Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Nahlásit problém ›› detail/podstránka

Vaším pohledem

Výpis záznamů 12411260 z celkového počtu 2883 vyhovujících záznamů.

náhled souboruchodník Pilotů - komplikace pro kočárek
Dobrý den,

bylo by možné prosím opravit schody a zpřístupnit výstup i pro kočárky z chodníku Pilotů na ul.Vlastinu? Je to jediná možná pěšší cesta od vlakové zastávky Ruzyně na Vlastinu a je problematické se s kočárkem dostat přes neudržovaný chodník.

Děkuji moc.

S pozdravem
P.V.

oznámeno: 05.04.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.07.2017 » 09:16 • Vlastníkem pozemku již byla oprava schodů provedena, nicméně přístup pro kočárky majitel nerealizoval. Pokusíme se s majitelem ještě vstoupit v jednání.
náhled souboruNeporadek okolo popelnic vnitroblok nikoly tesly

oznámeno: 05.04.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.04.2017 » 14:11 • Skládky u popelnic jsou v této lokalitě likvidovány městskou částí pravidelně. Rádi bychom Vás však upozornili, že dle vyhlášky hl.m. Prahy č. 5/2007 za čistotu v okolí popelnic na směsný odpad zodpovídá majitel nádoby, tedy dům, který nádoby využívá.
náhled souboruOtevrena lampa
ulice Pod Cihelnou - cislo lampy 612139

oznámeno: 05.04.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
05.04.2017 » 13:47 • Postoupeno správci veřejného osvětlení k zajištění opravy.
náhled souboruzastavka Divoka Sarka (5.4.2017)
Plny kontejner na papir

oznámeno: 05.04.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
05.04.2017 » 13:48 • Kontejner bude vyvezen dle harmonogramu svozové společnosti.
13.04.2017 » 12:07 • Vážený pane, jak jsme Vás již 8.3.2017 prostřednictvím webu Prahy 6 informovali, na každé nádobě je umístěn malý termínový štítek s vyznačením svozových dnů. Jedná se o modrý čtverec umístěný mezi nálepkou zakazující odložení odpadu mimo nádoby a světle modrou nálepkou s nápisem papír, na které je zmíněna firma Ekokom, která pouze tímto způsobem informuje občany jak třídit. Svoz tříděného odpadu zajišťuje v Praze 6 svozová společnost Pražské služby. Informace o této firmě najdete na šedé nálepce uprostřed kontejneru.
náhled souboruKoupani na Dzbanu, prosim, uklidit

oznámeno: 04.04.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
25.07.2017 » 09:23 • Úklid pravidelně zajišťuje správce vodního toku.
náhled souboruZklidte Sarku na brehu Dzbanu

oznámeno: 04.04.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.07.2017 » 16:49 • Odložené odpadky jsou pravidelně odváženy pracovníky organizační složky PRO 6.
náhled souboruchodník
Dobrý den,
v ulici Pod Marjánkou u zahrady domu č. 14 se propadá chodník.

Děkuji obyvatelka Břevnova

oznámeno: 04.04.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
05.04.2017 » 14:53 • Dne 30.3.2017 byla správci komunikací zaslána žádost o opravu předmětného chodníku.
náhled souboruupozornění
Dobrý den,
chtěla bych upozornit na propadlou vozovku v ulici Pod Marjánkou v úseku od pošty 069 po ul.Slavníkovu. Při nynější zvýšené frekvenci aut a nákladních vozů se otřásá celý dům a při dešti se tvoří obrovské louže. Protože kanál je propadem silnice zvýšený, tak voda stojí na vozovce a neodtéká. Situace se stále zhoršuje.
Děkuji. Obyvatelka Břevnova

oznámeno: 04.04.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
05.04.2017 » 16:51 • Požadavek na opravu komunikace byl předán majetkovému správci komunikací.
náhled souboruNeoprávněné parkování ve vnitrobloku
Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy už konečně budou odstraněny neoprávněně umístěné parkovací zábrany soukromé firmy na veřejném pozemku parcela 608 ve vnitrobloku ulice Velflíkova. Již od léta tam visí cedule, že nejpozději 8.8.2016 budou zábrany odstraněny firmou Sneo, Správa a údržba pozemků. Vy jste slíbili odstranění zábran do konce března 2017 a zatím jenom přibívají od ostatních firem, které si zde zřídili další neoprávněné parkovací zábrany. Bude někdo situaci řešit?

oznámeno: 03.04.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.05.2018 » 08:36 • Předáno správci, tj. SNEO a.s.
náhled souboruRoh ulice Navigatoru a Nova Sarka
Roh ulice Navigatoru a Nova Sarka:

- zapomenuty sterk po uklidu popelnic na sterk. Kdyz je firma pred zimou, uz rozvazela, tak se to u kazde druhe popelni sypalo po zemi. Na jare si je posbiraji, ale rozsypany sterk nechaji byt.

Nechceme mit vsude pozustatky sterku jako na stavenistich

oznámeno: 03.04.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruParčík Dvořeckého x Kopeckého

oznámeno: 02.04.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
--- zatím žádné záznamy ---
náhled souboruŽádost o zrušení odboru azylové a migrační politiky na Dědině
Dobrý den,


chtěl bych požádat o zrušení odboru azylové a migrační politiky umístěného na Dědině v objektu Delty zcela bez informování občanů nebo bez šetření, zda takovou instituci na svém sídlišti schvalují (proč se místních občanů zřizovatel na nic neptal, je vcelku jasné, zřejmě tušil, jakou by dostal odpověď). 

Po zřízení tohoto pracoviště se Delta, která po náročné a jistě nákladné rekonstrukci provedené v minulých letech, měla ambice stát se kulturním a společenským centrem sídliště, změnila na něco, co připomíná "čekárnu poblíž balkánského tržiště", kde převážně dělníci z východu (kterých je zde neustále soustředěno několik desítek) pokřikují nejen po sobě, ale i po místních občanech. Kromě toho se přítomnost uvedeného pracoviště negativně promítá do obsazenosti autobusových linek směřujících na sídliště a značného poklesu kultury cestování v nich. 

S pozdravem M. G. (i přes své příjmení jsem rodilý Čech)

oznámeno: 02.04.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
05.04.2017 » 09:00 • Vážený pane, dovolte mi reagovat na Váš podnět ze dne 2. 4. 2017 týkající se pracoviště odboru azylové a migrační politiky Ministerstva vnitra, které je zřízeno v objektu Delta na území Prahy 6. Bohužel o přípravě dotčeného pracoviště nebyla MČ Praha 6 nijak informována a záležitost nebyla konzultována ani s obyvateli Dědiny. Na základě podnětů od místních obyvatel je tomuto pracovišti ze strany městské části věnována neustálá pozornost a situace je pravidelně monitorována. Od vedení PČR i MP máme opakované ujištění, že v lokalitě není hlášen výskyt trestné činnosti v souvislosti s provozem zmíněného pracoviště. Přesto jsem požádal příslušné ředitele Policie České republiky i Městské policie Praha o zajištění zvýšené ostrahy v dané lokalitě a o podání informace, zda v oblasti registrují zvýšený nápad trestné činnosti, případně v jakém rozsahu. Z důvodu obdržení podobných podnětů jako je ten Váš, bylo dne 7. 3. 2017 prostřednictvím pana starosty Ondřeje Koláře požádáno o schůzku s ministrem vnitra Milanem Chovancem, jejíž termín byl přislíben. Mohu Vás ujistit, že na jednání na ministerstvu vnitra budeme apelovat na úpravu fungování azylového pracoviště v maximální možné míře, tzn. pokusíme se vyjednat úpravu režimu fungování pracoviště. Vážený pane, celé záležitosti se budeme i nadále trvale věnovat. O získaných informacích a případných opatřeních budeme veřejnost informovat na našich webových stránkách. S pozdravem Zdeněk Hořánek, radní pro oblast bezpečnosti a Smart City
náhled souboruPoškozený kolotoč na dětském hřišti Chotkova
Dobrý den, 

bylo-by, prosím, možné opravit kolotoč na dětském hřišti Chotkova? Je na něm ulomená šlapka a kolotoč je takřka nefunkční, resp. nejde s ním pořádně točit. 

Moc děkuji. 

K. K., Praha 6

oznámeno: 01.04.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
04.04.2017 » 09:01 • Dobrý den, o opravu jsme požádali dovozce herního prvku - firmu Hags Praha. Bohužel se termín opravy trochu časově protáhne, protože se jedná o herní prvek vyrobený ve Švédsku.
náhled souboruChodníček k zastávce Lotyšská
Dobrý den, 

může radnice udělat něco pro zkulturnění přístupu k zastávce tramvaje Lotyšská v ulici Jugoslávských partyzánů? 

Od přechodu pro chodce z ulice Roosveltova je na travnatém pásu k zastávce vyšlapaný chodníček. Pokud byste chtěli použít legální přechod na zastávku, museli byste jít 250 metrů na sever a zase zpět. To nikdo nebude dělat, takže lidé budou po trávě chodit pořád (resp. po vyšlapaném chodníčku - stejně jako na Hradčanské). Stačilo by třeba vysypat vyšlapaný úsek nějakou křemičitou drtí, aby se tam po dešti lidé nebrodili bahnem. 

Tuším, že daný úsek nepatří do gesce ÚMČ. MČ ale může věc koordinovat - určitě si všichni přejeme, aby to u nás vypadalo normálně, ne jako někde na Balkáně. 

Předem děkuji J. S.

oznámeno: 30.03.2017
stav:  vzato na vědomí 

  postup řešení:
31.03.2017 » 09:10 • Vyšlapanou zeleň občané vytvořili za dobu výstavby budovy ČVUT, kdy byl uzavřený chodník podél staveniště a občané si našli nejbližší obchozí cestu na zastávku. V současné době je chodník plně průchozí a k přístupu na tamvajovou zastávku lze z obou stran využít " místo pro přecházení " ( místo, kde je možné přejít vozovku, ale neplatí zde přednost chodce), které se nachází hned u paty zastávky. Dále musíme konstatovat, že chodník z dopravně bezpečnostního hlediska nelze legalizovat v tramvajovém tělese.
náhled souboruNepořádek v průchodu mezi ulicemi Buštěhradská a Gen. Píky

oznámeno: 29.03.2017
stav:  vyřešeno 
  postup řešení:
30.03.2017 » 12:49 • Děkujeme za upozornění, úklid bude zajištěn organizační složkou PRO 6.
náhled souboruCyklistické stojany jsou rozbité (Petřiny)
Na Petřinách 1945/55 (naproti Billa) cyklistické stojany jsou rozbité. Podívej se na obrázek:

oznámeno: 29.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
30.03.2017 » 08:32 • O poškozených stojanech samozřejmě víme. Snažili jsme se dopátrat, který subjekt je v těchto místech instaloval a zajistil by i jejich opravu. Vzhledem k tomu, že se k nim "nikdo nehlásí", budou dočasně z těchto míst odebrány a v průběhu roku zajistíme instalaci nových.
náhled souboruLiborova - obrubník
Dobrý den,
Před domem Liborova 11 je vytržený obrubník a chodník se začíná sypat.

oznámeno: 27.03.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
24.07.2017 » 16:50 • Předáno správci komunikací, tj. Technické správě komunikací hl.m. Prahy.
náhled souboruLiborova - dlazba
Dobrý den, Dlažba v Liborově ulici 14 až 20 se rozpadá. Včasná oprava by mohla ulici zachránit před úplnou destrukcí.

oznámeno: 27.03.2017
stav:  předáno odpovědnému subjektu 
  postup řešení:
30.03.2017 » 08:33 • Požadavek na opravu poškozené dlažby byl předán majetkovému správci komunikací.
náhled souboruzakaz zastavení
Dobrý den.
Napojení Liborovy a Závěrky. V létě 2016 někdo uřízl ukončení úseku, takže zákaz zastavení platí přes placenou zónu až ke křižovatce se Šlikovou ulicí. Řidiči ani MP nikdy zákaz nerespektovali.

oznámeno: 27.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
24.07.2017 » 18:34 • Dobrý den, pod značkou B28 "zákaz zastavení" je dodatková tabulka E8d "úsek platnosti" s hodnotou 8 m. Tj. úsek je ukončen po 8 m (k vratům) a neplatí tedy až ke křižovatce Šlikova.
náhled souboruŠpatně nastavený spínač veřejného osvětleni
Dobrý den, v části ulic Hošťálkova,U Ladronky, Za Strahovem atd.,blok zhruba ohraničený od Dvořeckého směrem do centra,má již delší dobu, zřejmě špatně nastavený spínač veřejného osvětleni,protože ráno,když je světlo a v okolí již VO nesvítí,zde ano, a naopak večer kdy je tma, zde se nesvítí,ale v okoli,včetně části uvedených ulic ano.Eltodo VO nemá na starosti a ani nevím,která je nyní servisní společnost. R.H.

oznámeno: 27.03.2017
stav:  vzato na vědomí 
  postup řešení:
27.03.2017 » 12:02 • V případě, že by veřejné osvětlení svítilo i nadále, prosíme Vás o nahlášení na poruchy PRE, tel.  224 915 151 nebo emailem: . K nahlášení poruchy je nutné znát číslo veřejného osvětlení, které je vyraženo na štítku, umístěného na každém sloupu veřejného osvětlení.

 © 2020 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/mms/?1&vynechat=1240&crc=1c75b5cdf00df81714b5d462a47b7ddb ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz