Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice


Stránky MČ Praha6

Infolinka
Úvodní stránka ›› Radnice ›› Oblasti působnosti ›› Školství a vzdělávání ›› Spádové oblasti ZŠ

Spádové oblasti ZŠ

OBECNĚ ZÁVAZNÁ VYHLÁŠKA

o školských obvodech základních škol

(č. 1/2018 Sb. hl. m. Prahy)

 

Zastupitelstvo hlavního města Prahy se usneslo dne 25. 1. 2018 vydat podle § 44

odst. 3 písm. d) zákona č. 131/2000 Sb., o hlavním městě Praze, a § 178 odst. 2 písm. b)

zákona č. 561/2004 Sb., o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném

vzdělávání (školský zákon), tuto obecně závaznou vyhlášku:

 

§ 1

Školské obvody základních škol zřízených městskými částmi jsou stanoveny v příloze

k této vyhlášce.

 

§ 2

Obecně závazná vyhláška č. 17/2016 Sb. hl. m. Prahy, o školských obvodech

základních škol, se zrušuje.

 

§ 3

Tato vyhláška nabývá účinnosti dnem 1. dubna 2018.

 

Adriana Krnáčová, v. r.

primátorka hlavního města Prahy

 

Petr Dolínek, v. r.

náměstek primátorky hlavního města Prahy

 

Celé znění vyhlášky zde

 


Výňatek z Přílohy k obecně závazné vyhlášce č. 1/2018 Sb. hl. m. Prahy

 

Městská část Praha 6

 

 

Základní škola a Mateřská škola Antonína Čermáka, Praha 6

Albánská

Antonína Čermáka

Březovského

Českomalínská - sudá od č. 18, lichá od č. 33

Čínská - č. 1-18

Goetheho

Heineho

Heinemannova

Charlese de Gaulla - sudá od č. 14, lichá od č. 17

Chitussiho

Jednořadá

Juárezova

Jugoslávských partyzánů - sudá č.

K Dubovému mlýnu

Kamýcká - lichá č. 1-7

Ke Kulišce

Lindleyova

Lotyšská

M. J. Lermontova

Maďarská

Máslova

Mlýnská

Mongolská

N. A. Někrasova

Na Marně

Na Pučálce

Na svahu

Nad Dubovým mlýnem

Nad Kaplankou

Nad Paťankou

náměstí Interbrigády

Papírenská

Paťanka

Pod Meliškou

Pod Mlýnkem

Pod Paťankou

Podbabská

Pokojná

Přerušená

Roztocká

Šestidomí

Terronská - sudá od č. 20, lichá od č. 25

U rychty

U sedlecké školy

U státní dráhy

V Podbabě

V rokli

V Sedlci

V Šáreckém údolí - sudá č. a lichá č. 1-33

Ve struhách

Vietnamská

Vítězné náměstí - č. 9-11

Zelená - č. 1-7

 

Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Bílá 1

Bechyňova

Bílá

Božkova

Čínská - od č. 19

Evropská - č. 4-28

Flemingovo náměstí

Fragnerova

Janákova

Jarní

Jugoslávských partyzánů - lichá č.

K Matěji

Kadeřávkovská

Kolejní

Kotěrova

Koulova

Krohova

Matějská

Mydlářka

Mylnerovka

Na Babě

Na Dionysce

Na Fišerce

Na Julisce

Na Kocínce

Na Kotlářce

Na Kvintusce

Na Markvartce

Na Míčánce - sudá od č. 6, lichá od č. 13

Na ostrohu

Na Šťáhlavce

Na Vlčovce

Nad lesíkem

náměstí Na Santince

Nikoly Tesly

Pod Juliskou

Průhledová

Rychtářská

Salabova

Seminární

Starého

Stavitelská

Studentská

Šárecká - lichá č. 1-5

Šlejnická

Šolínova

Technická

Thákurova

U Matěje

Velflíkova

Vidlicová

Zelená - od č. 8

Zemědělská

Zengrova

Zikova

 

Základní škola a Mateřská škola Červený vrch, Praha 6, Alžírská 26

Africká - od č. 36

Alžírská

Arabská

Coriových

Divoká Šárka

Egyptská

Etiopská

Evropská - sudá od č. 136, lichá č. 99-117

Horoměřická

Irská

Jemenská

K Červenému vrchu

K vršíčku

Ke dvoru

Kladenská - sudá od č. 54, lichá od č. 99

Konžská

Lužná

Na dlouhém lánu - od č. 64

Na Krutci

Na křídle

Na loukoti

Na luzích

Na lužci

Na pastvinách

Na Volánové

Nad Habrovkou

Nad Jenerálkou

Nad lávkou

Nad tratí - lichá č.

Nepálská

Nobelova

Oválová

Pod Aritmou

Pod Habrovkou

Půlkruhová

Senegalská

Skotská

Suttnerové

Syrská

Tibetská

Tobrucká

Tuniská

U Vizerky

U vokovické školy

V kruhu

V Nových Vokovicích

V Předním Veleslavíně

V Středu

V Šáreckém údolí - lichá od č. 35

V Trníčku

Ve skalách

Vokovická

Želivka

 

Základní škola Dědina, Praha 6, Žukovského 6

Aviatická

Braškovská

Ciolkovského

Častavina

Dědinská

Do Horoměřic

Do vozovny

Dolanská

Drnovská - sudá od č. 40, lichá od č. 71

Družicová

Evropská - lichá od č. 119

Fajtlova

Hodčina

Hostouňská

Jana Kašpara

Jenečská

José Martího

K letišti

Ke Džbánu

Klimčina

Krajní

Laglerové

Letecká

Libocká - od č. 58

Lipská

Litovická - kromě č. 16

Mladčina

Na Džbánu

Na Padesátníku I, II, III, IV, V

Naardenská

Navigátorů

Nová Šárka

Osamocená

Parašutistů

Pilotů

Pod cihelnou

Pod Rybničnou

Přední

Radčina

Radistů

Rubličova

Rybničná

Schengenská

Svatavina

Šmolíkova

Špotzova

U kolejí

U letiště

U Prioru

U silnice

U stanice

U valu

Vlastina

Za teplárnou

Za vokovickou vozovnou

Žukovského

 

Základní škola a Mateřská škola Emy Destinnové, Praha 6, náměstí Svobody 3/930

Badeniho

Bubenečská

Českomalínská - sudá č. 2-16, lichá č. 1-31

Československé armády - sudá č. 2-14, lichá č. 1-15

dr. Zikmunda Wintra

Eliášova - sudá od č. 14, lichá od č. 9

Gotthardská

Charlese de Gaulla - sudá č. 2-12, lichá č. 1- 15

Jaselská - sudá č. 2-24, lichá č. 1-21

K Brusce

K Starému Bubenči

Korunovační - sudá od č. 34, lichá od č. 31

Krupkovo náměstí

Mariánské hradby č. 2

Mickiewiczova

Milady Horákové - sudá od č. 100, lichá od č. 97

Muchova

Na baště sv. Jiří

Na baště sv. Ludmily

Na seníku

Na valech

Na Zátorce

náměstí Pod kaštany

Národní obrany - sudá od č. 28, lichá od č. 43

Pelléova

Pětidomí

Pod baštami

Pod kaštany

Pod valy

Puškinovo náměstí

Raisova

Romaina Rollanda

Ronalda Regana

Rooseveltova

Schwaigerova

Sibiřské náměstí

Slavíčkova

Srbská

Suchardova

Štursova

Terronská - sudá č. 2-18, lichá č. 1-23

Tychonova

U letohrádku královny Anny

U Písecké brány

U Prašného mostu - od č. 8

U Vorlíků

U zeměpisného ústavu

Uralská

V sadech

V tišině

Verdunská

Wolkerova

 

Základní škola Hanspaulka a Mateřská škola Kohoutek, Praha 6, Sušická 29

Berkovská

Duchoslávka

Evropská - sudá č. 30-134

Fetrovská

Finkovská

Gensovská

Hanzelkova

Havlovská

Hermelínská

Karasovská

Komornická

Kozlovská

Krocínovská

Kulhánkovská

Menšíkovská

Na Bartoňce

Na Bečvářce

Na Beránce

Na Černé hoře

Na čihadle

Na Dyrince

Na Hanspaulce

Na Karlovce

Na Klimentce

Na Kodymce

Na Kuthence

Na ladách

Na Míčánce - sudá č. 2-4b, lichá č. 1-11

Na Pahoubce

Na Pernikářce

Na pískách

Na Sekyrce

Na stupních

Na Špitálce

Na viničních horách

Na Zavadilce

Nad Komornickou

Nad Strakovkou

Nad Šárkou

Nad Zlatnicí

Natanaelka

Neherovská

Pod Beránkou

Pražákovská

Soborská

Sojkovská

Sušická

Synkovská

Šárecká - sudá č. a lichá od č. 7

Štiplova

Toulovská

Turkovská

Tylišovská

U Beránky

U Hadovky

Vilímovská

Vostrovská

Za Hanspaulkou

Zlatnice

Zvonická

 

Základní škola a Mateřská škola J. A. Komenského, Praha 6, U Dělnického cvičiště 1

Anastázova

Bělohorská - sudá č. 72-154, lichá č. 63-201

Břevnovská

Cvičebná

Junácká - sudá od č. 8, lichá od č. 3

K bateriím

Kolátorova

Kusá

Markétská

Meziškolská

Mládeže - od č. 11

Na Kocourkách

Na Malovance - od č. 20

Na Petynce - sudá č. od 90, lichá č. od 25

Na Viničce

Na zástřelu - sudá č. 2-34, lichá č. 1-37

Nad Kajetánkou - sudá od č. 26, lichá od č. 21

Patočkova - sudá č. a lichá od č. 55

Pod Marjánkou - sudá od č. 10, lichá od č. 41

Radimova

Sartoriova

Slavníkova

Talichova

U Dělnického cvičiště

U Vojtěšky

Ve Střešovičkách - sudá č. od 22, lichá č. od 43e

Za Kajetánkou

 

Základní škola Marjánka, Praha 6, Bělohorská 52

8. listopadu

Atletická

Bělohorská - sudá č. 2-70, lichá č. 1-61

Běžecká

Diskařská

Dvořeckého

Fastrova

Gymnastická

Heleny Malířové

Hošťálkova

Chaloupeckého

Chodecká

Jezdecká

Kocourova

Kochanova

Konecchlumského

Kopeckého

Kozlova

Kukulova č. 24

Kutnauerovo náměstí

Liborova

Loutkářská

Maratonská

Maštěřovského

Michalovicova

Motoristická

Nad motolskou nemocnicí

Nad Šafránkou

Nad Tejnkou

Nad Závěrkou

Oddělená

Olympijská

Pětipeského

Pod věží

Rozýnova

Řečického

Říčanova

Skokanská

Skupova č. 1

Smiřického

Šafránecká

Šermířská

Šlikova

Štefkova

Šultysova

Tejnka

Tomanova

U dvora

U kaštanu

U Ladronky

Vaníčkova

Vodňanského

Za Strahovem

Zátopkova

Závěrka

Zúžená

 

Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, Na Dlouhém lánu 43

Africká - č. 1-35

Angolská

České družiny

Evropská - lichá č. 29-97

Glinkova

Jírova

K lánu

Kamerunská

Kanadská

Kladenská - sudá č. 2-52, lichá č. 1-97

Komorní

Kpt. Nálepky

Krátký lán

Liberijská

Mozambická

Na dlouhém lánu - č. 1-63

Na rozdílu

Nad Bořislavkou

Nad tratí - sudá č.

náměstí Bořislavka

Nechanského

Nigerijská

Pod Kladenskou silnicí

Proboštská

Starodejvická

Súdánská

U dejvického rybníčku

U dráhy - od č. 10

Velvarská

Za lány

Zavadilova

 

Základní škola a Mateřská škola, Praha 6, náměstí Svobody 2

Bachmačské náměstí

Banskobystrická

Buzulucká

Československé armády - sudá od č. 16, lichá od č. 17

Dejvická

Eliášova - sudá č. 2-12, lichá č. 1-7

Evropská - č. 1-3

Generála Píky

Gymnasijní

Jaselská - sudá od č. 26, lichá od č. 23

Jilemnického

Kafkova

Kyjevská

Mařákova

Na hutích

náměstí Svobody

Národní obrany - sudá č. 2-26, lichá č. 1-41

Sukova

Svatovítská

V. P. Čkalova

Václavkova

Vítězné náměstí - č. 1-5 a 12-14

Wuchterlova

 

Základní škola Norbertov, Praha 6, Norbertov 1

Buštěhradská

Cukrovarnická

Dělostřelecká

Farní

Klidná

Lomená

Macharovo náměstí

Malá

Na bateriích

Na Dělostřílnách

Na dračkách

Na Hubálce - lichá od č. 11, sudá od č. 14

Na klínku

Na Ořechovce

Na pěkné vyhlídce

Na Petynce - sudá č. 2 - 88, lichá č. 1-23b

Na průseku

Na zástřelu - sudá od č. 36, lichá od č. 39

Nad hradním vodojemem

Nad octárnou

Nad Petynkou

Nad zahradnictvím

náměstí Před bateriemi

Norbertov

Nový lesík

Otevřená

Pevnostní

Pod Andělkou

Pod bateriemi

Pod hradbami

Pod kostelem

Pod novým lesem - č. 1-48

Pod Ořechovkou

Pod vyhlídkou

Sibeliova

Slunná

Spojená

Starostřešovická

Strmá

Střešovická

Špálova

U Andělky

U čtvrté baterie

U dráhy - č. 1-9

U druhé baterie

U laboratoře

U páté baterie

U podchodu

U první baterie

U Přechodu

U Střešovických hřišť

U šesté baterie

U třetí baterie

V Průhledu

Ve Střešovičkách - sudá č. 2-20, lichá č. 1-43

Východní

Za průsekem

Západní

Zbrojnická

 

 

Základní škola a Mateřská škola Petřiny - jih, Praha 6, Šantrochova 2

Ankarská

Boučkova

Brixiho

Brunclíkova

Bubeníčkova

Černohorského

Čílova - č. 1-8

Dusíkova

Fajmanové

Hiršlova

Kratochvílova

Mahulenina

Míčova

Myslivečkova

Na klášterním

Na Petřinách - lichá č.

Na Větrníku - sudá č. a lichá od č. 21

Na Vypichu

Nad Alejí

Plojharova

Radúzova

Rejchova

Rybova

Stamicova

Šantrochova

U Petřin

U Větrníku

U vojenské nemocnice

Ulrychova

Volavkova

Voříškova

Za Zahradou

Zeyerova alej

Zvoníčkova

 

Základní škola Petřiny - sever, Praha 6, Na okraji 43

Adamova

Čílova - od č. 9

Fabiánská

Heyrovského náměstí

Janouškova

Ke kostelu

Krásného

Křenova

Libocká - č. 1-57

Maříkova

Na hradním vodovodu

Na okraji

Na Petřinách - sudá č.

Na Rovni

Na Souvrati

Na Větrníku - lichá č. 1-19

Na větru

Nad hradním potokem

Nad stanicí

Obora Hvězda

Pelikánova

Peštukova

Pláničkova

Pod domky

Pod dvorem

Pod Hvězdou

Pod novým lesem - od č. 49

Pod okrajem

Pod Petřinami

Polní

Potoční

Předvoje

Sbíhavá I, II

Sestupná

Střední

Šebestiánská

Štolbova

Šumberova

U Hvězdy

U Sadu

U Zámečku

U Zvoničky

Úzká

V Domcích

Veleslavínská

 

Základní škola, Praha 6, Pod Marjánkou 2

Dlabačov

Hládkov

Jílkova

Junácká č. 1, 2, 4, 6

Keplerova

Mládeže - č. 1-10

Morstadtova

Myslbekova

Na Hubálce - sudá č. 2-12, lichá č. 1-9

Na Malovance - do č. 18

Nad Kajetánkou - sudá č. 2-24, lichá č. 1-19

Nad Panenskou

Nad vojenským hřbitovem

Parléřova

Patočkova - lichá č. 1-53

Pod Drinopolem

Pod Královkou

Pod Marjánkou - sudá č. 2-8, lichá č. 1-39

Pohořelec č. 21

Skupova č. 3-11

Svojsíkova

U Brusnice - od č. 9

Za Hládkovem

Za Pohořelcem

 

Základní škola a Mateřská škola T.G. Masaryka, Praha 6, náměstí Českého povstání 6

Alej Českých exulantů

Anhaltova

Bělocká

Bělohorská - sudá od č. 156, lichá od č. 203

Bolívarova

Brodecká

Bubnova

Dobrovízská

Drnovská - sudá č. 2-38, lichá č. 1-69

Duchcovská

Falcká

Filipíny Welserové

Haberfeldova

Holubická

Hořelická

Huberova

Chomutovská

Chrášťanská

Chýňská

Jinočanská

K mohyle

Karlovarská č. 245/2, 299/6, 1062/8, 77/12, 270/14, 1104/14, 1104/14a, 1104/14b, 172/16, 337/18, 1094/22, 1061/24, 1106/28, 378/30 a 568/32

Kněževeská

Konopáskova

Kralupská

Krušovická

Ledecká

Libovická

Lišanská

Litovická č. 16

Lounská

Malobřevnovská

Manská zahrada

Mladotická

Moravanů

Možného

Na břevnovské pláni

Na Humnech

Na hůrce

Na Jivinách

Na višňovce

Nad Manovkou

Nad višňovkou

náměstí Českého povstání

Netřebská

Ovocná

Pavlovská

Pod hřbitovem

Pod Karlovarskou silnicí

Pod mohylou

Podlešínská

Pozdeňská

Přílepská

Račická

Rakovnická

Rozdělovská

Ruzyňská

Ruzyňské schody

Řepská

Sadová

Slezanů

Sobínská

Spojka

Staré náměstí

Statenická

Stochovská

Thurnova

Třebonická

U Světličky

Únětická

Unhošťská

Ve skalkách

Ve višňovce

Výtvarná

Za humny

Za oborou

Zahradní

Zbečenská

Zbuzanská

Zličínská

Ztracená



 
KONTAKTY

Ústředna: 220 189 111

Infolinka: 800 800 001

E-mail: podatelna@praha6.cz

Datová schránka: bmzbv7c

© 2018 MČ Praha 6

Prohlášení o přístupnosti | Prohlášení o ochraně soukromí | Mapa stránek | PŘIHLÁŠENÍ do systému

-->

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/index.php?strana=spadove_oblasti ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz