Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Zapojte se ›› Aktuální záměry a projekty ›› Úpravy jednosměrek v lokalitě Břevnov ›› detail/podstránka

Úpravy jednosměrek v lokalitě Břevnov

Na začátku prosince loňského roku došlo na Břevnově, v oblasti ohraničené ulicemi Bělohorská, Tomanova a Liborova, k významným úpravám v systému dopravního značení a směrovosti ulic. Došlo také k nové úpravě směrovosti vybraných pozemních komunikací, úprava se dotýká např. ulic 8. listopadu, Hošťálkova, U Ladronky, Říčanova, Dvořeckého, Štefkova.

Provedené změny jsou předmětem mnoha kritických ohlasů ze strany veřejnosti. Městská část se všemi vznesenými připomínkami rezidentů zabývala a nově uspořádaný dopravní režim nechala podrobit kritické analýze. Z této analýzy vznikl na základě zohlednění širších dopravních vztahů nový návrh na úpravu zjednosměrnění některých komunikací, který spočívá zejména ve zvýšení možnosti využití obousměrných příjezdových cest k nemovitostem rezidentů.

Břevnované se mohou k novému návrhu vyjádřit v termínu do 15. února a zaslat konkrétní připomínky na adresu jednosmerky.brevnov{zavináč}praha6{tečka}cz.

 

ikonka typu souboru application/pdf Jednosměrky Břevnov [ PDF • 1239kB ]

Odkaz ke stažení Jednosměrky Břevnov.pdf© 2019 MČ Praha 6

 RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  PŘIHLÁŠENÍ do systému


--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/jednosmerky-brevnov ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz