Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 101120 z celkového počtu 2321 vyhovujících záznamů.

náhled souboruUdrzba zelene= polamane vetve
Dobry den,
Dnes bylo provedeno zcela nepotrebne sekani travy (ktera je vyschla a nevzrostla) v okoli domu Matejska 1. Ceta po sobe zanechala polamane vetve borovic, coz zpusobili nesetrnou manipulaci s kontejnerem a vozidlem zaparkovanem na chodniku. Domnivam se, ze firma provadejici udrzbu zelene by o ni mela pecovat a ne bezohledne nicit.
Zadam o zajisteni efektivni, radne a ohleduplne zajisteni pece o zelen.
Dekuji
P. D.

oznámeno: 28.09.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.10.2018 » 15:13 • Dobrý den. Plochy zeleně v okolí domu Matějská 1 nejsou ve správě Městské části Praha 6 nýbrž v majetku a správě hl.m. Prahy. Je proto potřeba obrátit se na Magistrát hl.m. Prahy, který věc projedná se svou správcovskou firmou. Doporučujeme Vám obrátit se na paní Příhodovou ze správy majetku ( ).
náhled souboru2 zapomenute panely
Prosime o odklizeni dvou zapomenutych betonovych panelu po revitalizaci pozemku 335/1 (u prijezdove casti Libockeho rybnika) u Pelikanova ulice.

Poznamka: vjezd je od Libockeho rybnika

oznámeno: 28.09.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruChodníky v parku na Flemingově náměstí
Na tomto chodníku jsem si při procházce s dcerou a vnoučaty 7.září poranila nohu a do dnešního dne jsem v péči lékařů. Nebylo by vhodné už konečně s parkem něco dělat než utrácet peníze za pomníky ( Nikola Tesly). Nejenom že jsou chodníky v katastrofálním stavu, ale padající větve ze starých topolů ohrožují parkující auta a je otázkou času kdy se stane něco horšího.
E. V.

oznámeno: 26.09.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruRuzyňská
Dobrý den, 

i takto vypadá chodník na Praze 6, ulice Ruzyňská mezi Mladotickou a Únětickou. Nejde už ani projít, o kočárku ani nemluvím. Opakovaně žádáme o opravu silnice i chodníků, zatím nám vždy bylo napsáno, že oprava je v plánu na příští období. Nejde instalovat nějaké sloupky nebo patníky a květináče odvést? 

Děkuji

oznámeno: 26.09.2018
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruUschĺé stromy v ul. Na Bateriích
Po dvou měsících bez odpovědi a bez nápravy znovu urguji a prosím o novou výsadbu za uschĺé stromy. Není to pěkný pohled. 

Děkuji SA

oznámeno: 25.09.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
26.09.2018 » 09:09 • Děkujeme za Vaše upozornění. Stromky rostou v pásu komunikační zeleně, který je ve správě Technické správy komunikací. TSK je s tímto problémem srozuměna, dle sdělení je do plánu zařazena obnova výsadby v těchto místech. Termín realizace, s ohledem na finanční prostředky, je stanoven do konce příštího roku.
náhled souboruNepořádek u kontejneru
Opakovaně nepořádek u kontejneru v ulici Na Bateriich / Na Viničce 

SA

oznámeno: 25.09.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
26.09.2018 » 09:08 • Předáno odpovědnému subjektu k vyřízení o zjednání nápravy.
náhled souboruspadle plechy OS Malovanka
Dobry den, 

hlasim spadle plechy z oploceni u stavby OS Malovanka, Belohorska ulice, Praha 6. 

Dekuji. 

E.M.

oznámeno: 24.09.2018
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
25.09.2018 » 11:48 • Děkujeme za upozornění , správce objektu pád stavebních zábran po silném větru opět postavil.
náhled souboruMMS - Prerostla zelen (koprivy a trnite slahouny)
Prerostla zelen (koprivy a trnite slahouny) z pozemku na rohu ulic Pod Dvorem a Adamova. Dekuji. PC

oznámeno: 23.09.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.09.2018 » 11:38 • Děkujeme za upozornění , přerostlá zeleň zasahují do profilu chodníku bude odstraněna organizační složkou PRO 6 v co nejkratším možném termínu.
náhled souboruZjisteni stavu - Odstavena vozidla v ulici Za Zahradou
Dobry den,
rada bych se zeptala, jak to vypada s resenim situace ohledne vraku - viz ma zprava z 23. 7. nize.

Dekuji,M.J. Odstavena vozidla v ulici Za Zahradou
Dobry den, k oploceni rodinnych dvojdomu v ulici Za Zahradou - naproti koleji - dlouhodobe prilehaji odstavena vozidla (dle meho nazoru vraky). Hezky pohled to neni tim spise, ze se jedna o pamatkove chranenou zonu. V budoucnu navic premyslime o vystavbe noveho oploceni, kteremu by vsak vozy branily. Je mozne zajistit odtah techto odstavenych vozidel?

Dekuji za odpoved. M.J.

oznámeno: 23.07.2018
stav:  probíhá řešení

oznámeno: 21.09.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
25.09.2018 » 09:37 • Po skončení zákonné lhůty bude vrak vozidla odstraněn.
náhled souboruVrak V Šáreckém udoli 20
Dobrý den, tento vrak je nové zaparkovany naproti domu c. 20 přes potok. Kolem leží injekční strikacky. Je mozne s tím něco dělat. Je to asi na pozemku Prahy 6.
Děkuji 

 S. Z.

oznámeno: 18.09.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruVrak??
Nemohl by toto býti vrak?
Puškinovo nám. 16. 
 
A.

oznámeno: 18.09.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruBylo by potřeba řadu tisů obnovit
Hodně nově vysázených tisů v parku Ch.G. Masarykové nepřežilo letošní vedro a sucho. Bylo by potřeba řadu tisů obnovit.  

Děkuji. 

L. L.

oznámeno: 18.09.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
19.09.2018 » 08:48 • Dobrý den. S náhradou uschlých tisů samozřejmě počítáme.
náhled souborudalší smutný příklad
Dobrý den, 

máme tu další smutný příklad, kdy má pohodlí a lenost řidičů aut přednost přednost před průchodností a bezpečností chodců. 

Jedná se o roh ulic Norbertov a Nad Hradním vodojemem. Stačí dvě auta a úsek je pro chodce zcela neprůchodný, což je smutné, zvlášť s přihlédnutím k tomu, že místem velmi často procházejí maminky s kočárky, žáci blízkých škol apod. Navíc při obcházení aut shora z Norbertova doleva směrem k Bateriím je nutné bez rozhlédnutí vstoupit do vozovky (na ulici Nad Hradním vodojemem), jinak auta vůbec nelze obejít. 

Prosím tedy o TRVALÉ znemožnění zastavení aut v tomto místě, neljépe MECHANICKÝMI ZÁBRANAMI, aby průchod znovu patřil chodcům a cyklistům. Všichni víme, že nárazové kontroly policie jsou k ničemu, jako ve většině případů. 

Děkuji.  

MH

oznámeno: 17.09.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
04.10.2018 » 13:37 • Dobrý den, na východní straně ulice Norbertov se nachází chodník, po němž hladce projede i kočárek pro dvojčata. Bohužel je dnes trendem umisťovat děti do škol mimo spádovou oblast, což je spojeno s dovážením žáků do školy automobilem. Toto místo je s ohledem na blízkost školy ideální příležitostí ke krátkému zastavení a vyložení dítěte a nebylo by moudré bez podstatného důvodu tomuto využití bránit. Co se týče vstupování do vozovky bez možnosti rozhlédnutí, tak tento problém nebyl při obhlídce místa zaregistrován, ale zejména je třeba mít na paměti, že se nacházíme v obytné zóně, kde je max. dovolená rychlost 20 km/h a řidiči musí respektovat nejen chodce, ale též děti, hrající si na komunikaci.
náhled souborukanál Červený vrch
Dobrý den,
v pondělí 3.9.2018 explodoval kanál uprostřed vozovky na Evropské ulici poblíž zastávky Sídliště Červený vrch. Fekálie byly rozmetány po okolí, na trávu i zábradlí. Do dnešního dne nedošlo k úklidu, okolí stále zapáchá a zábradlí je špinavé.
Jen bych k tomu chtěla dodat, že na zastávce vystupují žáci gymnázia Arabská a rodiče s dětmi směřující do školky Arabská. Situace je extrémní a neúnosná, trvá už desátý (!) den a úřady ( odbor životního prostředí MČ, příslušný inspektor pro kontrolu čistoty aj.) na ni byly už několikrát upozorněny.
S pozdravem
Z.V.

oznámeno: 12.09.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
13.09.2018 » 09:03 • Vážená paní V., po zjištěné havárii zajistila dodavatelská firma PVK a.s., odklízení a mytí bezprostředního okolí havárie. Souhlasíme s Vámi, že očištění neproběhlo v požadované kvalitě, proto pracovníci oddělení inspekce odboru dopravy a životního prostředí tyto práce urgovalo. Čištění proběhlo ve 3. etapách. V pátek 7.9.2018 byl proveden poslední úklid, v rámci kterého došlo k opakovanému splachu tlakovou vodou nejen tramvajového tělesa, obou zábradlí, ale i přilehlé zeleně. Z důvodu absence deště byl samozřejmě i po provedeném čištění v místě havárie cítit slabý zápach, neboť fekálie pronikly i do travnatého pásu v kolejišti. Nemůžeme s Vámi proto souhlasit, že by nebyly učiněny žádné kroky k odstranění znečištění ani po 5 dnech od havárie.
náhled souboruulice Ruzyňská - stavba
Dobrý den, 

jak se v Liboci buduje rybník Terezka, tak je velká prašnost, vím, že někdy čistící auta projíždějí, ale dnes ráno byl prach všude. A na silnici zůstal zatvrdlý beton (ulice Ruzyňská x Stochovská, u zastávky Ruzyňská). 

A najdu někde informace do kdy stavba bude probíhat, kdy se plánuje napouštění obou rybníků? 

Děkuji

oznámeno: 12.09.2018
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruSbíhavá II - přerostlá zeleň
Dobrý den, 

u Mateřské školky v ulici Sbíhavá II je přerostlá zeleň, už v tak úzké ulici se špatně parkuje. 

Prosím o prosekání nebo informování majitele pozemků. 

Děkuji

oznámeno: 12.09.2018
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruŽádost o odtažení dvou vraku - Staré náměstí, Ruzyně P6
Vazeni,  

obracim se na Vas s prosbou o reseni dvou vraku bez RZ na Ruzyni - Stare náměsti. Odtazeni by pomohlo vyresit nedostatek parkovacich mist v pracovni dobe, kdy zde prevazne parkuji zamestnanci Vazebni Veznice Ruzyne a v odpolednich hodinach obyvatele okolnich domu. Vraky slouzi jako mrtve schranky pro drogove zavisle a jejich dealery, kde si nechavaji "zasilky". Toto je mozne k videni velice casto. Viz forografie, bile auto je odemcene, modre zrejme take.  

Dekuji, 

IJ

oznámeno: 11.09.2018
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruúklid chodníku Muchova x Pelléova
Dobrý den, 

dovoluji si požádat o zajištění úklidu chodníku na křižovatce ulic Muchova a Pelléova (viz foto). Vypadá to na začínající skládku... 

Moc děkuji. 

KK

oznámeno: 11.09.2018
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
12.09.2018 » 14:11 • Děkujeme za upozornění, odpadky budou dnes uklizeny.
náhled souboruPoskozeny chodni pred AFI Vokovice
Dobry den,

jiz v prubehu vystavby jsem upozornoval na poskozovani chodniku tezkou techniku z vystavby objektu AFI Vokovice. Bylo prislibeno uvedeni vseho do puvodniho stavu po ukonceni stavby. Chodnik je vsak stale poskozen a pln olejovych skrn. Prosim o sjednani napravy. Dekuji.

oznámeno: 10.09.2018
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruÚklid komunikace
Dobrý den, v srpnu praskla voda před Národní obrany 8. Došlo k opravě, ale již nebyla vyčištěna komunikace od písku a hlíny před Národní obrany 8 a 10. Prosím o nápravu.

Děkuji
J. P.

oznámeno: 07.09.2018
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.09.2018 » 09:51 • Povinností PVK při haváriích je uklidit i okolí havárie. V tomto případě, kdy vozovka je z kostek a je plná zaparkovaných vozidel, nebylo možné vozovku kvalitně uklidit. Precizní úklid bude proveden při KUKu, který v této lokalitě proběhne 16.10.2018.

 © 2018 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=100&crc=9f4dfd0ab6d136d47edfc2ecb140d30f ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz