Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 10011020 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruspojení k Patočkvě ulici
K Patočkově ulici nelze přejít z ulice Za Kajetánkou, je tam už nejméně tři týdny rozježděná a nyní rozblácená cesta, která byla jedinou spojnicí k přechodu přes Patočkovu, směrem k poliklinice, k poště i na Bělohorskou ulici. Revitalizace potoka Brusnice mi připadá podivná, když vidím množství meandrů v terénu, který má minimální spád a vím jaké množství vody v potoce teče, tak si představím, jak bude potok plný tlejícího listí a usazeného prachu a zanedlouho to vytvoří bláto, kde už voda nepoteče, jenom to bude líheň komárů. Také je s podivem, že na potok byly finanční prostředky, ale na doděláni 30 m chodníku nebylo. Mám pocit. že na naší ulici, která je malá a bezvýznamná se úplně zapomnělo. Jenom se z ní stalo parkoviště, kde někdy nemůže projet ani vůz pro odpad. J. D.

oznámeno: 13.11.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruuzavreny pruchod
Dobry den, 

chci se zeptat, na zaklade jakeho rozhodnuti se uzavrel pruchod mezi ulicemi Ovocna a Vytvarna. Pri stavbe novych radovych domu, se instalovala brana, ktera omezuje pohyb z ulice Ovocna do ulice Vytvarna. Brana je zamknuta na klic. Dle meho nazoru, je toto verejne prostranstvi a nelze ho uzamknout. 

Obyvatelem Ovocne ulice ztezuje pristup k MHD zastavkam na Karlovarske a Slanske ulici, jelikoz nelze se na zastavky dostat po osvetlenem a vyasfaltovanem chodniku/ceste. Jedina moznost je pres zahradkarskou osadu, coz je nebezpecne pri spatnem pocasi a tme.

oznámeno: 12.11.2017
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruListí na chodníku
Dobrý den, existuje povinnost majitelů uklízet listí, které padá ze stromů z jejich zahrad na chodník? Takto vypadá chodnik v ulici Za Lány dva dny po úklidu listí firmou. Zároveň se vůbec nic nestalo s přerostlou zelení, na kterou jsem upozorňoval již před rokem. Děkuji.

oznámeno: 10.11.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.05.2018 » 09:03 • Vlastník nemovitosti bude opakovaně vyzván k úpravě přerostlé zeleně.
náhled souboruSkládka
Dobrý den,zasílám Vám několik fotek .Skládka se nachází v oblasti zastávky Divoká Šárka,směr Šárka.Za občerstvením MC po schodech dolu a doleva po chodníčků a když si obejdete plot okolo LPG stanice ze spoda,tak z jedné strany v roští se nacházejí pytle s odpadky a reprobedna.Z druhé strany skládka odpadků,kde lidé to využívají i jako veřejné wc.Dalsi foto po chodníku dál a po pravé straně tam naleznete i kufr,TV a když budete mít štěstí :-) tak i vysavač . 

To jsou veřejná místa,kde celoročně lidi ty odpadky dávají.

oznámeno: 08.11.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruSpadla plachta Sestak
Na Šesťáku spadla reklamni plachta a valí se po chodníku.

oznámeno: 06.11.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruUlice Na Valech uklid chodniku
Dobrý den, 

posílám obrázek z naší ulice Na Valech , vždy je jeden chodník uklizen a jeden ne, to i sníh, rozfoukané plasty a pod. tentokrát listí leží na jedné straně již týden. Druhou stranu uklidili několik hodin po vichřici.. Opravdu není možné ,aby úklidová četa přešla na druhou stranu a uklidila vše? 

Děkuji s pozdravem J. F.

oznámeno: 06.11.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDivoka Sarka (autob. zastavka)

oznámeno: 06.11.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
08.11.2017 » 14:59 • Kontejner byl vyvezen dle harmonogramu svozové společnosti, doúklid kolem nádob byl proveden, stanoviště bylo uklizeno.
náhled souboruSpadlý strom
Dobrý den, 

posíláme po nedávné vichřici foto spadlého stromu pod tratí v ulici Kladenská. Je to přesně nad chodníkem (který je na druhé straně silnice v tomto místě uzavřený kvůli stavbě) a je tak riziko, že na chodce může strom spadnout. V daném místě často chodí školy, školky či maminky s kočárkem a samozřejmě další. 

děkuji 

A. S.

oznámeno: 05.11.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
06.11.2017 » 14:08 • Správa železniční dopravní cesty o poškozeném stromu ví. V nejbližších dnech dojde k jeho likvidaci.
náhled souboruspatne uchycene site
Muzete prosim zajistit uchyceni siti na fotbalovych brankach na hristi u Pisecke brany? Branky sice maji site, ale kvuli neuchyceni zadni casti site balony prolitavaji. Site maji misty i diry. Diky.  

L. L.

oznámeno: 04.11.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
07.11.2017 » 11:23 • Vyvázání sítí k rámu branky bude zajištěno v dohledné době.
náhled souboruNeporadek kolem popelnic
Dobry den, prosim o uklid kolem popelnic Bouckova,  Petriny. Neporadek postupne narusta. Vase firma provadi dokumentaci tim zpusobem, ze rano prijede prazdny nakladacek, vystoupi telnaty chlapik s fotoaparatem, najde vysek popelnic, kde je cisto a s prazdnou korbou nakladaku odjizdi. Nevim proc jezdi ve dvojici, kdyz je neporadek nezajima.
J. T.

oznámeno: 04.11.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
08.11.2017 » 15:00 • Skládka bude uklizena. Pracovníci svozové společnosti Pražské služby zajišťují svoz a doúklid pouze kolem nádob na separovaný odpad. Pořízená fotodokumentace slouží jako důkazní materiál provedeného úklidu, který hradí ze svého rozpočtu, stejně jako svoz tříděného odpadu, Magistrát hl,m.Prahy.
náhled souboruÚklid listí
Dobrý den, dle harmonogramu měl probíhat úklid listí Na Petřinách 30.10. - 3.11. v ulici Na Okraji mezi Štolbovou a Předvoje určitě neproběhl. Bude listí jako loni a předloni ležet na trávě, chodnících a silnici až do jarního úklidu. Na jaře je listí ve formě zetlelém a klouže více než nyní. Praha 6 se chlubí zelení ale úklid listí zejména na veřejné plochy snad patří do péče o zeleň jako prořezávání stromů které Praha 6 na Petřinách také neprovádí. S pozdravem M. S.

oznámeno: 03.11.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.11.2017 » 10:04 • Dobrý den. Zeleň v této části sídliště Petřiny již nemá odbor dopravy a životního prostředí ve správě. Část těchto ploch spravuje organizace SNEO a.s. a část pozemků je soukromých vlastníků. Proto tyto plochy nebyly zařazeny do harmonogramu mimořádného úklidu listí. Nezajišťujeme zde ani žádné jiné zahradnické práce, tedy ani průklesty dřevin. Co se týká chodníků a silnic, ty jsou ve správě Technické správy komunikací, a.s., která by měla zajistit úklid. ODŽP zde zajišťuje pouze 1x měsíčně úklid chodníků, který nedávno proběhl a na konci listopadu se bude dělat naposledy. V zimním období bude zajišťován pouze výsběr odpadků.
náhled souboruZabahněný chodník
Dobrý den, 

bylo by prosím možné s majitelem probíhající stavby Vily U Vizerky (U Vizerky č.p. 6) nějakým způsobem dohodnout, aby na chodníku/cyklostezce bezprostředně za lávkou ke stavbě vytvořili alespoň úzký průchod pro pěší (třeba i jen nasypáním štěrku), abychom se nemuseli brodit bahnem ze stavby, které je nyní po celé šířce chodníku a též na trávě? Stezka je tuším v majetku města Prahy, ale bahno na ní dělá těžká technika z této stavby. 

Chápu, že rozbitý chodník na dalších úsecích trasy nemá cenu řešit minimálně do ukončení stavebních prací, ale mě a jistě i ostatní procházející by potěšilo, kdybychom se nemuseli až do prvních mrazů klouzat na tomto místě v bahně :-) 

Děkuji a přeji pěkný den

oznámeno: 02.11.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruúklid listí
Dobrý den, 

kdy je prosím plánován úklid ulic v Liboci, hlavně Úzká a V Domcích, kde po víkendovém orkánu všechno listí spadané. Dále pak v Ruzyni na Ruzyňské ulici u domu 73. 

Děkuji.

oznámeno: 01.11.2017
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPopadane stromy
Na pěší stezce mezi Ulici ovocná a ulici Sadova jsou popadane stromy od vichřice .

U domu c 26 v ovocné ulici

oznámeno: 01.11.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
14.11.2017 » 10:06 • Předáno správci pozemku, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
20.11.2017 » 15:36 • TSK hl.m. Prahy sdělila, že v nejbližších dnech zajistí odklizení spadaných stromů.
náhled souboruzapomenutá DZ u domu Za Strahovem 78
Dobrý den, nahlašuji zapomenutou DZ u domu Za Strahovem 78. R.H.

oznámeno: 31.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruRe: Ztrouchnivela lipa Nikoly Tesly 3 (30.10.2017)
Dobrý den, 

27.7. jsem psal podnět s názvem Ztrouchnivela lipa Nikoly Tesly 3, jež je ve stavu: předáno odpovědnému subjektu. 

Teď bych rád podal podnět s dotazem: Kdo je je odpovědná osoba a jaký byl závěr šetření? Je-li třeba, berte to jako podnět podle zákona o přístupu k veřejným informacím. 

O víkendu ze stromu spadla silná suchá větev, na místo, kde se z 99% času nachází zaparkované auto (nebo ještě hůře - pohybují lidé). Jako zázrakem se nic nestalo.  

Jedná se o starý strom, jehož trouchnivění progresivně pokračuje . Z této velmi krátké aleje již tři stromy spadly a zničili několik aut. Opravdu je třeba čekat, až i tento spadne? 

Viz foto. 

S pozdravem, T. H.

oznámeno: 30.10.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
03.11.2017 » 11:30 • Správce uličního stromořadí požádal o povolení ke kácení předmětného stromu. Dne 31.10.2017 bylo orgánem státní správy vydáno rozhodnutí o povolení kácení. Po uplynutí zákonné lhůty pro případné odvolání, nabyde rozhodnutí právní moci a strom může být odstraněn.
náhled souboruignorance majitelů - stále neprůchozí chodník
Dobrý den,

již před nějakou dobou (14.9.) jsem Vám zasílal foto přerostlé vegetace na plotě domu č.p. 767 v ulici Českomalínská, kde však do dnešního dne nedošlo ze strany vlastníků k jakékoli nápravě. Myslím, že chodník slouží pro širokou veřejnost a je povinností majitele přilehlé nemovitosti postarat se o svůj pozemek a nedělat zábor chodníku. Prosím o zjednání nápravy,
klidně formou pokuty, která je v tomto případě naprosto oprávněná. Děkuji.

oznámeno: 27.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruMrtvy strom - Ulice Nova Sarka
Padaji z nej lidem na hlavu vetve!

oznámeno: 23.10.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruMrtvy strom - Roh Evropske a ulice “Osamocená”

oznámeno: 23.10.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.11.2017 » 10:07 • Jedná se o pozemek č.parc. 645/1 k.ú. Vokovice ve vlastnictví firmy Molepo s.r.o. Vlastník pozemku byl cca před 6 měsíci upozorněn na suchou jeřabinu. Do dnešního dne však nebyl strom odstraněn.
náhled souboruHromady listi - dobre zacit postupne
Chodnik podel Evropske v Liboci ktery zacina od krizovatky Vlastina x Evropska

oznámeno: 23.10.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.10.2017 » 09:14 • Úklid listí probíhá dle schváleného harmonogramu stejně jako v předchozích letech. V této lokalitě proběhne úklid dne 1. listopadu.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=1000&crc=804781905accce18b697dbb0c6c7e0c1 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz