Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 101120 z celkového počtu 2253 vyhovujících záznamů.

náhled souboruHriste - odpadla vrata
Dobry den,  

rada bych upozornila na zrezla a v soucasnosti jiz upadla vrata od hriste (viz foto), ktere se nachazi v parku Ladronka mezi zastavkami U Ladronky a Rozynova. 

S pozdravem 

P.

oznámeno: 02.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
15.08.2018 » 14:26 • Děkujeme za upozornění, vchodová branka byla zadána k opravě.
náhled souboruRe: Chybejici prechod na krizovatce U Hvezdy x Sestupna (oznámeno 2.8.2018)
Dobry den, 

Dekuji za namalovani prechodu 👍🏻 Udelali jste radost mnoha lidem. 

S pozdravem, 

DK

oznámeno: 02.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruMMS, zelen prerustajici pres plot
Dobry den,prosime o zajisteni,aby si majitele domu v Sestupne 31 pravidelne udrzovali zelen prerustajici pres plot.Rostlina zarostla cely chodnik a nelze po nem vubec projit.A to ma v tomto miste chodnik pouhych 70cm,je v zatacce a chodi tu maminky s kocarky a detmi do nedaleke skolky!A stejny problem je i u vedlejsiho domu v Sestupne 33.Predem dekujeme za zakroceni.

oznámeno: 02.08.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPotřeba průřezu stromů
V ulici Na Hanspaulce od domu Na Hanspaulce 7 dolů je ulice prakticky neprůjezdná pro popeláře, autobusy či jakákoliv vyšší vozidla. Bylo by potřeba provést jemný průřez několika stromů zasahujících do vozovky. 

Díky předem 

J. D.

oznámeno: 01.08.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
01.08.2018 » 14:40 • Dobrý den, úprava podjezdných výšek v ulici Na Hanspaulce je již zadána zahradnické firmě. Práce by měla být hotová do konce léta.
náhled souboruOZNÁMENÍ NEBEZPEČNÉ DOPRAVNÍ SITUACE
PARKOVÁNÍ V KŘIŽOVATCE se zřejmým úmyslem vyhnout se jakémukoliv placenému parkování. Vznik nebezpečných situací při výjezdu, příjezdu i průjezdu vozidel v rámci bezpečnosti silničního provozu. Brání výhledu a vytváří nebezpečnou dopravní situaci v dané lokalitě. Firemní vozidlo. Neustále opakující se situace.

oznámeno: 30.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
06.08.2018 » 17:48 • Dobrý den, dopravní přestupky řeší Městská policie a Policie ČR, kam se lze s podnětem obrátit. Z podnětu není zřejmé konkrétní místo, nicméně ani při jeho znalosti nemá Radnice jinou kompetenci, nežli stanovit místní úpravu provozu na pozemních komunikacích, jejíž respektování opět musí MP, či PČR dozorovat. Zákaz parkování v křižovatce řeší obecná úprava provozu na PK (§27 odst. 1 písm. d) z.č. 361/2000 Sb.) a jelikož jde o lokalitu zón placeného stání, tak ta je zpravidla ještě osazena zónovým značením IZ8a s integrovanou značkou B29 "zákaz stání". Doplňování dalšího lokálního značení (např. vodorovného značení V12c "zákaz zastavení") by bylo neefektivní a v rozporu s ust. § 78 odst. 2 cit. zákona (nadbytečné dopravní značení), pročež o jeho realizaci neuvažujeme.
náhled souboruúklid parkovacího zálivu, ul. Radimova (onámeno 30.7.2018)
Dobrý den, 

prosím o opětovný úklid parkovacího zálivu v ul. Radimova (Břevnov), naproti bývalému objektu č.p. 50/37 - nyní výstavba bytového domu Rezidence Radimova. Odpadky se nacházejí jak na parkovací ploše, tak na přilehlé zeleni. 

Děkuji.

oznámeno: 30.07.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
30.07.2018 » 14:26 • Úklid zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruŠpatná viditelnost přechodu pro chodce
Dobrý den pane K., dovoluji si upozornit na špatnou viditelnost značení přechodu pro chodce na křižovatce ulic Horoměřická a V Šáreckém údolí. Velmi špatně se tam přechází, auta se vyřítí ze zatáčky poměrně rychle a přechod často neregistruji, protože téměř nejde vidět. S pozdravem, V.

oznámeno: 29.07.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
06.08.2018 » 17:49 • Dobrý den, předávám podnět na obnovu špatně viditelného VDZ V7a - přechod pro chodce v ulici Horoměřická (u křižovatky V Šáreckém údolí).
náhled souboruDotaz - vysledky kontrol kvality vody
Dobry den,  proc prosim nejsou na strankach HS zvarejnovany vysledky kontrol kvality vody na koupalisti Petynka?  Jak casto tam kontroly probihaji a kde je mozne videt jejich vysledky?  Dekuji za odpoved RT 

oznámeno: 28.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
30.07.2018 » 12:59 • Proč nejsou zveřejňovány informace o kvalitě vody na koupaliště Petynka na stránkách HS bohužel nevíme. Provozovatel tohoto koupaliště provádí každé 2 hodiny vlastní měření kvality vody, 1x týdně odběry pro specializovanou laboratoř, jejíž výsledky jsou zasílány právě na Hygienickou stanici. Doporučujeme proto vznést dotaz na HS proč měřené údaje nezveřejňuje.
náhled souboruObnova zábradlí (oznámeno 26.7.2018)
Dobrý den, 

mnou odeslaná prosba z 8.4.2018 o obnově zábradlí od tram Baterie dolů do ulice Střešovická byla sice vyslyšena, firma se obnovy odvážně chopila, ovšem ke zdárnému konci chybí již mnoho týdnů několik metrů. 

Prosím o zaurgování a dokončení díla. 

Děkuji.

oznámeno: 26.07.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
26.07.2018 » 12:19 • Postoupeno majetkovému správci k dokončení prací.
30.07.2018 » 17:31 • Podle vyjádření TSK a.s. bylo zábradlí v jejich správě natřeno v pořádku. Bohužel zbývající úsek zábradlí je ve správě Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových, za které TSK zábradlí obnovovat nemůže. ÚZSVM jsme vyzvali, aby na své části pozemku zábradlí dokončili.
náhled souboruUsychající stromy v ul. Na Bateriích
Dobrý den, 

v ulici Na Bateriích pomalu, ale jistě usychají nedávno zasazená ginka. Ten kdo je vysadil je dále nijak neudržuje. Některé stromy jsou již od loňskeho roku uschlé a bude třeba je nahradit. Prosim o nápravu (nikoliv odkaz na jinou instituci). Děkuji

oznámeno: 24.07.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
24.07.2018 » 11:46 • Uliční stromořadí je ve správě majetkového správce komunikací , nikoliv ÚMČ 6. Postupujeme jim proto k vyjádření, kdy bude provedena opakovaná náhradní výsadba.
náhled souboruplynaři zcela zdevastovali zatravnění zeleného pásu
Dobrý den,
V současné době probíhá rekonstrukce plynovodu v Bělohorské ulici.
Bohužel stavební firma jízdou svých vozidel po zatravněném tramvajovém
pásu tento pás zcela zdevastovala. Myslím, že by se na nápravu mělo
dohlédnout při kolaudačním řízení této stavby.

oznámeno: 24.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.07.2018 » 14:08 • Dobrý den, v současné době zástupce zhotovitele stavby již řeší s Dopravním podnikem hl.m. Prahy poškozený travnatý pás v kolejišti. Lze tudíž předpokládat, že bude provedena obnova.
náhled souboruPatočkova X Střešovická
Dobrý den, v posledních dnech mě málem 2x srazilo odbočujíci auto na přechodu pro chodce hned za křižovatkou v ul Střešovická. Vzhledem k tomu, že tento incident se mi stal 2x za sebou není to asi úplná náhoda. Jako řidič vidím absenci žlutého info panáčka u zelené šipky semaforu z ul Patočkova. Panáček je umístěn přímo na sloupku semaforu pro chodce, který z ul. Patočkova vůbec není vidět neboť je z této strany schován za značkou. Auta odbočující na této křožovatce panáčka vidí až na poslední chvíli, když už jsou chodci na přechodu. ( jestli ho vůbec vidí)
Jen pro info, než jsem přešla na přechodu na zelenou přejely by mě v jedné chvíli až tři odbočujíci auta. Až čtvrté auto zastavilo -(to už ovšem svítí panáček červený).

Prosím o doplnění signalizace na semafor v Patočkově ulici.
Rozumím i tomu, že tento přechod není moc vytížen, ale kdyby toto opatření zachránilo jen jedno zranění či život má smysl.

Děkuji

A.H.

oznámeno: 23.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
06.08.2018 » 12:45 • Dobrý den, světelná signalizace (včetně signálu S4a - žluté světlo ve tvaru chodce) spadá do působnosti Magistrátu HMP - odboru dopravních agend, kam se můžete se svým podnětem obrátit.
náhled souboruOdstavena vozidla v ulici Za Zahradou
Dobry den, 

k oploceni rodinnych dvojdomu v ulici Za Zahradou - naproti koleji - dlouhodobe prilehaji odstavena vozidla (dle meho nazoru vraky). Hezky pohled to neni tim spise, ze se jedna o pamatkove chranenou zonu. V budoucnu navic premyslime o vystavbe noveho oploceni, kteremu by vsak vozy branily. Je mozne zajistit odtah techto odstavenych vozidel? 

Dekuji za odpoved. M.J.

oznámeno: 23.07.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
25.09.2018 » 09:37 • Po skončení zákonné lhůty bude vrak vozidla odstraněn.
náhled souboruNový buňkový obytný dům v Africké ulici
Žádám o odstranění obytných buněk u stavby AFI. Včera vyrostlo třetí patro, silnice je poničená, všude kolem plno odpadků, výrazné nebezpečí úrazu. Děkuji.

oznámeno: 23.07.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.07.2018 » 14:07 • Dobrý den, buňkoviště je umístěno v souladu s vydaným povolením do 15.08.2018. Váš podnět dále postupujeme správci komunikací TSK hlavního města Prahy, a.s. k prověření stavu komunikace.
náhled souboruPoškozená prolézačka
Dětské hřiště u Náměstí před Bateriemi.

oznámeno: 22.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
23.07.2018 » 15:44 • Dobrý den, děkujeme za nahlášení závady, pracujeme na jejím odstranění.
náhled souborudopravni zrcadlo
Dobry den,

posilam obrazek poskozeneho dopravniho zrcadla, ktere se nachazi u
vstupu do Obory Hvezda, tzv. Belohorska brana.

Dekuji predem za napravu.

EM

oznámeno: 22.07.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
06.08.2018 » 12:46 • Předáno správci značení.
náhled souboruChybějící kontejnery
Dobrý den,

U zastávky Sídliště Baba (ul. Na Ostrobu) bylo odstraněno stanoviště kontejnerů, což je vzhledem k blízkosti zastávky pochopitelné. Nebylo nicméně vytvořeno náhradní stanoviště, takže kapacita kontejnerů (na plast a papír) je v okolí pro občany při recyklování odpadu nedostatečná. Prosím o sjednání nápravy. Děkuji.

oznámeno: 18.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
01.08.2018 » 14:41 • Dobrý den, stanoviště v křižovatce ul. Na Ostrohu x Jarní bylo zrušeno z důvodu zřízení autobusové zastávky. Vzhledem k tomu, že nebylo v blízkém okolí nalezeno vyhovující místo, posílili jsme četnost svozu jednotlivých komodit u stávajících stanovišť v ul. Matějská a v ul. Na Ostrohu. Na st.č. 164 Matějská došlo k výměně nádoby na sklo a nápojové kartony. Četnost svozu papíru a plastu byla navýšena na 5x týdně. Na st.č. 025 Na Ostrohu byla četnost svozu papíru a plastu navýšena na 4x týdně.
náhled souboruKontejnery na chodniku + rozsypane sklo
Dobrý den,

Kvůli příbytku větších kontejnerů na sklo a kartony v ulici Matějská/Janakova jsou popelnice na plast a kartony mimo své stanoviště na chodníku, kde chodcům překáží. Zároveň je okolo popelnice na sklo mnoho střepů a střípků (jako kdyby vypadávaly z popelnice při vyvážení...). Prosím o úklid a vhodnější umístění kontejnerů. Děkuji.

oznámeno: 18.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
01.08.2018 » 16:46 • Dobrý den, na základě požadavku bylo Policií ČR schváleno rozdělení stanoviště. V současné době je část kontejnerů umístěna v zálivu a druhá část cca 20 m dále na konci chodníku.
náhled souboruVolne pobihajici psi v alejich ve Hvezde
Dobry den,  

Dalo by se prosim nejak zajistit, aby byla dodrzovana znacka “Pes na voditku” v alejich, ktere vedou k letohradku Hvezda a na detskych hristich?  

Dekuji

oznámeno: 18.07.2018
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruGraffiti v Egyptské ulici
Dobrý den,

v Egyptské ulici někdo postříkal fasádu domu. Prosím o odstranění, aby nedošlo k přibývání dalších nápisů.

S přáním hezkého dne
 
J. Z.

oznámeno: 17.07.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
18.07.2018 » 20:40 • Odstranění graffiti tvorby bylo objednáno.

 © 2018 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=100&crc=9f4dfd0ab6d136d47edfc2ecb140d30f ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz