Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 11011120 z celkového počtu 2595 vyhovujících záznamů.

náhled souboruPoulicni osvetleni
Dobry den,

Prosim Vas o zalozeni tiketu pro opravu osvetleni pred domem na adrese Vilímovská 611/29.

Moc dekuji za kladne vyrizeni a celkove i tuto MMS sluzbu.

oznámeno: 09.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
19.12.2016 » 10:51 • Závada byla opět oznámena na dispečink společnosti Eltodo s upozorněním na opakující se situaci. Závady můžete oznamovat sami na bezplatné telefonní lince  800 101 109.
náhled souborunebezpecne zvlneny chodnik
Dobry den,na zastavce linky 108 U Vojenske nemocnice je nebezpecne zvlneny chodnik,kdy ve vecernich hodinach neni tento stav videt a muze dojit ke zraneni R.H.

oznámeno: 08.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
19.07.2017 » 09:38 • Na poškozený povrch chodníku upozorněn majetkový správce komunikace.
náhled souboruÚklid chodníků na Babě
Dobrý den, 

v pondělí 5.12. probíhal úklid chodníků na Babě. Pracovníci služeb s foukacími přístroji, namísto aby spadané listí a jehličí sfoukli z chodníku a pak ho odklidili, šli prostředkem silnice a všechny nečistoty “nafoukali” za ploty a do uklizených shrabaných zahrad. Pokud tedy někdo pracovníkům nevysvětlí jak používat moderní techniku a pak je následně nekontroluje, bylo by záhodno vrátit jim košťata a lopaty.

oznámeno: 07.12.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
08.12.2016 » 11:28 • Omlouváme se za způsobenou újmu, ale pracovníci úklidové firmy jistě neměli v úmyslu Vám rostlinný spad nafoukat na plot či do zahrady. Zástupce úklidové čety bude poučen.
náhled souboruBubenečská ulice
Spadané listí v Bubenečské ulici, chodník před objektem policie. Byl by možný úklid? J. V.

oznámeno: 07.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.12.2016 » 10:50 • Děkujeme za upozornění. Chodník je bohužel znečišťován listím ze stromů z areálu PČR, kdy vlastník je povinen úklid zajišťovat na vlastní náklady. Úklid bude proveden v nejbližším možném termínu.
náhled souboruParkování v křižovatce v ulici Na Rozdílu pod poliklinikou.
Dobrý den, vím, že mi napíšete, že městské části nemají toto v kompetenci, ale policie okolo takto zaparkovaných aut jezdí a zřejmě jí na rozdíl od chodců, kteří je musí obcházet křižovatkou, nevadí. Toto je důsledek zavedení parkovacích zón, stejně jako další auta zaparkovaná v úzkých odlehlejších ulicích, na chodnících, na trávnících a často i před výjezdy z garáží. Praha 6 vyřešila situaci občanů bydlících blízko MHD na úkor těch ve vzdálenějších částech a dál se nic neřeší. Ale tito lidé jsou také občany Prahy 6 a doufám, že chodí k volbám.

oznámeno: 07.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
08.12.2016 » 14:38 • Vážený pane, Jak správně uvádíte, městské části nejsou právně zmocněny k řešení přestupků v dopravě, toto přísluší pouze Policii ČR a městské policii. Oběma složkám jsme Vaše podání předali. Ještě bychom si dovolili opravit Vaše tvrzení, že vozidla parkují v křižovatkách v důsledku zavedení zón. To samozřejmě není pravdou, tato vozidla zde parkují na základě vůle svých řidičů, kteří se rozhodli nerespektovat platná ustanovení zákona o provozu na pozemních komunikacích. Ani další Vaše tvrzení neodpovídají realitě, neboť již v září letošního roku, na základě částečného vyhodnocení fungování zón a vyhodnocení změn v dopravě, v oblastech kde tyto zavedeny nebyly, přijala rada městské části usnesení č. 1621/16, kterým mmj. žádá Hl.m. Prahu o umožnění zavedení ZPS v celé Praze 6, tedy i na Vámi zmiňovaných, úzkých, odlehlejších ulicích (pokud o to ovšem budou mít tamní občané zájem).
náhled souborupneumatiky - Na Vlčovce 9, Praha 6
Dobrý den!

Minulou středu večer se u našeho kontejneru před domem v ulici Na Vlčovce č. 9, P-6 Dejvice, objevily 4 pneumatiky - foto v příloze.
Bohužel se často stává, že někdo vedle našeho kontejneru odloží objemné věci, které jsem mnohokrát vlastními silami zlikvidovala/ odvezla do nedalekého sběrného dvora. S pneumatikami si však nevím rady.
Máte pro nás nějaké řešení?

Děkuji, M. Š.

oznámeno: 07.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
08.12.2016 » 11:29 • Pneumatiky budou odvezeny v příštím týdnu.
náhled souboruVaším pohledem - podnět, čerpací stanice
Bezohlednost provozovatele čerpací stanice Benzina v ulici Ankarská na praze 6 Peřinách

Dobrý den,
v areálu čerpací stanice Benzina v ulici Ankarská 2380/20 je kromě jiných zařízení instalováno také jedno na huštění pneumatik. Bohužel zařízení stojí v blízkosti domu Ankarská 1821/19. V tomto domě bydlím a všechna okna mnou obývaného bytu bohužel vedou směrem k čerpací stanici a téměř přímo ke zmíněnému zařízení. Zařízení je hojně používáno prakticky 24 hodin denně a při své někdy téměř nepřetržité činnosti produkuje těsně za sebou jdoucí hlasité "rány", i série těchto"ran", jakési "salvy". Tyto zvuky jsou tak hlasité, že přes zavřená plastová okna přehlušují i prakticky neustále projíždějící automobily po rušné Ankarské ulici. Trávit v bytě čas a přitom neustále poslouchat zmíněné i přes zavřená okna je velmi nepříjemné a značně obtěžující a rozhodně to nekonvenuje s představou i vámi proklamované Prahy 6 jako místa pro příjemné žití i bydlení. Dovolil bych s
i k tomuto tři otázky:
1) Je nutné (nebo spíš možné ...), aby čerpací stanice v těsném sousedství obytných budov jinak příjemného sídliště byla vybavena takovýmto hlučným zařízením?
2) Neexistuje v dnešní době technologie, díky níž by mohl být tento "nezbytný" servis poskytován, aniž by neustále své okolí obtěžoval nepříjemným hlukem?
3) Pokud z nějakých zvláštních důvodů nelze jinak, nebylo by možné zařízení alespoň "vypínat" na dobu nočního klidu, tj. třeba od 21.00 do 7.00?

S díky a pozdravem, V. J.
 

oznámeno: 05.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
19.07.2017 » 09:47 • Městská část není příslušným orgánem hygieny a ochrany zdraví (nesleduje překračování hlukových limitů), tímto orgánem je Hygienická stanice Hl.m. Prahy.
náhled souboruNepořádek u kontejnerů Na Valech

oznámeno: 05.12.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 09:37 • Dle harmonogramu svozové společnosti dochází na tomto stanovišti k vývozu papíru a plastů 4x týdně. Stanoviště budeme určitou dobu monitorovat, pokud zjistíme, že k přeplňování dochází opakovaně, zažádáme Magistrát o navýšení četnosti svozu těchto komodit. Vzhledem k tomu, že tuto službu poskytuje a hradí MHMP, nikoliv městská část, záleží na posouzení MHMP zda a kdy ke změně dojde.
náhled souboruNeuklizené odpadky kolem popelnic
Dobrý den, chtěla bych nahlásit,že v ulici Vlastina 3, Liboc jsou opakovaně vysypané a neuklizené odpadky kolem kontejnerů, přičemž kontejnery jsou vyvežené.

Moc prosím o zajištění úklidu.

Děkuji K. K.

oznámeno: 04.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
12.12.2016 » 11:31 • Vaše upozornění na opakovaný nepořádek kolem nádob na separovaný odpad jsme zaslali odpovědným pracovníkům svozové společnosti se žádostí o zjednání nápravy.
náhled souboruNepořádek u kontejnerů Zelená 7 (oznámeno 4.12.2016)

oznámeno: 04.12.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNefunkční veřejné osvětlení, (č.lampy 619065)
Dobrý den, chtěl bych nahlásit nesvítící lampu veřejného osvětlení (č.lampy 619065). Lampa se nachází v objektu pláně Ladronka (Vypich).

oznámeno: 01.12.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
02.12.2016 » 09:37 • Nefukční VO bylo nahlášeno správci veřejného osvětlení na bezplatné lince  800 101 109.
náhled souboruDivoka Sarka
Kontejner na papir c. 103 (ale i ten na plast je jiz plny - jen to z nej nepada na zem)

oznámeno: 30.11.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
30.11.2016 » 14:15 • Dle fotografie je patrné, že kontejner je zaplněn proto, že občané nepřizpůsobili odpad velikosti kontejneru (krabice je v nerozloženém stavu). Nádoby na papír a plast budou vyvezeny dle harmonogramu svozové společnosti.
náhled souboruNepořádek na ulici Veleslavínská
Dobrý den, 

v ulici Veleslavínská, mezi domy č. 45 a 43 je kolem popelnic vysypaný odpad. 

Problém je to dlouhodobý, dům č. 45 má na ulici své dvě popelnice. Bohužel popelnice jsou cestou na metro a tak obyvatelé, kteří bydlí dál, háží odpad do těchto popelnic, mají to totiž po cestě. Pravidelně se tak stává, že již dva dny po svozu popeláři, jsou popelnice plné. Většinou pak obyvatelé háží odpad jinam, ale občas se stane, že je hodí vedle popelnic a vzniká tak malá skládka. 

Moc prosím o zajištění úklidu, popeláři vyváží jen popelnice. 

Děkuji A. Z.

oznámeno: 29.11.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruUrgence, Cesta u MŠ Šmolíkova
Prosím o urgenci u odpovědného subjektu, protože za sedm měsíců se bohužel nic nezměnilo. 

Kopie mé zprávy ze 17.4. : 

Cesta u MŠ Šmolíkova
Dobrý den, 

cesta mezi MŠ Šmolíkova a Rehabilitačním střediskem pro nevidomé na Dědině je v takovém stavu, že je nebezpečná i pro toho, kdo vidí... 

Děkuji předem za nápravu J. Š.

oznámeno: 28.11.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
09.12.2016 » 11:55 • Podle vyjádření majetkového správce komunikací, je rekonstrukce komunikace zařazena do plánu oprav na příští rok za předpokladu přidělených slíbených finančních prostředků. V rámci rekonstrukce povrchu dojde k vybourání stávajícího betonu a nahrazení živičným povrchem.
náhled souborupokreslené dětské hřiště
Dobrý den,
prosím o odstranění nevhodných kreseb z dětského hřiště v ulici Pod Novým lesem a o opravu sedáku houpačky.
Děkuji. Š. B.
 

oznámeno: 27.11.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
18.01.2017 » 17:02 • Dobrý den, oprava sedáku houpačky je již objednána, kresby je možné odstranit až při příznivějších klimatických podmínkách.
náhled souboruZastavka Ciolkovskeho
Zanedbaná autobusová zastávka Ciolkovského (Dědina):

- neprovedený úklid pěknou řádku týdnů
- posprejovaná samotná zastávka

Je vidět, že úklid zde nikdo dlouho neprovádí

oznámeno: 27.11.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
28.11.2016 » 19:07 • Úklid spadaného listí na autobusové zastávce provedli pracovníci organizační složky PRO6. Očištění graffiti není v současné době s ohledem na nízké teploty možné.
náhled souboruopet upozornuji na situaci na chodniku u zastavky Malovanka
Dobry den

opet upozornuji na situaci na chodniku u zastavky Malovanka (foto dnes dopoledne).

Ma predchozi pripominka na shodny problem se neobjevila na Vasich strankach Vasim pohledem ani jsem nedostala zadne vyjadreni. Jak tedy fungujete?

Dekuji

R.W.

oznámeno: 26.11.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
28.11.2016 » 19:02 • Musíme s Vámi souhlasit, že zhotovitel stavby zanedbává úklid v okolí staveniště stavby. Z toho důvodu proběhla z naší strany jednání se zhotovitelem stavby, který dne 24.11.2016 provedl důkladný úklid a přislíbil, že se obdobná situace již nebude opakovat. Podle Vámi doložené fotodokumentace tomu bohužel tak není. Odbor dopravy a životního prostředí proto přistoupí k zahájení správního řízení.
náhled souboruPresunuti nebo doplneni odpadkoveho kose
Dobrý den,
Prosíme o buď přesunutí nebo přidání jednoho odpadkového koše na autobusové zastávce Sídliště na Dědině ve směru do centra. Odpadkový koš, který tam je umístěný je „schovaný“ za prosklenou zastávkou a kouřící cestující se neobtěžují zastávku obejít a nedopalky hodit do koše. Doufám, že koš umístěný na zábradlí blíž přechodu pro chodce by mohl tuto situaci zlepšit.

Děkuji K. M.

oznámeno: 25.11.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 09:39 • Městská část Praha 6 nemá na další navýšení odpadkových košů prozatím dostatek finančních prostředků. Bohužel Vás musíme zklamat, že ani přesunutí či instalace nového odpadkového koše na zastávkách MHD, nepřinutí neukázněné kuřáky, aby nedopalky odhazovali do stávajících košů.
náhled souborupříčný práh - ulice Pod Novým lesem
Dobrý den,  

prosíme o opravu příčného prahu v ulici Pod Novým lesem v místě chybějícího chodníku chodce. V místě dochází k pravidelnému poškozování prahu ze strany řidičů. Pokud zde nelze příčný práh instalovat trvaleji, žádáme o možnost výstavby chodníku pro chodce. 

děkuji

oznámeno: 24.11.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
29.11.2016 » 11:15 • Vážený pane, požadavek na opravu předmětného zpomalovacího prvku byl předán Technické správě komunikací hl.m. Prahy. Případné zřízení chodníku je plně na zvážení vlastníka komunikace, kterým je Hlavní město Praha.
náhled souboruROZBITÁ SVĚTLA
Dobrý den, 

obracím se na Vás s prosbou o opravení světel v ulici Chrášťanská a okolí. Již v 5 hodin je tma jako v pytli.  

Děkuji, B. K.

oznámeno: 24.11.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
28.11.2016 » 19:05 • Závada na sloupech veřejného osvětlení byla nahlášena správci, tj. ELTODO - CITELUM. Jakoukoliv závadu na sloupech VO lze hlásit na bezplatnou linku  800 101 109. V zájmu urychlení opravy je třeba nahlásit šestimístné číslo nefunkčních sloupů, které se nachází na malém štítku, kterým se tyto sloupy označují.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1100&crc=5a9e057fc4605c174f749dceefd42039 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz