Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 14411460 z celkového počtu 2626 vyhovujících záznamů.

náhled souboruOpět přeplněné kontejnery na tříděný odpad
Terronská před č.p. 48: Podle Vašeho vyjádření se kontejnery vyvážejí denně kromě středy a neděle. Je čtvrtek večer a jak to vypadá? Opět přeplněno, plast i nápojové kartony.

oznámeno: 03.03.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruk oznámení podanému již 22.12.2015
Dobrý den,

již 22.12. jsme oznamovali dost zanedbaný podzimní! úklid ulice Křenova. Tento stav doposud TRVÁ, ačkoliv ve vyjádření k tomuto předchozímu oznámení radnice uvádí, že úklid bude napraven do TÝDNE. To zjevně tak nějak úplně nedopadlo. Je tedy otázkou, zda byl tedy tento úklid vůbec dodatečně zadán nebo zda-li úřad dostatečně kontroluje plnění svých požadavků. Nicméně k stále stejné vrstvě listí a odpadků se nyní ještě přidává nová vrstva bláta z trávníku rozježděného parkujícími vozidly (na fotografii). Velice se přimlouvám za řešení této situace a předem děkuji.

oznámeno: 01.03.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
10.03.2016 » 13:06 • Dobrý den, úklid zetlelého listí na parkovišti v ul. Křenova byl v původně avizovaném termínu proveden, tak jak bylo slíbeno. Problém však je, že díky stále zde parkujícím vozidlům nebylo možné uklidit listí pod zaparkovanými vozidly. Požádali jsme Technickou správu komunikací hl.m. Prahy, aby úklid provedla opakovaně. Vše ale opět závisí na počtu zaparkovaných vozidel. Pokud se v průběhu opakovaného úklidu nepodaří odstranit listí pod zaparkovanými vozidly, bude oklizeno až v rámci Komplexní údržby komunikací, která v této ulici proběhne v měsíci květnu. Při KÚK se instalaluje přenosné dopravní značení "Zákaz zastavení", proto by měla většina řidičů vyparkovat a umožnit tak řádný úklid vozovky.
náhled souboruŽádost o kontejner na plasty
Žádost o ještě jeden kontejner /žlutý/ na plasty.Jsme velké sídliště a jen jeden je nedostačující.Adresa: Břevnov Sartoriova ul. 66/6 Díky

oznámeno: 01.03.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.03.2016 » 16:33 • Stanoviště tříděného odpadu na křižovatce ulic Anastázova x Sartoriova necháme sledovat inspektorem kontroly čistoty a pořádku. Pokud zjistíme nedostatky ve vývozu, respektive opakované přeplnění nádob, zažádáme Magistrát hl.m.Prahy o navýšení četnosti. Navýšení četnosti závisí na výši finančních prostředků, které má MHMP pro tuto bezplatnou službu pro občany k dispozici.
náhled souboruTříděný odpad - plné kontejnery
Terronská před čp. 48 opět plné kontejnery. Kdy se konečně dočkáme navýšení kapacity nebo častějších odvozů? Vítr tu rozfoukává odpad po celé ulici! Chcete po lidech ať třídí, ale o odvoz se už nepostará nikdo. S takovou se na to třídění všichni vykašlou.

oznámeno: 28.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
02.03.2016 » 16:22 • Dobrý den, nádoby na plast se na tomto stanovišti vyváží 5x týdně (kromě středy a neděle) a na papír dokonce 6x týdně (kromě neděle). Dle vyjádření inspektorky je četnost vývozu optimální a kontejnery jsou přeplněné pouze nárazově, a to v neděli. Následující den je kontejner vyvezen a stanoviště uklizeno. Nadále budeme lokalitu monitorovat, a pokud se bude situace opakovat i v jiných dnech, zažádáme Magistrát o navýšení četnosti vývozu.
23.03.2016 » 09:18 • Na základě schválené žádosti bude na tomto stanovišti od dubna četnost vývozu plastů zvýšena na 6x týdně.
náhled souboruRozbitý chodník
Dobrý den,

prosím o opravu chodníku naproti křizovatce Libocká - U Hvězdy - Na Vypicu.

Tento stav je zde již dlouhou dobu a zejména pro kočárky a malé děti je to nepříjemná překážka.

Děkuji

oznámeno: 28.02.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
14.03.2016 » 08:16 • Předáno k zajištění opravy Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruulice Nova Sarka, Liboc
Odhozena TV u trafo stanice. Z druhe strany jsou nejake pohozene mensi plechy

oznámeno: 25.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
26.02.2016 » 08:10 • Odvoz odložené televize zajistí pracovníci organizační složky PRO 6 v co nejbližším možném termínu.
náhled souboruvývraty v parku
Dobrý den,

v parku mezi ulicemi Řečického a Říčanova jsou stále dva vývraty po spadlých stromech . Na jednom začala růst i bezinka. Bylo by možné je odstranit a upravit travnatou plochu. Rozhodně by byl poté z parku opět krásný výhled na Břevnovský klášter. Děkuji

oznámeno: 24.02.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
04.03.2016 » 12:27 • Dobrý den. Plochu zeleně mezi ulicemi Říčanova a Řečického má ve správě odbor dopravy a životního prostředí ÚMČ Praha 6, ale práce jsou zajišťovány na základě mandátní smlouvy s Technickou správou komunikací hl.m. Prahy. To znamená, že my zde provádíme běžnou údržbu travnatých ploch zahrnující seč, úklid a hrabání listí. Péče o dřeviny zůstává v gesci TSK. Proto jsme Váš podnět na odstranění pařezů po vyvrácených stromech postoupili výše jmenované organizaci.
náhled souboruvrak v ulici Gymnasticka
Dobry den,
pred vice jak deviti tydny jsem upozornovala na auto v ulici Gymnasticka (kousek od stanice Malovanka), ktere s propichnutou gumou uz pres rok stoji zaparkovane cca metr od chodniku a brani tak prujezdu aut.
Nyni je auto jiz zcela zdemolovane ale mestska policie ci jiny prislusny organ s tim stale nic nedela...

Dekuji

oznámeno: 21.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
23.03.2016 » 09:20 • Vozidlo bohužel stále nesplňuje podmínky pro označení za vrak ve smyslu novelizace zákona č.13/1997 Sb. o pozemních komunikacích (v platném znění) platné od letošního roku.
náhled souboruHnízdo na Terronská před č.p. 48
Opět přetékající popelnice na recyklovaný odpad.

oznámeno: 21.02.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruodtah a likvidace
Dobrý den, již pár let je v ulici Na Marně odstaven tento vrak. Na konci minulého roku, když se zde natáčel film, tak byl přemístěn na chodník, kde od té doby překáží ještě více - bylo by možné ho nechat odstranit? Děkuji.

oznámeno: 18.02.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
14.03.2016 » 13:36 • Postoupeno Správě služeb hl.m. Prahy.
náhled souboruRozbité zabradli-retez
Dobrý den,v ulici Tychonova je rozbitý řetěz (jeho uchyceni),který slouží jako zábradlí oddělující chodník od tramvajové trati.Děkuji za nápravu.

oznámeno: 17.02.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
14.03.2016 » 13:30 • Opravu poškozeného zábradlí zajistila Technická správa komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruStále nedodělaný chodník
Dobrý den, bude někdy dodělán chodník(asfalt) na rohu ulic Vokovická a Na Krutci?

oznámeno: 13.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
14.03.2016 » 13:36 • Na základě požadavku Technické správy komunikací hl.m. Prahy nebyla doposud provedena definitivní úprava povrchu chodníku, neboť zde bude probíhat v nejbližších dnech navazující stavba.
náhled souboruParkování
Dobrý den,

děkuji Vám za předání celé věcí příslušným orgánům policie, ale nic se zde nezměnilo. Kolem zmíněného místa jezdím několikrát denně a ani jednou jsem nezaznamenal přítomnost policie ani odměny v podobě předvolání k vysvětlení přestupku. Naopak jsem rád, že vím, že pro naši radnici je přednější koncepční vzhled místa, než zdraví místních obyvatel.

oznámeno: 11.02.2016
stav:  předáno odpovědnému subjektu 

  postup řešení:
14.03.2016 » 13:52 • Předáno Městské policii hl.m. Prahy.
náhled souboruulomená větev nad schodištěm
Dobrý den,

nad schodištěm z parku u ulice Na valech, směrem do ulice Na baště svaté Ludmily je ulomená poměrně veliká větev na platanu - viz foto. Ulomila se zřejmě při nedávném větru. Cítil bych se na schodech mnohem lépe, kdyby tu větev mohl někdo odstranit.

Předem děkuji

oznámeno: 11.02.2016
stav:  vyřešeno 

  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruKontejner na papir c.103 Divoka Sarka
Je plný 5 dní.

oznámeno: 09.02.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruŠpatné dláždění
Nově položený chodník mezi hotelem Diplomat a ulicí Kafkova má tak
velké mezery mezi kameny, že člověk musí skákat mezi nimi. Též tráva
mezi kameny se postupně mění v bahno. Řešení by bylo například
vysypání štěrkem.

oznámeno: 08.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
11.03.2016 » 13:28 • U šlapákových cest se předpokládá, že postupně dojde k tomu, že mezery zarostou trávou. Vzhledem k tomu, že cesta byla položena nově - v druhé polovině roku 2015, k zarůstání teprve dochází (v zimním obodbí bohužel došlo i k poškození vzcházejícího trávníku). Stav cesty bude monitorován a pokud nedojde k samovolnému zlepšení, bude přistoupeno k volbě dalších technických opatření.
náhled souboruOprava skluzavky
Dobrý den, chtěl bych Vás poprosit o opravu skluzavky, konkrétně jejich bočnic ve vnitrobloku v ulici José Martího. Na problém jsem přišel, když se mé dítě sklouzlo a bočnice, které se drželo ho řízla do dlaně. A kdyby to bylo možné tak také provést úpravu zeleně uvnitř, protože hřiště pomalu a jistě zarůstá.

Předem děkuji.

oznámeno: 08.02.2016
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
18.02.2016 » 15:10 • Situaci prověříme a v případě potřeby zajistíme nápravu.
náhled souboruOprava chodníku na Vítězném náměstí.
Dobrý den,
prosím o opravu chodníku na Vítězném náměstí, ať to tu máme zase v
Dejvicích hezké. Děkuji LK

oznámeno: 07.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
18.02.2016 » 15:11 • Předáno odpovědnému subjektu, kterým je Technická správa komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruSchody
Dobrý den,když jdete od metra Nádraží Veleslavín tak první odbočka a zkratka pro místní i návštěvníky hotelu jsou tyto schody. Mají ovšem jednu vadu, když víc zaprší nebo roztaje sníh, vznikne dole jezero, které nejde ani překročit, ani obejít. Lidé si trochu pomohli, na stranu dali kusy rozbitého asfaltu ze starého chodníku po kterých přeskočite na schody. Když ale jedete s kočárkem, musíte přebrodit. Nešlo by to opravit? Děkuji Marcela Vondrová, José Martiho 10

oznámeno: 06.02.2016
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
23.03.2016 » 11:26 • Žádost o úpravu prostoru pod schody byla předána vlastníkovi, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruZničení zeleně
Všiml jsem si, že si jiní občané stěžují na špatné parkování u základní školy A. Čermáka ve stejnojmené ulici. Ale to ničení trávníku není jen u školy, stejné a pořád se zhoršující je to i naproti hřbitovu. Píšete, že městská část s tím nemůže nic dělat, že to mají hlídat střážníci. Ale ti to přece nemůžou hlídat 24 hodin denně? A taky že pomůže jen postavení zábran, ale asi se bude čekat až se bude opravovat celý park. On se bude opravovat za měsíc? V tom případě by se snad vyplatilo čekat, ale jinak určitě né, vždyť se to zhoršuje každý den víc a víc a řidičům je to lautr jedno! Hlavně že mají kde stát a že jde park doslova do háje, to je jim jedno. Žádám, aby se s tím konečně něco udělalo, jinak se ten náš park za chvíli změní v rozježděné oraniště.
 

oznámeno: 04.02.2016
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
13.06.2016 » 11:22 • Vážený pane, celkem jasně jste vystihl zcela se míjející požadavky různých skupin občanů. Konkrétně v této při se úřad městské části kloní na stranu ochránců parku, tudíž skutečně stanoví takové opatření, které fyzicky zamezí vjíždění na zeleň. A to ještě před zmiňovanou rekonstrukcí parku. To, že dohled nad kázní řidičů přísluší pouze Policii ČR a městské policii je fakt, stejně jako to, že tento mají realizovat nepřetržitě (viz příslušné zákony).

 © 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?1&vynechat=1440&crc=a54f8711cfd9e2a87711de7df6af8bf4 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz