Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 101120 z celkového počtu 2876 vyhovujících záznamů.

náhled souborutakto je "opraven` chodník u domu Hošťálkova 37
Dobrý den, takto je "opraven` chodník u domu Hošťálkova 37 od Technologie
hl.m. Praha, kdy je poničená mozaika dlažby a také její výška neodpovídá okolní dlažbě, super se o to dá zakopnout, prosím o zjednání uvedení do původního stavu po dvou výkopech. Děkuji R.H.

oznámeno: 17.12.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruPřechod pro chodce Ankarská nad Markétou
Dobrý den, nešlo by instalovat výkonnější lampy nad přechod pro chodce v ulici Ankarská v úrovni MHD zastávky nad Markétou? Při cestě od Vypichu je umístěn na mírném horizontu a protijedoucí auta oslňují. Chodci bez reflexních prvků nejsou téměř vidět.  

Předem děkuji za zvážení.

oznámeno: 17.12.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
18.12.2019 » 13:32 • O zajištění přisvětlení třech přechodů pro chodce na ulici Ankarské bylo žádáno v rámci akcí BESIP MHMP letos v březnu, a to včetně přechodu uvedeného. Zatím nemáme informaci o zařazení k přípravě.
náhled souboruStřepy na hřišti u Domu sv. rodiny
Dobrý den, 

11. prosince jsme šly s dcerou na hřiště k Domu sv. rodiny na Petřinách. Válely se tam odpadky (papírové tácky, pytlíky od brambůrků atp.), ty jsme uklízely. Postupně jsme zjišťovaly, že jsou houpačky pomazané červenou barvou (marmeládou?). Kolem hradu s klouzačkou jsou rozdrcená CDčka, velké střepy jsme se snažily odklidit, ale poté je tam hodně malých, které nešly odklidit a sesbírat v písku. 

Prosíme, o odklizení střepů, co se nám nepovedly sesbírat.  

Děkujeme, rády na hřiště chodíme 

P. S. 

P.S. Omlouvám se, nenapadlo nás fotit a poslat fotografie.

oznámeno: 11.12.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruKontejner způsobující nebezpečnou překážku
Tuto překážku v ulici NaKrutci jsme nahlásili Městské policii dne 5.12. Řekli nám, že nemají moc se s tím vypořádat, a předali vám ji. Kontejner je stále na svém místě. Neexistují žádné varovné signály a nesvítí v noci. Kopec je velmi strmý (12%) a za špatného počasí je velmi nebezpečný. Stavební práce se provádějí v domě na soukromém pozemku Krutec, se kterým nemáme povolen kontakt. Prosim vas, postupujte rychle, abyste jej odstranili! 

Dekuji

oznámeno: 10.12.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruKoloběžka uprostřed chodníku!
Dobrý den,
opět odstavená koloběžka uprostřed chodníku...!
Bylo by dobré nastavit s provozovatelem mnohem duchaplnějsí pravidla pro jejich používání.Proč se uživateli  tímto způsobem takto zaparkovat podaří?.. nemělo by to být vůbec možné.
A to nepíšu o situaci,kdy se koloběžka uprostřed noci vybije a začne pípat! Absolutně není možné najít kontakt na provozovatele!
Tímto Vás žádám o nápravu.Provozovatel má s MČ jistě uzavřenou smlouvu,nebo mu bylo Vámi vydáno povolení k provozování činnosti.
Děkuji

oznámeno: 09.12.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruParkování
Dobry den

Rad bych požádal o častější kontrolu parkování na Orechovce. Od 17.11 co byli zavedeny v okolí modré zóny se zde stal nešvar parkovat v křižovatkách a úplně u hranic přechodu. Ve vyhlášce je jasně stanoveno jaká vzdálenost se má dodržovat od hranice křižovatky a od přechodu pro chodce. Velké auta počínaje od dodávek až po popelář mají velký problém těmito místy projíždět. Horší nešvar je parkovat u přechodu. Malé dítě které půjde například ze školy za takto zaparkovaném aute se lehce přehledné a pak bude pozdě něco řešit až se něco stane. Fotka je z ulice Východní -Spalova ale stejná situace se děje i v ulici Západní - Lomena a v dalších místech blízko MHD
Děkuji

oznámeno: 05.12.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
16.12.2019 » 11:48 • Dobrý den, váš podnět byl postoupen kompetentnímu orgánu a to městské policii Prahy 6. MČ nemá pravomoce k řešení nastalé situace, příště se prosím obracejte přímo na MP Prahy 6.
náhled souboruProřes
Dobry den

Chtěl jsem se informovat o úklidu dřevin které prořezali cca před 5 týdny na Macharově Náměstí 4 a zůstaly buď zapomenutý nebo ponechány vlastnímu osudu. Děkuji

oznámeno: 05.12.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
09.12.2019 » 11:57 • Dobrý den. Není známo, kdo ořez keřů na Macharově náměstí provedl. Městská část Prahy 6 zde žádné práce nezadávala. Je celkem možné, že se jedná o aktivitu místních obyvatel. Nicméně necháme ořezané větve odklidit.
náhled souboruautovrak / černá reklama
parkoviště Podbabská x Pod Paťankou

oznámeno: 05.12.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruvznikajici skladka
Dobry den, 

rad bych nahlasil vznikajici skladku neporadku ve spolecnem pruchodu k zahradam bytovych domu v ulici Podbabska za Technologickym ustavem AV v ulici Ve Struhach. 

Na jedne tasce byla dokonce taska se jmenem a adresou viz priloha. Postupne se pridavaji dalsi a dalsi veci a celkove se zacina kupit neporadek. Minule leto jsme meli pomerne velky problem s krysami, kdy jsme na vlastni naklady deratizovali.  

Rad bych se informoval, zda by s timto slo neco delat, pripadn ejak dal postupovat? 

Za odpoved predem dekuji a preji pekny den  

T. Z.

oznámeno: 04.12.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruNepořádek v parku
Dobrý den, 

chtěla bych poprosit, zda by bylo možné vyřešit nepořádek po bezdomovcích, vypadá to trochu jako malá skládka, v okolí je dost odpadků. Žádného člověka sem tam poslední 2 týdny neviděla, zjevně si svůj “základní tábor” zapomněl odnést s sebou. 

Lokace: nad rybníkem Terezka, po zdí ohraničující prostor garáží u kostela sv. Fabiána a Šebestiána. 

Děkuji,  

s pozdravem, 

T. J.

oznámeno: 02.12.2019
stav:  probíhá řešení 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruKontejnery na tříděný odpad
Dobrý den,

Jakkoli je to již obehraná písnička, tak si dovoluji jako další v řadě občanů upozornit na zcela nedostatečnou četnost svozu tříděného odpadu.

Na fotografii křižovatka ulic Nikoly Tesly a Stavitelské.

Praha je sice z hlediska srovnání regionálního HDP mezi těmi nejbohatšími v EU, ale kvalitou života ještě stále v “Ostblocku”.

Papíry a igelity jsou větrem rozmetány po celém okolí.

Předem děkuji za reakci

S pozdravem

L. Z.
 

oznámeno: 01.12.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruStezka pro chodce a pro cyklisty (Na Karlovce x Kozlovská)
Dobrý den, 

bylo by prosím možné vyřešit situaci se značkami “stezka pro chodce a pro cyklisty” na křižovatce ulic Na Karlovce x Kozlovská (před vilou Oluškou)? V jenom směru značka je, ve druhém po rekonstrukci cesty chybí a válí se opodál v trávě.  

Děkuji. 

TT.

oznámeno: 30.11.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
02.12.2019 » 17:45 • Dobrý den, městská část nemá v gesci údržbu značení, nicméně podnět jsme předali příslušnému správci. Případné další podněty na obnovu značení lze zadávat na webu www.tsk-praha.cz
náhled souboruPocuchaný chodník
Dobrý den, 

bylo by, prosím, možné zajistit opravu chodníku (Na Kodymce x Neherovská)? Aktuální stav je jaksi neutěšený... 

Děkuji. 

TT.

oznámeno: 30.11.2019
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
02.12.2019 » 10:08 • Postoupeno k zajištění opravy správci komunikací.
náhled souboruOdpadky Pod Paťankou
Rád bych se s vámi podělil o každodenní dávku emocí, kterou prožívám při průchodu okolo popelnic umístěných vedle tria prodejen Pet Center, Rossmann a Kik v sousedství ulic Máslova a Heinemannova v Podbabě. Až na občasné výjimky to takhle vypadá neustále. Pokud je záměrem vytvořit líheň pro jisté domácí mazlíčky, kteří se nacházejí v sortimentu jedné z výše uvedených prodejen, pak se dílo jistě brzy podaří. 

Krásný den přeji. oznámeno: 29.11.2019
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
04.12.2019 » 11:03 • Úřad m.č. Praha 6, Odbor dopravy a životního prostředí provedl dne 03.12.2019 kontrolu odpadového stání v ul. Podbabská x Máslova x Heinemannova, vlastník objektu Intercora, spol. s.r.o. byl upozorněn, že je potřeba dodržovat na stálém stanovišti odpadových nádob čistotu a pořádek, nebo společně s provozovnami najít jiné stanoviště pro odpadové nádoby.
náhled souboruPřeplněné TO č. 126 kovový odpad
Přeplněný kontejner na kovový odpad v ulici Šliková. TO č. 126

oznámeno: 29.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2019 » 16:43 • Dobrý den, na stanovišti TO č. 126 se kovový odpad vyváží v režimu 1 x za 4 týdny (maximální možná četnost je 1 x za 3 týdny). Stanoviště budeme nějakou dobu monitorovat. Pokud se nám podaří nashromáždit více fotografií dokladující tento stav, zažádáme MHMP o navýšení četnosti svozu. MHMP požaduje fotografie, které zachycují dlouhodobé přeplňování nádoby, nikoliv nárazový stav. Vaše fotografie jsou pořízeny v období jednoho týdne.
náhled souboruNikdy neuklizené schody u Billy v Radimově ulici.
Takto vypadá schodiště k Bille. Chodí sem nakupovat spousta cizinců. Nikdy se tu neuklízí!

S pozdravem j. t.

oznámeno: 27.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.11.2019 » 16:24 • Provozovatel nákupního střediska zajistí okamžitý a dále již pravidelný úklid.
náhled souboruPřeplněná popelnice na kovový odpad v ulici Šliková
Přeplněný kontejner na kovový odpad v ulici Šliková 

oznámeno: 27.11.2019
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.12.2019 » 16:42 • Dobrý den, na stanovišti TO č. 126 se kovový odpad vyváží v režimu 1 x za 4 týdny (maximální možná četnost je 1 x za 3 týdny). Stanoviště budeme nějakou dobu monitorovat. Pokud se nám podaří nashromáždit více fotografií dokladující tento stav, zažádáme MHMP o navýšení četnosti svozu. MHMP požaduje fotografie, které zachycují dlouhodobé přeplňování nádoby, nikoliv nárazový stav. Vaše fotografie jsou pořízeny v období jednoho týdne.
náhled souboruVyrvaný sloupek v ulici U Matěje

oznámeno: 26.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruChodník u ZŠ Na Dlouhém lánu
Dobrý den, ráda bych nahlásila rozbitý chodník téměř při vstupu u brány
do zadního (hlavního)vchodu do ZŠ Na Dlouhém lánu (ulice Nechanského).
Denně tam chodí stovky a dětí a z chodníku jsou vymláceny malé dlažební
kostky. Je otázkou času, kdy se tam někdo zraní.
Děkuji. I. V.

oznámeno: 26.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruChodnik u Evropske pred FTVS UK

oznámeno: 24.11.2019
stav:  probíhá řešení 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?vynechat=100&crc=9f4dfd0ab6d136d47edfc2ecb140d30f ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz