Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 101120 z celkového počtu 2397 vyhovujících záznamů.

náhled souboruRozbitý kohoutek na náměstí Petra Šabacha
Dobrý den, 

šel jsem právě přes náměstí Petra Šabacha (u koní) a je tam rozbitý kohoutek. Teče tam voda.  

S přátelským pozdravem

P. X.

oznámeno: 28.11.2018
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDíry v chodníku
Dobrý den, 

chtěl bych Vám nahlásit rozbitý chodník s dírami v ulici Ronalda Reagana, u křižovatky s ulicí Bubenečská. Rád bych Vás požádal o spravení dříve než si tam někdo zvrkne kotník. Je to dlažba ( malé kostky).  

Děkuji 

T.

oznámeno: 26.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
10.12.2018 » 12:15 • Závada předána pověřenému správci, kterým je Technická správa komunikací a.s.
náhled souboruKrize s parkováním nesnesitelná!!!
Stále neprobíhají změny a zavedení modrých zón v okolí vokovické vozovny, jak uřad v květnu tohoto roku slíbil! Ulice je každý den v pracovních hodinál totálně zasekaná auta stojí na chodníku!! Jako rezident si mužu dat auto na střechu? Zajímalo by mě jak by se město a Městská policie bude tvařit až začnu využívat chodník z evropské? Prosím o sjednání okamžité nápravy tohoto zásadního problému v našich žibotech! A odpověď od uřadu Probíhá řešení je velice neuspokojivá trvá dva měsíce. Aspoň by mohli rezidenti být informováni jak to řešení probíhá? Jelikož se zdá že neprobíhá. A 10.12 nám urad rekne smula 😀

oznámeno: 26.11.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruDíra na přechodu pro chodce
Dobrý den,  

na přechodu pro chodce na křižovatce ulic Navigátorů a Rubličova je obrovská díra. Prosím o nápravu, než si někdo zlomí nohu.  

Děkuji 
 

T. M.

oznámeno: 23.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
28.11.2018 » 17:12 • Předáno majetkovému správci komunikací k zajištění.
náhled souboruOdpadky u přeplněných kontejnerů
Dobrý den, 

téměř každý druhý den se válí odpadky kolem přeplněných kontejnerů na zastávce Bus 131 U Matěje a hyzdí krásnou Hanspaulku. 

Je možné provádět svoz častěji? 

Děkuji. 

A.H.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
28.11.2018 » 17:10 • Dobrý den, na stanovišti č. 031 Šárecká 1050/50 se papír i plast vyváží 4 x týdně. Tato frekvence umožňuje v případě opakovaně zjištěné přeplněnosti nádob zažádat Magistrát o navýšení četnosti svozu, a to po splnění určitých podmínek. K podání žádosti požaduje MHMP přiložení několika fotografií z různých období, které dokládají oprávněnost požadavku. Fotografie musí zobrazovat nadměrně zaplněnou nádobu, včetně volně loženého odpadu v prostoru stanoviště. Vaše fotografie ukazuje vyvezené nádoby před provedeným doúklidem, takže tuto fotografii nelze použít jako důkazní materiál. Na tomto stanovišti se kromě vývozu provádí denně (kromě soboty) i tzv. doúklid, který ale vykonává jiné auto s jinou posádkou, a protože nelze nastavit harmonogram vývozu a doúklidu tak, aby probíhaly současně, vyskytuje se občas neuklizený odpad u vyvezených nádob. Stanoviště budeme ve spolupráci s inspektorkou nějakou dobu monitorovat. Pokud budete mít k dispozici fotografie přeplněných nádob, prosím o jejich zaslání na adresu , přiložím je k žádosti o navýšení četnosti svozu jednotlivých komodit.
náhled souboruNeuklizene pytle s listim
Dobrý den, chci upozornit na neuklizene modré pytle a listím na ulici Na Dyrince.  

Děkuji, E. P.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
23.11.2018 » 12:37 • Jedná se o akci Technické správy komunikací, které jsme požadavek k odvozu pytlů předali.
náhled souboruObnova zábradlí (oznámeno 22.11.2018)
Dobrý den, 

mnou odeslaná prosba z 8.4.2018 o obnově zábradlí od tram Baterie dolů do ulice Střešovická byla sice vyslyšena, firma se obnovy odvážně chopila, ovšem ke zdárnému konci chybí již mnoho týdnů několik metrů. 

O dokončení jsem žádal již v červenci 2018, bohužel dodnes bez výsledku. 

Prosím o zaurgování a dokončení díla. 

Děkuji.

H.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.11.2018 » 14:02 • Dobrý den, po Vašem oznámení byla dotazována Technická správa komunikací, která má tuto pěší spojku ve správě. Vzhledem k tomu, že je aktuálně zařazena do plánu celkové rekonstrukce, byla zde doplněna a nově natřena pouze část zábradlí, jeho zbývající část již znovu natřena nebude. Stávající nátěr vydrží do plánované opravy komunikace.
náhled souboruÚklid listí 21.11.2018
Takto se uklízí listí? Předpokládám že už to tu nedokončí? A máme si to udělat sami. Listí barvami do zadního vchodu domu.
Společenství vlastníků bytových jednotek Kamerunská 600, Praha 6

oznámeno: 22.11.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVýmol ve vozovce - ulice Pod Cihelnou
Dobrý den,  

prosím o opravu výmolu na vozovce v ulici Pod Cihelnou. Díra se nachází na úrovni domu Pod Cihelnou 654/2. 

Děkuji  

D.D.

oznámeno: 22.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
28.11.2018 » 09:14 • Majetkový správce komunikací nechá vozovku provizorně opravit.
náhled souboruZrcadlo na křižovatku ulic Slunná a Dělostřelecká
Dobrý den, 

rád bych, aby bylo instalováno zrcadlo na křižovatku ulic Slunná a Dělostřelecká. Jezdí zde i autobus č.180 a zvláště pokud jedete směrem z kopce dolů, tento prvek by rozhodně přispěl k větší bezpečnosti a plynulosti provozu. Zasílám v příloze foto z Mapy.cz. 

Děkuji. P. K.

oznámeno: 20.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
08.01.2019 » 07:57 • Vážený pane, v celé oblasti Ořechovka byla před nedávnem instalována Zóna s dopravním omezením na rychlost 30 km/h a odstraněny dopravní značky upravující přednost. Právě tato opatření by měla vést řidiče ke zvýšené opatrnosti a ostražitosti, zejména při vjezdu do křižovatky a tím eliminovat vznik dopravní nehody. Křížení Dělostřelecké a Slunné ulice (severní směr - dolů z kopce) má z hlediska provozu na pozemních komunikacích dva potenciálně nebezpečné body, kde může dojít k dopravní nehodě. Jedním je projíždění vozidla po ulici Dělostřelecká ze západu na východ, kdy musí řidič vozidla dávat přednost vozidlům přijíždějícím zprava z kopce dolů ulicí Slunnou. Druhým je projíždějící vozidlo ulicí Slunnou z kopce dolů, kde musí řidič vozidla dávat přednost vozidlům přijíždějícím zprava po ulici Dělostřelecké z východu na západ. Rozhledové poměry v dané křižovatce nepovažujeme za nestandardní a při respektování nejvyšší dovolené rychlosti je výhled dostatečný. Z výše uvedeného vyplývá, že není možné ani jednu stranu křižovatky zvýhodňovat "lepšími rozhledovými poměry" v podobě osazeného dopravního zrcadla, neboť by se tím mj. zmařil původní záměr zklidnit dopravu v celé oblasti.
náhled souboruZměna parkovacích zón
Dobrý den,
posílám podnět ohledně změny části parkovacích zón v Dejvické ulici ze “smíšená” na “rezidentni”. Model obvyklý na ulicích tohoto typu je jedna strana rezidentni modrá a druhá strana smíšená či placená. Obzvláště teď před Vánoci nemáme šanci zaparkovat, jelikož o víkendu zde parkují návštěvníci Prahy. Mimo vánoční období, v pracovních dnech, veškerou kapacitu parkovacích míst vyplní “krátkodobě” parkující vozidla.


Zóny mají sloužit primárně rezidentům, tak to bylo prezentováno.

Děkuji za vyslechnutí,
O.B.

oznámeno: 19.11.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruParkování - situace na rohu ulice Schwaigerova s ulici Wolkerova
Dobry den, prosim o vyreseni situace na rohu ulice Schwaigerova s ulici Wolkerova proti parkovisti hotelu Schwaiger. Denne je zde primo na chodniku zaparkovano mnozstvi automobilu tak, ze se chodnik vubec neda pro smer do Schwaigerovy ulice pouzit. Je mozne zde osadit nejakou dopravni znacku nebo pouzit zluty pruh pro zabraneni vjezdu automobilu na chodnik? 

Dekuji E. K.

oznámeno: 19.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
03.01.2019 » 07:42 • Dobrý den, značka zákaz parkování na chodníku neexistuje. Užívání chodníku (tedy i parkování) zakazuje § 53 odst. 2 zákona č. 361/2000 Sb., o provozu na pozemních komunikacích, v platném znění. Jde o dopravní přestupek, jež může řešit jak Policie ČR (linka 158), tak Městská policie (linka 156). Umístění zábradlí apod. je problém s ohledem na fakt, že místo se nachází v památkové zóně. Je tedy třeba, aby se pomocí pokut řidiči naučili, že parkovat na chodníku se opravdu nesmí (lze předpokládat, že zde parkují stále tatáž vozidla). Doporučujeme volat operativnější MP.
náhled souboruMMS - Upozorňuji na prosakující vodu pod zdí v Praze 6 Břevnově ul.Sartoriova 66/6 zadní vchod!
Upozorňuji na prosakující vodu pod zdí v Praze 6 Břevnově ul.Sartoriova 66/6 zadní vchod! Vedle probíhající výstavby nového obytneho domu.Je zde nově vyznačena modrá zóna, ale je zde díky vytékajíci vodě obrovské bahniště,že se nedá z aut vůbec vystoupit!!!! Možná jen s použitím gumáků. Děkuji

oznámeno: 18.11.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNebezpečný ostnatý drát
Dobrý den, na rohu ulice Na Kotlářce a Kadeřávkovské je jakási kovová konstrukce, která má nejspíš zabránit vstupu na nebezpečný kanál nebo něco podobného. Je volně přístupná na trávě ze všech stran a je kolem dokola omotaná ostnatým drátem, o který se může zranit dítě nebo zvíře. Prosím o odstranění toho ostnatého drátu, děkuji.
H. V.

oznámeno: 18.11.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.11.2018 » 15:44 • Odstranění nebezpečného drátu zajistí urgentně pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruMMS - zabradli v ulici V Podbabe
Dobry den. Neznama firma odmontovala zabradli v ulici V Podbabe, pry na natreni. Ale po 3 mesicich jsme stale bez zabradli. S pozdravem v.m.

oznámeno: 16.11.2018
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
28.11.2018 » 17:13 • Postoupeno správci komunikací.
náhled souborurozbité veřejné osvětlení
Dobrý den, 
v ulici Národní obrany nesvítí lampa veřejného osvětlení zavěšená mezi domy č.p.26 a č.p.41. Prosím o opravu, v ulici je nepřijemná tma.

Moc děkuj,

Z. J.

oznámeno: 15.11.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
15.11.2018 » 15:29 • Děkujeme za nahlášení. Závadu předáme správci, kterým je firma Technologie hl.m. Prahy.
náhled souboruneodborný ořez stromů
Dobrý den,
 
již druhý den sleduji, jak jakási firma DEVASTUJE stromy při ulici Na Petřinách v úseku od ulice Pod novým lesem vpravo ve směru nahoru k Vojenské nemocnici. Tento zásah se nedá nazvat prořezem, neboť ze stromů zůstávají pouze pahýly. Prosím koukněte se na to a prosím ZASÁHNÉTE!!!
 
děkuji P.P.

oznámeno: 13.11.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruProsba o napravu
Dobrý den, 

rád bych vás již poněkolikáté požádal o nápravu neutěšeného stavu chodníku mezi hotelem Krystal a Litovickym potokem. Světla pouličního osvětlení tu nesvítí již několik let, chodník je ve stale horším stavu. 

S diky a s pozdravem, 

K. Š.

oznámeno: 12.11.2018
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboručerná skládka v ulici Glinkova
Dobrý den,  

Již několik týdnů je v ulici Glinkova černá skládka. Prosím o její odstranění. 

Děkuji a zdravím 

M. Z.

oznámeno: 12.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
12.11.2018 » 16:31 • Úklid zajistí pracovníci organizační složky PRO 6.
náhled souboruproblematické parkování Hanspaulka
Dobrý den, 

velmi prosím o urychlené zavedení modrých zón, či úpravu parkovacích míst v ulici Na Viničních horách, Krocínovská a Na Hanspaulce. 

Bohužel zde není absolutně možné zaparkovat. Pravidelně jezdíme já i sousedé kolem přilehlých oblastí a hledáme dlouhou dobu místo k zaparkování. Pokud v zoufalosti zaparkuji, kde to není povolené, tak okamžitě dostanu pokutu. Konkrétněji - před naším bytovým domem Na Viničních horách 27 jsou pouze 3 parkovací místa pro 12 bytových jednotek a pravidelně se stává, že auta zaparkovaná na těchto místech jsou mimopražská!!! 

Dále prosím o zpomalení rychlosti v této lokalitě - zavedení rezidenční zóny. Chodí zde spousta dětí a ulicí Na Viničních horách jezdí auta opravdu velmi rychle. 

Děkuji  

M.K.

oznámeno: 09.11.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
03.01.2019 » 13:38 • Dobrý den, co se týče omezení rychlosti, tak byla zavedena max. rychlost 30 km/h, co se týče zón placeného stání, tak jejich zřizovatelem je Hlavní město Praha. MČ Praha 6, vědoma si problému za hranicí stávajících zón, požádala opětovně HMP v dubnu loňského roku o rozšíření ZPS, takže uvidíme jak se k problému postaví nové vedení metropole.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=100&crc=9f4dfd0ab6d136d47edfc2ecb140d30f ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz