Úřad městské části Praha 6 - výtisk z oficiálního webu radnice

Infolinka
COVID-19 / KORONAVIRUS : : kompletní a průběžně aktualizované informace
Úvodní stránka ›› Pro občany ›› Ptejte se ›› Volná diskuse ›› detail/podstránka

Životní prostředí (uzavřeno) :  Stará diskuse (uzavřeno)

Obchodní centrum šestka
Autor: david (IP zapsáno)
Datum: 30.10.2006 11:47

Doibrý den. chtěl bych se vyjádřit k nočnímu osvětlení parkoviště na střeše budovaného "obchodního centra". Nedalo by se zařídit, aby světlo tolik neoslňovalo při pohledu zdálky. kolem mimoúrovňové křižovatky K letišti/Pražský okruh to může oslňovat řidiče. Když už m.č. tolik fedruje soukromý projekt, který my vlastně ndepotřebujeme, tak ať to aspoň nevadí okolí.

Re:
Autor: Černá (IP zapsáno)
Datum: 03.11.2006 08:30

Souhlasím, když jsem jela poprvé po zapnutí světel od Horoměřic k letišti a viděla jsem za horizontem nějakou záři, myslela jsem nejdřív, že někde hoří a když se mi světla objevila, pochopila jsem, že jde o nové nákupní centrum. Nevadí takový silný světelný zdroj v těsné blízkosti přistávací dráhy provozu letadel?

Re:
Autor: Anonymní návštěvník (IP zapsáno)
Datum: 04.11.2006 12:56

Je nejak vyresena MHD k onomu nakupnimu mamutu? Pocita se s autobusy z Dejvicke? Nebo bude stara dobra (a jedina) 119 paralizovana nakupujicim davem?

Re:
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 05.11.2006 09:31

Podle informací co mám se plánuje speciální linka z Dejvické, ale nevím jestli je to už domluveno najisto nebo jen teoretická úvaha.

Re:
Datum: 05.11.2006 19:47

No, specialni linka. Je dobre znam nazor radnich, ze Dejvicka uz kapacitne nezvladne dalsi autobusy. Tak jsem zvedav, kam tu specialni linku napasujou...

Re:
Autor: Martin (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 08:41

To nemůžete takhle napsat, protože tohle je DOBRÁ linka, té se to netýká...

Vážně - jsem spíš zvědav na jinou věc - minulý týden proběhla tiskem zpráva o tom, že se AHOLD bude částečně nebo úplně stahovat ze Střední Evropy a i kdyby z ČR ne, tak přinejmenším uvažuje o podstatném zmenšení Hypernov, což by Šestku teoreticky taky postihlo..

Re:
Autor: Petr II. (IP zapsáno)
Datum: 06.11.2006 13:40

Pane Martine, toto říká vedení AHOLDU od loňské aféry se skaženým masem na pultech jejich řetězců. Ale jestli je to doopravdy? Tak nechápu, proč do toho vůbnec jdou. Budeme věřit, že bude Hypernova fungovat dlouho a bez závadného zboží. Petr II.

Re:
Autor: Marta.Čechová (IP zapsáno)
Datum: 07.11.2006 08:43

Z dnešního tisku - Ahold v ČR zůstává, zavírá své obchody na Slovensku a v Polsku.

Re:
Autor: Pavel (IP zapsáno)
Datum: 08.11.2006 19:45

Podle sdeleni pani Trnkove v sekci Otazky a odpovedi nepojedou kyvadlove autobusy k centru 6 primo od metra na Viteznem namesti. Presto managment shopping centra tvrdi neco jineho a zdravi rozum jim dava za pravdu. K cemu by jinak doprava byla, pokud yb nejezdila primo od metra? Nechame se prekvapit 14/11/2006. napsal:

>

Re:
Datum: 10.11.2006 12:32

Tak nám zrušej Delvitu, mě zajímá hlavně ta v Menze na Jug.patrt.. Netušíte co tam bude.?Slušná náhrada mě nanapadá. Alberta mám plný zuby, je ho plná Praha, a Tesko žádná výhra taky a pochybuji, že by ho zajímaly menší prodejny. napsal:

>

Re:
Autor: MH (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2006 12:46

Za Delvitu na Jug party je slusna nahrada cokoliv. Po sto letech umyli kosiky. To byl hnus si do nich dat nakup. Kureci maso po vybaleni smrdi, ze se neda jist a chlebem by clovek jednou ranou zabil.
MH

Re:
Autor: Rys (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2006 15:43

Já taky nebudu truchlit. Oddělení ovoce-zelenina bylo povětšinou přehlídkou plísňových kultur, v pečivě bylo nutno zejména v neděli večer přebrat lišáckou směs jedno a třídennich rohlíků. Taky mne dost unavovalo u mléčných výrobků šmátrat až vzadu v regálu kam byly strčeny exempláře s pozdějším datem expirace. Ty triky mi přišly po čase už dost dětinské a jedinou zábavou byla občasné bojovky pro zákazníky (redislokace oddělení). Ale docela pěkně tam hráli z amplionu.

Re:
Autor: Alena (IP zapsáno)
Datum: 10.11.2006 17:27

Stejný a snad i horší hnus je v Delvitě na Červeňáku. Někdo si řekne...tak proč tam lezeš! Já si tedy nakoupím cestou z práce jinde, ale tady opravdu není jiná možnost, kde nakoupit a žije tu spousta důchodců co jsou rádi, že dojdou alespoň sem. Toto Delvitě moc nahrává. Kdyby tu byla alespoň konkurence, tak tento supermarket tu skončil už daleko dříve. A.

Re:
Datum: 13.11.2006 09:52

Vsadím se, že kdo přijde po nich o nic lepší nebude. Zda Billa ( která má Delvitu podle dnešního tisku převzít) bude mít u zájem o menší provozovny ( Letná, Červeňák a spol.) - bych se divila.

Re:
Autor: Rys (IP zapsáno)
Datum: 13.11.2006 09:56

Dnešní tisk naznačuje, že by Delvity mohl odkoupit Penny market. To by celkem pěkně ladilo k současnému trendu harlemizace Dejvic.

Re:
Datum: 14.11.2006 22:50

No,vzhledem k tomu,ze studuju na Suchdole,tak Delvita je pro me nejblizsi supermarket,ovsem kdyz sem tam vcera (po pul roce me poslendi navstevy) vzala pritele, neveril vlastnim ocim,kdyz si na rybkach v konzerve davaj o 10 Kc vic, oproti ostatnim marketum. Podotykam,ze jde o stejny druh rybiceksmiling smiley v Sekci ovoce zelenina me dostala akce banany 39.90. Ceny nesleduju,ale vim,ze sem nedavno videla akci za 19.90 smiling smileyTakze uvitam zmenu a kdyz to bude levnejsi, budu jen rada.A ty fronty u pokladen na 20 minut me taky nebavili

Re:
Autor: j-z (IP zapsáno)
Datum: 15.11.2006 07:56

To Rys:
Umisťování čerstvějšího zboží (např. mléčné výrobky) do zadních, či spodních řad regálů je standardní záležitost každého obchodu.
Jinak souhlas, že Delvita nepatřila mezi levné obchody - což Billa asi nezlepší.

Re:
Autor: Mayha (IP zapsáno)
Datum: 09.01.2007 16:33

Na Břevnovské Delvity si nemůžu stěžovat. To, co místo nich přijde, může být jedině horší. Některé druhy zboží vedla jen a pouze Delvita, takže s tím se můžeme rozloučit.

Šestka kdysi a teď
Autor: Vladimír Fuksa (IP zapsáno)
Datum: 21.02.2007 00:17

Možná si vzpomenete na billboardy, které stály u Šestky v době, kdy se stavěla. Obrázek vypadal docela vlídně - kopeček, porostlý trávou. Kdosi z radnice si kdysi kdesi liboval, jaký je to krásný projekt, jak hezky a unikátně je zakomponovaný do krajiny atd. Výsledek? Šestka vypadá jako přerostlá střelnice. Obří reklamy, rudý nápis ŠESTKA, modrožlutá HYPERNOVA snad 10x5 metrů, bůhvíco ještě, reklamy se valí do všech stran. Hnus, hrůza, děs, k zblití. Všechno, včetně osvětlení na střeše, jede celou noc. K dokonalosti už chybí jen megatlampače a pořádně vohulit Hastrmane tatrmane helou. Nevím, někdo se musel zbláznit, že tuhle zvrácenost vymyslel a další šílenec ji povolil. Že to zbytečně žere elektriku? Že to přispívá ke světelnému smogu? Napadlo to někoho na radnici? Počemu, golubčik, v čom dělo?

Re:
Autor: dejv (IP zapsáno)
Datum: 22.02.2007 18:53

pane Fuksa, mate naprostou pravdu. A aby toho nebylo malo, podobny hnus bude stat i na kulataku. Bohuzel vkus panu radnich = vkus kolotocaru...

Bohužel, nemáte oprávnění přispívat ani odpovídat v tomto fóru.

© 2021 MČ Praha 6

RSS |  SMS info |  Email info |  Mapa stránek |  Prohlášení o přístupnosti |  Prohlášení o ochraně soukromí |  Nastavení cookies |  PŘIHLÁŠENÍ do systému

--- konec tisknuté stránky www.praha6.cz/forum/read.php?6,6907,6977 ---

Úřad městské části Praha 6
Čs. armády 23, Praha 6, PSČ 160 52

Kontakty

Ústředna: 220 189 111
Bezplatná infolinka: 800 800 001
Fax: 220 189 111
Email: podatelna{zavináč}praha6{tečka}cz
Datová schránka: bmzbv7c
Web: www.praha6.cz

Soubory cookie (nebo podobné technologie) používáme, abychom mohli přizpůsobit obsah a reklamy konkrétním uživatelům, poskytovat funkce sociálních médií a analyzovat návštěvnost našeho webu. Kliknutím na možnost „Povolit vše“ s tím souhlasíte a také souhlasíte se sdílením informací (Jaké údaje shromažďujeme) o vašem použití našeho webu, který provozujeme s našimi přidruženými společnostmi a partnery. Předvolby můžete spravovat v části Nastavení souborů cookie, svůj souhlas můžete kdykoli odvolat nebo více informací najdete v Prohlášení o ochraně osobních údajů.