Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 10211040 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruNesviti lampa č.609913
Jiż třetí týden nesvítí pouliční lampa (viz.foto) v ulici České Družiny,před domem 23/1945.Děkuji za nápravu. P. K.

oznámeno: 23.10.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.10.2017 » 08:32 • Nefunkční lampa byla postoupena PRE k zajištění opravy.
24.10.2017 » 10:33 • Dobrý den, poruchu na VO evidujeme. Bohužel se zde porucha opakuje. Děkujeme za nahlášení a s přáním příjemného dne Poruchová linka distribuce PREdistribuce, a.s.
náhled souboruVOLEBNÍ SBÍJEČKA U POŠTY BŘEVNOVSKÁ
STÍŽNOST : VÍKENDOVÉ HLUČNÉ PRÁCE, 

VOLEBNÍ ŠTURMOVÁNÍ SOUKROMNÍKA Z HOROMĚŘIC 

Neuvěřitelná drzost a arogance, provádění ranních víkendových hlučných bouracích prací údržbáře Žemličky z Horoměřic ve vnitrobloku pošty Břevnovská. Kdo z kamarádů povoluje dalším kamarádům provádění takových prací o víkendech, protože se za ně účtují víkendové příplatky? Navíc na pozemcích Magistrátu hl.m.Prahy. Bude nutné informovat Magistrát o tom, jak MČ Praha 6, jakožto pověřený správce pozemku, s tímto nakládá. Otřesné poměry ve vnitrobloku neméně otřesné pošty Břevnovská jsou letitým neřešen&yacut e;m prob lémem. A jak psal jeden z předchozích pisatelů, ušetřete nás termínů "děkujeme za váš podnět, budeme se situací zabývat" apod. Jediným skutečným odpovědným subjektem za veškeré nešvary na území Prahy 6 je totiž právě MČ Praha 6. Ve skutečnosti ovšem tyto nešvary nejsou ani "vzaty na vědomí", ani neprobíhá jejich řešení, natož aby byly "vyřešeny".

oznámeno: 21.10.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
24.05.2018 » 09:05 • Podnět předáváme zástupcům České pošty.
náhled souboruparkování v ulici Na Rozdílu, nerespektování parkovacích zón
Dobrý den. Chtěla bych upozornit na parkování v ulici Na Rozdílu. Absolutní nerespektování parkovacích zón, parkování volně kdekoliv v prostoru návštěvníky HC Hvězda, které má své soukromé parkoviště, autobus konkrétně zabírá 4 parkovací místa. My, kteří si řadně platíme, zde kolikrát nemůžeme ani projet natož zaparkovat. Děkuji. E.B.

oznámeno: 18.10.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborunepořádek kolem popelnic ve vnitrobloku Velflíkova
Dobrý den, je možné odstranit neskutečný nepořádek kolem popelnic ve vnitrobloku Velflíkova? Popeláři to neuklízí a je to už opravdu neunosné....

oznámeno: 18.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruúklid spadaného jehličí U Ladronky 2118/24
Dobrý den,můžete prosím vyzvat majitele domu U Ladronky 2118/24, aby si uklidil spadané jehličí z jeho zeravu?

oznámeno: 18.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborunedonatřené zábradlí
Dobrý den, chtěla bych upozornit na nedonatřené zábradlí podél cesty spojující ul. Podrybničnou a Pelikánovu v Libočima. Děkuji R.W.

oznámeno: 17.10.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
25.10.2017 » 12:21 • Požadavek byl postoupen správci komunikací, tj. TSk hl.m. Prahy.
náhled souborupopelnice
Dobrý den, 

chtěl bych Vás poprosit o odstranění této plechové nádoby od popelnice, která stojí na rohu 

ulice Pod baštami a Milady Horákové. Majitel kontejneru to bohužel tradičně neudělá. Tenhle stav 

trvá už více než dva měsíce. Ve čtvrtek 19.10. bude v ulici probíhat číštění, ideální by bylo zvládnout  

při tom. Díky moc 

JN

oznámeno: 16.10.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruZvýšené riziko neposkytnutí pomoci
Dobrý den

Po přečtení stížností podobné té naší vás v dobré víře vyzíváme k odstranění přetrvávajícího rizika spočívajícího v nevčasnému ne-ni žádnému poskytnutí první pomoci záchrannými sbory (MP ,PČR , ZS, H) v ulicích Za vokovickou vozovnou / Braškovská / Jenečská / Dolanská / U kolejí.

Výše uvedené riziko je zapříčiněno přetrvávajícím parkováním v křižovatkách a zatáčkách ve výše uvedených ulicích. Městská Policie o výše uvedeném problému byla několikrát až každodenně informována, bohužel sníženo výše uvedené riziko nebylo a stále přetrvává naopak, jak mi jistě dáte zapravdu se zvyšuje s přibývajícím počtem automobilů všude kolem nás. Naši sousedé a spoluobčané ani vy nezměníme/te nic s přibývajícím počtem automobilů, ale bylo by dobré kdybychom společně dodržovali zákon, který byl napsán tehdy, když tolik automobilů nebylo a společně neriskovali zdraví nás všech kvůli nedodržení napsaného zákona.

Po přečtení odpovědí podaných Městským Úřadem Prahy 6 na podobně vyznívající situace si nejsme jisti jak nám sousedům a občanům v ulicích Za vokovickou vozovnou / Braškovská / Jenečská / Dolanská / U kolejí bude ALESPOŇ snad přislíbeno snížení rizika nevčasné ne-li žádné poskytnutí první pomoci záchrannými sbory (MP ,PČR , ZS, H)
Námi přečtené odpovědi od Městského Úřadu Prahy 6 na podobně vyznívající situace byli :
,,Bohužel v inkriminované době jsou strážníci vytíženi právě dozorem nad přechody a tedy nezbývají kapacity na nasazení dalšího strážníka. 03.10.2017 » 13:42,,

,,Problém tedy bude řešen žádostí na Městskou policii o zvýšený dohled a důsledné vymáhání dodržování zákonné úpravy. 14.08.2017 » 15:36,,

,,08.03.2017 » 14:04 • Vážený pane, městské části nejsou právně zmocněny k řešení přestupků v dopravě, toto přísluší pouze Policii ČR a městské policii. V případě dalších oznámení se, prosím, obracejte přímo na tyto složky, za využití jejich bezplatných telefonních linek.,,

Po našem každodenním kontaktu s Městskou Policií nevíme, na koho se v době blížících se voleb obrátit. Z námi přečtených odpovědí Městského Úřadu Prahy 6 na podobně vyznívající situace snad jedině na Ministerstvo Dopravy spolu s Ministerstvem Vnitra aby dodrželi své předvolební sliby a poskytly bezpečnější území pro své spoluobčany.

Skláníme čest, uznání a respekt všem záchranným sborům, kteří nám i vám již bezpečnost poskytli.

oznámeno: 14.10.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboružádost o odstranění vraku
Dobrý den,
v ulici U Třetí baterie, naproti domům čp. 1625 a 1627, stojí šestým rokem vůz zn. Ford, jehož majitel zemřel, a který je už delší dobu možné označit za VRAK - tzn. že vůz splňuje podmínky podle zákona, resp. je to „vozidlo, které je pro závady v technickém stavu zjevně technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích a obnovení způsobilosti by si vyžádalo výměnu, doplnění nebo opravu podstatných částí mechanismu“ - v příloze přikládám fotografie, kde je vidět vytrhaná palubní deska, startovací kabely atd.
Přesto, že je tento stav městské části i městským strážníkům známý, nedošlo za celé roky k odstranění vraku, který hyzdí ulici, kde kromě místních denně parkují návštěvníci nemocnice, zabírá parkovací místo a nepojízdné vozidlo je využíváno pouze jako popelnice.
Žádám tímto o urychlené odstranění vraku z ulice a děkuji, že mě ušetříte obecných frází typu "děkujeme za váš podnět, situací se budeme zabývat".
S pozdravem
M. H.

oznámeno: 13.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNepořádek u popelnic
Pravidelný nepořádek u popelnic patřících bytovému domu v ulici Nad Bořislavkou 18. Zjevně objem popelnic nestačí potřebám obyvatel tohoto domu, místo navýšení objemu odsunuli popelnice od sveho domu na veřejnou komunikaci na oči všem. Děkujeme za pomoc při řešení.

oznámeno: 11.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruBus pruh Podbabska
Vyhrazený pruh se může zrušit. Jeho dodržování je spíše výjimečně.

oznámeno: 10.10.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruSkládka okolo popelnic Nad Bořislavkou 18
Dobrý den, bytový dům na této adrese má evidentně nedostačující kapacitu popelnic, kterou řeší odkládáním odpadků okolo popelnic. Takto to zde vypadá každý týden. Prosím o zjednání nápravy. Děkuji.

oznámeno: 09.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruodstranění překážejících značek z chodníku v ulici Nad Bořislavkou zhruba u domu č.36
Dobrý den, prosím o odstranění překážejících značek z chodníku v ulici Nad Bořislavkou zhruba u domu č.36. Nevím kdo je tu nechal, ale v ulici jsou už zhruba rok. Děkuji.

oznámeno: 09.10.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
10.10.2017 » 12:34 • Zapomenuté přenosné dopravní značení bude v co nejkratším možném termínu odstraněno. Děkujeme za upozornění.
náhled souboruBlokovany chodnik
Dekuji za vyreseni. Chodnik zablokovany privazanym privesem. Uz docela dlouho.

Jeste doplnim, i kdyz je adresa patrna z cedule na vratech: ulice Pod Marjankou, na urovni domu Belohorska 44.

oznámeno: 08.10.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
10.10.2017 » 12:33 • Nevhodně zaparkovaný přívěsný vozík byl postoupen k prověření Městské policii hl.m. Prahy, která je oprávněna řešit dopravní přestupky.
náhled souboruProsim o uklid neporadku v parku Ch.G.Masarykove
Prosim o uklid neporadku v parku Ch.G.Masarykove u nove opravenych bast. V miste jsou odpadky i exkrementy. Chodi si tam hrat deti z MS Tychonova. Zaroven prosim o razantnejsi prorez krovi tak, aby to lidi bez domova nelakalo k noclehu a k uzivani mista jako toalatu. Dekuji.

oznámeno: 06.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNefunkční hodiny
Dobrý den, bude ještě někdy tento ukazatel času fungovat?  Cca měsíc je mimo provoz. Nachází se u nástupní zastávky 161 a 312. 

S pozdravem, 

A. N.

oznámeno: 05.10.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruA Bělohorská po tom co obecní úřad už rok a něco situaci řeší. No čára není zeď.

oznámeno: 05.10.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
10.10.2017 » 12:30 • Dobrý den, dopravní značení, zakazující zastavení, tam je, o umístění sloupků či zábradlí s ohledem na blížící se rekonstrukci ulice neuvažujeme (zasadíme se, aby projekt řešil stavebně).
náhled souborupovalený kontejner na oděvy
Dobrý den,
opět je povalený kontejner na oděvy vedle polikliniky Pod Marjánkou. Buď jde o poryv větru, nebo o vandalství. Nešel by nějak zabezpečit?
Děkuji obyvatelka Břevnova

oznámeno: 04.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
04.10.2017 » 13:08 • Děkujeme za upozornění, kontejner byl již postaven.
náhled souborunechtěný budík...
Dobrý den, 

dnes 3.10. ve 3hodiny 45min. mě již pravidelně probudil pracovník komunálních služeb , který připravoval za neuvěřitelného rachotu popelnice 

k odvozu odpadu,který proběhl zhruba o 2 hodiny později v 5:45.Toto probíhá pravidelně při odvozu odpadu a dost mě tato bezohlednost trápí. 

Šlikova ,Praha 6  

Děkuji...

oznámeno: 03.10.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
09.10.2017 » 12:19 • Vážený pane, dle vyjádření svozové společnosti se jedná o dohodu mezi zákazníkem a Pražskými službami, podloženou smlouvou o nadstandardních službách (vynášení nádob z pozemku na místo + případné používání klíče). Vzhledem k tomu, že se mnohdy jedná o činnost vykonávanou v době nočního klidu, jsou zaměstnanci, provádějící tuto službu, povinni chovat se tak, aby nepoškodili schody, dveře, podlahy apod. a aby nepůsobili hluk (více než nezbytný). Pokud Vás tento hluk obtěžuje, spojte se přímo se svozovou společností, jejíž pracovníci záležitost prověří a v rámci možností se pokusí zjednat nápravu. Další možností je, že vlastník nemovitosti (zákazník) vypoví smlouvu o nadstandardní službě a nádoby si bude připravovat sám.
náhled souboruNová prkna na můstek přes Nebušický potok?
Dobrý den. 

Bylo by možné nechat zhotovit nová prkna na můstek přes Nebušický potok? 

Je to hojně využívaná spojnice pěšími i cyklisty ze dna údolí (žlutá turistická a cyklo A17) nahoru ke Gabrielce (zelená turistická a cyklo 0077, později A171) 

Můstek se nachází v lokalitě Gabrielka na dolním konci asfaltové silnice vedoucí dolů z ulice Truhlářka (konec asfaltu před branou na pozemek č. 1154 v K.Ú. Nebušice, odtud můstek směřuje přes potok k bráně na pozemek č.1156). GPS: N 50°6.68127`, E 14°20.99943` 

V.Š.

oznámeno: 03.10.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
04.10.2017 » 12:20 • Požadavek na opravu poškozené lávky, byl předán správci vodního toku, tj. Magistrátu hlavního města Prahy, odboru životního prostředí.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1020&crc=aabde5923c567770593e24e40d15e5dc ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz