Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 14411460 z celkového počtu 2771 vyhovujících záznamů.

náhled souborunepojízdné auto v ulici Srbská
Dobrý den, v ulici Srbská stojí již několik měsíců (cca 4) nepojízdný automobil (má prázdné pneumatiky). Evidentně se k němu nikdo nehlásí a pouze zabírá parkovací místo. Prosím o řešení této situace. Děkuji 

S pozdravem O. B.

oznámeno: 27.08.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
31.08.2016 » 17:28 • Vozidlo není vrakem ve smyslu zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích (v platném znění).
náhled souboruBez názvu oznámeno 27.8.2016

oznámeno: 27.08.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruZnicena dopravni znacka
Dobry den, na ulici Belohorske u domu 238/85 nekdo vyvratil dopravni znacku, prosim o opravu. Dekuji Vam, P. N.

oznámeno: 26.08.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.08.2016 » 11:15 • Závada předána pověřenému správci komunikací, kterým je Technická správa komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruVýtluk v ulici Na Marně
Dobrý den, 

rád bych upozornil na dlouho neopravovaný výtluk v ulici Na Marně, blízko čísla 1070/4. Místem se téměř nedá porjet, aniž by člověk zapadl do vykotlané díry. Tato situace trvá již více než půl roku a náprava žádná. Koneckonců celá ulice Na Marně je zralá na kompletní opravu, stav je opravdu neúnosný. Zvláštní je, že ani pracovníci TSK, kteří nedávno malovali pruhy pro parkovací zóny nenahlásili na centrálu havarijní stav a nezajistili opravu. 

Prosím o zprávu, zda se plánuje nějaké řešení. Děkuji! S pozdravem, P. D.

oznámeno: 26.08.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.08.2016 » 09:55 • Závada byla předána pověřenému správci komunikací, kterým je technická správa komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruNad Závěrkou x Diskařská
Po zavedení parkovacích zón se život na Břevnově komplikuje. Ulice jsou
prázdné jako při blokovém čištění a jediné použitelné parkoviště zdarma
se někdo snaží blokovat betonovými bloky. Je možné tyto bloky nechat
odstranit?

oznámeno: 26.08.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:19 • Betonové bloky se bohužel nacházejí na soukromém pozemku, nikoliv na pozemku v majetku města hl.m. Prahy.
náhled souboruParkovaci zony
Dobrý den, tak to vypadá po zavedení nesmyslu zvaného parkovací zony. Parkuje se mimo vyhrazené místo. Ze auta málem neprojedou, díky zúženému přechodu je jiná věc. Reklamní panel má předplaceno. S pozdravem J.P

Dobrý den.Dekuji za reakci na můj podnět týkající ce parkovacích zon a problematice parkování v místech kde jsou zaveden.Jen doufám že souvislost zon a nevhodného parkování nevidí pouze zpracovatel odpovědi a zodpovědni pracovníci OU si uvědomují, že zony tak jak jsou provozovány problematiku parkování nevyřešily, ale jen posunuly do jiných oblastí Prahy 6. S pozdravem

oznámeno: 25.08.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
26.08.2016 » 11:18 • K Vašemu příspěvku lze pouze uvést, že jste zaznamenal v obou případech protiprávní jednání (nedovolené zvláštní užívání komunikace a parkování vozidla v rozporu se zákonem). Souvislost se zavedením zón placeného stání nám poněkud uniká.
náhled souboruOznámení
Dobrý den, 

chtěla bych upozornit na zcela zakrytou dopravní značku Zákaz zastavení v ulici na Rozdílu před domem 808/24, kde je přerostlá vrba větvemi směrem do chodníku , zcela zakrývající dopravní značku a znemožňující průchod po chodníku .V důsledku toho se parkuje téměř v křižovatce ulice Na Rozdílu a ulice Za lány viz foto. S pozdravem V.H..

oznámeno: 24.08.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
24.08.2016 » 17:34 • Závada předána organizační složce PRO6 k odstranění
náhled souboruRasisticke a nacisticke sprejovani v parku
Dobry den,
Prosim odstranit rasisticke a nacisticke znaky nasprejovane na cesticce a lavicce v parku Jelení/Keplerova.

oznámeno: 24.08.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
29.08.2016 » 15:10 • Dobrý den, děkuji za specifikaci poškozeného místa. Bohužel se jedná o městský mobiliář na území Prahy 1. Hranici městských částí tvoří ulice Keplerova a Jelená po tramvajové trati. Váš podnět jsme předali příslušnému odboru Prahy 1.
náhled souboruProsba o odstranění graffiti u vyhlídky v Divoké Šárce
Dobrý den, chtěl bych požádat o odstranění graffiti, kterými se nějaký primitiv "seberealizoval" na skalách u vyhlídky v Divoké Šárce poblíž Nebušic. Čmáranice jsou umístěny tak, že je při pohledu z kraje vyhlídky směrem ke kancelářské "Kostce" nelze přehlédnout. Pro názornost přikládám snímky z letecké mapy se zakreslením pozice daných tagů. S pozdravem M. G.

oznámeno: 23.08.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
29.08.2016 » 15:25 • Děkujeme za upozornění na tvorbu graffiti v chráněném území, nicméně městská část Praha 6 odstraňuje v rámci programu graffiti, pouze ta poškození, která se nachází na majetku ve vlastnictví fyzických či právnických osob., s výjimkou nemovitostí ve vlastnictví ústředních orgánů státní správy a zastupitelských úřadů, obory Hvězda, Břevnovského kláštera a všech dalších nemovitostí pod individuální památkovou ochranou a nemovitostí v majetku Hlavního města Prahy. Váš podnět jsme proto postoupili Magistrátu hlavního města Prahy.
náhled souboruparkovací zóna
Tak už máme umístěnu značku informující o oblasti s omezenou rychlostí na „30“, ale zato máme zbytečně dvě stejné značky. Stačilo by doplnit novou značku o doplňkovou s výjimkou pro zásobování a starou odstranit. Se změnou jednosměrek se staly některé ulice slepé a změna předností také není vyřešena. Je to zmatek a žádáme rychlé vyřešení. O řešení minulé a této připomínky, žádáme odpověď na e-mail. Odpověď „předáno odpovědnému subjektu“ nás neuspokojuje. S pozdravem M. M.

oznámeno: 23.08.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
26.09.2016 » 11:06 • Předáno, spolu s výzvou k odstranění nadbytečného dopravního značení, správci zón placeného stání, kterým je Eltodo a.s.
náhled souboruFarmářské trhy Petřiny/Větrník
Dobrý den, Ráda bych se informovala, zdali je od září plánováno obnovení farmářských trhů na Petřinách, resp. Větrníku, mezi ulicemi Na Větrníku a Ankarská? Dopravní značení zákazu zastavení na parkoviště ve čtvrtky je zde stále aktuální. Děkuji mnohokrát a zdravím, Z. Ř.

oznámeno: 23.08.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:18 • Podle našich informací se zatím žádné další trhy neplánují.
náhled souboruNa barikádách v Bubenči v po stran i uličce z ulice Čínské
Toto je prosím za hospodou Na barikádách v Bubenči v po stran i uličce z ulice Čínské

oznámeno: 22.08.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
22.08.2016 » 20:26 • Předáno k úklidu organizační složce PRO6
náhled souboručást ul. Hošťálkova - svislé dopravní značení
Dobrý den, již týden je v části ul. Hošťálkova,cca mezi or. čísly 7 až zakazale parkováni, parkovací místa jsou prevedeny na druhou stranu komunikace,ale parkující tuto značku ignorují. V ulici Vodňanskeho,zhruba od č.or. 1, je nyní vyznačeno příčné parkování na chodníku a opět řidiči tuto změnu ignorují, možná i proto, že zde chybí svislé dopravní značení.R.H.

oznámeno: 21.08.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
19.09.2018 » 16:04 • Vyřešeno v rámci Zón placeného stání.
náhled souboruDíra v silnici - vyústění ulice Na Pískách do Evropské
Dobrý den, chtěl bych tímto požádat o opravu díry v silnici v místě, kde ulice Na Pískách ústí do Evropské.

Přiložená fotografie je stažena z Google maps a slouží jen pro upřesnění místa díry v silnici. Reálnou aktuální fotografii nemám, jelikož tímto místem projíždím vždy jenom automobilem a jsem si vědom, že podle vyhlášky o provozu na pozemních komunikacích nelze za jízdy držet v ruce žádné elektronické komunikační ani záznamové zařízení:-) S pozdravem M. G.

oznámeno: 21.08.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
22.08.2016 » 14:45 • Závada byla nahlášena majetkovému správci, kterým je Technická správa komunikaci hl.m. Prahy již v červenci 2016.
náhled souboruDezolátní stav cesty od Litovického potoka ke hřbitovu a zanedbávaná péče o veřejnou zeleň
Dobrý den,

ilustrační foto v příloze ukazují cestu od Libockého/Vokovického hřbitova k můstku přes Litovický potok. 45 let bez sebemenší údržby je vidět. Cesta je místy úplně bez asfaltu, je to o úraz.
O zeleň se nikdo nestará, tak je cesta zarostlá křovím a kopřivami, zůžená na méně než 50% šířky. Lavičky jsou zarostlé kopřivami, takže se na ně nedá sednout bez "požahání". Kdo má v kompetenci dohled a zajištění údržby na MČ Praha 6 a MHMP? Udělá s tím něco, nebo se zase úředníci i zastupitelé budou vymlouvat na to, že se má postarat někdo jiný?

oznámeno: 20.08.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
20.12.2016 » 08:15 • Opakovaná urgence o opravu dezoáltní cesty bude provedena u MHMP.
náhled souboruvrak - Půlkruhová
Dobrý den, čtvrtým rokem na rohu novostavby (adr. Půlkruhová 34,) stoji vrak auta (spz viz. foto v příloze). Auto se ani jednou nepohlo z místa od té doby, co ho tu nechali. Místo navíc na zaparkování auta se hodí vždy. Děkuji, O.C

oznámeno: 19.08.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.08.2016 » 11:50 • Vozidlo bohužel nesplňuje podmínky pro označení za vrak ve smyslu zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích (v platném znění) .
náhled souboruVrak auta
Dobry den, u rybníka sousedícího s Brevnovskym klášterem je uz delší dobu (více týdnů) vrak auta. Nema SPZku, ma vypacene vsechny dveře a uvnitř spí bezdomovci, navíc se vedle povalují různé součástky. Vypadá to tam hrozne...

oznámeno: 17.08.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souborunové parkovací zóny a značení
Dobrý den,

žádáme okamžité přemístění dopravního značení na chodníku přilehlém k našemu domu na křižovatce Patočkova a Pod Drinopolem. Nejen že se z Břevnova stává prales dopravních značek, který vyrostl na chodnících a brání jejich běžnému užívání (dětské kočárky a invalidní vozíky), ale v tomto případně zakrývá semafor a brání strojnímu čištění, jak v létě tak v zimě. Mimo jiné značka informuje o konci vyhraženého parkování, které bylo plánováno, ale i o konci omezené rychlosti „30“, o kterém nikdy nebyla řeč a toto omezení nikde nezačíná. Předpokládám, že značení jde upravit a posunout k vozovce, popřípadě umístit na jeden sloup, stejně jako je informativní značka o otáčení vozidel. Na tomto úseku komunikace je stání zakázáno a konec zóny parkování může být umístěn o pod křižovatku výše. Dále je nesmyslné nové značení na kříženích ulice Pod Drinopolem, kde na prvé křižovatce platí přednost zprava a na dalších je upraveno značkou hlavní silnice. Žádáme o okamžité zhodnocení situace, nápravu a oznámení o řešení. Chápeme, že hlavní slovo má Magistrát hl. m. Prahy, ale radnice Prahy 6 má také možnost se bránit.

 S pozdravem SVJ Patočkova 53 a její předseda M. M.

oznámeno: 16.08.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
17.08.2016 » 13:35 • Zhotovitel dopravního značení byl požádán o urychlené přemístění předmětného dopravního značení.
náhled souboruOhrožující reklamní objekt
Dobrý den,

již před více než dnem se na křižovatce mezi ulicí Nikoly Tesly a Jugoslávských partyzánů objevil tento, z mého hlediska obtěžující a nebezpečný pro plynulost dopravy a chodců, reklamní poutač. Ta vypuštěná kola má zřejmě také proto, aby nemohla být odtažen.

MP jsme to nahlásili v neděli odpoledne.

Děkuji za pomoc. H. H.

oznámeno: 15.08.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
16.08.2016 » 13:48 • Pracovníci odboru dopravy a životního prostředí o umístění nepovoleného reklamního poutače vědí. Dnešního dne byl přemístěn na jiné místo. Za porušení předpisů bude zahájeno správní řízení v souladu s platnou legislativou.
náhled souborunebezpecne ousko
Dobry den,
po navratu z dovolene jsem si vsiml velice zvlastniho predmetu
pripevneneho k lavicce na stanici autobusu 119 Divoka Sarka, smer do mesta Foto pripojuji. Je to kovove ousko asi 3 x 3 cm. Myslim, ze je velice nebezpecne. Je prave v urovni hlavicky mensich deti.
Nenechte dojit k urazu. Predpokladam, ze o tento "vynalez" bylo obohaceno
vice lavicek u zastavek MHD.
Pokud to nebude odstraneno posilam foto do deniku METRO. M. P.

oznámeno: 15.08.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
17.08.2016 » 09:26 • Děkujeme za upozornění na nebezpečný předmět na lavičce na zastávce MHD BUS Divoká Šárka. Bohužel v posledních měsících rapidně přibývá obdobných " vandalských" aktivit, kterými se zřejmě někdo snaží poškodit provozovatele reklamních laviček společnosti AD-NET. Provozovatel laviček samozřejmě promptně na lavičkách umístěné nebezpečné předměty odstraňuje, stejně jako tomu bude v případě lavičky na zastávce Divoká Šárka.

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?1&vynechat=1440&crc=a54f8711cfd9e2a87711de7df6af8bf4 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz