Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 11211140 z celkového počtu 2262 vyhovujících záznamů.

náhled souboruAdamova, Veleslavín
Dobrý den posílám fotku nepořádku na chodníku před prázdnou parcelou v ulici Adamova. Parcela sama je spíše smetiště, vlastník se o úklid nestará, keře rostou do chodníku. V ulici Adamova se navíc nekoná ani pravidelné čištění jako jinde na Praze 6. Děkuji.

oznámeno: 10.12.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruOsvětlení v ulici Na Černé Hoře
Dobrý den, v ulici Na Černé Hoře nesvítí sloup veřejného osvětlení č.: 607883, prosíme o výměnu žárovky. Díky a zdravím

oznámeno: 09.12.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
11.12.2015 » 08:49 • Nefukční osvětlení bylo nahlášeno správci veřejného osvětlení, tj. ELTODO-CITELUM. Jakoukoliv závadu lze hlásit přímo na bezplatné lince  800 101 109.
náhled souborusvepomocna uprava silnice sutí
dobry den, v ulici Pod Petrinami, primo naproti schodisti z Petrin je upravovana silnice pomoci suti a odpadku. Odpadky se pak sunou do lesa a vznika tak skladka.

oznámeno: 09.12.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
25.01.2016 » 16:54 • Předáno Magistrátu hlavního města Prahy, odboru ochrany prostředí.
náhled souboruNepořádek u kontejneru
Nepořádek u kontejneru na adrese Zelená 7

oznámeno: 07.12.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.01.2016 » 12:18 • Stanoviště tříděného odpadu na křižovatce v ulici Zelená necháme sledovat pracovníkem oddělení kontroly čistoty a pořádku. Pokud zjistí nedostatečnou kapacitu či malou četnosti vývozu, zažádáme na Magistrát hl.m.Prahy o navýšení četnosti. Navýšení četnosti závisí na výši finančních prostředků, které má MHMP k dispozici.
náhled souboruhřbitov
Dobrý den, parkování u hřbitova Bubeneč je již leta v žalostném stavu.   Červené auto Škoda Felicie je zde taktéž zaparkováno žalostně dlouho. Dočkají se návštěvníci hřbitova parkovaní bez rizika zničení svého auta?? 

oznámeno: 07.12.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
13.06.2016 » 11:10 • K úpravě parkovací plochy byla vyzvána Technická správa komunikací hl.m. Prahy. Co se týká červeného vozidla Škoda, bohužel toto nevykazuje známky vraku, tak jak jsou vyžadovány platnou legislativou. Samotné vozidlo nelze odstranit pouze na základě toho, že je zde zaparkováno „žalostně dlouho“. Případný posun lze očekávat se zavedením zón placeného stání, kdy lze celkem s jistotou předpokládat, že toto vozidlo nebude mít platnou parkovací kartu.
náhled souboruOsud domu
Dobry den,
před rokem jsem měl dotaz na osud domu na rohu Dejvicke a Bubenečské. Posledni info bylo,že v roce 2015 by se dům měl pronajmout,zatím to tak úplně nevypadá. Můžu se tedy zeptat na další osud? Je škoda,že nemovitost na jedné z nej adres v Dejvicích,leží jen tak ladem. Diky za info


oznámeno: 07.12.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
06.06.2016 » 10:39 • Dobrý den, v současné době probíhá zpracování projektové dokumentace pro územní řízení s předpokládaným termínem do 30.6.2016. Následně se bude žádat o stavební povolení. Termín vydání stavebního povolení by měl být za optimálních podmínek do 30.6.2017.
náhled souboruOdpod Pod Královkou/Nad Kajetánkou
Ulice Pod Kralovkou/Nad Kajetankou

oznámeno: 07.12.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.12.2015 » 10:17 • Dobrý den, stanoviště tříděného odpadu na křižovatce ulic Pod Královkou x Nad Kajetánkou necháme sledovat inspektorem kontroly čistoty a pořádku. Pokud zjistíme nedostatky ve vývozu nebo v četnosti vývozu, zažádáme na Magistrát hl.m.Prahy o navýšení četnosti. Navýšení četnosti závisí na výši finančních prostředků, které má MHMP k dispozici.
náhled souborupřerostl
Bylo by možné ostříhat keře u nově vydlážděného chodníku v ulici Za Strahovem, které zasahují hluboko nad chodník a zabraňují tak průchodu chodců?
Děkuji

oznámeno: 07.12.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
26.01.2016 » 08:19 • Omlouváme, ale s ohledem na probíhající stavební úpravy nemohla být provedena úprava přesahujících dřevin dříve.
náhled souboruZávady
Dobrý den, dnes Vám budu trochu spamovat :), mám další závady  

1)u Prague British school Vlastina, v ulici U Silnice je padající plot školního pozemku
2) u panelových domů v ulici Brodecká je na parkovacích místech dlouho auto bez všimnutí, kterému byli asi odcizena kola.
3) nepřístupný chodník v ulici Brodecká navazující na Pavlovskou


oznámeno: 04.12.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
23.03.2016 » 09:25 • Inspektoři odboru dopravy a životního prostředí provedli kontrolu stávajícího oplocení, které je v současné době stabilní. Vychýlení oplocení je způsobeno kořeny stávajícího vzrostlého stromu, který se nachází na pozemku British school. Vrak v ulici Brodecké se nachází na soukromém pozemku, není proto možné zajistit jeho odtah. Ten se provádí pouze na veřejných komunikacích v majetku MHMP. Z našeho pohledu jsou všechny chodníky v ul. Brodecké přístupné, prosíme proto o bližší identifikaci Vámi uváděného nepřístupného chodníku.
náhled souborunahlášení rozbitého obrubníku
Dobrý den,

na rohu ulice Ruzyňská - Únětická je tento rozpadlý obrubník. Je možné ho nahradit bezbariérovým sníženým, protože tento původní je dost vysoko, můžu říct podle vlastní zkušenosti při jízdě s kočárkem.
 
Dále mám prosím dotaz na úpravu silnice - chodníku v ulici Ruzyňská navazující se z ulice Únětická, Mladotická u TJ Sokol Liboc, není už moc poznat kde je chodník a kde silnice, zvláště odpolední časy, kdy rodiče vozí děti do Sokola na kroužky nejde po chodníku ani silnici projet. Jsou zde výmoly - velké kaluže. Na chodníku instalované velké květináče (které se často dostanou do půli chodníku) od lidí z domů jsou jasným důkazem, že je potřeba situaci řešit, třeba nakreslením parkovacích stání.


oznámeno: 04.12.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
25.01.2016 » 16:53 • Předáno majetkovému správci, tj. TSK hl.m. Prahy.
náhled souboruReklamní poutač bez reklamy ulice Dejvická u bageterie
Dobrý den, další okrasa Dejvic. Na lampě veřejného osvětlení prázná deska možná ještě z voleb prezidenta :-)), horní zonová tabule také pěkná popatlaná 
lepidlem. Děkuji za odstaranění :-) není to nutné tam nechat do dalších voleb :-)

oznámeno: 02.12.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2015 » 09:08 • Odstranění sololitové desky zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.Děkujeme za upozornění.
náhled souboruProč někdo kdo provozuje vývěskovou inzertní službu na více místech Prahy polepuje celé Dejvice
Dobrý den, již opravdu delší dobu nechápu provozovatele nebo majitele vývěskové inzertní služby, proč když vlastní prosklené vytrínky ve kterých za 
poplatek uděluje zájemcům inzertní místo, sám polepuje svojí černou 
reklamou vše co se jen dá. U nás na domě polepil svojí černou reklamou el. rozvodovou skříň a né jen jednou. Jako by nestačilo, že nám dvakrát do měsíce posprejují vchodové dveře i skla, zeď a ještě tohle. Je to v celých Dejvicích i v menších formách reklamy něco už měsíce opršené. Tato fotka je dnešní 1.12 Dejvická pasáž opravdu paráda, kde plácene černou reklamu jiný, přeplácne jí další pod tím vším grafity krása nádhera. Jak se proti tomu bránit? Detail dalších fotek v příloze. Děkuji.

oznámeno: 02.12.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2015 » 09:07 • Dobrý den,děkujeme za upozornění na nelegální výlep v centrální části Dejvic a Bubenče. Zmíněné firmě byl dán termín k odstranění do 6.12.2015. V případě, že tak neučíní, bude zahájeno správní řízení a uložena pokuta.
náhled souboruRooseveltova
Dobrý den, zasílám fotografie našeho každodenního výhledu na podzemní kontejnery na tříděný odpad v Rooseveltově ulici. 


oznámeno: 30.11.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2015 » 14:41 • Dle zkušeností našich zkušeností je kapacita nádob dostatečná. Z bezpečnostních důvodů je malá velikost vhazovacího otvoru. Proto je třeba přizpůsobit velikost odhazovaného odpadu velikosti otvoru, aby nedocházelo k jeho ucpání. Dle našich informací od svozové společnosti nádoby nebývají plné, ačkoliv je v okolí hromada volně loženého odpadu. Jedná se tedy o neukázněné chování občanů, nikoliv o malou frekvenci vývozu. Pravidelně probíhá doúklid kolem stanoviště, kdy zaměstnanci svozové společnosti volně ložený odpad vhodí do téměř vždy poloprázdného kontejneru.
náhled souboruNeporadek kolem nevyvezenych kontejneru
Praha 6, Petriny,  Bouckova ulice. Nevyvezene preplnene kontejnery a neporadek kolem nich. Prosim o uklid. Dekuji 

oznámeno: 30.11.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruParkování v ulici A. Čermáka
Dobrý den,
prakticky denně bezohlední řidiči parkují v ulici A. Čermáka na okraji parku Generála L. Cardenase.
Dochází k soustavnému ničení zeleně a "nenápadnému" úbytku plochy parku.
 
Děkuji za zjednání nápravy

oznámeno: 30.11.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
02.12.2015 » 14:40 • MČ není právně zmocněna k řešení přestupků souvisejících s nesprávným parkováním vozidel, toto přísluší pouze Policii ČR a městské policii.
náhled souboruauto na odtah
Rada bych vas upozornila na auto v ulici Gymnasticka (kousek od stanice Malovanka), ktere s propichnutou gumou uz pres rok stoji zaparkovane cca metr od chodniku a brani tak prujezdu aut.

oznámeno: 30.11.2015
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
03.12.2015 » 12:37 • Předáno Správě služeb hl.m. Prahy. Podněty ve věci odstavených vozidel vykazujících známky vraku lze zasílat i přímo na email
náhled souboruNepořádek
Sobotní nepořádek v ulici Svatovítská.

oznámeno: 29.11.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2015 » 14:48 • Dobrý den, kapacita nádob je dle sdělení inspektorky dostatečná. Stejně jako četnost vývozu. Pravidelně probíhá doúklid kolem stanoviště, ten však neprobíhá o víkendech. Ve všední den je vždy vše řádně uklizeno.
náhled souboruEliášova - 2 parkovací místa navíc?
Vážení,

před nějakým časem byla z Eliášovy ulice na chodníku v úrovni mezi č. p. 25 a 27 odstraněna telefonní budka. Nyní je místo zcela nevyužito. Nedal by se o něj rozšířit přiléhající parkovací záliv? Myslím, že by poskytlo dobrá 2 parkovací místa, kterých je v této oblasti nedostatek. Děkuji za zvážení.

oznámeno: 29.11.2015
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
02.02.2016 » 08:19 • O zřízení parkovacích stání v místě bývalé telefonní budky neuvažujeme, daný prostor bude využit jiným způsobem.
náhled souboruLampy
Dobrý den,vedle hotelu Krystal je cesta, která nebyla příliš používaná, ale když byla otevřena stanice metra Nádraží Veleslavín, stala se dost využívanou. Jsou zde 4 lampy, které ale již několik let nesvítí. Někteří Starší lidé a samotné ženy se zde bojí chodit, teď v zimních měsících už v 18 hodin je tam úplná tma. Snad to nebude velký problém je opět rozsvítit abychom se tu cítili bezpečně. Děkuji

oznámeno: 29.11.2015
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.01.2016 » 14:52 • Dobrý den, bohužel zmíněná veřejná osvětlení nejsou předána správci veřejného osvětlení, tj. ELTODO-CITELUM. Z tohoto důvodu není možná jejich oprava. Domníváme se, že v předchozích letech sloužilo osvětlení výhradně hotelu Krystal.
náhled souboruNezabezpečený výkop v Kladenské ulici
Dobrý den, 
Již téměř tři týdny chodím kolem neohrazeného výkopu na začátku Kladenské ulice. Nějak se mi nezdá, že je vůbec legální. Nemá plůtek, není u něj žádné značení, trčí z něj poměrně nebezpečně kus železa a hlavně se s ním podezřele dlouho nic neděje, zatímco hned vedle se pracovalo na několika dalších výkopech v souvislosti s nově budovaným obchodním centrem Bořislavka. Ty byly dobře značené, oplocené a během pár dní pryč.
Tak se mi to nezdá. Můžete prosím prošetřit? Foto v příloze.
Děkuji

oznámeno: 26.11.2015
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2018 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1120&crc=7468e5fdcf17af7ce4060a48ae1bef7f ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz