Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Životní prostředí (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Co se staví v ulici Pod bateriemi?
Autor: Jan Lipsansky (IP zapsáno)
Datum: 17.01.2007 16:16

Dobry den,

co se zacina stavet na zacatku ulice Pod bateriemi, kdyz se jde od zastavky tramvaji Baterie? Myslel jsem, ze je to chranene prirodni uzemi?

Dekuji za odpoved.

Re: Co se staví v ulici Pod bateriemi?
Autor: Jirka Š (IP zapsáno)
Datum: 18.01.2007 09:33

mam dojem, ze by to mohlo byt tohle za 20 melounu:

[www.msreal.cz]

dokonce ma stranka nadpis
"Stavební pozemek pro luxusní vilu v chráněné lokalitě Střešovic"

Podle maluvky z UP nejde az tak uplne poznat, zda je to uvnitr carkovane prirodni rezervace, ale ani bych se tomu nedivil, dneska je mozne vsechno.

mozna by vedeli vic ve stejnojmennem OS:
[www.mvcr.cz]

Jirka Skvor

Přílohy: baterie.jpg (14KB)  
Re:
Datum: 18.01.2007 13:06

Skutečně výborné - jako by enstačila ta komuistická vila nahoře nad tím...

Re:
Datum: 19.01.2007 11:51

Takže odbor životního prostředí Magistrátu hl. města Prahy vydal rozhodnutí pro parcely č. 149 a č. 150, že se na tom místě mohou postavit dva rodinné domky. S tím, že nesmí utrpět ráz krajiny... bla bla... a že musí mít domky podzemní garáže. Vše projektoval arch. Pavel Malina, nyní ale je prý otázka, zda stavební odbor Prahy 6 vydal povolení právě na ty dva rodinné domky.

Re:
Autor: Marta.Čechová (IP zapsáno)
Datum: 22.01.2007 16:52

Z druhého konce Prahy 6 - šla jsem v neděli do Stromovky Gotthartskou. ( To je ta ulička vedoucí od Slamníku ke Stromovce pod kostelem). Vždycky líbezná takřka maloměstská ulička. Nyní se tam staví 2 velká předimenzovaná monstra ( údajně bytové domy) a to tak, že jeden je ve stráni ( budiž, byla tam barabizna na spadnutí) a druhý je zalícován s chodníkem - tedy tak, že u něj chodník končí a buď nebude vůbec,nebo dojde k zúžení už tak úzké uličky. Tady taky musela být změna územního plánu. Dost jsem byla znechucena.

Re: Gotthardska
Datum: 25.01.2007 17:52

uz jsem gotthardskou dlouho nesel, ze tam stavi, vim. dohledal jsem nasledujici obrazky na [www.nove-byty-projekty.cz].

moc toho videt neni, ale ten ve strani mi do teto lokality pripada ponekud dost odvazanejsi, ten hned u silnice vypada uz primereneji, ale ted vycujujici stit jsem teda moc nepochopil...

Přílohy: gotthardska.jpg (17.5KB)  
Re: na santince
Datum: 25.01.2007 18:01

vsude se vejde jeste alespon jeden dum...

podle vseho bylo zahajeno uzemni rizeni. je zvlastni, ze se na elektronicke uredni desce [www.praha6.cz] nic takoveho neobjevuje... zda se, ze elektronicka uredni deska neni to same jako uredni deska.

jirka skvor.

Přílohy: na_santince.gif (21.6KB)  
Re:
Autor: Marta.Čechová (IP zapsáno)
Datum: 26.01.2007 13:37

Na obrázku skutečně vypadají méně brutálně než jako stavba. Ten podivný štít má snad odkazovat na starou zástavbu, ale co nepochopím je umístění spodního domu až k hranici ulice, tedy bez chodníku, případně s chodníkem zužujícím silnici. Pravděpodobně taky zmizí kočičí hlavy, jedny z posledních v Praze, ale tak charakteristické pro starou Prahu.

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?6,6965,6973 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.