2016 » 08:51 • Vývoz předmětných odpadkových košů se provádí v denním režimu.
náhled souboru"Vaším pohledem" - chodník Šárecká
Dobrý den,
chtěl bych poukázat na špatnou kvalitu chodníku v ulici Šárecká, v úseku mezi bývalou ulicí Turkovskou (nyní park) a ulicí Na Hanspaulce. Jde o nejhorší chodník v okolí. Nedá se po něm pořádně jít, natož pak tlačit kočárek. Při rekonstrukci přilehlého parku byla provedena nová dlažba a navázání na zmíněný chodník pomocí asfaltového "nájezdu". Ten nový asfalt se mohl klidně dotáhnout až ke křižovatce s ulicí Na Hanspaulce. Takhle máme perfektní park, ale žalostnou přístupovou cestu.

Děkuji za řešení. J. Ž.
 
(fotografie v příloze)

oznámeno: 03.11.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
07.11.2016 » 16:01 • Vyjádření TSK hl.m. Prahy: TSK HMP investiční úsek připravuje kompletní rekonstrukci komunikace Šárecká. V současné době se projednává PD.
náhled souboruStav u kontejneru Jarni/Na Ostrohu
Dobry den,
Stav u kontejneru trideneho odpadu na krizovatce ulic Jarni-Na Ostrohu. Neporadek se velmi casto opakuje.

S pozdravem P. D.

oznámeno: 02.11.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
07.11.2016 » 16:15 • Stanoviště budeme nějakou dobu monitorovat. Vzhledem k tomu, že papír i plast se zde vyváží 3x týdně, je možné zažádat MHMP o navýšení četnosti svozu. Oprávněnost požadavku je nutné doložit fotografiemi z několika týdnů, na kterých je zachycen přeplněný kontejner nejlépe včetně volně loženého odpadu kolem nádoby.
náhled souboruKontejner na elektro odpad
Zasilam Vam foto prevraceneho a vybraneho kontejneru na elektro odpad spolu s velkym neporadkem na stanovisti v ulici U Ladronky×Dvoreckeho R.H.

oznámeno: 31.10.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNepořádek u kontejnerů na adrese Zelená 7 (oznámeno 31.10.2016)

oznámeno: 31.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.11.2016 » 08:31 • Jak jsme vás již několikrát informovali, k úklidu dochází pouze ve všední den a provádí ho jiná posádka než ta, která nádoby vyváží. Proto dochází k časovému posunu mezi vývozem a úklidem. V současné době je stanoviště uklizeno.
náhled souboruTRAFO ANASTÁZOVA
SEZONA ZAHRÁDEK SKONČILA 
Zahrádka se samoobsluhou. Oblíbené zákoutí trafostanice v ulici Anastázova, výběh pro klienty zdejšího "ústavu pro prevenci rizikového chování". Dlouhodobě neřešená záležitost. Celoroční multifunkční drogové doupě. 

Přiměje odpovědné orgány k řešení drogové problematiky alespoň exces, zásah a transport ZZS HMP u zdrogované osoby dne 27.10. 2016 ve večerních hodinách kolem 21:00 zpod lávky přes ulici Patočkova? 

Okolí lávky a kompletní přilehlá křoviska na severních a SZ pozemcích Polikliniky Pod Marjánkou jsou dlouhodobě lokalitou narkomanů, bezdomovců a dealerů drog. Stále stejné skupiny především mladistvých delikventů, neustále pod vlivem omamných látek všeho druhu, které se schází : Počínaje parkem za KC Kaštan, dále vnitroblokem domů za Klubem 66, spojeným vnitroblokem za domem č.p.Bělohorská 138, lávkou přes ulici Patočkova od ulic Břevnovská a Slavníkova, v celém okolí Polikliniky Pod Marjánkou, zarostlým schodištěm na SZ straně budovy Polikliniky Pod Marjánkou, dětským hřištěm v ulici Junácká, parčík a odpočívadlo Junácká, oblast Ma rjánky až k hotelu Pyramida a jeho kompletní okolí. 

Situace hodná řešení nejvyššími orgány státní správy v drogové problematice.

oznámeno: 30.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
23.12.2016 » 08:33 • Vážený pane, Váš podnět bude postoupen k prověření ředitelům obou policií a zařazen do programu jednání "Bezpečnostní komise RMČ" dne 12.1.2017. K podnětu je zároveň pravdou, že se v této lokalitě (Meziškolská 1120/2) nachází nezisková organizace "PREV-CENTRUM", která provozuje, jak prevenci sociálně patologických jevů, tak poradenství rodičům a nízkoprahový klub pro děti a mládež do 18 let. Dosud jsme nezaznamenali záporné ohlasy na činnost této organizace a její klienty. Ve zmíněné lokalitě také jedna ani druhá policie nehlásí významnější nárůst kriminality, než kdekoliv jinde na Praze. Oba ředitelé ale po prověření uváděných skutečností situaci zde opět prověří a budou komisi v lednu informovat.
náhled souboruParcik U Ladronky x Dvoreckeho
Vysypan kontejner elektro.

oznámeno: 28.10.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborumnožství chloru ve vodě a na listech stromů
Dobrý den, pravděpodobně se zvýšilo množství chloru ve vodě a na listech stromů (zvláště u kostela) je vidět degradace vlivem chlóru. Je možné snížit jeho množství?
Děkuji. JF

oznámeno: 24.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:52 • Městská část Praha 6 není komptenetní k řešení tohoto problému. Se svým dotazem se prosím obraťte na správce vodovodní sítě, tj. PVK a.s.
náhled souboruNepořádek v ulici Zelená 7 (oznámeno 24.10.2016)

oznámeno: 24.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.11.2016 » 08:32 • Jak jsme vás již několikrát informovali, k úklidu dochází pouze ve všední den a provádí ho jiná posádka než ta, která nádoby vyváží. Proto dochází k časovému posunu mezi vývozem a úklidem. V současné době je stanoviště uklizeno.
náhled souboruDobry den, je toto bezpecne?? Pred viaduktem u vjezdu do Papirenske ulice.

oznámeno: 23.10.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.10.2016 » 13:07 • Děkujeme za upozornění. Místo není nebezpečné. Jedná se o uzemnění rozvodů vody. Váš podnět předáme vlastníkovi zařízení.
náhled souboruSvětelný smog na adrese Jugoslávských partyzanu
Hezký pěkný den do radnice,  

Ráda bych Vás požádala o pomoc při řešení problému, který nám významně snižuje kvalitu života na zmíněné adrese.  

V rámci rekonstrukce budovy CIIRC dochází k silnému světelnému znečištění do okolí. 24 hodin denně, 7 dní v týdnu jsou nonstop zapnutá bílá zářivá světla, která bezohledně pronikají na obytných domů naproti.  

Rozptyl světla je tak intenzivní, že v nočních hodinách nemusíme svítit. Hlavní důvod proč však poukazuji na tuto světelnou šikanu je, že nám vznikly podmínky, za kterých si nelze dopřát kvalitní spánek. I přes zatažené závěsy a žaluzie světlo nekompromisně proniká do bytů a našich ložnic. Budeme vděční za Vaší intervenci v této vzniklé situaci a pomůžete nám vrátit opět rozdíl mezi dnem a nocí do našich životů a domovů.  

S úctou I. N.

oznámeno: 22.10.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
20.12.2016 » 09:31 • Kompetentní k řešení daného problému je Hygienická stanice hl.m. Prahy. Prosíme, abyste na zmíněný subjekt podali písemnou stížnost.
náhled souboruStříkačka na zemi v ulici nar.obrany 22 mezi bílými dveřmi a vjezdem.

oznámeno: 21.10.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.10.2016 » 11:46 • Požadavak na odstranění insjekční stříkačky byl předán Městské policii hl.m. Prahy, která disponuje specielní hlídkou na odstraňování tohoto nebezpečného odpadu.
náhled souboruZnečištěná ulice Africká od stavby
Žádám o zajištění uklidu ulice Africké, která začíná být velice znečištěna vozidly, která vyjíždějí ze stavby AFI Vokovice. Prosím příslušné orgány MČ Prahy 6 o dohled nad stavbou hlavně co se týká znečištění a hluku, aby došlo k co nejmenšímu zhoršení životnívh podmínek v okolních domech. Děkuji.
S pozdravem J. CH.

oznámeno: 19.10.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:56 • Odbor dopravy a životního prostředí projednal otázku výjezdu do slepého úseku Africké ulice s investorem akce. Po projednání došlo k maximálnímu omezení výjezdu vozidel a obdobná situace by se již neměla opakovat a tím ani způsobené znečištění vozovky.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1140&crc=9fc2c1866896416df630317f62a02ab7 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz