Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Životní prostředí (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

užívání zábavní pyrotechniky
Autor: Jiri_Jirka (IP zapsáno)
Datum: 06.12.2006 23:19

Užívání zábavní pyrotechniky by se mělo úplně zakázat. Nemá to žádný přínos, způsobuje to hluk a použítá pyrotechnika se pak povaluje po zemi. Navíc to může vést k poškození zdraví ne jenom uživatelů, ale i náhodných kolemjdoucích. Jak je možné, že děti ze základní školy chodí po ulici a pohazují kolem sebe petardy. Jak to, že na jiných místech si dokáží udělat pořádek.

Re:
Autor: MH (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2006 07:23

Vy jste se spatne vyspal? Zabavni pyrotechnika je od slova zabava. Pokud Vas to nebavi, nikdo Vas nenuti ji pouzivat.
MH

Re:
Autor: Jiri_Jirka (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2006 11:04

Díky za opravu. Máte pravdu, že jsem se nevyspal. Při tom hluku od petard se není co divit. Já je nepoužívám, bohužel je musím poslouchat a dívat se na ten nepořádek po nich. Ještě teď mě bolí ucho, potom co jeden mladík hodil petardu těsně vedle mě, když jsem šel po ulici. Pokud to chce někdo dělat, má to dělat na vyhrazeném místě a neotravovat s tím ostatní lidi, kteří o to nemají zájem.

Re:
Autor: Marta.Čechová (IP zapsáno)
Datum: 07.12.2006 12:46

O vyspání nejde a nešlo. Zábava pouze pro puberťáky ( byť občas přerostlých a přestárlých) dokazujících si jací jsou borci.

Re:
Autor: j-z (IP zapsáno)
Datum: 12.12.2006 08:34

I já jsem si takhle za mlada "hrál", bral jsem to za normální. S přibývajícím věkem jsem poznal, že je větší množství lidí (a zvířat), jímž to dost vadí. Otázka spíše zní, jak se to dětem dostane do ruky => postih od MP. Třeba by i pomohlo nějaké poučení ve škole + odstrašující příklad ...

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?6,6946 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.